ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با گاوداری سرمایه دار شوید
زمان کنونی: 05-05-2024, 03:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: mostafa7063
آخرین ارسال: احمدahmad
پاسخ: 101
بازدید: 23322

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با گاوداری سرمایه دار شوید
12-20-2014, 10:17 PM
ارسال: #11
RE: با گاوداری سرمایه دار شوید
(12-13-2014 06:58 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط:  درود
بنده خودم به گاوداری زیادی سر زدم مشاوره گرفتم حرف ترسناکی از این ها نشنیدم فقط پیشنهاد بوده که بهم دادن چه کاری بهتره
نگهداری یک گاو مگر فرمول ریاضی میخواد دور و ور ما افرادی هستن که سواد خواندن نوشتن ندارن یه گاوداری کوچک و دارن می چرخنن
بنده کلی کتاب و مقاله رو مطالعه کردم تمام زوایا این حرفه رو شناختم فقط در عمل خودم باید ریسک کنم و بتونم از پسش بر بیام یک
شبه مسلما آدم ثروتمند نمیشه باید تجربه کنید با مشکلات روبرو شد تا موفق شد از طرفی لقمه بزرگ و نمیشه برداشت پس در
مرحله مقدماتی باید شناخت و کسب تجربه اتفاق بیفته زیاد نمیشه به درآمد فکر کرد
بنده زمین کشاورزی با استخر و تشکیلات دارم و یک سوله کوچک جهت نگهداری دام که با چند تا میخوام شروع کنم
اگر هر اتفاقی افتاد حداقل کمتر ضرر کنم نکه لقمه زیادی بپره تو گلوم به اصطلاح یه شبه را صد ساله برم
از راهنمایی دوستان ممنون که نقاط ضعف رو بیان میکنند شاید از دید بنده پنهان باشند
با تشکر

واسه شیری کمتر از 20 تا توجیه اقتصادی نداره
تهیه علوفه و سیلو به قیمت پایین
شناخت از بعضی بیماری ها و نحوه درمان توسط خودتان
وام نگیرید اگه هم میگیرید با سود کمتر 4 درصد بگیرید
من یه پیشنهاد دارم واسه پرورش گاو نر : اولا نژاد سمینتال تهیه کنید یک پیشنهاد ویژه واسه خوراک ارزان دارم از شرکت های بیسکوبیت سازی ضایعات بیسکوبیت تهیه کنید هزینه خوراکتان نصف به نصف میشه . ضایعات بیسکوبیت مواد قندی زیاد داره که واسه گاو پرواری خیلی خوبه ولی واسه شیری توصیه نمیشه
سوال دیگری داشتید درخدمتم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Mohsen1988 , اَسکی
12-21-2014, 11:19 AM
ارسال: #12
سلام،اول تحقیقات میدانی و سپس یک دوره شاگردی(کار آموزی)
می تونه شما را کمک کنه هر کاری فوت و فن داره و پروش گاو از این قضیه جدا نیست
مثلا" توی بعضی گاوداری ها برای مداوای زخم لای سم حیوانان از روغن سوخته استفاده می کنندو .......
می شه با استفاده از تجربیات دیگران هزینه ها را کم کرد
بالا سر کار هم باید وایسی با اقتدار و مدیریت کامل کلا" باید وقت بگذاری تا موفق بشی از تجریه افراد موفق هم بهره بگیر
در نمایشگاههای کشاورزی هم شرکت کن و علم روز این صنعت آشنا شو
کسب تجربه از افراد موفق این رشته به عنوان دامدار نمونه معرفی می شوند هم به شما کمک می کنه راحت تر برای موفقیت دوپینگ کنی و سریع تر و بهتر موفقیت را در اغوش بکشی
شاد زی مهر افزون10_00410_00410_004

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
12-21-2014, 02:51 PM
ارسال: #13
(12-13-2014 11:12 AM)مهندس روح الله زاهد نوشته شده توسط:  سلام و درود بی پایان
بسیار عالی
گاوداری سرمایه اولیه زیادی میخاد که البته سود بالایی هم داره ولی با سرمایه اولیه موردنیاز برا گاوداری کارهای پرسود بهتری میشه زد .(گاوداری باید تخصص داشته باشید با یه تحقیق و سوال پرسیدن نمیشه باید برید یه مدت کارکنین یا هم قبلا کار کرده باشید)

مهندس اگه همه می خواستن برن دنبال کارهای پرسود که الان ماست و کره و پنیر و ... نبود که بخوری
چیکار کنن برن دلالی
12-22-2014, 03:59 PM
ارسال: #14
منم با نظر شما موافقم بالاخره قرار باشه همه برن تو کار خرید و فروش دلالی دیگه کسی کار دیگه انجام نمیده
فرقی نمیکنه هر شغلی هر کس به تناسب خودش و علایق خودش به یک شغلی دست میزنه با داشته های
خودش کار میکنه بیشتر شغل پدر و بر میدارن و بعضی هام نه خودشون فعالن من تو این زمینه امکانات دارم
و کلی تحقیق کردم از نزدیک پیشنهادم به کسانی هست که زمین کشاورزی دارن یا دامداری دارن بالاخره
فضا محیاست برای این حرفه نه کس دیگه معایب و مزایا رو بگن تا همه اطلاعات بیشتری داشته باشند
 تشکر شده توسط: اَسکی
01-31-2015, 03:28 AM
ارسال: #15
دوستان نژاد در گاوداری 30 درصد اهمیت دارد 70-80 درصد آن به نوع تغذیه و نوع غذا دهی و مدیریت صحیح و اطلاعات خاص این رشته است
01-31-2015, 10:41 AM
ارسال: #16
سلام
دوستان زیاد به گاوداری دل نبدید چون با شرایط و قیمت دو برابرعلوفه و قیمت شیر الان نمی صرفه
مگر گاو گوشتی که تا اونجا که اطلاع دارم خیلی باید وارد باشی که ضرر نکنی
یکی از آشناهای ما سال 88که تازه سوزوکی ویتارا اومده بود اون این ماشین داشته به اضافه ویلای شمال و چند تا ماشین دیگه و... خیلی هم سرمایه دار بود
زد تو گاوداری واسش فایده نداشت ضرر نکرد ولی گاوداریشو هم جمع کرد
تا اونجا هم که اطلاع دارم گاودار ها زیاد راضی نیستند اخبار یزد حدود دو سه ماه پیش خبری مبنی بر همین و پخش کرد و گاودار ها کلی شاکی بودن و توی اخبار میگقتن گاوداری نمی صرفه و اگه شرایط اینجور باشه مجبوریم جمش کنیم
بازم خود دانید

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
 تشکر شده توسط: moele
01-31-2015, 11:44 AM
ارسال: #17
(01-31-2015 10:41 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  سلام
دوستان زیاد به گاوداری دل نبدید چون با شرایط و قیمت دو برابرعلوفه و قیمت شیر الان نمی صرفه
مگر گاو گوشتی که تا اونجا که اطلاع دارم خیلی باید وارد باشی که ضرر نکنی
یکی از آشناهای ما سال 88که تازه سوزوکی ویتارا اومده بود اون این ماشین داشته به اضافه ویلای شمال و چند تا ماشین دیگه و... خیلی هم سرمایه دار بود
زد تو گاوداری واسش فایده نداشت ضرر نکرد ولی گاوداریشو هم جمع کرد
تا اونجا هم که اطلاع دارم گاودار ها زیاد راضی نیستند اخبار یزد حدود دو سه ماه پیش خبری مبنی بر همین و پخش کرد و گاودار ها کلی شاکی بودن و توی اخبار میگقتن گاوداری نمی صرفه و اگه شرایط اینجور باشه مجبوریم جمش کنیم
بازم خود دانید

متاسفانه داستان دامداری مثل همون کشاورزی است سود اصلی مال صنایع بالا دستی و دلال است . تولید شیر که کاملا زیان ده است به غیر از اینکه خودتون تولید لبنیات داشته باشید .
گاو گوشتی وضعیتش بهتره اما اونم قسمت زیادی از سودش مال کشتارگاه و توزیع کننده و.......است

کلا گاوداری هم کار سختی است .یک مثالی بین خود گاودارها رایجه که اگر یک روز خانومتون و گاوتون با هم زایمان داشته باشند مجبوری بری بالا سر گاوت
01-31-2015, 11:58 AM
ارسال: #18
moeleجان کلا با نظرت موافقم
چون با وجود این شغل آدم نه عید داره نه جمعه نه میتونی مسافرت بری نه.......

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
01-31-2015, 12:07 PM
ارسال: #19
گاوداری برای کسی قابل قبوله که زمین زراعی داشته باشه بتونه علوفه گاوداری رو تامین کنه تا هزینه علوفه کاهش پیدا
کنه کسی علوفه رو از جیب میده چه انتظاری هست براش بصرفه از طرفی علاقه و مدیریت صحصیح میطلبه زمان میطلبه
یه شبه نیست که به درآمد برسی سال های اول تجربه فقط ، بنده خودم با یک گاودار نمونه کشوری صحبت کردم اطلاعات
خوبی در اختیارم گذاشت فقط پیشنهاد داد تا چطوری بهترین روش هارو در پیش بگیرم وضعش خوب بود راضی بود هرکس
استعداد دامداری نداره چراکه توجه بسیار زیاد میطلبه شب وروز یکی، کار شوخی برداری نیست هر کس بره تو پولدار بیرون بیاد
من زمین کشاورزی دارم با دو تا استخر و تجهیزات آبیاری در نزدیکی ما شهرک گاوداران وجود داره که روز و شب در حال فعالیت
هستن گاوداری مغازه نیست در و ببندی بری خونه این حیوانات نیاز به مکان تمیز ،راحت، توجه ،خوراک خوب دارن تا شیر خوب بدن
بنده نیازی ندارم 20 تا گاو بیاورم با دو تا شروع میکنم در کنار درامد کشاورزی که دارم کم کم ضبدر 2 میشن زیاد میشن
علوفه که دارم کلی بابت فروش شیر میتونم داشته باشم و در کنارش علاقه ای که به این حرفه دارم امیدوارم بتونم که موفق شم
01-31-2015, 08:32 PM
ارسال: #20
(01-31-2015 12:07 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط:  گاوداری برای کسی قابل قبوله که زمین زراعی داشته باشه بتونه علوفه گاوداری رو تامین کنه تا هزینه علوفه کاهش پیدا
کنه کسی علوفه رو از جیب میده چه انتظاری هست براش بصرفه از طرفی علاقه و مدیریت صحصیح میطلبه زمان میطلبه
یه شبه نیست که به درآمد برسی سال های اول تجربه فقط ، بنده خودم با یک گاودار نمونه کشوری صحبت کردم اطلاعات
خوبی در اختیارم گذاشت فقط پیشنهاد داد تا چطوری بهترین روش هارو در پیش بگیرم وضعش خوب بود راضی بود هرکس
استعداد دامداری نداره چراکه توجه بسیار زیاد میطلبه شب وروز یکی، کار شوخی برداری نیست هر کس بره تو پولدار بیرون بیاد
من زمین کشاورزی دارم با دو تا استخر و تجهیزات آبیاری در نزدیکی ما شهرک گاوداران وجود داره که روز و شب در حال فعالیت
هستن گاوداری مغازه نیست در و ببندی بری خونه این حیوانات نیاز به مکان تمیز ،راحت، توجه ،خوراک خوب دارن تا شیر خوب بدن
بنده نیازی ندارم 20 تا گاو بیاورم با دو تا شروع میکنم در کنار درامد کشاورزی که دارم کم کم ضبدر 2 میشن زیاد میشن
علوفه که دارم کلی بابت فروش شیر میتونم داشته باشم و در کنارش علاقه ای که به این حرفه دارم امیدوارم بتونم که موفق شم

آفرین اراده شما قابل تحسینه خواستن توانستنه شما حتمآ موفق خواهید شد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای شروع پرورش گوسفند پرواری چه میزان سرمایه نیاز هست؟ SHAYAN.IRANI 3 2,547 10-11-2017 11:10 PM
آخرین ارسال: محمد رضا 30
  سرمایه گدار برای پروار گوسفند در خراسان mah114 1 880 04-09-2016 12:16 AM
آخرین ارسال: mah114

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS