سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(12-09-2014 12:44 PM)مهران 313 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استاد

اطلاعاتی در باره کوچینگ هم دارین ؟

دوست عزیز کوچینگ همین کاری است که این انجمن انجام میدهد :ما بعنوان Coach
(مربی ) راه نوشتن به اهداف و چگونگی رسیدن به آن را پا به پای شما آموزش می دهیم.

کوچینگ رابطه ای است که در آن مربی ویا راهنما شما را همراهی می کند تا از جایی که هستید فراتر بروید.
در فرایند کوچینگ Coaching شما مرزهای امکان یا توانائیهای خود را به کمک یک مربی پیدا میکنید.در جلسات حضوری همه کمک هستند برای پیدا کردن توانائیهای افراد و در حالت فردی اشاره کردم که از دوستان و فامیل بخواهید توانائیهای شما را بشما یادآوری نماید.
پول بیشتر، روابط خوب ، تغییر شغل، ادامه تحصیل، کسب و کار ، سلامت و یا تعادل در زندگی نمونه اهدافی هستند که در یک رابطه کوچینگ به آنها پرداخته می شود.
کوچینگ فردی هست و جمعی.
موفقتر باشید.
(12-09-2014 02:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-09-2014 12:04 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط: [ -> ]درود
یه شرکت با نام سازه بافت ایرانیان یک طرح خود اشتغالی ایجاد کرده که خرید دستگاه جوراب بافی و استکاج بافی و مواد اولیه
محصولات تولید شده را تضمینی از شما خرید می نماید سود آن را واریز می نماید میخواستم آیا میشه چنین فعالیتی را با
این شرکت شروع کرد من دو دل هستم و از طرفی دوست دارم یه کسب درآمد ایجاد منم
با تشکر

دوست عزیز در رابطه با این مسئله در چند تایپیک اشاره شده بود که شرکت مزبور بعد از مدتی تولیدات را نمی خرد. لطفا در رابطه با شرکت بیشتر بررسی فرمائید و اگر ضمانت نامه ای دارند مرور کنید.

سلام دوستان
استاد ببخشید قول میدم تکرار نشه
با این حرف چقدر موافقید استاد؟
در هر کسب و کاری فروش و بازاریابی مهم ترین قسمت کاره و برای بعضی ها شاید علاوه بر مهم ترین شاید سخت ترین هم باشه.
حالا هر شرکتی بگه شما تولید کن من همش رو میخرم و هیچ نیازی به تلاش شما نیست و شما فقط رو پول شمردن تمرکز کن یک دروغ بزرگ است، دروغ
اساس کسب و کار فروشه، و وقتی شما فروش رو حذف کنی کسب و کاری راه نداختی و فقط استخدام کسی شدی با این تفاوت که در اینجا هزینه ماشین آلات و نقدینگی صاحب کار را هم شما پرداخت خواهی کرد و دردسرهای بیمه و... رو هم از دوش شرکت برداشتی.
منظورم این نیست که شرکت محصول شما رو نمیخره، من آدم خوشبینی هستم و میگم بدون بهانه میخره، اما نه به قیمتی که شما خیلی سود کنی، در این حالت شما حداکثر به اندازه وقتی که میذاری و سود سرمایه ای که گذاشتی سود میکنی نه بیشتر.
حالت های دیگری که ممکن است اتفاق بیفتد را بررسی نکردم، بنظرم بهترین حالت ممکن همینه، مگر اینکه شما خودت بخوای زحمت فروش و بازاریابی رو برعهده بگیری.
(12-01-2014 12:32 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-30-2014 10:40 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]استاد با توجه به جمله ی تاکیدی "من دست به هر حرکتی بزنم می توانم موفق شوم" یعنی هر انسانی توی هر شغلی میتونه موفق بشه ؟
پس علایق چی میشه؟

کاربرد جملات تاکیدی در زمانی است که شما حرکتی را برای رسیدن به موفقیت انجام می دهید .
زمانی در کاری موفق خواهید شد که توانائی شما در آن کار به تائید خودتان رسیده باشد.
با عشق رسیدن به اهداف باید عشق و علاقه را در خود برای انجام کار ایجاد نمائید.
استاد عشق به اهداف را چگونه باید در خود ایجاد کنیم؟
باید به فوایدش فکر کنیم؟
(12-09-2014 04:38 PM)pooya 90 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-09-2014 02:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-09-2014 12:04 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط: [ -> ]درود
یه شرکت با نام سازه بافت ایرانیان یک طرح خود اشتغالی ایجاد کرده که خرید دستگاه جوراب بافی و استکاج بافی و مواد اولیه
محصولات تولید شده را تضمینی از شما خرید می نماید سود آن را واریز می نماید میخواستم آیا میشه چنین فعالیتی را با
این شرکت شروع کرد من دو دل هستم و از طرفی دوست دارم یه کسب درآمد ایجاد منم
با تشکر

دوست عزیز در رابطه با این مسئله در چند تایپیک اشاره شده بود که شرکت مزبور بعد از مدتی تولیدات را نمی خرد. لطفا در رابطه با شرکت بیشتر بررسی فرمائید و اگر ضمانت نامه ای دارند مرور کنید.

سلام دوستان
استاد ببخشید قول میدم تکرار نشه
با این حرف چقدر موافقید استاد؟
در هر کسب و کاری فروش و بازاریابی مهم ترین قسمت کاره و برای بعضی ها شاید علاوه بر مهم ترین شاید سخت ترین هم باشه.
حالا هر شرکتی بگه شما تولید کن من همش رو میخرم و هیچ نیازی به تلاش شما نیست و شما فقط رو پول شمردن تمرکز کن یک دروغ بزرگ است، دروغ
اساس کسب و کار فروشه، و وقتی شما فروش رو حذف کنی کسب و کاری راه نداختی و فقط استخدام کسی شدی با این تفاوت که در اینجا هزینه ماشین آلات و نقدینگی صاحب کار را هم شما پرداخت خواهی کرد و دردسرهای بیمه و... رو هم از دوش شرکت برداشتی.
منظورم این نیست که شرکت محصول شما رو نمیخره، من آدم خوشبینی هستم و میگم بدون بهانه میخره، اما نه به قیمتی که شما خیلی سود کنی، در این حالت شما حداکثر به اندازه وقتی که میذاری و سود سرمایه ای که گذاشتی سود میکنی نه بیشتر.
حالت های دیگری که ممکن است اتفاق بیفتد را بررسی نکردم، بنظرم بهترین حالت ممکن همینه، مگر اینکه شما خودت بخوای زحمت فروش و بازاریابی رو برعهده بگیری.

دوست عزیزم باعث خوشحالی من است که شما و یا دیگر عزیزان در بحث ها مشارکت فرمائید.10_004
(12-09-2014 08:34 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-01-2014 12:32 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-30-2014 10:40 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]استاد با توجه به جمله ی تاکیدی "من دست به هر حرکتی بزنم می توانم موفق شوم" یعنی هر انسانی توی هر شغلی میتونه موفق بشه ؟
پس علایق چی میشه؟

کاربرد جملات تاکیدی در زمانی است که شما حرکتی را برای رسیدن به موفقیت انجام می دهید .
زمانی در کاری موفق خواهید شد که توانائی شما در آن کار به تائید خودتان رسیده باشد.
با عشق رسیدن به اهداف باید عشق و علاقه را در خود برای انجام کار ایجاد نمائید.
استاد عشق به اهداف را چگونه باید در خود ایجاد کنیم؟
باید به فوایدش فکر کنیم؟

نیاز باعث می شود که فعالیت داشته باشید . فعالیت برای رسیدن به اهداف زمانی می تواند به طرف ترقی سوق داشته باشد که با عشق و علاقه ادامه پیدا کند.
استاد چطوری باید قدرت و اعتماد بنفس خود را در برابر دیگران افزایش بدهیم.
مثلا می خواهیم فعالیت جدیدی را شروع کنیم ولی از افراد خانواده خجالت می کشیم.
فقط با تجسم و تکرار جملات تاکیدی؟
(12-09-2014 11:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]استاد چطوری باید قدرت و اعتماد بنفس خود را در برابر دیگران افزایش بدهیم.

اقای امیر یزدانی عزیز بارها عرض شده تقاضا میکنم تایپیکها را به دقت مطالعه فرمائید.به سئوالات شما دقیقا جواب داده شده است .
(12-10-2014 12:22 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-09-2014 11:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]استاد چطوری باید قدرت و اعتماد بنفس خود را در برابر دیگران افزایش بدهیم.

اقای امیر یزدانی عزیز بارها عرض شده تقاضا میکنم تایپیکها را به دقت مطالعه فرمائید.به سئوالات شما دقیقا جواب داده شده است .

یک مقاله کامل برایتان ارسال کردم. امیدوارم به دقت مطالعه فرمائید.
(12-10-2014 01:41 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-10-2014 12:22 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]

یک مقاله کامل برایتان ارسال کردم. امیدوارم به دقت مطالعه فرمائید.

سلام استاد لطفا این مقاله برای من هم ارسال کنید. تشکر.
ارسال شد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع