ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-08-2024, 06:43 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293174

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
09-18-2014, 10:20 AM
ارسال: #891
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(09-18-2014 01:40 AM)باران دختر نوشته شده توسط:  سلام
من بارن هستم 10_004
دیپلم الکترونیک دارم و دنبال ایده و کارایی میگردم که بتونم وضعیتم رو از اینی که هست به وضعیت بهتری تغییر بدم و بتونم یک کار خوب و درامد متعارفی داشته باشم Angel
در زمینه سرویس قطعات و ایراد یابی و تعمیرات و خدمات صوتی و تصویری و کار بروی قطعات الکترونیکی مهارت کافی دارم

این رو هم بگم که من ترنسکشوال TS هستم و با توجه به مشکلی که دارم در بین جمع به سختی کار میکنم مگر اینکه جمعی که در اون مشغول به کار هستم جمع فهمیده با درک بالایی باشه و بدونه که یک ترنس فقط دچار اختلال هویت جنسی هست و در واقع یک منحرف نیست

امیدوارم که وارد جمعی شده باشم که هدف اصلی ایجاد کسب درامد و بهتر کردن شرایط کاری به دور از حاشیه ها باشه و تمام تمرکز دوستان بر روی ایجاد کسب و درامد خوب باشه
از اینکه وارد جمع شما دوستای خوب شدم خوشحالم 5_004
درود بر شما خوش اومدین دوست عزیز
از دید من هیچ محدودیتی در کار نیست اینجا برای همه افراد جامعه طرف نظر از جنسیت و سن هم ایده ها و هم مطالب مفید وجود داره.
شما هم دوست ما و مرسی که با شجاعت این قضیه که از دید بنده مشکلی نیست رو بیان کردین.
امیدوارم همیشه موفق باشید

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , MARYAR , SM_HOSSEINI , باران دختر , jahanagahi , pedram_1364 , مریم30
09-20-2014, 03:15 PM
ارسال: #892
سلام
میدونم حاله همتون خیلی خوبه....پس نمیگم حالتون خوبه یا نه؟
من که عالیییییییییییییییییییییییم
اسم من پیروزه.یه پسر خوشتیپ> همیشه خندان ..تا حالا هرچی میخواستم خدا بهم داده...لیسانس نفت دارم..عاشق طراحی داخلی هم هستم و میخوام در این رشته ادامه تحصیلم بدم..دوست دارم در آینده یه باشگاه فوتبال بخرم..همیشه خدامو شکر میکنم که هوامو همه جا داشته.به نظر من پول دم در خونه هامونه فقط باید زحمت بکشیم بریم درو باز کنیمو پولمونو تحویل بگیریم...من هدفم میلیاردر شدن نیست...بلکه میخوام یه بیلیاردر موفق بشم که همه جا بدرخشم..و مطمینم بهش میرسم..
خب دیگه من برم نهار نوش جان کنم...چون یه آدم پولدار نباید بفهمه گرسنگی چیه
بای بای
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , jahanagahi , SM_HOSSEINI , pedram_1364 , مریم30
09-20-2014, 03:19 PM
ارسال: #893
اینم یادم رفت بگم
من از اشتباه کردن متنفرم...چون بنظرم دلیلی برای اشتباه کردن نیست...وقتی کسای دیگه اشتباه کردن آیا عاقلانه هست که دوباره همون اشتبا هارو تکرار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , jahanagahi , SM_HOSSEINI , pedram_1364 , مریم30
09-20-2014, 11:00 PM
ارسال: #894
خوش آمدید.10_004
تغییر سخت است. خیلی هم سخت است. فرق افراد موفق با ناموفق در زمان انتظار تغییر است. افراد موفق ایمان دارند که در زمان می توانند دوکلمه نمی شود و نمی توان را به می شود و می توان تغییر داد.
مطالب عزیزان انجمن را مطالعه کنید. عمل کنید. باور کنید . در نهایت موفقیت حتمی است.
موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alireza091111 , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , pirouz-pooldar , SM_HOSSEINI , MARYAR , pedram_1364 , مریم30
09-22-2014, 08:44 PM
ارسال: #895
من فرشاد هستم از مشهد 35 ساله متاهل و یک فرزند - کارمند - مهندس کامپیوتر
یک اعتراف صادقانه دارم که درصد بزرگی از پردازش ذهن من درگیر یاس و ناامیدی بوده .
کلا" منفی نگر - اعتماد بنفس کم - احساس خوبی نسبت به خودم ندارم احساس می کنم تخصص کمی دارم و البته به تخصص جهت کسب درامد خیلی اعتقاد ندارم موارد دیگه ایی هستند که گریبانگیر من هست مثل ضعف در معرفی خود در جمع و جامعه ، حراس از جمع بخصوص همکاران و دوستان و فامیل ، کمرویی ، خجالتی بودن ، منفی بودن و ...
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , یک همراه سبز , کامیار کاظمی , MARYAR , morning star , pedram_1364 , jahanagahi , مریم30
10-03-2014, 01:06 AM
ارسال: #896
صادق هستم 23 ساله از اهواز.
دارم کاردانی رو میگیرم کامپیوتر.
همین
 تشکر شده توسط: pedram_1364 , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , MARYAR , SM_HOSSEINI , jahanagahi , مریم30
10-04-2014, 02:21 PM
ارسال: #897
با سلام خدمت همه ی دوستان
من محسنم،علی زاده،21سالمه،دانشجوی عمران هستم ولی درس رو میخونم فقط به خاطر درس نه کار
تخصص خاصی هم ندارم و موفقیت بزرگی هم کسب نکردم،البته تا اینجا...
امیدوارم منو به عنوان عضو کوچکی از خانواده ی بزرگ ملیاردر ها بپذیرید
ممنون از همه
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , MARYAR , SM_HOSSEINI , بابا من موفقم خب , jahanagahi , مریم30
10-18-2014, 05:00 PM
ارسال: #898
سلام
27 سال سن دارم
دانشگاه فیزیک درس میدم
بورس باز نیمه حرفه ای هم هستم
من موفقیتم رو چند سال دیگه بلند فریاد میزنم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , jahanagahi , مریم30
10-18-2014, 08:03 PM
ارسال: #899
سلام
مونا هستم 24 ساله متاهل و یه فرزند دارم دانشجوی ترم 4 رشته زیست شناسی دانشگاه ازاد بودم که به دلایلی نتونستم ادامه بدم وفعلا اینجا قطعش کردم ولی دلم میخواد تو زندگیم یه تغییر ایجاد کنم ولی نمیدونم چطوری از این درجا زدن خسته شدم. امیدوارم این سایت بتونه کمکم کنه و بهم انگیزه بده
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , jahanagahi , مریم30
10-18-2014, 08:05 PM
ارسال: #900
سلام خدمت تاجران و اربابان.
بنده شاگرد تنبل کلاس امید دژاکام هستم.A00 (110)هفتادی هستم.
با اجازتون یه مدرک فوق شیمی کاربردی دارم.الانم چون 2 ساله گلخونه دارم کشاورزی میخونم.یه 4/5 تا معدن هم دارم (گوگرد معدنی.بنتونیت.زئولیت.فلدسپات.}
یه چند تا مدرک از اتاق بازرگانی ایرانم دارم.
عاشق تجارت... آرزوم اینه که خدا دست منو بگیره.تا منم بتونم به مردم یه خدمتی کنم و دستشونو بگیرم.
و حرف اخر شاگرد تنبل کلاس : خدا بده , خوبشو میده , بی منت میده , از کسی هم نمیپرسه.
09366661267 omidlovetolive@yahoo.com
موفق و پیروز باشید.
A00 (129)

خدا بده خوبشو میده.بی منت میده......
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , koruosh , kochiloo , jahanagahi , مریم30
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,793 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS