ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آغاز تجارت چمدانی
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: suzi
آخرین ارسال: SiriSimin
پاسخ: 14
بازدید: 5039

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز تجارت چمدانی
09-11-2014, 02:08 PM
ارسال: #1
آغاز تجارت چمدانی
سلام خدمت دوستان و اساتید انجمن
لطفا دوستانی که در زمینه تجارت چمدانی اطلاعات و تجربه دارن اینجا درمیون بزارن. اول اینکه آیا این کار سودی داره(حتی کم)؟ خطرها و مشکلات قانونیش چیه؟ کلا برای شروع کار یه راهنمایی بفرمایید. هدف خودم صادرات زعفران و فرش دستباف به ترکیه هست. حالا در زمینه واردات بعد از بررسی بازار اونجا تصمیم میگیرم. کسی از دوستان تابحال اینکارو انجام داده؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: morning star
09-11-2014, 03:08 PM
ارسال: #2
RE: آغاز تجارت چمدانی
درود بر شما
دوست عزیز ما اینجا راه های قانونی رو بررسی میکنیم
اینکارها نیاز به تجربه نداره چون خلاف خلاف هست
لطفا دقت کنید توی انتخاب عنوان تاپیک و موضوع

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
09-11-2014, 03:56 PM
ارسال: #3
دوست عزیز تجارت چمدانی غیرقانونی نیست در صورتی که در حجم غیرتجاری باشه. اگه دقت کرده باشین من هم توی پست اول نوشتم که از نظر قانونی مشکلی نداشته باشه!
09-11-2014, 04:11 PM
ارسال: #4
برادر وقتی برای یک کار و فعالیت تعریف قانونی و پشتیبانی دولتی وجود نداشته باشه و عمده صادرات و واردات اون دست افراد خاصی باشه
به معنی غیر قانونی بودن و جرم بودن اون هست این واژه تعریف خوبی برای فعالیت اقتصادی یا تجارت نیست
موفق باشید

09-11-2014, 07:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2014 07:30 PM، توسط tan-graphic.)
ارسال: #5
سلام
ما تو ترکیه فامیل داریم زیاد میریم ولی تو فرودگاه حسابی ساکت رو میگردن و حواسشون جمعه تو مرز زمینی هم اگه خیلی شلوغ باشه و آخر وقت گاهی بیخیال میشن بگردن مثلا شب عید مارو سریع رد کردن و نگشتن ولی دفعات قبل تمام ساکمونو ریختن بیرون
بخصوص موقع برگشت خود ایران خیلی حواسش به قاچاق کالا هست - چند ماه پیش من برای بچه های فامیل 1-2 جین تیشرت آورده بودم چون تو بسته بودن کلی تو فرودگاه من و چند نفر رو که بار بسته بندی و تک جنس داشتن تو قرنطینه استنطاق میکردن که جنس برا فروش آوردین- چند ساعت رفتیم و اومدیم تا قبول کردن من برا هدیه خرید کردم و لباسهامو بهم دادن ولی بقیه ساکهاشون ضبط شد

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: bayani , amirhosseingh18 , morning star , aming
09-11-2014, 08:21 PM
ارسال: #6
درود بر شما سرکار خانم تن
به نظر بنده این روش برای ریسک بالایی رو داره طبق فرمایش شما
اگر بخوایم به قولی خلاف جهت ضوابط و اصول تجارت کنیم راه های بهتری هم وجود دارن
اما کلیت این ماجرا به نظرم قابل بحث نیست
همین بانه چند سال پیش یکی از آشنایان رفته بودن بخاطر اینکه گوشی ارزونتر بود با چسب پهن تعدادی رو به خودشون متصل کرده بودن
چند عدد هم داخل ساک مسافرتی و جیبهاشون بود
بنده خدا بجای سود 200 تا 300 هزار تومانی که هزینه سفرش تامین شود چندین برابر جریمه نقدی و حتی چند روز هم بازداشت شدن.
روشی که اخیرا زیاد مسافران کشورهایی چون هند و افریقا از اون استفاده میکنن جابجایی الماس هست
اما کمی که تحقیق کنیم متوجه این اصل میشیم که الماس یا سایر سنگهای گرانبها بدون داشتن شناسنامه یا کد شناسایی
از سنگ های کنار ساحل هم بی ارزش تر هستند.
از این رو اصالت کالای حمل شده توسط چمدان خیلی مهم هست و خدای نکرده دردسرهای قانونی برای فرد پیش میاورد.
سرکار خانم تن بنده از اینکه شمارو مخاطب قرار دادم کلیت صحبت هایم با دوستان دیگر بود
و صرفا به دلیل سخن اخیرتون این عمل رو انجام دادم.
امیدوارم موجبات ناراحتی پیش نیاد.
موفق باشید

تشکر شده توسط: tan-graphic
09-11-2014, 10:20 PM
ارسال: #7
نه خواهش میکنم. قصدم پرسیدن و اطلاعات گرفتن بود. ممنون که راهنمایی میکنید. دلیل اصلی که این سوالو پرسیدم اینه که من هیچ تجربه ای توی تجارت ندارم و علاقه زیادی به این کار دارم ولی نمیتونم سرمایمو بدون تجربه و آگاهی بزارم توی کار. فکر کردم اگه این روش قانونی هستش بتونم چند باری به بهونه همین کار برم و بیام تا یه چیزایی یاد بگیرم. که بدون اینکه سرمایمو دخیل کرده باشم هزینه سفرم بشه و ضرری هم نکرده باشم. من فکر میکردم که این یه روش جا افتاده ای باشه و فکر نمیکردم که میتونه خطر یا مشکل قانونی داشته باشه. در ضمن اصلا هم قصدم خارج کردن چیزی بیش از حد مجازش نبود. مثلا زعفران در حجم 100 گرم که مجاز هست نه بیشتر. در هر حال مرسی از راهنماییهاتون. فکر میکردم نوعی فعالیت تجاری کوچیک و عملی به حساب میاد.
 تشکر شده توسط: morning star
09-11-2014, 11:08 PM
ارسال: #8
اختیار دارید، به نظر بنده در صادرات و واردات اگر هزینه ای که به عنوان گمرکی در نظر گرفته شده بجز موارد خاص به جنسی تعلق نگیرد
اون کالا از نظر قانونی قاچاق یا منع ورود و خروج خواهد داشت شاید به عنوان مسافر مشکلی برای تردد شما نباشه اما اگر با اصل قضیه مشکلی ندارید
میتونید مبادرت به انجام اون کنید و شاید موفق هم باشید اما اینها نظر شخصی و استناد به برخی موارد مورد مشاهده اینجانب بود.
در هر صورت شما مختارید
موفق باشید

09-11-2014, 11:19 PM
ارسال: #9
هر شخصی می تواند مقداری جنس (((غیر از اجناس ممنوعه))) با خود حمل کند و بابت آن گمرگی از آنان دریافت نمی شود. لیست کالاهای مجاز و مقدار آنرا می توان در جستجوگرها سرچ کرد و یا از گمرگ پرسید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bayani , alireza091111 , morning star
09-12-2014, 12:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-12-2014 01:01 AM، توسط alireza091111.)
ارسال: #10
سلام
شما باید در چندین سفر ابتدا کسب تجربه کنید.و بعد به فکرسوددهی باشید باید دقت کنید که جنسی که وارد میکنید به صورت عمده توسط افراد بانفوذ بازار با هزینه بسیار پایین تر وارد میشه وشمامیتونید همون اجناسودربازار تهران پیدا کنید و این خرج سفر رو متقبل نشید
کلا با مطالعه و تحقیق وارد بشید.و همه جوانب رو مد نظر بگیرید.
اگر میخواید پیشرفت کنید باید اولش،سختی بکشید و هزینه های سفرتون رو به حداقل برسونید.

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 683 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
Star استارتاپ ها چگونه باید تبلیغات را آغاز کنند r2013.samadi 3 488 09-11-2017 11:46 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Star آغاز یک تجارت آنلاین (الکترونیک) virtu 0 791 05-24-2016 12:21 PM
آخرین ارسال: virtu
  دراپ شیپینگ تجارت میلیاردهای آینده farsimall 4 5,337 09-07-2015 08:02 PM
آخرین ارسال: adel28

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS