ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
زمان کنونی: 05-23-2024, 01:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: maryam_f123
پاسخ: 107
بازدید: 26380

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
10-28-2013, 12:08 AM
ارسال: #51
RE: آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
.

دوستان عزیز ، شب همگی بخیر

من در این تاپیک بسیار پر چانگی کردم ، و دوست دارم از اندوخته های اساتید بیشتر بهره مند
شویم .به نظر من حقیر و بعد از چندین سالی که به تحقیق در باره روش های کسب وکار پرداخته ام ،
اوج تعالی و پیشرفت در کسب و کار و ماحصل تمامی رموز ثروتمندی در مطالب این تاپیک نهفته است .

شاید بعضی از افراد به این سخن من بخندند و یا به دیده تردید نگاه کنند ، اما حتماً پس از بررسی و کنکاش به این مهم خواهند رسید . پس تمامی دوستان عزیز به این گفته ها به دید نکته های فوق العاده موفقیت در زندگی نگاه کنید و به دنبال عملی کردن آنها باشید .

تفاوت شما جوان عزیزی که می خواهی تازه به کسب و کار وارد شوی و من که بیشتر از 20 سال در کسب وکار فعالیت دارم ، دانستن و درک این رموز فوق عالی است .

راهی میانبر و سکوی پرتاب تمامی میلیاردها با انجام این نکته هاست. می توانید بررسی کنید و ببینید .

باید به تمامی فعالیت ها به چشم کسب وکار سیستماتیک و قابل گسترش با گردش مالی بالا باشید .

واقعاً تعجب بر انگیز نیست ! درآمد یک انسان معمولی با سواد در حد سیکل ، که می تواند چند نفر از دوستانش را به کاری ساده مانند بساطی و یا جمع آوری زباله بگمارد ، بیشتر از یک مهندس و دکتر است و آنهم بدون اینکه خودش کاری غیر از مدیریت انجام دهد .

البته قبول دارم که واقعاً سخت است ، فردی که ذهنیت مشاغل و کار یدی و کارمندی و کارگری را دارد ،
بتواند براحتی به جرگه افراد مدیر و یا کارآفرین وارد شود . از طرز تفکر و نوع گفتار ، تا طرز پوشش و حتی
طریقه حرکات بدن ، باید در قالب انسان دیگری درآید . پس بهتر است که از ذهنیت و طرز فکر شروع کنیم تا
یواش یواش قالب رفتاری و گفتاری ما نیز تغییر کند .

با اینحال مهمترین نکته در سیستم ساز بودن یک فرد ، نگاه بزرگ منشانه و منش بزرگانه است .

فرق بین کسی که فقط برای خودش و یا اندکی بیشتر برای خانواده اش کار می کند و کسی که می گوید ، می خواهم به افراد بیشماری نان برسانم ، در نوع نگاه و ظرفیت آنهاست .

پس دوستان من ، بزرگ باشید و بزرگ فکر کنید و افراد بیشماری را به کار بگیرید و از ثروت های خوابیده افراد استفاده ببرید . و لازمه این عمل ، دانستن چگونگی ایجاد فضا( سیستمی ) است
که بتوان آنها را بکار گرفت و بعد ، خود را وقف سیستم کردن ، نه اینکه شب و روز فقط کار ، کار ، کار .

مثالی ملموس میزنم و خداحافظی می کنم .

حتماً شما نیز که با اینترنت سر وکار دارید ، وبلاگی برای خودتان و در مرحله بعدی وبسایتی دارید .
خب در این نوع وبلاگها شما باید مطالبی را آماده کنید و بازدید کننده به دست آورید ، این کار
همیشگی شماست و به سختی می توانید ، نویسندگان دیگر را به مجموعه خود بیاورید و
کار همیشگی خود را به آنها بسپارید . اما در نوع دیگر این نوع وبلاگ نویسی به پدیده ، فروم
ها و شبکه های اجتماعی می رسیم .

سایت اجتماعی میلیارددرهای آینده ایران ، نیز از این نوع است و فرق بسیار عمده آن نیز
سیستمی است که می تواند بطور هوشمند تمامی فعالیت هار را به افراد دیگر واگذار کند .
همه چیز مکتوب و با دستور العمل مشخص است و افراد از لحظه ورود و خروج بطور اتوماتیک
شناسایی و بررسی و گزارش می شوند و با رعایت اگوهای تعریف شده فعالیت می کنند .

ما هم در هر کاری به دید کار سیستماتیک به فعالیت ها نگاه کنید تا با زحمت اولیه ،پس از
مدتی از کار تمام وقت و دائمی رها شوید . این یعنی نبوغ ، یعنی راه میانبر ، یعنی زحمت
کمتر و درآمد بیشتر ، یعنی وقت آزادتر و رهاشدن از چرخه ای بنام چرخه دورانی .

موفق باشید و شب بخیر .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , MARYAR , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , hamid.h , alma , مهدی گل محمدی , goldmen , yu3f , mardin-b , orgeneral , Delta.H , seraj , مرتضی الهی , kave , alireza091111 , jahanagahi , tondar12 , mostafa ghobadi , rezawh , BEYOND , abdolhossein , حسین فتحی , shahid-a , Shadiii , m_farhadi
10-28-2013, 12:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-28-2013 12:52 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #52
واقعا ممنون از همه دوستان (شروع کننده خوش فکر تاپیک و همه آموزش دهنده های خوش صحبت و دنبال کننده های فعال)، از طرح مباحث و عمق زیاد و پختگی مباحث، بسیار لذت میبرم
دقیقا میتوانم بگویم این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک های سال 92 است که شاید آینده هزاران نفر را تحت تاثیر قرار دهد
خوشحال میشوم از تجربیات عزیزانم استفاده کنم و تجربیاتم را در اختیار دوستان قرار دهم
تشکر بسیار

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , MARYAR , 3ObHaN , hamid.h , alma , مهدی گل محمدی , goldmen , yu3f , ahmad rezaee , mardin-b , orgeneral , Delta.H , seraj , alireza091111 , jahanagahi , نرگس فیاض , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , abdolhossein , حسین فتحی , Shadiii
10-28-2013, 12:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-28-2013 01:00 AM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #53
(10-28-2013 12:51 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  واقعا ممنون از همه دوستان (شروع کننده خوش فکر تاپیک و همه آموزش دهنده های خوش صحبت و دنبال کننده های فعال)، از طرح مباحث و عمق زیاد و پختگی مباحث، بسیار لذت میبرم
دقیقا میتوانم بگویم این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک های سال 92 است که شاید آینده هزاران نفر را تحت تاثیر قرار دهد
خوشحال میشوم از تجربیات عزیزانم استفاده کنم و تجربیاتم را در اختیار دوستان قرار دهم
تشکر بسیار

خیلی خیلی مشتاقانه منتظر خوندن مطالب و تجربیات فوق العاده ی شما در مورد این مطلب هستیم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , 3ObHaN , hamid.h , alma , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , mardin-b , Delta.H , مرتضی الهی , alireza091111 , jahanagahi , mostafa ghobadi
10-28-2013, 08:45 AM
ارسال: #54
سلام صبح همگی بخیر و خوشی
دیشب نمایشگاه کتاب مشهد به کتاب جالبی در مورد بحث جاری برخورد کردم که سعی میکنم قسمتهایی از اون رو برای شما عزیزان بذارم.

مشخصات کتاب:
واسپاری کارها(مشاور جیبی)از مجموعه کتابهای آموزشی دانشگاه هاروارد.مترجم سینا قربانلو

چرا باید در هنر واسپاری مهارت پیدا کنید؟

1.واسپاری وقت بیشتری برای تمرکز روی پروژه هایی که نیاز مهارت و نظرات کارشناسی خودتان است باقی میگذارد.
2.با ارتقاء مهارتهای دیگر افراد انگیزش آنها ارتقاء یافته و موجب تقویت اعتماد و ارتباط بین شما و گروهتان باشد.
3.بالا رفتن کارایی و بهره وری کلی

و اما چرا مدیران از واسپاری اغلب احساس ناراحتی میکنند؟

1.برخی از اینکه کنترل کارکنان و پروژه ها را از دست بدهند میترسند و نگرانند.
2.برخی تحت فشار زمان به سادگی ترجیح میدهند که کار را خودشان انجام دهند.
3. برخی تجربه ی بدی در این زمینه داشته اند.

اما این کتاب کمک میکند تا یک رویکرد واسپاری را انتخاب کنید .اگرچه این کار نیاز به تمرین دارد اما پاداشهایی که از ان میگیرید به قیمت زمان و نیرویی که برای تبحر یافتن در این مهارت کلیدی کسب و کار صرف کرده اید میارزند.

راهنمایی:

از نیاز خود به اینکه به افراد بگویید کارها چگونه انجام میگیرند بگذرید.از واسپاری به عنوان راهی برای رشد مهارتهای کارکنان خود یا مستقر کردن آنان در جایگاهی همساز با مدیریت ارشد بهره بگیرید.و به توانایی کارکنانتان برای به انجام رساندن امور اعتماد کنید.

یک سوال از طرف خودم....
(البته قبل از مطالعه ی کل کتاب طرح سوال و ایجاد شبهه کمی غیر منطقیه اما به نظر شما چگونه میتوان مطالب مطرح شده در قسمت راهنمایی این کتاب را با مطالبی که ما در جلسات قبلی تحت عنوان ریز کردن مسئولیت تمام افراد و آموزش مستقیم مطرح کردیم جمع کنیم تا تناقضی پیش نیاید؟)
 تشکر شده توسط: goldmen , yu3f , hamid.h , mardin-b , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , ahmad rezaee , مرتضی الهی , jahanagahi , نرگس فیاض , tondar12 , mostafa ghobadi , abdolhossein , Shadiii , m_farhadi
10-28-2013, 11:15 PM
ارسال: #55
شب بر همه اساتید و دوستان خوش باشد .

می خواستم سوالی داشته باشم و آن اینکه :
با مرور صفحات این تاپیک آیا تغییر در نوع نگاه دوستان به مقوله کار آفرینی بر مبنای سیستم سازی بوجود آمده است ؟

و اینکه تا چه میزان این تاپیک را ارزشمند می دانید و مطالب ارائه شده را قابل استناد و کاربردی قلمداد می کنید ؟

در مورد خودم عرض کنم که دیدگاهم از سال قبل در باره این مقوله بسیار تغییر فاحشی یافته و به شدت به دنبال روشهای سیستم سازی بر مبنای کسب وکار کوچک متمرکز شده است .گاهی به نمونه هایی بر می خورم که واقعاً متحیر می شوم و اینکه به چه آسانی می توان به سودهای سرشار دست یافت .

از سبک فعالیت تبلیغات که هم اکنون به ان مشغول هستم تا ایده ها و شغل های بسیار شناخته شده با گردش مالی بالا و نقد مانند شیرینی فروشی .

حالا که به عمق مفهوم سیستم سازی پی برده ام ؛ در اکثر فعالیت های ثروتمندان نشانه های بارزی از آن را می بینم .هر چه بیشتر در مورد سیستم سازی فعالیت هایم متمرکز می شوم ، نیازهای بیشتری را حس می کنم و آگاهانه فعالیت می کنم .

البته راه آسانی در پیش نیست ، اما با آموزش عملی و اجرای اولین واحد ، راز بر همه ما گشوده خواهد شد .

مثال :
تقریباً چند هفته ای است که با برادرم در مورد چگونگی سیستم سازی فعالیت تبلیغات
صحبت و بحث می کنیم .
از ایده آل ها و اهداف بلند مدت ، تا چگونگی استخدام و بکارگماری افراد با کمترین مشکل
و هزینه ابتدایی .
به هر حال همانطوری که در مطالب قبلی آمد بیشترین نگرانی دوستان از
ایجاد فعالیت و واگذاری امور به افراد ، در چگونگی استخدام و مدیریت افراد می باشد .

ما به این نتیجه رسیدیم که به قول کیوساکی سود را در خرید باید برد ، نه در فروش !
و ما به همین جهت به شدت در پی جمع آوری بانک اطلاعاتی افراد لازم و قرارداد کاری
بر مبنای قیمت کمتر و کیفیت بهتر هستیم که الحمد لله با افزایش نفرات مهمترین نگرانی
واگذاری تولید و نصب بر طرف می شود .

در مورد ارکان سیستم هم خیلی دقیق هستیم و اینکه ابزارها برای ما بیشتر کار کنند ، نه افراد .

مثلاً برنامه ای کامل خریداری کرده ایم که تحت وب تمامی فعالیت های ما از مرحله تماس
تلفنی تا پروسه پی گیری و واگذاری امور به افراد و تحویل کار و حسابداری آن را کنترل
نماییم و تمامی این کارها توسط شخص واحدی قابلیت انجام دارد .

یک نفر منشی که با آموزش اولیه توانایی پاسخگویی - ثبت اطلاعات مشتریان و خیلی از
خصوصیات آنها و همچنین پی گیری امور را دارد و من می توانم از کیلو مترها دورتر با تبلت
و یا گوشی خودم ، وظایف هر کدام را در این برنامه مشخص کنم و روال آن را کنترل کنم .

پس الزاماً سیستم سازی پر هزینه نیست و می توان به شگردهای گوناگون مدیریت از راه دور و واگذاری امور را هم اعمال کرد .

باقی مطالب انشاءالله در شبهای دیگر

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mardin-b , goldmen , seraj , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , yu3f , hamid.h , alma , alireza091111 , jahanagahi , soshiant , نرگس فیاض , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , BEYOND , abdolhossein , حسین فتحی , ali.s9169 , Shadiii , m_farhadi
10-29-2013, 12:05 AM
ارسال: #56

من نگرشم رو بردم پس دادم به صاحابش یه نگرش جدید مبتنی بر سیستم سازی و ذهن پولساز خریدم Yosef.gif
180 درجه نگرش من به موضوع پولسازی و سرمایه گذاری تغییر کرد .
من قبلا فقط سرمایه گذاری رو توی بیزینس های عظیم میدیدم اما الان به نظرم از هیچ هم میشه پول ساخت به شرطی که بتونی بفهمی که از چه سیستمی میشه به سود رسوندش .

ببینید از نظر سبحان امروز ، سیستم سازی مثل یک دستگاهه .
شما این دستگاه رو میخرید ، و ایده ی خام رو میزارید پشت این دستگاه . وقتی ایده از این دستگاه عبور میکنه پالایش میشه و استراتژی های مختلف مثل استراتژی انسانی ، بازاریابی ، سازمان و غیره معلوم میشه . و بعد بهتون یه دفترچه میده که مثل گام به گام مراحل عملی کردن ایدتون توش نوشته شده .

اما دوستان ما الان اول راه هستیم . هنوز خیلی راه داریم .
اقای رضایی در مورد هدف اولیه صحبت کردید .
اما هنوز :

اهداف استراتژیک
استراتژی سازمان
مدیریت استراتژی
استراتژی انسانی
استراتژی بازاریابی
استراتژی سیستم

موندن که از این بین مدیریت استراتژی بحث بسیار مهمیه .
البته خیلی از دوستان هستند که میتوند در مورد استراتژی های بازاریابی و انسانی به اقای رضایی کمک کنند و توضیحاتی بدهند . فکر کنم تمام این سر فصل ها ، جای توضیح دادنش اینجاست تا این تاپیک واقعا ارزشمند و جامع باشه .
به نظرم بهتره که بزاریم این بحث خیلی جلو تر بره و ما هم کم کم این سیستم ها رو در کسب و کارمون پیاده کنیم .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , mardin-b , goldmen , seraj , Delta.H , sir-mahyar , yu3f , hamid.h , alma , jahanagahi , ahmad rezaee , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , alireza091111 , abdolhossein , حسین فتحی , Shadiii
10-29-2013, 12:31 AM
ارسال: #57
(10-24-2013 02:44 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان سلام

دوستان ما تاپیک "سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی" رو زدیم تا صرفا دوستان سوالاتشون رو اونجا بپرسن . برخی از پست های سوال و جواب رو هم به اونجا منتقل کردیم تا تاپیک یکم خلوت بشه .

اما متاسفانه بعد از اون تاپیک خیلی خلوت شد Yosef.gif
اساتید که از اول تاپیک با ما بودند ( مثل اقایان یوسف ، سجاد و احمد و دیگر دسوتان ) غیبشون زده Yosef.gif
از برخی اساتید ( من جمله اقا کامیار و اقا حمره عزیزم ) هم که خبری نیست Yosef.gif
دوستان خواهشا بحث رو ادامه بدید و نگذارید چراغ تاپیک خاموش بشه که حقا تاپیک بسیار مهم و کاربردی است .

شما میتونید تجربیات ، نظرات ، مباحث علمی ، دانستنی ها و غیر رو در مورد موضوع سیستم سازی طبق سرفصل های زیر بگید :

هدف اولیه
اهداف استراتژیک
استراتژی سازمان
مدیریت استراتژی
استراتژی انسانی
استراتژی بازاریابی
استراتژی سیستم

و صرفا در تاپیک "سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی" ، سوالاتتون رو بپرسید و یا به سوالات جواب بدید .

باز هم پیشاپیش متچکرم از همکاری و پشتیبانیتون Yosef.gif Heart
سبحان عزيز در گذشته استادي در سال هاي اول دانشگاه داشتم كه وقتي سوالي ميپرسيدم به ما ميگفت بلد نيستم. اما ميرم مطالعه ميكنم و هفته بعد ميام توضيح ميدم.

مطالبي را كه شما و ديگر دوستان مطرح كرديد بعد از مطالعه ديدم كه هيچ شناختي با اونها ندارم و بعد از اون تفاوت فاحشي كه در ديدگاهم با مطالب دوستان وجود داره باعث شد كه وارد بحث ها نشم

براي شما و ساير دوستان ارزوي موفقيت رو دارم كه يك تاپيك پرباري رو داشته باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , goldmen , ahmad rezaee , seraj , سیدمهدی هاشمی , alma , مهدی گل محمدی , alireza091111 , sir-mahyar , mardin-b , مرتضی الهی , حسین فتحی
10-29-2013, 08:10 PM
ارسال: #58
من هم با جناب رضایی و آقا سبحان موافقم

قبل از شروع این بحث تنها راه کسب درامد میلیونی رو در راه اندازی کسب و کارهای عریض و طویل میدیدم و طبیعتا چون منابع و امکاناتش در اختیارم نبود در حد یک آرزو میموند . هر چند بعضی از اونا سالیان آتی و بعد از کسب درامد منطقی میشه بهش پرداخت و بالفعلش کرد اما به نظرم یه پله بالاتر از مرحله ی اول قابلیت اجرا دارن.

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , alireza091111 , hamid.h , Delta.H , mardin-b , jahanagahi , ahmad rezaee
10-29-2013, 08:32 PM
ارسال: #59
4 مسئله ای که مدیران هنگام مبادرت به واسپاری درگیر ان میشوند.....

1.اول اینکه مشاهده ی فرد دیگری در حال کلنجار رفتن با کاری که میدانید خودتان میتوانید به سادگی در نصف مدت به انجام برسانید کار دشواری است.تمرین کنید که خاموش بمانید پادر میانی فقط فرد زیر نظر شما را سرخورده میکند ضمن انکه وقتی را که میخواستید صرفه جویی کنید مصرف میکنید.

2.واسپاری میتواند نوعی بحران هویت را در مدیران موجب شود.معنی آن تغییر دادن نقش متخصص به نقش شخص جامع الاطراف است یعنی تبدیل شدن به یک رهبر. و رهبران تعریف شغل چندان دقیقی ندارند. در واسپاری شما باید آن دسته از کارها را که به آن شهره اید را رها سازید.

3.سوم در حالی که نظاره گر آنید که دیگران در چالشهای مرتبط با دست و پنجه نرم کردن با تکالیف واگذار شده بالنده میشوند و به سطوح توانایی برتر از تواناییهای شما دست میابند ممکن است حسی از رقابت ورزی وجودتان را فراگیرد.واسپاری یعنی اینکه به دیگران اجازه دهید کارشناس شوند.

4.تبدیل شدن به یک واسپارنده ی موثر یعنی آموختن یک کار کاملا جدید.شما به جای حل و فصل کردن روز به روز جزییات امور و مسائل دیگران به سمت انجایی که واحدتان حسب مسیر راهبردی باید به سویش در در حرکت باشد متوجه میشوید.این یعنی اموختن هنر رهبری.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , hamid.h , yu3f , mardin-b , ahmad rezaee , مرتضی الهی , ali.s9169 , m_farhadi
10-29-2013, 08:59 PM
ارسال: #60
این مطلب هم در تایید صحبتهای جناب رضایی در اهمیت به کار گماری بهترین افراد.........

حاصل واحد شما به واقع در منابع انسانی ان خلاصه میشود و افراد با کیفیت بالا پایه ای هستند که بر مبنای ان واحد شما میتواند بهترین تشریک مساعی را با کل سازمان به عمل اورد.واحد شما برای انجام دادن ویژه کار خود در شرکت نیاز به بهترین کارکنان ممکن _کسانی که بتوانند وظایف جدید را تقبل کنند از آنها بیاموزند ،مهارتهایشان را تقویت کنندفو تصمیمهای اگاهانه اتخاذ کنند_دارد.به همین دلیل باید آنچه را میتوانید برای جذب افراد با کیفیت بالا به عمل آورید.

(به نظر میرسه باز کردن باب مبحث مربوط به چگونگی انتخاب کارکنان و ویژگیهای آنها در کنار سایر مباحث به پیشبرد و تکامل موضوع کمک کنه.با تشکر)
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , hamid.h , yu3f , mardin-b , 3ObHaN , jahanagahi , ahmad rezaee , مرتضی الهی , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,781 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 955 08-04-2014 10:17 AM
آخرین ارسال: karafarin
  سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی 3ObHaN 50 7,428 06-11-2014 03:48 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,333 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,134 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  رابطه شغل با کار as98749874 3 659 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,517 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 977 03-17-2013 08:08 PM
  چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟ ahmad rezaee 24 5,426 03-16-2013 11:40 PM
آخرین ارسال: ehsan21
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 508 01-27-2013 06:42 PM
  قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده سخنگوی دولت 112 19,653 12-01-2011 01:57 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS