ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Star9893
پاسخ: 141
بازدید: 64815

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-11-2014, 11:29 AM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان گلم
مدتی بود که به علت مشغله کاری کمتر در انجمن عزیزمان مطلب میگذاشتم البته در این 4 سال تقریبا 99% مواقع در انجمن حاضر بوده و مطالب عزیزان را میخواندم و تقریبا هر روز با بچه های انجمن مراوده و جلسه داریم.

امروز دیدم که حدود 16 هزار ایمیل!! و پیغام خصوصی در این 4 سال برایم ارسال شده که عمده آنها سوال و جواب برای راه اندازی کسب و کار و مطالب و آموزه های روانشناسی است, چون یکی از دوستان فرمودند چرا کمتر در سایت مشاوره میدهم, دیدم درست میفرمایند شاید بهتر باشد همه این مطالب و مشاوره ها را در سایت قرار دهیم تا همه استفاده ببرند شاید سوال کسی دیگر هم باشد.

بیشتر دوستان احتمالا کمی بنده را می شناسند اما تخصص اصلی بنده, راه اندازی کسب وکارهای آنلاین, طراحی نرم افزار و روانشناسی موفقیت است که تا کنون نزدیک به 120 عنوان مقاله در نشریات و 62 عنوان کتاب تالیف (عمدتا) و نزدیک به 10 همایش و ورک شاپ داشته ام, که زمینه اصلی آنها کلیه مباحث نرم افزار, طراحی سایت, سخت افزار, گرافیک کامپیوتری و شبکه و کارآفرینی آنلاین و کسب درآمد است.

دانلود رزومه کامل(آذر 1391) جهت اینکه بگویم چه کارهایی کرده ام و میتوانم در این زمینه ها پاسخگو باشم:
http://s3.picofile.com/file/7574545478/K...mi.pdf.htm

اکنون هم یک شرکت مشاوره و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین (راستین) دارم که در دفتر تهران با دوستان مشغول لذت بردن از زندگی هستیم Blush

راه های ارتباطی از طریق دفتر شرکت:2188453811
02144296399

مطمئن هستم سایر اساتید انجمن هم با این تعدد سوال و جواب های خصوصی مواجه هستند که پیشنهاد میکنم در تاپیک هایی این چنینی به یکباره پاسخ و مشاوره بدهیم.

در این مواردی که تخصص دارم دوستان اگر سوالی دارند لطفا در همین تاپیک سوال کنند تا بنده بتوانم در اولین فرصت پاسخگو باشم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali1371 , DJ MehrDL , یک همراه سبز , user20 , mohammadshamosi , jahanagahi , zahra_r , خانم میلیاردر , مهدی 1 , MARYAR , sajjad , Alireza_Kh , Donya Dide , alicpu , reza2013 , samiar afshari , rezax01 , tan-graphic , matarodi , hamidmh
11-11-2014, 11:56 AM
ارسال: #2
RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
سلام آقای کاظمی لطفا درمورد ساخت نرم افزارهای اندروید توضیح دهید

اعتماد بنفس اعتماد بفس اعتماد بنفس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 12:22 PM
ارسال: #3
با سلام خدمت آقای کاظمی ...
بنده کارشناس شبکه در یک isdp هستم حدودا سه سال میشه که مشغئول به کار می باشم.
می خوام کار جدیدی رو با استفاده از شرایط زیر شروع کنم :
وقتای آزاد در حین حضور در محل کار
اینترنت نامحدود و پرسرعت در اختیار دارم
اطلاع کامل از شبکه شرکت ها و سازمان های استان که مشترکمون هستن
روابط زیاد بین ادمین ها و مسئولان IT سازمان ها و ادارات استان
دسترسی به منابع آموزشی و افراد با تجربه بالا در زمینه شبکه
ممنون میشم اگر بر اساس اولویت بهم پیشنهاد بدید باید چه کسیری رو دنبال کنم

سایت من :
MFIT.IR
 تشکر شده توسط: DJ MehrDL , کامیار کاظمی , MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 12:42 PM
ارسال: #4
(11-11-2014 11:56 AM)DJ MehrDL نوشته شده توسط:  سلام آقای کاظمی لطفا درمورد ساخت نرم افزارهای اندروید توضیح دهید

سلام دوست عزیز
در مورد ساخت آن, نیاز به یکسری نرم افزار و دانش برنامه نویسی دارد (مانند اکلیپس و جاوا و ...)
البته منابع آموزشی زیاد است و یک سری نرم افزارهای ساده تر مانند basic4android هم است که کار را ساده تر کرده است اما امکانات کمتری در اختیار شما قرار میدهد.
جاوا تقریبا بهترین و کارآمدترین زبان و اکلیپس بهترین ادیتور است که در حال حاضر وجود دارد.
از لحاظ فروش و کسب درامد هم, یک ماشین پولساز!

تشکر شده توسط: DJ MehrDL , zahra_r , مهدی 1 , MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 12:50 PM
ارسال: #5
(11-11-2014 12:22 PM)ezal_m نوشته شده توسط:  با سلام خدمت آقای کاظمی ...
بنده کارشناس شبکه در یک isdp هستم حدودا سه سال میشه که مشغئول به کار می باشم.
می خوام کار جدیدی رو با استفاده از شرایط زیر شروع کنم :
وقتای آزاد در حین حضور در محل کار
اینترنت نامحدود و پرسرعت در اختیار دارم
اطلاع کامل از شبکه شرکت ها و سازمان های استان که مشترکمون هستن
روابط زیاد بین ادمین ها و مسئولان IT سازمان ها و ادارات استان
دسترسی به منابع آموزشی و افراد با تجربه بالا در زمینه شبکه
ممنون میشم اگر بر اساس اولویت بهم پیشنهاد بدید باید چه کسیری رو دنبال کنم

سلام دوست عزیزم
اطلاعات مهم ترین منبع مورد نیاز در نت است, چه اطلاعات و دانشی که شما به عنوان خدمات ارائه میدهید و چه اطلاعات مشتری.
ابتدا یک نیازسنجی بفرمایید که عمده کسانی که "شما را می شناسند و به شما اعتماد دارند" چه نیاز مشتری دارند؟ (تاکید میکنم ابتدا با این پتانسیل افراد آشنا که فرمودید)
دوم, چه میزان میخواهید زمان بگذارید؟ (برخی کارها نیاز به شما دارند, مانند مشاوره, طراحی و غیره) برخی نخیر و خودبخود میتوانند تبدیل به یک ماشین پولساز شوند. (برخی خدمات آنلاین و سیستمی)
سوم, اگر میخواهید کار آنلاین انجام دهید, صبور باشید و پیوسته کار کنید نه مقطعی!

در مورد همکاری هم اگر علاقمند بودید در خصوصی جزئیات بیشتری بفرمایید تا بیشتر با شما و توانایی هایتان آشنا شوم.

تشکر شده توسط: ezal_m , DJ MehrDL , مهدی 1 , MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 01:02 PM
ارسال: #6
(11-11-2014 12:42 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(11-11-2014 11:56 AM)DJ MehrDL نوشته شده توسط:  سلام آقای کاظمی لطفا درمورد ساخت نرم افزارهای اندروید توضیح دهید

سلام دوست عزیز
در مورد ساخت آن, نیاز به یکسری نرم افزار و دانش برنامه نویسی دارد (مانند اکلیپس و جاوا و ...)
البته منابع آموزشی زیاد است و یک سری نرم افزارهای ساده تر مانند basic4android هم است که کار را ساده تر کرده است اما امکانات کمتری در اختیار شما قرار میدهد.
جاوا تقریبا بهترین و کارآمدترین زبان و اکلیپس بهترین ادیتور است که در حال حاضر وجود دارد.
آقای کاظمی ببخشید دوباره سوال می پرسم
من تاحالا برنامه نویسی نکردم و زیاد ازش سر در نمیارم اما بهش علاقه مندم و میخوام یادش بگیرم. نرم افزار جاوا رو چجوری میتونم یاد بگیرم؟حتما باید کلاس برم؟ مثل مطلب هست یا نه؟چون مطلب رو ازش سر در نیاوردم
بیسیک فور اندروید رو چجور یاد بگیرم؟
ممنون ببخشید طولانی شد18

اعتماد بنفس اعتماد بفس اعتماد بنفس
 تشکر شده توسط: MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 01:10 PM
ارسال: #7
اطلاعاتم توی کار و بازار کار و تخصصم خیلی پراکنده و گسسته هستن و خیلی وقتا باعث سردرگمیم میشن و نمی تونم راه رو پیدا کنم ،خیلی تلاش می کنم که بتونم این اطلاعات رو به صورت جامع در بیارم تا بتونم ازشون استفاده کنم !
اولویتم بیشتر روی مواردی هستش که بشه وقتای آزاد رو با استفاده از ظرایط و امکاناتی که در اختیارم هست پر کنم ، خیلی راحت بگم کاری که بشه به زمان های آزاد تقسیمش کرد و به صورت مقطعی اون رو پیش برد ! مثل طراحی یک سایت در یک زمان مشخص برای یک متخصص طراحی سایت ... مثلا " سایت x روی توی یک ماه طراحی کنید ! " طراح سایت از هر وقت آزادی برای پیشبرد کارش استفاده می کنه و در آخر پروژه رو تحویل میده !
شاید تو بحث بازاریابی اینترنتی ، مشارکت در فروش آنلاین و موارد مشابه بشه اینجور کاری رو پیدا کرد ولی من هنوز موفق نشدم ! البته منظورم از مقطعی بودن برای کارهای پروژه ای هستش و برای کار های اینترنتی و فروش آنلاین و همکاری تو این زمینه ها طبیعتا وقت آزاد خیلی بیشتری دارم !
من جزئیات کارم رو براتون پ.خ میدم ( البته سایتم که یه نوع کارت ویزیت مجازی هم هستش توی امضام هستش ... تمام کاراشم خودم انجام دادم ... )
مرسی

سایت من :
MFIT.IR
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , alicpu
11-11-2014, 01:18 PM
ارسال: #8
(11-11-2014 01:02 PM)DJ MehrDL نوشته شده توسط:  
(11-11-2014 12:42 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  

سلام دوست عزیز
آقای کاظمی ببخشید دوباره سوال می پرسم
من تاحالا برنامه نویسی نکردم و زیاد ازش سر در نمیارم اما بهش علاقه مندم و میخوام یادش بگیرم. نرم افزار جاوا رو چجوری میتونم یاد بگیرم؟حتما باید کلاس برم؟ مثل مطلب هست یا نه؟چون مطلب رو ازش سر در نیاوردم
بیسیک فور اندروید رو چجور یاد بگیرم؟
ممنون ببخشید طولانی شد18

خواهش میکنم
شما ابتدا باید یک بیس تفکر برنامه نویسی داشته باشید و احتمالا اگر به زبان انگلیسی نیمه تسلطی داشته باشید فیلم و کتاب زیاد است اما کلاس سرعت شما را بالا میبرد و به شما دید میدهد (دیدی که استاد به شما میدهد تا بفهمید چگونه باید به برنامه نگاه کنید.)
بیسیک هم کد زدن نیاز دارد اما در هر دو مورد به جایی میرسید که برای بالا بردن سرعت, کد ها را از جاهای مختلف جمع آوری و برای نرم افزار ست میکنید که این مورد کمی طول میکشد تا به این مرحله برسید اما نگاه برنامه نویسی داشتن مهم است.
بیسیک هم آموزش زیاد است در گوگل سرچ کنید به اصطلاح بسیک کمی محیط ویژوال تری دارد و کد زدن و هندل کردن کمی ساده تر است.
ابتدا توصیه میکنم روی دید برنامه نویسی با خواندن مقالات پایه شروع کنید شما باید یاد بگیرید ابتدا چطور به مسئله از دید یک برنامه نویس نگاه کنید و سپس نوع زبان خیلی تفاوت نمیکند فقط دستورات فرق خواهد کرد.

تشکر شده توسط: DJ MehrDL , مهدی 1 , MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 01:26 PM
ارسال: #9
(11-11-2014 01:10 PM)ezal_m نوشته شده توسط:  اطلاعاتم توی کار و بازار کار و تخصصم خیلی پراکنده و گسسته هستن و خیلی وقتا باعث سردرگمیم میشن و نمی تونم راه رو پیدا کنم ،خیلی تلاش می کنم که بتونم این اطلاعات رو به صورت جامع در بیارم تا بتونم ازشون استفاده کنم !
اولویتم بیشتر روی مواردی هستش که بشه وقتای آزاد رو با استفاده از ظرایط و امکاناتی که در اختیارم هست پر کنم ، خیلی راحت بگم کاری که بشه به زمان های آزاد تقسیمش کرد و به صورت مقطعی اون رو پیش برد ! مثل طراحی یک سایت در یک زمان مشخص برای یک متخصص طراحی سایت ... مثلا " سایت x روی توی یک ماه طراحی کنید ! " طراح سایت از هر وقت آزادی برای پیشبرد کارش استفاده می کنه و در آخر پروژه رو تحویل میده !
شاید تو بحث بازاریابی اینترنتی ، مشارکت در فروش آنلاین و موارد مشابه بشه اینجور کاری رو پیدا کرد ولی من هنوز موفق نشدم ! البته منظورم از مقطعی بودن برای کارهای پروژه ای هستش و برای کار های اینترنتی و فروش آنلاین و همکاری تو این زمینه ها طبیعتا وقت آزاد خیلی بیشتری دارم !
من جزئیات کارم رو براتون پ.خ میدم ( البته سایتم که یه نوع کارت ویزیت مجازی هم هستش توی امضام هستش ... تمام کاراشم خودم انجام دادم ... )
مرسی

اگر میتوانید یک گروه شبکه جدا از کار خود تشکیل دهید.
بنده هم در چندین سال قبل, زمانی که در ریاست جمهوری و ارتش کار شبکه انجام میدادم با این حال شرکت و گروه خود را داشتم و به نوعی با گروه, کارهای شخصی تر میکردیم.
آموزش بصورت کارگاهی هم جالب است, هم به کارآموزان آموزش دهید و هم کار در محل کارگاه برایتان انجام دهند (آن سال ها یکی از طرح هایم بود که جواب هم گرفتیم.)
بازهم بیشتر بر روی نیاز بازار و توانایی های خود "تمرکز" کنید و یک شاخه را تخصصی پیش ببرید.

تشکر شده توسط: ezal_m , مهدی 1 , MARYAR , alicpu , hamidmh
11-11-2014, 01:40 PM
ارسال: #10
این کار رو به تازگی شروع کردیم با یکی از همکارا ، گام اولم هم ایجاد سایت و ثبت شرکت و چاپ کارت ویزیت هستش جهت شروع تبلیغات و معرفی تخصص و ...
ولی قبل از اون می خوام از امکانات و وقت آزادی که در اختیار دارم استفاده کنم و سوال آخرم این هستش برای کسب در آمد از طریق اینترنت ( تو هر زمینه ای ) بازم باید به دنبال نیاز بازار و توانایی های خودم باشم ؟ یا این مرحله رو فاکتور بگیرم ؟ مرحله بعد از این چیه ؟
بازم ممنونم از پاسخهاتون

سایت من :
MFIT.IR
 تشکر شده توسط: MARYAR , alicpu , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان) jahanagahi 109 21,968 12-28-2016 04:09 AM
آخرین ارسال: blogffa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS