ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ترفند های بازار : کلاه برداری
زمان کنونی: 05-21-2024, 06:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: mahdie.sfi
پاسخ: 28
بازدید: 5876

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند های بازار : کلاه برداری
08-17-2013, 09:01 PM
ارسال: #21
RE: ترفند های بازار : کلاه برداری
صحبت سبحان جان:
قاعده مهم :هیچ کس توی دنیا خیر و صلاح تو رو به خیر و صلاح خودش و خونوادش ترجیح نمیده .

مگر غیر از این است؟
اگر فردی چنین ادعائی کرد هیچ شکی در گفته ها و پیشنهادش نیست که کلاهبردار است.

ممنون سبحان جان.
در سن جوانی و تجربه یک پیرمرد.

جهان آگهی: پیرمرد خودتی . پیر مرد جد و آبادت است.25r30wi25r30wi25r30wi
یک نفر که در آنجا بود گفت: جهان آگهی انگار حواست پرته ؟ خودت گفتی :
ممنون سبحان جان.
در سن جوانی و تجربه یک پیرمرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mjdehghani , soshiant , 3ObHaN , mir abbas , Delta.H , yu3f , مرتضی الهی , mardin-b , mostafa ghobadi , parsa_star
08-18-2013, 10:17 AM
ارسال: #22
سلام استاد، امكانش هست فونت معمولي بنويسين!
خيلي شلوغ به نظر ميرسه و تمايل آدم رو نسبت به دنبالش كاهش ميده!
قصدم اين نيست كه به شما يا دوستان 5S يا نوشتن ياد بدم شما اساتيد بنده هستيد و من از شما بسيار ممنونم كه نظراتتون رو اينجا به رايگان در خدمت ما ميذارينSmile
فقط يه پيشنهاد و حس شخص خودمه!
چون از شركت دسترسي به اينترنت سرعت بالا دارم و وقت زيادي رو تو اينترنت ميگذرونم، واقن اين نكته به نظرم اومد و عرض كردم.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , mostafa ghobadi
08-18-2013, 03:41 PM
ارسال: #23
(08-18-2013 10:17 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  سلام استاد، امكانش هست فونت معمولي بنويسين!
خيلي شلوغ به نظر ميرسه و تمايل آدم رو نسبت به دنبالش كاهش ميده!
قصدم اين نيست كه به شما يا دوستان 5S يا نوشتن ياد بدم شما اساتيد بنده هستيد و من از شما بسيار ممنونم كه نظراتتون رو اينجا به رايگان در خدمت ما ميذارينSmile
فقط يه پيشنهاد و حس شخص خودمه!
چون از شركت دسترسي به اينترنت سرعت بالا دارم و وقت زيادي رو تو اينترنت ميگذرونم، واقن اين نكته به نظرم اومد و عرض كردم.

ممنونم عزیز من. به روی چشمان زاغم Smile.

یاد روزی افتادم که در پادگان رزه می رفتم. پاهایم را چنان مجکم می کوبیدم که فکر کردم الان است که تشویق شوم. دیدم کارم اشتباه بود و تنبه شدم.25r30wi25r30wi25r30wi

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مرتضی الهی , سیدمهدی هاشمی , iranboy , ahmad rezaee , mardin-b , 3ObHaN , mostafa ghobadi , parsa_star
08-19-2013, 05:57 PM
ارسال: #24
یه رفیق شفیقی داشتیم ایشون میگفت یکی از این موسسات هرمی به ما پیشنهاد همکاری داد . اقا مام قبول کردیم . یه مقدار پولی گذاشتیم . چند وقت بعد یکم پول گذاشتن روش برگردوند به ما . اقا ما هم بلا نسبت شما خر کیف شدیم یه مقدار دیگه هم پول گذاشتیم رو اون پولو دادیم بهشون . چند وقت گذشت تقریبا دو برابر پولمون رو دادن بمون . ما هم که فکمان حسابی باز شده بود دار و ندارمون رو فروختیم و دادیم بهشون . از فرش زیر پا تا طلاهای همسر و ماشین پسر و پول جهیزیه دختر !
پولمون رو خوردن و رفتن .
همین به همین سادگی . بعد از این قضایا هم پامون به کلانتری باز شد به عنوان یکی از عضو های شرکت هرمی . پولمون که رفت هیچی ، ابرو حیثیتمون هم باهاش رفت .

حریص بودن نه تنها تو بازار بلکه همیشه مضر و خطرناکه .
شاید مارک کوبان ، میلیاردر 58 ساله امریکایی و مالک باشگاه بسکتبال "دالاس موریکس " رو بشناسید . ایشون بسیار درس خون و به قول ما خرخون بودند . اما در زمان دانشگاه بر خصلت بد حریص بودن خودشون نتونستن کنترل داشته باشن و دروس سال بعد دانشگاه هم انتخاب کردن که خلاف قوانین دانشگاه بود . اینجوری شد که این اقای نابغه تنبیه شد و بهش اجازه ندادند تا بالاتر از لیسانس بخونه .
حتی حرص زدن توی درس هم مشکل بوجود میاره .
یا خیلی از ما وقتی میریم رستوران ، مخصوصا از این رستوران هایی که سرویسشون رایگانه ، تا خرخره سالاد و سوپ میریزیم تو شکممون ! نتیجش میشه 30 کیلو چربی شکم بنده Sad خب یکی نیست بگه مگه مجبوری اینجوری حرص بزنی ؟

گرون فروشی هم یکی از عواقب حرص زدن بی جاست که عاقبتی جز کلاهبرداری نداره . اما با این تفاوت که این دفعه خودت سر خودت کلاه میزاری !! وقتی شما میای جنسی که نهایتا مثلا 1 تومنه رو میدی 2 تومن ! داری سر خودت کلاه میزاری . چند وقت ملت ازت خرید میکنن یا اصن ازت خرید میکنن ؟ داری سر خودت رو کلاه میزاری و منابع مالی و امکاناتت رو در دراز مدت از دست میدی . چاه کن همیشه تو چاهه .

تا اینجا فهمیدیم که باید حریص نباشیم . بیاین از همین الان قسم بخوریم حریص نباشیم . 99 درصد افرادی که کلاهشون برداشته شده حریص بودن . در ادامه به یکی از خصوصیات بسیار مهم شرکت های کلاهبردار اشاره خواهم کرد .

یه نکته هم بگم × کلاهبرداری مثل تاریکی میمونه . جفتشون وجود خارجی ندارند. جایی که نور نباشه تاریکه . و جایی که از عقل و منطق استفاده نشه ، کلاهبرداری بوجود میاد .
بازار با شطرنج هم شباهت داره . دقت نکنی و مهرت رو بدجایی قرار بدی حریف ( جو حاکم بر بازار ) مهرت رو میزنه و اگه درس نگیری بعد مدتی کیش میشی ( ورشکست میشی ) و اگه نتونی پا شی بالاخره یه روز میاد که کیش و مات میشی .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mardin-b , jahanagahi , yu3f , محسن قلي زاده , mostafa ghobadi , parsa_star , yaser1
08-20-2013, 11:01 AM
ارسال: #25
آقا سبحان مثل كلاه بردارا حرف ميزني، آدم احساس ميكنه دوست دارهSmile)Smile)

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , parsa_star
07-13-2016, 07:51 AM
ارسال: #26
خیلی خوب و مفید بود. ممنون.

اگر پول خود را گم کنی، چه چیزی داری؟ وجودت چقدر می ارزه؟
07-14-2016, 02:48 PM
ارسال: #27
عالی بود ای کاش زودتر اینو دیده بودم.........
از رفیق خودم ی زخم خوردم ک 6 ماهه دنبالشم هنئوز ب پولم نرسیدم 4میلیون 150 تومن بی زبون دادم ب ادم کلاه بردار دقیقا همین حرفایی ک شما زدین پیشم میزد آشنا توی گمرک دارم متور سنگین فلان با 9 میلیون آوردم بیرون فلان قیمت فروختمو .... کاکاتو جون بخواه برات بهترین گوشی هارو از دبی سفارش میدم از این چیزا واقعا حریص شدم واقعا حریص ک بشی پیش رفت نمیکنی، ماها هیچوقت نمیتونیم جلو حریصمون بگیریرم مخصوصا ما تازه وارد ها ک دست ب هر کاری زدی نکرفته .... تا ی نفر ی پیشهاد میده ک توی فلان ماه اینقدر جنس تولید میکنیم و اینقدر فروش داریم و اینقدر سود داریم در سال فلان ماشین سوار میشی و ما از حقیقت و سوال های ک توی ذهنمون پیش میاد دور میکنه .....
دوست ماهم خیلی شیرین زبونی میکرد و چرب زبونی و در اخر سرم کلاه رفت و شکایتش کردم و الان از برج11 تا الان دنبال کارهای شکایتم هستم و این ی تجربه شد برام ک ب دوست اعتماد نکنم و همیشه ی چک دست نویس چیزی ازش بگیرم.....
............
دوم اینکه ماهایی ک راحت سرمون کلاه میره از قانون هیچی نمیدونیم ولی اون کسی ک سرمون میخواد کلاه بذاره تمام مراحل ها رو میدونه
دقیقا مثل دوست من بهش گفتم میرم شکایتت میکنم گفت برو بعد 5 یا 6 ماه دوندگی کن اخرش هم میگم ندارم و برام قسط بندیش میکنن.....
اینم از رفیق خدا خیرش نده
08-10-2016, 04:50 PM
ارسال: #28
عالی بود این تاپیک
واقعا ممنون

معماری یعنی یک اقیانوس اطلاعات به عمق یک اینچ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کالا از بازارچه های مرزی maziar samiee 20 8,829 08-30-2019 12:42 PM
آخرین ارسال: پرهام غزنوی
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 16,595 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  قرارداد با ارگان های دولتی hesaab 1 292 05-05-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Star شغل های پر رونق سال 2018 اعلام شد r2013.samadi 1 450 02-25-2018 04:25 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,362 12-25-2017 02:10 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  راهکار های اساسی در گسترش کسب و کار در دنیای اینترنتی hooman_haghighi 1 475 08-17-2017 10:33 PM
آخرین ارسال: ali1358
  تهیه وسایل اولیه بسته های شانسی Alibabapeste 4 5,340 07-05-2017 11:18 AM
آخرین ارسال: تی بی
  کسی از شرکت های بازاریابی شبکه اطلاعی داره !؟ marjijak 11 3,654 08-11-2016 01:19 PM
آخرین ارسال: samran.raman
  پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!! ali mohammady 38 8,944 08-11-2016 01:01 PM
آخرین ارسال: samran.raman
  تحقیقات بازار سپیده امانی 2 581 07-13-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  چگونگی کسب درآمد ازارسال پیامک های روزانه Richdad 9 3,041 06-16-2016 02:03 AM
آخرین ارسال: gunash
  پیداکردن بازار برای سنگهای قیمتی(فیروزه،عقیق و..) sokala 4 1,260 06-14-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: سینا م
  دوستان لطفا کتابها و پکیج های تست شده و مطمئن کسب درآمد از اینترنت رو معرفی کنید earnmoney 1 1,260 04-03-2016 01:21 AM
آخرین ارسال: Ehsan kiani
  ایده های جدید برنامه های اندروید pakhshe_ava 1 3,325 01-30-2016 04:20 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
Photo پخش بازی های کامپیوتری KomakMikham 4 738 08-14-2015 12:19 AM
آخرین ارسال: هورداد
  پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ payman1371 22 6,274 07-05-2015 01:29 AM
آخرین ارسال: Mohsen pak
  ایده های جدید واسه استان یزد حامد یزدی 7 2,084 06-29-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  بازار مصرفی عراق ebrahim.ev 35 7,461 06-16-2015 10:35 AM
آخرین ارسال: hesaab
  بازار هوشمند mehdi098 9 1,350 12-23-2014 03:21 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  جزوه های کسب درآمد - بورس mr.seo 0 950 08-26-2014 11:04 AM
آخرین ارسال: mr.seo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS