ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان
زمان کنونی: 05-04-2024, 06:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: aligoli
پاسخ: 24
بازدید: 3226

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-25-2014, 08:25 PM
ارسال: #1
سلام ب دوستان گلم
اخیرا ب این فکر افتادم ک ماشین بخرم و بین (وانت بار/مزدا/نیسان) یکی رو باید انتخاب کنم و خواستم از شما دوستانم مشاوره بگیرم.(شما اعضا خانواده من هستید) نطرتون بسیار برام مهمه.
با توجه ب اینکه من سوپر مارکت دارم وسیله نقلیه احتیاجم میشه و من چند تا هدف دارم
1- وسیله زیر پام هست
2- میتونه ی انبار سیار برام باشه و اجناس اضافی رو پشت وانت (نیسان/پیکان/مزدا) چینش کنم
3-میتونم مسافرت برم(با توجه ب شغلم کمتر پیش میاد مسافرت برم)
4-ی وسیله ایی میشه جهت پس انداز(احتمالا اقساط بخرم)

یا شما توصیه میکنید قبل از خرید ماشین فکر خرید جای مغازه باشم؟

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , soshiant , jahanagahi
03-25-2014, 09:34 PM
ارسال: #2
RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان
قیمت ها رو داری؟!مقایسه کردی!؟

ارتباط با من
HeartHeart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: habib tousi , rasoul.es1989 , soshiant
03-25-2014, 09:56 PM
ارسال: #3
(03-25-2014 09:34 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  قیمت ها رو داری؟!مقایسه کردی!؟

بله
وانت پیکان 14
نیسان 24
مزدا 34
قیمت ها هم مهم هستن اما خب ی سری مسائل دیگه .مث نرم بودن.راحتی.ظرفیت بار هم مهم هستش
و اینکه کدومشون ب نسبت خرج کمتری داره و اینکه با کدوم میشه استفاده بهینه تر کرد

09396945864
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , soshiant
03-25-2014, 10:21 PM
ارسال: #4
اینها هیچ کدوم به هم ربطی ندارن

پیکان ، ارزانترین وانت بار برای کارهای دم دستی ، خرجش پایینه ، رانندگی با اعصاب و روان ،به هر نحوی هست کارت را راه می اندازه
نیسان ، هیچی نداره ، فقط برای بارهای سنگین خوبه ، تا 4 تن هم باهاش بار می برن !! خشک و بد دست ، دیر به خرج می افته ولی هر بار هزینه هاش هم کم نیست !
مزدا ، توی وانت های ارزان قیمت بهترین سواری را می ده ، خرجش بالاتره و وزن بارگیریش هم متعادله ، ولی اگر بقیه ملزومات زندگیت جور نیست کار صحیحی نیست مزدا برداری.

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: mirza01 , habib tousi , rasoul.es1989 , soshiant
03-25-2014, 10:29 PM
ارسال: #5
با سلام

اگذ اولویتتون حمل بار سنگین هست و نیسان رو بخرید اون هم نیسان دیزلی ( گازوئیلی ).حتی واسه پخش مواد غذایی هم میتونید ازش استفاده کنید

اگر نرمی و راحتی ماشین واستون مهمه مزدا رو بردارید- نسبت به نیسان وزن کمتری رو میتونه بار بزنه

و اگر اولویت قیمت ماشین هست وانت پیکان رو بردارید که از همه ارزونتره و هم به نسبت اون 2 تای دیگه استلاک کمتری داره

به شخصه اگر از نطر بودجه اولیه مشکلی نداشتم , نیسان دیزلی میخریدم
03-25-2014, 10:43 PM
ارسال: #6
نیسان دیزلی چنده؟!

ارتباط با من
HeartHeart
03-25-2014, 10:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-25-2014 10:44 PM، توسط habib tousi.)
ارسال: #7
ممنونم از پاسخگویی تون.بسیار زیبا و با حوصله جواب دادید
مشکل اینجاست ک هر کدومشون ی خوبی و ی بدی دارند
وانت:1- هزینه های کمتری داره 2- با همین ظرفیت فعلا کار راه اندازه
2- نیسان: 1- با پیشرفت کار امکان استفاده بیشتر ازش هست(تا 3/5 تن)2- امکان جابجایی کار مردم توسط راننده در زمان بیکاری(عدم نیاز مغازه)
3مزدا: 1- هم سواری هستش و وانت 2- بسیار نرم و عدم نیاز ب گواهینامه مخصوص خودروهای بیشتر از 9 سرنشین(ب 2 اگه اشتباه نکنم)
(03-25-2014 10:43 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  نیسان دیزلی چنده؟!

26 میلیون

09396945864
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989
03-25-2014, 11:48 PM
ارسال: #8
نیسان دیزلی روی کاغذ به خاطر مصرف پایینش خوب به نظر می رسه ، ولی در عمل کم پیدا می شه کسی که ازش راضی باشه و به قول خودشون شانسی هست
ضمنا دیزل سواری ، آدم دیزل سوار می خواد ، نگهداریش و رانندگیش اصلا مثل ماشین بنزینی نیست . سبک رانندگی خاص خودش را نیاز داره. من دیزلی را پیشنهاد نمی کنم.

پیشنهاد من به آقا حبیب اینه که فعلا یک پیکان مدل پایین که ضرر خودش را هم داده بردارید ، فعلا کارتون را باهاش راه بندازید ، کمی که کسب و کار روی رونق افتاد و احساس نیاز به باری بالاتری کردید ، عوضش می کنید.

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , habib tousi , mirza01
03-26-2014, 12:46 AM
ارسال: #9
بهترين و عاقلانه ترين پيشنهاد :
پیشنهاد من به آقا حبیب اینه که فعلا یک پیکان مدل پایین که ضرر خودش را هم داده بردارید ، فعلا کارتون را باهاش راه بندازید ، کمی که کسب و کار روی رونق افتاد و احساس نیاز به باری بالاتری کردید ، عوضش می کنید

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: habib tousi , مهدی 1
03-26-2014, 09:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-26-2014 09:45 AM، توسط habib tousi.)
ارسال: #10
(03-25-2014 11:48 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  پیشنهاد من به آقا حبیب اینه که فعلا یک پیکان مدل پایین که ضرر خودش را هم داده بردارید ، فعلا کارتون را باهاش راه بندازید ، کمی که کسب و کار روی رونق افتاد و احساس نیاز به باری بالاتری کردید ، عوضش می کنید.

مهدی جان با پیکان وانت مدل پایین کار کردید؟هر روز فکر کنم ی قطعه اش خراب بشه 12_00212_00212_002
اولین بار ک فکر خرید ماشین افتادم گفتم وانت پیکان بگیرم و بعد هر چی جلوتر اومدم سمت نیسان و مزدا کشش پیدا کردم
(03-26-2014 12:46 AM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  بهترين و عاقلانه ترين پيشنهاد :
پیشنهاد من به آقا حبیب اینه که فعلا یک پیکان مدل پایین که ضرر خودش را هم داده بردارید ، فعلا کارتون را باهاش راه بندازید ، کمی که کسب و کار روی رونق افتاد و احساس نیاز به باری بالاتری کردید ، عوضش می کنید

رسول عزیز من از تموم مشتری هام ک میدیدم پیکان بار دارند و مغازم میومدند میپرسیدم و تحقیق میکردم و اکثرا از پیکان وانت راضی بودند و همه شون ی پیشنهاد کردند ک اگه قرار بر خرید هست حتماحتما صفر یا در حد صفر خرید کن
شما پیکان بار داشتید؟
ناگفته نماند حال حاضر نیسان و مزدا داریم(البته برا پدرم هستش) و هر 2ماشین رو استفاده کردم و ب مزایا و معایبش آگاهی دارم اما با توجه ب نوع کارم و حرکت رو ب جلویی ک دارم ترس از پشیمون شدن بعد از خرید ررو دارم ک چرا اونیکی رو نگرفتم چ را اینکارو کردم
البته ی پیکان کارر کرد هم داشتیم ک داداش سر ی ماه نشده از دستش عاصی شد فروختش 12_00212_002

09396945864
 تشکر شده توسط: tondar12
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه شراکت در خرید وانت yaser1 7 1,553 08-24-2015 09:59 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  یه وانت و ۲۶ میلیون سرمایه؟؟؟ s2s2 6 1,640 07-09-2014 09:30 PM
آخرین ارسال: break
  خرید وانت یا کار در کارگاه جوشکاری؟ nader1095 21 3,566 12-04-2013 07:01 PM
آخرین ارسال: nader1095

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS