ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟
زمان کنونی: 04-20-2024, 01:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: ehsan21
پاسخ: 25
بازدید: 5383

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-08-2012, 05:16 AM
ارسال: #1
بعد از نماز صبح سری به سایت زدم همه خواب بودند .
ایمیلهایم را چک کردم ؛ از سایت RICHDAD.COM ( رابرت کیوساکی ) ایمیلی برایم آمده بود با عنوان بالا ، علاقه مند شدم و متن آنرا خواندم .
با خودم فکر کردم این موضوع قابل بحث است و میتوان به نتیجه ای در ایران رساند .البته خودم هم ایده ای دارم که روی آن کار میکنم .

پدر پولدار می گفت : وجود مشکلات در این جهان از آنجائیست که حل کننده مشکلات کافی وجود ندارد
بنابراین اگر شما یک ( حلال مشکلات شوید ) شما ثروتمند خواهید شد .
اگر شما در جستجوی یک شغل موفق باشید به این الگوها پی خواهید برد .
مشکلات > راه حل > مشکلات > راه حل > مشکلات
سرویس های اطلاعات مالی .....................
کمپانی های خوب به مشکلات در جهان نگاه می کنند و.آنها را حل می کنند . آنهایی موفقترند که بهترین راه حل ها را پیدا می کنند.
در آن کمپانی ها مردان و زنان فوق العاده باهوشی هستند که از اطلاعات مالی یکپارچه ای بر خوردارند که با یک آموزش اطلاعات جامع آنها با القای آنها به حل مشکلات و کسب ثروت از این طریق می پردازند .
مردم برای حل مشکلاتشان به شما پول پرداخت می کنند .

اگر بحث باز شود بیشتر مطلب را باز می کنم . با تشکر

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: امیر مرادی فر , Nuruzzaad , mteam , مــجــیــנ , حامد , sherafati , oyama , amiryazdani138 , safari-cht , sajjad , سودابه , makansinaee , فیروزه , مرتضی الهی
06-08-2012, 08:51 AM
ارسال: #2
RE: چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟
سلام
خوش اومدی داداش
بله دقیقا فرمایشتون صحیح هست.
بفرمایید تا استفاده کنیم.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sherafati , amiryazdani138 , iranboy
06-08-2012, 09:28 AM
ارسال: #3
منظورتان اینست که در ازای مشاوره دادن مبلغی پرداخت شود .درسته ایده خوبست ولی در ایران اینجور کسانی که در این رابطه پول بدن کم هستند که البته خودشان مشاور مخصوص دارند من ویکی از دوستانم برای مشاوره دادن به یکی از مشتریها بابت حل مشکل بحران کم شدن فروشش میخواستیم مشاوره بدیم گفتیم ساعتی اینقدر گفت اشکال نداره ولی اول بگید اگه دیدم خوبه بعد پول میدم اینجا همه زرنگ شدن مشاوره مفتی میخوان

تشکر شده توسط: sherafati , amiryazdani138 , safari-cht , sajjad , مرتضی الهی
06-08-2012, 09:38 AM
ارسال: #4
اتفاقا اینجوری نیست من خودم به شخصه اگه بدونم طرف مفید هست هزینه برام مهم نیست .
الان من یه مقدار پول دارم اصلا نمی دونم چی کارش کنم چهجوری سرمایه گذاری کنم که بتونم جواب بگیرم

شماره تماس
9141854710

سرزميني اگر
به زندان بدل شد
آن را بسوزانيد و
از خاكسترش سرزميني ديگر برويانيد...
قلبي اگر
آشيان عشق به آزادي نبود
دورش بيندازيد و
به جاي آن قلبي مصنوعي بكاريد!...
فروشگاه معماری ایران
http://ir-cad.ir
 تشکر شده توسط: mteam , sherafati
06-08-2012, 09:42 AM
ارسال: #5
بحث جالبی هست اما تجربه من نشان می دهد که، باید مشتری یا کسی که به شما مراجعه می کند به دو نکته اگاه باشد :

1) در تنگنا باشد و واقعا مشکل خود را جدی، استفاده از شما را ضروری بداند.
برای مثال در موردی اخیر در رابطه با هک و مبارزه با بدافزارها، عزیزی که چند میلیون خود را از دست داده میبینند برای دفاع از خود از دادگاه، ساعتی 100 هزارتومان را برای چند ساعت شماوره، براحتی قبول می کنند.

2) خدمات شما را منحصربفرد بدانند.
متاسفانه با وجود نسخه های مختلف که این روزها برای هر شغل و مشکلی پیچیده می شود و عادت عجیب مردم ما، که خود را متخصص در هر زمینه ای می دانند، این دید نسبت به مشاوره یک نفر کم شده است.

واقعا برخی از افراد، حل موضوع یا مشکل برایشان آنقدر حیاتی نیست یا اصلا دید درستی ندارند. قبل از مشاوره شما می توانید برای توجیه حق مشاوره خود، آن را از خطر نادیده گرفتن مشاوره درست آگاه فرمائید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mteam , Nuruzzaad , sherafati , madar , ahmad rezaee , مرتضی الهی
06-08-2012, 09:54 AM
ارسال: #6
امیر جان شاید شما طرز تفکرتان فرق کنه بازم خودت نوشتی و تاکید کردی (اگه بدونم )یعنی اینکه باید بازم خودت براورد کنی که این راهنمایی پولساز هست این کار را میکنی ولی اگه بنظر خودت نباشه حاضر نخواهی شد درازای این مشاوره دادن پول بدی ولی در صورتی که این مشاوره برای کسی که مشاوره میده ثابت شده وباید حتما این ریسک را پذیرفت اینجا میان راه حل را میگیرند بازم میگن بدرد نمیخوره چون حاضر به ریسک کردن نیستند

تشکر شده توسط: sherafati , ahmad rezaee
06-08-2012, 10:19 AM
ارسال: #7
من حرف شما رو قبول دارم ولی باید یه جوری طرف مشاور چقد توی چنته داره من مشاور زیاد دیدم بیشتر اومدن طرز فکر طرف بخونن به یکی دیگه بگن تا کاری برای طرف مقابل بکنن .
مثلا میری میگی آقا در شرایط اقتصادی الان نظرشما چه جور سرمایه گذاری بکنیم بهتره همون حرفهارو میگه که اکثرا میدونیم.........

شماره تماس
9141854710

سرزميني اگر
به زندان بدل شد
آن را بسوزانيد و
از خاكسترش سرزميني ديگر برويانيد...
قلبي اگر
آشيان عشق به آزادي نبود
دورش بيندازيد و
به جاي آن قلبي مصنوعي بكاريد!...
فروشگاه معماری ایران
http://ir-cad.ir
 تشکر شده توسط: mteam , sherafati , ahmad rezaee
06-08-2012, 10:45 AM
ارسال: #8
به نظر من اگه ما بدونیم که مثلا آقای شهسواری دارای تجربه و تخصص عالی هست، همونطور که به پزشک متخصص بیشتر از ویزیت پزشک عمومی پول میدیم، قطعا اینکار رو برای مشاور با تخصص هم خواهیم کرد.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: mteam , ahmad rezaee
06-08-2012, 11:30 AM
ارسال: #9
برای اینکه بشه همچین خدماتی رو به پول تبدیل کرد نیاز به پیش زمینه هایی هست.
مثلا من وقتی یک سایت اینترنتی بزرگ دارم پس میتونم در زمینه سایت و نمیدونم کار در نت و این موارد مشاوره بدم و پول خوبی بدم چون دارن به چشم میبینن که خودم تونستم.
متاسفانه خیلی از مشاورهایی که ما از بچگی باهاشون آشنا میشین خودشون سراسر مشکلن. از دبستان تا آالان که دانشگاهم بد بخت ترین شخص توی محیط ما مشاورمون بود. خب حرف اینو کی قبول میکنه ؟ هیچکس.

مشاوره گرفتن از کسی ارزش داره که بدونیم خود طرف توی کاره و موفق بوده توی کارش.
مثال الان بهنام جون فکر میکنم در زمینه آلوئه ورا اطلاعاتش فوق العادست و خوبم میتونه مشاوره بده ( به ما که خوب مشاوره داد ) ولی هیچوقت نمیتونه به عنوان کار روش حساب کنه و بخواد از مشاورش پول بگیره چون مثلا میگم من قراره باشه پول بدم به ایشون میگم آقا بهنام شما که انقدر واردی و انقدر اطلاعات داری میشه زمین و مزرعت رو نشونم بدی. خب این میشه چی. هیچی.

نتیجه : توی زمینه ای که انتظار داری مشاوره بدی و پولش رو بگیری باید انقدر توی اون زمینه معروف باشی که طرف ( مشتری ) موفقیتت توی اون زمینه رو با چشم ببینه نه فقط حرف.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: mteam , ahmad rezaee
06-08-2012, 01:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-08-2012 01:56 PM، توسط mteam.)
ارسال: #10
یه مثال میزنم یکی از مشتریهام دکوراسیون داخلی بود تبلیغ داد ولی جواب نگرفت یه قرار ملاقات باهم دوباره گذاشتیم رفتم گفت جواب نگرفتم چرا ؟ گفتم آیا زنگ خور داشتی گفت زیاد زنگ زدن ولی حتی یک نفر مراجعه نکرد گفتم منشی را عوض کن زود ناراحت شد گفت شما بلد نیستی مشاوره بدی .خوب بنظر شما من حرف بدی زدم؟جواب گو بودن به مشتری اولویت اول برای یک شرکت است اون منشی آنقدر بد حرف میزد که آدم حالش بهم میخورد ولی علف به دهن بزی خوش اومده بود و حاضر نبود به هیچ صراطی مستقیم بشه بقول آقای کاظمی همه فکر میکنند که واقعا کار بلد هستند وحاضر به گوش دادن نیستند مافقط یاد گرفتیم حرف بزنیم ولی دوست نداریم شنونده خوبی باشیم و در مورد یک مشاور بنظر شما معنی یه مشاور چیه ؟ مشاور مثلا کسی که بره کشاورزی کنه کشت کنه بعد اگه سود داشت بیا بما بگه این کار خوبه بیا برو شما هم این کار را بکن خوب اگه سرمایه داشت واین کارهارا انجام میداد خوب دیگه نمیومد مشاوره بده - مشاور کسیست که رفته تحقیق کرده اطلاعات کامل را کنار هم قرار داده آنالیز کرده و ایده جدیدی بوجود آورده و میدونه اگه این کار هارا انجان بدی به سود میرسی .بله قبول دارم مشاور خوب و حرفه ای واقعا کمه ولی همون حرفه ای هم بیاد بگه این کار را بکن بازم مامیگیم ای بابا ما خودمون میدونستیم چه پولی داریم که بدیم به تو

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , piki82
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 309 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری 3ObHaN 106 25,703 06-26-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: maryam_f123
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 513 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,715 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,323 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  رابطه شغل با کار as98749874 3 641 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 494 01-27-2013 06:42 PM
آخرین ارسال: karafarin
  چگونه شاد باشیم؟؟! "بررسی یک زندگی تحلیل شده" mallarme 0 854 11-21-2012 07:15 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,405 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS