ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
زمان کنونی: 06-02-2024, 07:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: maryam_f123
پاسخ: 107
بازدید: 26487

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
10-21-2013, 08:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2013 08:54 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #31
RE: آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
دوستهای زیادی داشتم که از آنان درس گرفتم و در این مدت برای عزیزان انجمن در طبق اخلاص گذاشتم. اوایل تایپیک ها که شروع میکردم , فوق العاده استقبال شد و بعد کم کم کم رنگتر شد و به دو یا سه نفر خواننده رسید.
چه سیستمی بالاتر از اینکه دوستم با دست خالی آموزشگاه را تاسیس کرد و از دو راننده به 50 راننده رسید و شغل بعدی را شروع کرد و......10 شغل را همزمان اداره میکرد و فقط خودش نقش هماهنگ کننده را داشت.
برای این موضوع در هر رشته ای بارها عرض کردم که خود, کار مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفند کار مهم است.بله ترفند کار.

لطف کنید سیستم را در آن مطالب پیدا کرده و تجزیه و تحلیل فرمائید.
صرفا زندگی افرادی که در فرهنگ ما نیستند نمی تواند راه گشای حرکتهای آینده شما باشد.
بارها عرض کردم وقتی حرکتی را شروع میکنید باید چنان با برنامه ریزی دقیق باشد که دیگر نیازی به شما نباشد. در این موقع شما می توانید کار دیگری را شروع کنید.
بحث این تایپیک اینست که چگونه می شود برایت پولسازی کنند.متاسفانه بعضی از عزیزان از موضوع دور شده اند.

برای رسیدن به موضوع تایپیک :

1- بر اساس توانائیهای خود (مالی - تخصصی و ....)کاری را شروع کنید.
2- ترفندهای کار را پیدا کنید.
3- افراد قابل اطمینانی برای همکاری در نظر بگیرید.
4- وظایف آنان را مشخص فرمائید.
5- آَموزشهای لازم به آنان داده شود.
6- سیستم تشویق و تنبه را پیاده کنید.
7- مسئول امور مالی بسیار قوی برای خود پیدا کنید.

از عزیزان تقاضا دارم اگر موارد دیگری هست به آن اضافه نمایند.
موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , sir-mahyar , Delta.H , alma , 3ObHaN , hamid.h , goldmen , yu3f , مرتضی الهی , seraj , mahdi5e , iranboy , alireza091111 , Divar , نرگس فیاض , Elixir , آيدين , tondar12 , mostafa ghobadi , dvdghe , rezawh , رنسانس فکر , abdolhossein , saeed269 , حسین فتحی , m_farhadi
10-21-2013, 09:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2013 09:36 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #32
جدیدا کتاب پدر پولدار و پدر بی پول را برای مطالعه دست گرفته ام.
به همه عزیزان توصیه میکنم این کتاب را حداقل در سه ماه و حتی بیشتر تمام کنید. بر روی کلمات و جملات و صفحات بقول معروف زوم کنبد و تا مطلبی را که کاملا یاد نگرفته اید بسراغ صفحه بعدی نروید. اگر بقول سبحان جان در مورد حسابداری نوشته است بروید حسابداری را یاد بگیرید. اگر در مورد بازاریابی نوشته است زمانی که این کتاب را در دست دارید چند مطلب از اصول بازاریابی را بخوانیدو ........... ولابلا تایپیک ای کاش را حتما مطالعه فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Fela.Want , alma , ahmad rezaee , mardin-b , 3ObHaN , hamid.h , Divar , yu3f , مرتضی الهی , seraj , mahdi5e , Delta.H , iranboy , نرگس فیاض , Elixir , tondar12 , mostafa ghobadi , حسین فتحی , alireza091111 , رنسانس فکر , abdolhossein , Shadiii , m_farhadi
10-22-2013, 02:46 AM
ارسال: #33
بنا بر فرموده اساتید عزیزم مبنی بر دور شدن برخی از عزیزان از موضوع تاپیک و با توجه به مهم بودن این تاپیک ، سوال و جواب ها ، پست های و مباحث حاشیه و کپی پیست به تاپیک زیر منتقل شد .

دوستان خواهشا تو این تاپیک فقط مباحث مربوط به سیستم سازی و سرمایه گذاری دنبال بشه .
هرگونه سوالی دارید ، در تاپیک زیر مطرح کنید ، اساتید جواب میدن .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , yu3f , sir-mahyar , hamid.h , مرتضی الهی , seraj , mahdi5e , mardin-b , Delta.H , jahanagahi , iranboy , نرگس فیاض , Elixir , mostafa ghobadi , رنسانس فکر
10-22-2013, 01:30 PM
ارسال: #34
.

یک سوال اساسی :برای شروع ایجاد چنین سیستم دقیقی چه باید کرد؟

استاد عزیز جناب قربانیان روند شروع را تیتر وار فرمودند .

خب در ادامه مطالب من از اولین قسمت روند اجرایی با ذکر مثالی توضیح می دهم .شما هم کمک کنید .
اولین نکته هدف گزاری بر پایه توانایی و علایق و تخصص هاست .
شما نمی توانید بدون آگاهی و صرفاً بر پایه چند صفحه کتابی که خوانده ای سیستمی را پایه ریزی کنی .
خب باید ابتدا یک هدف خارق العاده داشته باشی که به نظرم همه دوستان در طی این چند ساله در انجمن به این مهم رسیده اند .این هدف پایه ریز کل سیستم خواهد بود که به شما جهت می دهد اما در قالب سیستم .هدف چگونه باید باشد ؟

مثال : شخصی در مشهد بنام حسام الدین حسین زاده ، روی علاقه ذاتی به آب انار و تجربه کاری خودش ، آمد و در بهترین نقطه مشهد ، آبمیوه فروشی تخصصی افتتاح کرد بنام ، آب انار ملس .
شما فکر می کنید ذائقه مردم در خوردن آب انار در زمستان و تابستان چگونه موجب شد که این ایده بسیار ساده به رونق برسد .
هدف او ایجاد یک سیستم تولید و فروش و ایحاد شعبات بود که فکر می کنم در خیلی از شهرهای ایران شعبه افتتاح کرده است .

دوستان ببینید ، نیازی نیست که ما سالها تخصص های فوق العاده دانشگاهی داشته باشیم و یا در شغل های بسیار تخصصی ماهر شویم ، ما نمی خواهیم که خودمان با تخصص مان همیشه کار کنیم ، ما می خواهیم روی ایجاد سبکی از کار تمرکز کنیم که بتوانیم آنرا به آسانی توسعه دهیم .
اصلاً چه نیازی است که یک عمر در پی کارهای خارق العاده بزرگ باشیم . باید از کارهای بسیار ساده ای که به ذهن هیچکس نمی آید و پولساز است شروع کنیم ، اما اینکه کجای این سیستم باشید ، بسیار مهم است . آیا شما در درون سیستم باید باشید و یا بیرون سیستم ؟

نمونه دیگری مثال بزنم :
فامیل عزیز ما پدرشان در اوان جوانی در کار دوخت کفش بودند ، آشنایی با چرم و کار کفش به فرزندانشان نیز رسید ، او در جبهه ها بود و خرج خانواده اش از فروش دارایی های کارگاهش و خانه اش تامین شد و وقتی بعد از سالها از جبهه آمد ، ورشکست بود .
بچه ها که بزرگتر شدند ، شروع به کار کردند ، کارهای معمولی حتی خرما فروشی ، اما آشنایی با چرم فروشان تبریز ، آنها را به کار تجارت چرم کشاند و کمی پیشرفت کردند ، بر حسب اعتباری که با بزرگان کسب کردند .
اما رشد آنها آنقدر نبود ، فقط توانستند روی یک اتفاق ، مغازه ای در طبقه سوم برج آلتون که در دست ساخت بود بخرند و این شد زمینه داشتن فکرهای بهتر و ظرفیت بزرگتر .
روزنه پیدا شد و آنها به کمک مشاوری که هزینه مشاوره اش بالغ بر 100 میلیون می شود ، کم کم در طی چندین سال به نقطه ایجاد برند و شعبات ، فروش چرم رسیده اند .

چرم ایران نام برند آنهاست و می توانید در این قسمت اینجـــــا [/به کار کرد آنها آشنا شوید و با یک فروش فوق العاده به فروش چند میلیاردری در عرض 10 روز رسیده اند .

مسئله در نوع هدف گزاری است که بتوان کسب وکار را توسعه داد و یا از ایده هایی استفاده کرد که آنرا بتوان توسعه سریع داد .

مثال دیگر ، آیس پک و یا بستنی شاد است ، من نکته ها را می گویم و شما بررسی کنید و مثالهای بازتری بزنید .
خب حالا باید چگونه هدف تعیین کنیم . کار در ابتدا واقعاً سخت و پر از عمل گرایی است ممکن است شما چند سال برای افتتاح و توسعه آن زحمت بکشید و بعداً فقط نظاره کنید . پس از ابتدا به فکر کار راحت و آسان نباشید ، فقط به فکر ایجاد سیستم باشید . هر ایده ای نیازهای خودش را دارد و شما باید هر چیز را در جای خود قرار دهید ، به قول سام کارپنتر :در ماشین شما باید چرخ دنده ها را دقیق در جای خود قرار گیرند .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: goldmen , mahdi5e , seraj , hamid.h , 3ObHaN , sir-mahyar , iranboy , mardin-b , مرتضی الهی , مهدی گل محمدی , Delta.H , jahanagahi , yu3f , Divar , نرگس فیاض , alma , Elixir , آيدين , tondar12 , mostafa ghobadi , alireza091111 , BEYOND , رنسانس فکر , abdolhossein , ali.s9169 , Shadiii , m_farhadi
10-23-2013, 06:29 PM
ارسال: #35
دوستان به چه نتیجه ای رسیدید ؟.

چه ایده بزرگی دارید ؟

چگونه می توانید کار فعلی تان را سیستماتیک کنید؟

چقدر هزینه اولیه و چه نیروها و امکاناتی نیاز دارد ؟

آیا این ایده شما قابلیت گسترش آسان را دارد؟

آیا این سیستم درآمد صعودی دارد؟

ایا می توانید آنرا به افراد دیگر واگذار کنید و خودتان از کارفیزیکی خارج شوید ؟

می توانید کار و یا ایده خود را برای تجزیه و تحلیل و کمک دوستان برای سیستماتیک کردن آن اعلام کنید .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , hamid.h , sir-mahyar , iranboy , mardin-b , Divar , نرگس فیاض , alma , Elixir , seraj , tondar12 , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , alireza091111 , رنسانس فکر , abdolhossein , Shadiii
10-23-2013, 08:52 PM
ارسال: #36
(10-23-2013 06:29 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  دوستان به چه نتیجه ای رسیدید ؟.

چه ایده بزرگی دارید ؟

چگونه می توانید کار فعلی تان را سیستماتیک کنید؟

چقدر هزینه اولیه و چه نیروها و امکاناتی نیاز دارد ؟

آیا این ایده شما قابلیت گسترش آسان را دارد؟

آیا این سیستم درآمد صعودی دارد؟

ایا می توانید آنرا به افراد دیگر واگذار کنید و خودتان از کارفیزیکی خارج شوید ؟

می توانید کار و یا ایده خود را برای تجزیه و تحلیل و کمک دوستان برای سیستماتیک کردن آن اعلام کنید .

یکی از مهمترین نتایجی که من از این تاپیک گرفتم در مورد نوع سیستم بود .
من همواره به دنبال سیستم هایی بودم بزرگتر از والمارت .
اما رمز موفقیت در سیستم سازی کوچیکه .
سیستمی که بشه منابع انسانی ، منابع ابزاری و منابع مالی رو خیلی آسون تامین کرد .
یه جمع بندی هم که من میتونم از هدفم از سیستم سازی بکنم ، بزرگ کردن سیستم و سپس فروش و یا واگذاری قسمتی از سهام تعدادی از اونها و تامین منابع مالی برای اهداف بزرگترمه .

ایده های من خیلی تفاوت پیدا کردن با ایده های سابقم . الان من قبل از ایده پردازی سه موضوع مهم رو مد نظرم قرار میدم ، آیا منابع ابزاری در محل وجود داره ؟ آیا منابع انسانی در محل وجود داره ؟ و آیا منابع مالی مکفی برای شروع کار موجود هست ؟

البته پریشب بحثی پیرامون موضوع سیستم سازی بین منو و داداش مهیار شکل گرفت . نکته ای که مطرح شد ، پیدا کردن و یا ساختن راهی برای تامین منابع لازم در سه بخش فوق بود .
پس آنالیز فوق را صرفا برای پیدا کردن مشکلات و مزیت های ایده ام مطرح میکنم .

به هر حال ، هنوز سیستمی ندارم تا بخوام برای تجزیه و تحلیل ، برای دوستان مطرح کنم و بیشتر تمایل به بالا بردن دانایی هام در مورد سیستم سازی دارم ( هنوز مرحله ی تعیین هدف هستیم )

تشکر شده توسط: hamid.h , ahmad rezaee , sir-mahyar , iranboy , mardin-b , jahanagahi , نرگس فیاض , alma , Elixir , seraj , yu3f , tondar12 , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , alireza091111 , abdolhossein , Shadiii , m_farhadi
10-24-2013, 02:44 PM
ارسال: #37
دوستان سلام

دوستان ما تاپیک "سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی" رو زدیم تا صرفا دوستان سوالاتشون رو اونجا بپرسن . برخی از پست های سوال و جواب رو هم به اونجا منتقل کردیم تا تاپیک یکم خلوت بشه .

اما متاسفانه بعد از اون تاپیک خیلی خلوت شد Yosef.gif
اساتید که از اول تاپیک با ما بودند ( مثل اقایان یوسف ، سجاد و احمد و دیگر دسوتان ) غیبشون زده Yosef.gif
از برخی اساتید ( من جمله اقا کامیار و اقا حمره عزیزم ) هم که خبری نیست Yosef.gif
دوستان خواهشا بحث رو ادامه بدید و نگذارید چراغ تاپیک خاموش بشه که حقا تاپیک بسیار مهم و کاربردی است .

شما میتونید تجربیات ، نظرات ، مباحث علمی ، دانستنی ها و غیر رو در مورد موضوع سیستم سازی طبق سرفصل های زیر بگید :

هدف اولیه
اهداف استراتژیک
استراتژی سازمان
مدیریت استراتژی
استراتژی انسانی
استراتژی بازاریابی
استراتژی سیستم

و صرفا در تاپیک "سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی" ، سوالاتتون رو بپرسید و یا به سوالات جواب بدید .

باز هم پیشاپیش متچکرم از همکاری و پشتیبانیتون Yosef.gif Heart

تشکر شده توسط: hamid.h , sir-mahyar , Divar , jahanagahi , نرگس فیاض , alma , Elixir , seraj , yu3f , tondar12 , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , alireza091111 , رنسانس فکر , Shadiii
10-24-2013, 04:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-24-2013 04:29 PM، توسط alireza091111.)
ارسال: #38
سلام دوستان سیستم سازی تو ایران بسیار بسیار آسون و پول سازه
چند تا از دلایلم رو براتون عرض میکنم و در پست های بعدی یک نمونه واقعی که خودم توی اون مشغول به کار هستم رو براتون مثال میزنم.
سعی میکنم خلاصه کنم و کسالت بار نباشه.

1.وجود نیروی کار ارزان و متخصص و فراوان و جویای کار با کمترین حقوق و مزایا و حتی به صورت رایگانه

2.امکان ورود هیچ کمپانی به ایران وجود نداره.در اصل شما هیچ رقیبی نخواهید داشت یا بهتره بگم هیچ رقیب سرسختی در سر راه وجود نداره که بخواید ازش بترسید یا سبقت بگیرید.

3. پول های سرگردان و در گردش زیادی در دست مردمه که خیلیاش بدون استفاده است.(مثلا خود شما چقدر پول توی بانک قرار دادید و فقط راضی به دریافت سود ناچیزیید که در ماه به شما تعلق پیدا میکنه.همچنین با این تورمی که تو کشور موجوده )

4.علاقه زیاد مردم ایران و تمام جهان به پول خرج کردن و بدهکار کردن خودشون.و علاقه ای به کسب دارایی ندارن

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , yu3f , sir-mahyar , jahanagahi , نرگس فیاض , hamid.h , سیدمهدی هاشمی , alma , Elixir , seraj , tondar12 , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , ahmad rezaee , رنسانس فکر , abdolhossein , حسین فتحی , Shadiii , m_farhadi
10-24-2013, 05:25 PM
ارسال: #39
(10-21-2013 08:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوستهای زیادی داشتم که از آنان درس گرفتم و در این مدت برای عزیزان انجمن در طبق اخلاص گذاشتم. اوایل تایپیک ها که شروع میکردم , فوق العاده استقبال شد و بعد کم کم کم رنگتر شد و به دو یا سه نفر خواننده رسید.
چه سیستمی بالاتر از اینکه دوستم با دست خالی آموزشگاه را تاسیس کرد و از دو راننده به 50 راننده رسید و شغل بعدی را شروع کرد و......10 شغل را همزمان اداره میکرد و فقط خودش نقش هماهنگ کننده را داشت.
برای این موضوع در هر رشته ای بارها عرض کردم که خود, کار مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفند کار مهم است.بله ترفند کار.

لطف کنید سیستم را در آن مطالب پیدا کرده و تجزیه و تحلیل فرمائید.
صرفا زندگی افرادی که در فرهنگ ما نیستند نمی تواند راه گشای حرکتهای آینده شما باشد.
بارها عرض کردم وقتی حرکتی را شروع میکنید باید چنان با برنامه ریزی دقیق باشد که دیگر نیازی به شما نباشد. در این موقع شما می توانید کار دیگری را شروع کنید.
بحث این تایپیک اینست که چگونه می شود برایت پولسازی کنند.متاسفانه بعضی از عزیزان از موضوع دور شده اند.

برای رسیدن به موضوع تایپیک :

از عزیزان تقاضا دارم اگر موارد دیگری هست به آن اضافه نمایند.
موفقتر باشید.

مسئله مهمی که باید عرض کنم برای پیاده کردن سیستم پولسازی در غیاب ما باید اوایل کار دوندگی کرد. برنامه ریزی کرد.واژه خستگی و نمی توانم و نمی شود را از فرهنگ لغات خود پاک کرد.با تمام نیرو حرکت کرد. تحقیق کرد. مطالعه کرد. بازدید داشته باشیم. با افراد مختلف صحبت کنیم و...
کی خسته است؟
دشمن.25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , sir-mahyar , goldmen , alireza091111 , نرگس فیاض , hamid.h , سیدمهدی هاشمی , alma , Elixir , ahmad rezaee , seraj , iranboy , tondar12 , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , rezawh , رنسانس فکر , abdolhossein , Shadiii , m_farhadi
10-24-2013, 05:26 PM
ارسال: #40
یه خاطره از پول در آوردن در ازای خوابیدن یا سیستم پولسازی:
چند شب پیش با یکی از دوستام توی شهر میچرخیدیم بحث رسید به افراد پولدار شهر و کسب کارشون ، خوشبختانه یا متاسفانه بیشتر این افراد توی دبی یا کویت سرمایه گذاری کردن و فقط بعضی وقتا میان سراوان. در واقع اونجا هم زندگی میکنن و کارشونو از ابتدا اونجا شروع کردن.
در حال گشت زنی بودیم که یکی از این افراد که بعد مدتها اومده بود سراوان دیدیم.
دوستم شناختش تعریف کرد : این بنده خدا هفت تا صرافی توی کویت داره و فقط آخر هر ماه خودش میره پولارو جمع میکنه !!!! ( سیستم سازی ).
و یه نکته جالب اینکه یه بار واسه عموی دوستم تعریف کرده بوده که این ماه سود نکردم !!!
عموی دوستم ازش پرسیده یعنی ضرر کردی؟
گفته ضرر نکردم فقط این ماه 457 میلیون دراومده ...

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , goldmen , alireza091111 , Elixir , نرگس فیاض , hamid.h , esijm , سیدمهدی هاشمی , alma , ahmad rezaee , seraj , yu3f , iranboy , tondar12 , mostafa ghobadi , مرتضی الهی , رنسانس فکر , abdolhossein , Shadiii , m_farhadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,790 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 956 08-04-2014 10:17 AM
آخرین ارسال: karafarin
  سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی 3ObHaN 50 7,479 06-11-2014 03:48 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,334 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,140 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  رابطه شغل با کار as98749874 3 661 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,522 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 980 03-17-2013 08:08 PM
  چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟ ahmad rezaee 24 5,437 03-16-2013 11:40 PM
آخرین ارسال: ehsan21
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 509 01-27-2013 06:42 PM
  قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده سخنگوی دولت 112 19,710 12-01-2011 01:57 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS