ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining
زمان کنونی: 05-25-2024, 03:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: mosafer bedar
پاسخ: 146
بازدید: 50867

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining
07-10-2014, 12:17 PM
ارسال: #91
RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining
سلام منم می خوام عضو این گروه بشم فقط من از شهرستانم و مال تهران نیستم.من هم با 100 دلار موافقم. خواهشها من رو هم وارد گروه کنید و از مسایل مورد نظر با اطلاع مرسی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی 1
07-10-2014, 01:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2014 01:24 PM، توسط arash1367.)
ارسال: #92
سایت علی اکسپرس قسمت خرید ماینر رو ایران ف/ی/ل/ت/ر کرده

از اونطرف هم خود سایت میگه که برای ایران ارسال نداره
دوستان من دارم دنبال سایت دیگری میگردم اگر پیدا کردم خبرتون میکنم .
شمام بگردین ببینیم راه دیگه ای برای وارداتش یه ایران هست .

This product can't be shipped to the selected country.

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , حسین فتحی
07-10-2014, 02:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2014 04:43 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #93
اول از همه تشکر می کنم از همه دوستانی که اعلام مشارکت کردند ، تا اینجا 15 نفر از دوستان اعلام آمادگی کردند ، یک نفر هم من ، و یک نفر هم آقای کاظمی که جمعا می شیم 17 نفر اگر کسی از قلم افتاد بگه تا اضافه کنم

(07-09-2014 05:29 PM)user20 نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر فراوان از آموزشهای مفید شما10_004
به نظر من پیشنهاد فوق العاده عالی است من کاملا موافقم
منتظر نظر بقیه دوستان هستیم ...

(07-09-2014 05:35 PM)arash1367 نوشته شده توسط:  به نظر من که راه حل خوبیه
100 دلار هم عالیه برای شروع .
خلاصه من هستم .

(07-09-2014 05:38 PM)moele نوشته شده توسط:  سلام
منم باراهنمایی های آقا مهدی در این تاپیک حساب خودم را باز کردم چند بار هم rollزدم اما هنوز موجودی برای واریز به حسابم کافی نیست
من برای خریدن یدونه سهم از این دستگاه اعلام آمادگی می کنیم .فکر کنم دستگاه پیش خودتون راه اندازی بشه خوبه .

(07-09-2014 07:14 PM)elmvile نوشته شده توسط:  من هم هستم به احتمال زیاد
باز شرایط دقیق ترگفته شه ببینیم چی میشه

(07-09-2014 07:23 PM)mhmdmlkn نوشته شده توسط:  دوستان من هم صد در صد هستم .
من با 5 نفر بیشتر موافقم.

(07-09-2014 08:40 PM)alefbaran نوشته شده توسط:  سلام آقا مهدی عزیز

من هم آماده همکاری هستم. از طرف من هم خرید بیشتر از یک سهم مشکلی نیست
تجربه خیلی خوبی میشه در جوار شما و همکاری با شما مایه افتخاره برای ما[گل]

(07-09-2014 10:43 PM)hamedmoez نوشته شده توسط:  با تشکر از آقا مهدی بابت اطلاعات ارزشمندشون. من هم با 100 دلار موافقم و آماده همکاری هستم.

(07-10-2014 01:29 AM)sinap نوشته شده توسط:  سلام به همگی
چند وقتی انجمن نبودم. امشب این تاپیک رو دیدم.
100 دلار برای شروع خوبه.
من هم اعلام امادگی میکنم اقا مهدی

(07-10-2014 01:21 AM)ROHALAH1371 نوشته شده توسط:  سلام ودرود بی پایان
بنده هم باسهم 100 دلار وبیشتر هستم
بنده هم اعلام آمادگی میکنم
فقط مشکلی که هستن من تهران نیستم و در شهرستان هستم

ولی در کل اعلام آمادگی میکنم

(07-10-2014 06:20 AM)pooya99 نوشته شده توسط:  مهدی عزیز و دوستان انجمن سلام ، منم با 100 دلار موافقم و هستم لطفا بنده را هم جزو اعضای خرید دستگاه مرقوم بفرمایید

(07-10-2014 09:24 AM)hotdvd نوشته شده توسط:  بنده هم موافقم براي شركت در گروه

(07-10-2014 10:11 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  اعلام امادگى در پروزه موفق باشىد

(07-10-2014 09:59 AM)hs6467 نوشته شده توسط:  سلام آقا مهدی من هم برای خرید یک سهم 100 دلار اعلام آمادگی می کنم.
فقط اگر امکان داره یه خورده از تجربیات و درآمد ها و هزینه های خودتون از کویین در گذشته برامون بگید،و اینکه ما این مبلغ رو باید چطور به شما بدیم،واینکه من که در مشهد زندگی می کنم از چه طریقی در آینده به درآمد خودم میرسم و اینکه با این دستگاه تقریبا چقدر سود هر نفر میشه؟؟؟ ما همه بی صبرانه منتظر شما هستیم آقا مهدی عزیز...

(07-10-2014 10:38 AM)esijm نوشته شده توسط:  سلام
آقا مهدی من هم آماده ام که همکاری کنم

(07-10-2014 12:17 PM)saharava نوشته شده توسط:  سلام منم می خوام عضو این گروه بشم فقط من از شهرستانم و مال تهران نیستم.من هم با 100 دلار موافقم. خواهشها من رو هم وارد گروه کنید و از مسایل مورد نظر با اطلاع مرسی

با شرایط فعلی یکم کار سخت شد باید همگی فکرامون را بریزیم روی هم و بهترین انتخاب را بکنیم. الان اگر بخواهیم یک دستگاه ماینر وارد کنیم ، نفری 40 50 دلار سهممون می شه که نسبت به تجربه ای که بهمون می ده فوق العاده به نظر می رسه ولی هماهنگ کردن 10 18 نفر با هم کار بسیار سختی هست!

مورد دوم باید عرض کنم ، دوستان خواهش می کنم به این کار به عنوان شغل دوم و سوم نگاه کنید و به کار و زندگی اصلی خودتون برای پرداختن به اینکار خللی وارد نکنید. اینکار سود داره ولی نه اینکه یک شبه کسی را میلیاردر کنه

سوم اینکه ماینر ها دستگاه های جدیدی هستند ، علی الخصوص مواردی که معرفی کردم ؛ داخل ایران که سهله بعضا هنوز از طرف کارخونه داره پیش فروش می شه و عرضه نشده ؛ من نمی دونم دوستان چطور سوال می کنند آیا باهاش کار کردید یا نه! ، نه دوستان من با دستگاه ماینر کار نکردم . ولی PDF های آموزش کار باهاش قابل دانلود هست ، دانلود کنید مطالعه کنید کار سختی به نظر نمی رسه.

چهارم ، بچه ها دررابطه با درامد شخصی من سوال کرده بودند ، نمی دونم دونستن یا ندونستم این موضوع چه تاثیری در تصمیم گیری شماها می تونه داشته باشه ، چرا ما همه دنبال رهبر می گردیم که دنبالش راه بیفتیم .اگر من بیام بگم من ماهی سه هزار دلار درامد داشتم آیا شما راغب می شید !! یا اگر من بگم ماهی 50 دلار ، شما منصرف !! خوب من اصلا این را نمی خوام ، دوست دارم با عقل خودتون تصمیم بگیرید. روش های محاسبه درامد را هم توضیح دادم به راحتی می تونید درامد هر سخت افزاری را محاسبه کنید. نکته دیگه اینکه سختی بیت کوین از یک طرف و پیشرفت تکنولوژی از سمت دیگه توی این رشته باعث شده درامد ماه پیش با امروز قابل مقایسه نباشه، توی مهر 92 با یک ریگی که به راحتی ماهی 200 دلار می شد دراورد ، اگرم روی کوین های دیگه مثل لایت کارمی کردیم چندبرابر این مبلغ می شد ولی الان بعد از 9 ماه با همون ریگ دو دلار هم نمی شه ماهیانه دراورد. بنابراین تو این کار باید اطلاعات این لحظه را تجزیه و تحلیل کنید.

اما در مورد تشکیل تیم ، اولا بگم این کار انتفاعی نیست و قرار نیست شخص ثالثی این وسط از واردات و .. سودی ببره. همه مسائل رو و علنی هست و با هماهنگی و نظر همه دوستان انجام می شه. برای هر تصمیمی رای گیری می شه و سایر اعضا ملزم به قبول رای اکثریت هستند. هر اتفاق پیش بینی شده و نشده ای ممکن هست اتفاق بیفته ، یعنی ممکن هست فردا قیمت بیت کوین بشه یک دلار ، یا قیمت برق در ایران گران بشه ، یا مثلا دستگاه برکشت بخوره ، یا مثلا فروشنده دستگاه را دیر بفرسته و ... برای تجربه همین موارد و کاهش ریسک هست که می خواهیم سری اول یک عدد وارد کنیم.

اما در مورد سود، کافیه قدرت و مصرف وات اون را طبق آموزش های قبلی در سایت http://coinwarz.com وارد کنید تا درامد را محاسبه کنه . من زدم با فرض برق کیلوواتی 250 تومن می زنه روزی 8 دلار ، که خوب اگر برق خونگی و یا صنعتی بهش بدیم درامد بالاتر می شه. این روزی 8 دلار با نرخ امروز بیت کوین که 610 دلار هست حساب شده ، اگر فردا روز مثلا بیت کوین شد 700 دلار درامد دلاری روزانه هم اضافه می شه. قاعدتا این 8 دلار به صورت روزانه به حساب بیت کوین اعضا واریز می شه که حدودا می شه نفری 1 دلار روزانه درامد
که اگر سهم هر نفر 100 دلار باشه ، توی 50 روز (راس 100 روز ) اصل پول برگشت شده و از روز 51 سود خالص دریافت می شه. البته یک نکنه دیگه هم داره اونم اینکه روی سود این ماشین اولی نباید زیاد حسابی باز کرد ، چون عملا به خاطر هزینه دویست و خورده ای DHL و هزینه گمرک و ... این دستگاه خیلی گرونتر برامون تموم می شه ، ولی هدف اینه که با اینکار تست های لازم را انجام بدیم و راحت تر برای مرحله بعد که هر کدوممون می خواهیم چندتایی وارد کنیم تصمیم بگیریم .

کسی از دوستان پیشنهاد ، نظر یا سوالی داشت بفرمایند .
در جواب آرش جان هم فروشنده مورد نظر به ایران با DHL ارسال می کنه و موردی از این بابت نیست. لینک فروشنده را در تاپیکی که فقط مشارکت کنندگان به اون دستری دارند قرار می دم . نگران این موضوع نباشید

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: moele , MARYAR , sinap , mardin-b , arash1367 , Mohsen1988 , user20 , sir-mahyar , حسین فتحی , rad86
07-10-2014, 03:08 PM
ارسال: #94
یک مطلبی را من بگم که بعدا تو تیم به مشکل نخوریم
من خودم اطلاعاتم در زمینه بیت کوین شاید 1دهم از 100هم نباشه .اما اینو می دونم واحد پولی که پشتوانه کشور خاص را نداره هر اتفاقی ممکنه براش رخ بده .همین طور که با کلاه برداری یک صرافی بیت کوینی ،بیت کوین از 1000دلار اومد به 300دلار یا با تغییر سیاستهای یک کشور تاثیر گذار ممکنه یک دفعه چند صد دلار قیمت پایین بالا بشه.

این دستگاه ها خدمات و تعمیری در ایران نداره .تولید انبوه هم نشده مال شرکتهای معتبر تولید الکترونیک دنیا هم نیستند پس امکان هر اتفاقی وجود داره اگر به 50روز نرسیده دستگاه ازش دود بلند شد دوستان شاکی نباشند

زمانی که دوستان با کارت گرافیک ماین می کردند این کار یک مزیت داشت که این دستگاه ها ندارند .مزیتش چی بود؟؟؟؟بعد از اینکه ریگ ماین با گرافیک سود دهی خودشو از دست می داد شما اون سیستم را قطعه قطعه در بازار کامپیوتر می فروختید اما در نهایت این دستگاه های ماین به درد سطل زباله می خوره البته انشا الله تا اون موقع پول دستگاه با سودش در اومده

با این حرفها نمی خواهم دل کسی را خالی کنم چون یکی از سرمایه گذارها برای خرید دستگاه خودم هستم و مثل بقیه یک سهم دارم .اما بدونید این سرمایه گذاری ریسکش بالاست همون طور که می تونه سودش خوب باشه
 تشکر شده توسط: MARYAR , mhmdmlkn , sinap , arash1367 , مهدی 1 , Mohsen1988 , esijm , user20 , persim , حسین فتحی
07-10-2014, 04:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2014 05:59 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #95
(07-10-2014 03:08 PM)moele نوشته شده توسط:  یک مطلبی را من بگم که بعدا تو تیم به مشکل نخوریم
من خودم اطلاعاتم در زمینه بیت کوین شاید 1دهم از 100هم نباشه .اما اینو می دونم واحد پولی که پشتوانه کشور خاص را نداره هر اتفاقی ممکنه براش رخ بده .همین طور که با کلاه برداری یک صرافی بیت کوینی ،بیت کوین از 1000دلار اومد به 300دلار یا با تغییر سیاستهای یک کشور تاثیر گذار ممکنه یک دفعه چند صد دلار قیمت پایین بالا بشه.

این دستگاه ها خدمات و تعمیری در ایران نداره .تولید انبوه هم نشده مال شرکتهای معتبر تولید الکترونیک دنیا هم نیستند پس امکان هر اتفاقی وجود داره اگر به 50روز نرسیده دستگاه ازش دود بلند شد دوستان شاکی نباشند

زمانی که دوستان با کارت گرافیک ماین می کردند این کار یک مزیت داشت که این دستگاه ها ندارند .مزیتش چی بود؟؟؟؟بعد از اینکه ریگ ماین با گرافیک سود دهی خودشو از دست می داد شما اون سیستم را قطعه قطعه در بازار کامپیوتر می فروختید اما در نهایت این دستگاه های ماین به درد سطل زباله می خوره البته انشا الله تا اون موقع پول دستگاه با سودش در اومده

با این حرفها نمی خواهم دل کسی را خالی کنم چون یکی از سرمایه گذارها برای خرید دستگاه خودم هستم و مثل بقیه یک سهم دارم .اما بدونید این سرمایه گذاری ریسکش بالاست همون طور که می تونه سودش خوب باشه

کاملا با صحبت های شما موافقم ، البته قضیه به این سیاهی هم که شما فرمودید نیست ولی خوبه ادم قبل از هر اقدامی بدترین حالت ها را هم در نظر بگیره. ماینر ها چیز خاصی نداره ، تشکیل شده از یک سری برد که روی اونها به صورت موازی تراشه های FPGA قرار گرفته ، شکل ظاهری ماینرها هم به جهت حرکت راحت تر و بدون صداتر هوا و خنک شدن تراشه ها به این شکل طراحی می شه وگرنه جیز خاص و تکنولوژی متفاوتی به نظر نمی رسه

اما در مورد سود ، نگاه کنید امروز اگر بخواهیم 5 میلیون تومان را بکنید 10 میلیون ، با این فرض که تو کشور تورم هم 0 باشه ، باید 4 یا 5 سال تموم پول را بخوابونیم توی حساب ، که این کارم بازم ریسکش 0 نیست . حالا اگر متغیر تورم هم بهش اضافه کنیم که نور علی نور هست.
توی سایر کارهای اقتصادی سالم دیگه این زمان کوتاهتر هست ولی اونها هم بدون ریسک نیستند و زمانشون هم برای مبالغ بالا روی همون سال به بالا می چرخه
حالا که با یک کاری آشنا شدیم که می شه از طریق اون هر 500 دلار سرمایه گزاری را در عرض یک ماه برگشت داد و بعد از اون به سود خالص رسید ، این قصه مال دیروز و امروز هم نیست الان دو سه ساله این بازار با همین روال می ره جلو ولی شرایط در هر زمانی فرق کرده. در کل من خودم آدم محتاطی هستم ولی با بررسی همه جوانب استارت اینکار را در این لحظه مثبت می بینم و امیدوارم دوستان بتوانند ازش بهره لازم را ببرند. حالا در اینده چه پیش بیاد الله اعلم
10_004

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , moele , Mohsen1988 , user20 , sinap , حسین فتحی , sir-mahyar , tondar12
07-10-2014, 04:55 PM
ارسال: #96
خب الان دیگه وقته اینه که اقا مهدی یا اساتید دیگه زحمت بکشن یه صفحه جدید برای این موضوع باز کنن تا اعلام کنیم که قوانین کلی چیه و رای بگیریم و پس از جمع اوری سهم افراد توی یک حساب کلی به امید خدا کمتر از یک هفته خرید رو بزنیم .
کارهایی که به نظر من میرسه که مونده و باید انجام بشه :
اعلام امادگی اعضا گروه (که تا حدودی اکثر افراد مشخص شدند )
تصویب سریع شرایط کاری و قوانین به وسیله رای گیری مانند اینکه : دستگاه کجا باشد ، معرفی فرد معتمد گروه ،جمع اوری حساب بیت کوین افراد عضو ،نحوه اطلاع رسانی تمامی اطلاعات به طور مساوی (از ابتدا تا انتها)،اتمام حجت ها ،جمع اوری و اطلاع رسانی ادرس و تلفن افراد عضو گروه ،ادرس های ایمیل افراد
چیزای دیگه هم حتما هست که فعلا فکرم نرسید
پس نتیجه : اقا مهدی زودتر یک صفحه جدید باز بفرمایید .

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: Mohsen1988 , moele , user20 , مهدی 1 , حسین فتحی
07-10-2014, 05:33 PM
ارسال: #97
من هم با arash1367 موافقم مهدی جان هرچه زودتر یه تاپیک مخصوص اعضا باز کن تا به امید خدا استارت کارو هر چه سریعتر بزنیم و همونجا به جمع بندی تصمیمات برسیم.
بسم اله
 تشکر شده توسط: MARYAR , Mohsen1988 , user20 , مهدی 1 , حسین فتحی
07-10-2014, 06:32 PM
ارسال: #98
همه ی حرف هایتان را زدید و تمام کارهایتان را نیز کردید. ایول به شما .
این جوری بر می اید. به نظرم نفری 50 دلار باید بدهد که می شود 150 تومان. بعد از چند ماه پولش برگشت می خورد.
و بعدم از اونم روزی اگر اشتباه نکنم میشه 1 دلار. خوب افراد در همین محیط مجازی می توانند بدون این دستگاه ها و با روش های که هست روزی 1 الی 2 دلار را نیز به دست بیاورند. لطفا نپرسید چه روشی. روش هست باید بگردید پیدا بکنید.
ولی در کل امیدوارم همه تان موفق باشید. ولی در کل اقا مهدی چون هنوز با دستگاه های ماینر کار نکردید و می خواهید
از روی پی دی اف ها کار بکنید مراقبت بیشتری انجام بدهید. که دستگاه به مشکلی بر نخورد.
در اخرم امیدوارم حداقل پول همه برگشت بخورد. و حداقل هر کدام 10 دلاری هم سود بکنند. ولی در نت کار پر سودتر از اینم
خیلی زیاد تر هست. این یک بحث تخصصی هست. که با این حرف های که شما زدید. هنوز خیلی پخته نشده است
انشالله در تایپک جدید ی می زنید. پخته تر بشود.
مثلا یکی از این سوالاتی که کسانی که می خواهند سرمایه گذاری بکنند باید این باشد دستگاه از بین این 17 نفر
باید در خانه ی چه کسی باشد. مثلا می گویند اقا مهدی خوب اقا مهدی پول برقشم می رود بالا . پس باید
پول برق دستگاه را نیز ازش کم بکند و از سود بقیه نیز کم بکند که پول برق خانه را بتواند بدهد. این خودش از
سود کم می کند. بعدم باید این را دانست باید این دستگاه ها 24 ساعته کار بکنند و بیت کوین استخراج بکنند
اگر در این بین مشکلی پیش امد چه کسی می تواند این مشکل را رفع بکند و هزاران سوال دیگر
در اخر دوستان لطفا جبهه گیری نکنند و امیدوارم کاری را که شروع کردید به پایان برسانید و سود خوب هم بکنید
 تشکر شده توسط: arash1367
07-10-2014, 07:25 PM
ارسال: #99
علی آقا پیشنهاد می کنم یکبار از اول تاپیک را مطالعه کنید ، گویا کاملا متوجه برنامه نشدید.
این واردات اولیه آزمایشی و نمونه هست و هدف نهایی اصلا این نیست در مورد درامد یک دلار روزانه ، به نظرت کدوم یکی از ماها اینقدر بیکاریم که برای روزی یک دلار بشینیم اینقدر برنامه ریزی کنیم ، نه داداش جون ، هر کسی در این طرح شرکت می کنه قصد داره حداقل یک یا چند ماینر برای خودش تهیه کنه ، ولی چون تجربه مستندی از کارکرد اون و نحوه ورود و ... وجود نداره ، ریسک واردات سنگین هست. ما می یاییم با مشارکت همدیگه یک ماشین میاریم و تست های لازم را انجام می دیم. اگر دستگاه انتخابی مشکلی نداشت ، باز با همدیگه یک برنامه ریزی می کنیم برای واردات یک کانتینر به دبی و از اونجا هم به تهران که هزینه حمل و نقل برامون پایین بیفته و روی تعداد بتونیم از تولید کنند تخفیف بگیریم ، برای همین هست که گفتم سری بعد می تونیم به راحتی زیر 500 دلار توی ایران دستمون برسه. حالا گفتیم برای اینکه این یک دونه اولی هم بیکار نباشه ، بزاریمش از همون روزهای اول بعد از تست ، اورلود کار کنه تا هم درامد داشته باشه و پول خودش را دربیاره و هم زیر بار آزمایش خودش را پس بده. ضمنا دستگاه ترجیحا تهران باشه خیلی خیلی بهتره

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , moele , mardin-b , user20 , alireza091111 , sinap , حسین فتحی , sir-mahyar , arash1367
07-10-2014, 08:52 PM
ارسال: #100
(07-10-2014 07:25 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  علی آقا پیشنهاد می کنم یکبار از اول تاپیک را مطالعه کنید ، گویا کاملا متوجه برنامه نشدید.
این واردات اولیه آزمایشی و نمونه هست و هدف نهایی اصلا این نیست در مورد درامد یک دلار روزانه ، به نظرت کدوم یکی از ماها اینقدر بیکاریم که برای روزی یک دلار بشینیم اینقدر برنامه ریزی کنیم ، نه داداش جون ، هر کسی در این طرح شرکت می کنه قصد داره حداقل یک یا چند ماینر برای خودش تهیه کنه ، ولی چون تجربه مستندی از کارکرد اون و نحوه ورود و ... وجود نداره ، ریسک واردات سنگین هست. ما می یاییم با مشارکت همدیگه یک ماشین میاریم و تست های لازم را انجام می دیم. اگر دستگاه انتخابی مشکلی نداشت ، باز با همدیگه یک برنامه ریزی می کنیم برای واردات یک کانتینر به دبی و از اونجا هم به تهران که هزینه حمل و نقل برامون پایین بیفته و روی تعداد بتونیم از تولید کنند تخفیف بگیریم ، برای همین هست که گفتم سری بعد می تونیم به راحتی زیر 500 دلار توی ایران دستمون برسه. حالا گفتیم برای اینکه این یک دونه اولی هم بیکار نباشه ، بزاریمش از همون روزهای اول بعد از تست ، اورلود کار کنه تا هم درامد داشته باشه و پول خودش را دربیاره و هم زیر بار آزمایش خودش را پس بده. ضمنا دستگاه ترجیحا تهران باشه خیلی خیلی بهتره

رفیق بنده راه می برم جریان چی به چیه. ولی بگذار کلا منظورم را بگویم. طوری کار بکن.
که همه راضی باشند . یا اگر گروهی را تشکیل می دهید . هر نوع سوالی که ممکنه در ذهن خودت یا کسانی که می خواهند شریک بشوند. بگو و جوابش را هم بده.
بنده فقط هدفم اینه که مشکلی در این همکاری پیش نیایید. بعدم فکر نکنم هر نفری بتوانه
چند تا دستگاه ماینر بخره. دستگاه ماینر به درد بخور. که بخواهد بخره یک نفر و درامد خوبی
را به جیب بزنه. حداقل قیمتش 2000 دلار هست. که میشه 6 میلیون پول خود دستگاه
با وارادات و پول گمرک و غیره می شود مثلا 6.200 تومان.
بعدم تازه راه اندازی این دستگاه خودش یک جریان دیگه داره. و بعدم نحوه ی پول برق و غیره
کلا داش مهدی قصدم این نبود جسارت بکنم یا ناراحت بکنم شما را. و بود تایپک را هم خواندم و هم دنبال کردم.
فقط و فقط قصدم این بود قبل از شروع و گرفتن پول تمام جزئیات را بگو. خودت که می دانی
کار گروهی به خصوص اینکه همه یک جا نیستند و به صورت اینترنتی باید از هم خبر بگیرند
مشکلات زیادی به وجود می اورند. منظورم اینه الان بشین برای کسانی که می خواهند وارد
این طرح بشوند تمام سوالاتی که پیش می اید. جواب بده.
برای مثال همه می خواهند پول را به شما بدهند اگر اشتباه نکنم. خوب این وسط شما کار می کنی . دستگاه وصل می کنی . پول برق می دهی . تمام جواب سوالات را می دهی
پس باید شما بیشتر پول ببری . درسته . خوب باید این درصدی که شما بیشتر می بری
مشخص بکنی. یا کسی دوست داشته باشد بار اول 100 دلار بدهد یکی 50 دلار.
خوب باید مشخص بکنی اون فرد چه قدر در می اورد و اون فرد چه قدر .
امیدوارم گرفته باشی منظورم چیه
 تشکر شده توسط: alireza091111 , حسین فتحی , arash1367 , morning star
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,691 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 214 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  هر آنچه که باید در مورد مبلمان کلاسیک فرانسوی بدانید mamad1400 1 277 03-14-2022 02:16 PM
آخرین ارسال: jasminghaderi
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 493 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  چطور با سرمایه کم ابزار فروشی بزنم؟ vahidkaronline 0 601 02-01-2022 04:25 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  یادش بخیر 6 سال پیش دستگاه ماین خریدیم با اعضای سایت فامیل دور 0 445 03-06-2021 09:28 PM
آخرین ارسال: فامیل دور
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,694 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) mahanteymouri 179 9,725 07-16-2019 09:06 PM
آخرین ارسال: کامران طاها
  اخبار بورس + آموزش azim 1,196 196,593 10-31-2018 03:05 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,486 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,843 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 497 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  چگونه یک وب سایت با کیفیت را طراحی کرده و آن را توسعه دهیم؟ neda2000 1 549 07-11-2017 10:01 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  کارآفرینی با سرمایه کم idehshot 0 669 05-02-2017 10:14 AM
آخرین ارسال: idehshot
  دانلود خلاصه 50 كتاب برتر در زمينه موفقيت poorya37 0 527 03-29-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: poorya37
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 893 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد parsaw 0 454 12-11-2016 04:16 PM
آخرین ارسال: parsaw
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,231 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  یه راهنمایی . معرفی چندتا اموزشگاه تعمیرات موبایل و کامپیوتر در تهران mohammad.b 7 4,807 09-21-2016 02:04 PM
آخرین ارسال: amirhosein rostami
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 606 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS