ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
زمان کنونی: 06-02-2024, 01:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: blogffa
پاسخ: 110
بازدید: 22885

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
11-28-2014, 01:42 AM
ارسال: #11
RE: بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
(11-28-2014 12:44 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(11-27-2014 03:44 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  با سلام.
استاد شما می فرمایید برای رسیدن به پول نوع کار مهم نیست.
اگر نوع کار مهم نیست چرا مثلا من باید حسابداری را که نسبت به بقیه شغل ها شغل پر مسئولیت و سختی هست را انتخاب کنم و با همین شغل به اهدافم برسم در صورتی که می توانم بروم مثلا دلالی و بازاریابی و یا فروش پنل اس ام اس که راحته و با زحمت کمتری در مدت زمان کمتری پول بیشتری میشه ازشون درآورد.
آیا اصلا این طرز تفکر درسته که با دلالی و بازاریابی در زمان کمتری و راحت تر میشه پول بیشتری نسبت به مثلا حسابداری دراورد؟
دوست عزیز نوع شغل را باید خود بر اساس توانائیهای خودتان مشخص کنید.
توانایی ها همون علایقه؟
مثلا ممکنه کسی توانایی انجام کاری رو داشته باشه ولی بهش علاقه ای نداشته باشه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy
11-28-2014, 01:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-28-2014 02:11 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #12
(11-28-2014 01:42 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
اگر نوع کار مهم نیست چرا مثلا من باید حسابداری را که نسبت به بقیه شغل ها شغل پر مسئولیت و سختی هست را انتخاب کنم و با همین شغل به اهدافم برسم در صورتی که می توانم بروم مثلا دلالی و بازاریابی و یا فروش پنل اس ام اس که راحته و با زحمت کمتری در مدت زمان کمتری پول بیشتری میشه ازشون درآورد.
آیا اصلا این طرز تفکر درسته که با دلالی و بازاریابی در زمان کمتری و راحت تر میشه پول بیشتری نسبت به مثلا حسابداری دراورد؟
توانایی ها همون علایقه؟

پس لطف کنید بروید دنبال کاری که به آن علاقه داری.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
11-28-2014, 01:54 PM
ارسال: #13
سلام دوست گرامی من مهندس مکانیک طراحی جامدات هستم.33 رو دارم پر می کنم....چند سالی کارمندی کردم و توی شرکت های مختلفی در زمینه ساخت و تولید کار کردم....نزدیک 6 سال و تجربه ها و بالا و پایین ها و محیط های کاری مختلف و افراد حسود و ناحسود زیادی رو دیدم و پشت سر گذاشتم....تا اینکه با چند شرکت مجری لوله کشی گاز برخورد کردم... بنظرم کار خوب و با درامد خوب و استارت مناسبی اومد.شرکت ثبت کردم و مجوز ها رو هم گرفتم....یه کار اولش گرفتم و کلی خوشحال شدم و انرژی گزفتم....اما افسوس که صنعت ساختمون به رکود خورد و اونقدر دست زیاده و کار کم که با کمترین قیمتها قرارداد می بندند و از در و دیوار کارفرما برای کار اویزون میشن.این اویزون شدن و التماس متاسفانه یا خوشبختانه در من نیست....الان چند وقته کار نتونستم بگیرم....برای کلرمندی هم هز جا رزومه می فرستم نمی دونم چرا نمیشه...تا پای کمیته جذبم می رم اما نمیشه... انرژیم کم شده....اما دارم سعی می کنم به خودم انرژی و روحیه بدم.....حتی چند روز رفتم اژانس اما تحملش برام سخت بود.البته نون حلال و کار عار نیست.اما با توجه به شرایط قبلم سخت بود....بنظر شما من چکار کنم توان و انرژیمو دوباره بدست بیارم....
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-28-2014, 02:06 PM
ارسال: #14
(11-28-2014 01:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
توانایی ها همون علایقه؟

پس لطف کنید بروید دنبال کاری که به آن علاقه داردی.
استاد حالا که نمی دونیم شغل مورد علاقمون چیه ، چیکار باید بکنیم؟
باید بیکار بمونیم؟
11-28-2014, 02:16 PM
ارسال: #15
(11-28-2014 01:54 PM)حسام 12 نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی من مهندس مکانیک طراحی جامدات هستم.33 رو دارم پر می کنم....چند سالی کارمندی کردم و توی شرکت های مختلفی در زمینه ساخت و تولید کار کردم....نزدیک 6 سال و تجربه ها و بالا و پایین ها و محیط های کاری مختلف و افراد حسود و ناحسود زیادی رو دیدم و پشت سر گذاشتم....تا اینکه با چند شرکت مجری لوله کشی گاز برخورد کردم... بنظرم کار خوب و با درامد خوب و استارت مناسبی اومد.شرکت ثبت کردم و مجوز ها رو هم گرفتم....یه کار اولش گرفتم و کلی خوشحال شدم و انرژی گزفتم....اما افسوس که صنعت ساختمون به رکود خورد و اونقدر دست زیاده و کار کم که با کمترین قیمتها قرارداد می بندند و از در و دیوار کارفرما برای کار اویزون میشن.این اویزون شدن و التماس متاسفانه یا خوشبختانه در من نیست....الان چند وقته کار نتونستم بگیرم....برای کلرمندی هم هز جا رزومه می فرستم نمی دونم چرا نمیشه...تا پای کمیته جذبم می رم اما نمیشه... انرژیم کم شده....اما دارم سعی می کنم به خودم انرژی و روحیه بدم.....حتی چند روز رفتم اژانس اما تحملش برام سخت بود.البته نون حلال و کار عار نیست.اما با توجه به شرایط قبلم سخت بود....بنظر شما من چکار کنم توان و انرژیمو دوباره بدست بیارم....
دوست عزیز این موارد بکرات در زمان انجام کار پیش خواهد ماند. تنها صبوری و استقامت و دادن انرژی مثبت بخود می تواند مشکل را حل کند.ادیسون 999 بار در کار ساخت لامپ موفق نشد و بار هزارم موفق شد.
گفت 999بار آزمایش کردم و فهمیدم باید روش بهتری را پیدا کنم. پیدا کردم.
اعتماد بنفس خود را بالا ببرید.مهم پیدا کردن توانائیهای خودتان است که باید با کمک خانواده و دوستان و خودتان آنرا پیدا کرده و در آن جهت حرکت فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , samiar afshari , iranboy
11-28-2014, 02:20 PM
ارسال: #16
(11-28-2014 02:06 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(11-28-2014 01:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
توانایی ها همون علایقه؟

پس لطف کنید بروید دنبال کاری که به آن علاقه داردی.
استاد حالا که نمی دونیم شغل مورد علاقمون چیه ، چیکار باید بکنیم؟
باید بیکار بمونیم؟
جناب امیریزدانی عزیز در این چند مدتی که افتخار آشنائی را با شما پیدا کردم شاید دهها بار این سئوالات تکراری را مطرح فرموده و در پیام خصوصی و تایپیکها جواب داده ام. متاسفانه خیلی احساسی با مطالب برخورد میکنید که نشان دهنده اینست که اصلا در مطالعه تایپیکها دقت نمیکنید.
تایپیکها را با دقت مطالعه کرده و فعالیت خود را انجام دهید. در رابطه با پیدا کردن توانائی خود باید عرض کنم اگر همین تایپیک را با دقت مطالعه فرمائید جواب خود را پیدا خواهید کرد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1
11-28-2014, 04:13 PM
ارسال: #17
سلام استاد قربانیان عزیز
من بندرعباس هستم. مسلط به تحلیل تکنیکال بازارهای مالی هستم. لطفا راهنمایی کنید به چه صورت میتونم با آموزشگاه ها همکاری تدریس داشته باشم؟

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
11-28-2014, 06:37 PM
ارسال: #18
سلام
باورها چه زمانی و چگونه تغییر میکنند! این تغییر به چه صورت انجام میشود! اگاهانه یا نااگاهانه!

شناسایی باورهای محدود کننده انسانها به چه صورت انجام میگیرد؟ یا با چه علمی؟ تا نسبت به اصلاح ان اقدام کرد

با تشکر
11-28-2014, 07:19 PM
ارسال: #19
(11-28-2014 04:13 PM)iranboy نوشته شده توسط:  سلام استاد قربانیان عزیز
من بندرعباس هستم. مسلط به تحلیل تکنیکال بازارهای مالی هستم. لطفا راهنمایی کنید به چه صورت میتونم با آموزشگاه ها همکاری تدریس داشته باشم؟

دوست عزیز انجمن های زیادی هستند که در ازای دریافت ماهیانه اطلاعات خود را منتشر میکنند . می توانید سایت و وبلاگی بزنید و تحلیهای خود را در ازای دریافت ماهیانه ارائه دهید.
در گوگل سرچ کنید:
وبلاگهای بورسی
سایتهای بورسی

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
11-28-2014, 07:24 PM
ارسال: #20
(11-28-2014 06:37 PM)مهران 313 نوشته شده توسط:  سلام
باورها چه زمانی و چگونه تغییر میکنند! این تغییر به چه صورت انجام میشود! اگاهانه یا نااگاهانه!

شناسایی باورهای محدود کننده انسانها به چه صورت انجام میگیرد؟ یا با چه علمی؟ تا نسبت به اصلاح ان اقدام کرد

با تشکر
اصولا باورها در نتیجه عادت ایجاد شده اند و با تکرار جملات تاکیدی و تجسم در زمان می توانند تغیر کنند.باورها ممکن است ناآگاهانه ایجاد شده باشند.
باورهای محدود کننده همانا نمی توانم و نمی شود است.که برای تغییر آن در جمله فوق عرض شد. خو اندن مطالب روانشناسی تایپیکهای انجمن می تواند کمک خوبی باشد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bitumen
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) کامیار کاظمی 140 66,264 06-13-2022 10:20 AM
آخرین ارسال: Star9893

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS