ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ترفند های بازار : کلاه برداری
زمان کنونی: 05-18-2024, 05:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: mahdie.sfi
پاسخ: 28
بازدید: 5870

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند های بازار : کلاه برداری
08-07-2013, 10:48 AM
ارسال: #11
RE: ترفند های بازار : کلاه برداری
(08-07-2013 10:23 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سبحان جان خیلی عالی بود ولکYosef.gif
به خاطر همین تاپیکت هم که شده یه بار دیگه حاضرم بات بیام بیگ مگ و فراید چیکن بخورم البته هر وقت اومدی اهوازYosef.gif

مخلص ولیک جان Big Grin
در مورد اون رستوران که باید کتاب نوشت !!!
یکی از جالبترین کلاه هایی که سرم رفته بود Big Grin
یارو ناگت رو جا مرغ سوخاری کرد داد بهم :|

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , Delta.H , jahanagahi , 0625 , habib tousi , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , parsa_star
08-07-2013, 11:48 AM
ارسال: #12
سلام
چه اتفاقي برات افتاد كه مجبور شدي حرفهاي ناگفته دلت اينطوري شروع كني بنويسي؟
ايا سرت كلاهي بزرگي گذاشتن چطوري؟
بنظرم اگه لطف كني بگي اونطوري براي بقيه هم يك تجربه ميشه.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , 0625 , habib tousi , mostafa ghobadi , parsa_star
08-07-2013, 01:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013 01:19 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #13
(08-07-2013 11:48 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
چه اتفاقي برات افتاد كه مجبور شدي حرفهاي ناگفته دلت اينطوري شروع كني بنويسي؟
ايا سرت كلاهي بزرگي گذاشتن چطوري؟
بنظرم اگه لطف كني بگي اونطوري براي بقيه هم يك تجربه ميشه.

سلام دوست عزیز .
اتفاق خاصی برای من نیفتاده و اینها حرف های ناگفته ی دل من نیستن ! تو بازار تا حالا خیلی ها سرم رو کلاه گذاشتن (همونجور که من سر خیلی ها رو کلاه گذاشتم 25r30wi25r30wi) ، البته الان دیگه کمتر کسی میتونه سرم رو کلاه بزاره چون با افراد کاردانی مشورت میکنم و نکاتی که توی این تاپیک میگم رو خودم مو به مو اجرا میکنم .
دلیل اصلی شروع این تاپیک اینه که به برخی دوستان قول داده بودم وقتی به اهداف سال 92 خودم برسم ، کل تجربیاتم رو با دوستان به اشتراک بزارم و این اغاز اون به اشتراک گذاشتن هاست
بعد از این تاپیک که بزودی تموم میشه تاپیک های :
  • ترفند های بازار : چگونه شروع کنیم ؟
  • ترفند های بازار : شریک خوب ، بد ، زشت
  • ترفند های بازار : مدیریت پول
  • ترفند های بازار : ریسک
  • سبحان هم شروع بکار کرد ( اخرین تاپیک من که به شرح دستاورد های خودم می پردازه )

در دست اجرا خواهد بود که باهاتون به اشتراک خواهم گذاشت .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: Delta.H , yu3f , iran , tondar12 , s_a , jahanagahi , 0625 , sedaybaran , کامیار کاظمی , habib tousi , مهدی گل محمدی , ابراهیم رضایی , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , parsa_star , milad70
08-07-2013, 06:44 PM
ارسال: #14
سبحان جان عالی بود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , 0625 , habib tousi , مرتضی الهی , parsa_star
08-14-2013, 05:49 PM
ارسال: #15
سبحان جان خیلی کاربردی و بسیار جالب و روانشناسانه مطالب رو بیان کردی من که واقعا پرینت کردم و دارم مطالعه دقیق میکنم.... شاد و پیروز باشی ...

« حق الناس را دست نزن. مصمم باش. عاشق تصمیمت باش. آن وقت است که محال پا به فرار میگذارد »
 تشکر شده توسط: habib tousi , 3ObHaN , parsa_star
08-14-2013, 10:44 PM
ارسال: #16
سبحان جان فوق العاده بود.
منم آخرین کلاهی که سرم رفت چند روز پیش بود البته 1000 تومان پول زیادی نیس اما تجربه شو بگم بدک نیس.
طرف با ماشین اومد جلو مغازه گفت ی شارژ 2000 تومنی بده بهش دادم و پولی که مچاله کرده بود بهم داد و منم تا اومدم باز کنم و پولو بذارم تو دخل دیدم یارو گاز ماشینشو چسبوندو رفت
البته چند تا دیگه هم هست میگم بهتوووووووووووووون12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , محسن قلي زاده , jahanagahi , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , parsa_star
08-15-2013, 11:39 AM
ارسال: #17
ايول Smile

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , parsa_star
08-17-2013, 02:59 AM
ارسال: #18
سلام دوستان
شرمنده چند وقتی به شدت مشغله کاری داشتم و خدا رو شکر خداوند یک جمعه برای استراحت به ما داده تا در خدمتتان باشیم .

قبل هرچی از دوستانی که ابراز احساسات کردن صمیمانه تشکر میکنم و قلبم رو تقدیمشون میکنم Heart

بریم سر اصل مطلب . تو پست قبلی 6 تا از خصوصیات افراد کلاه بردار رو گفتم . الان میریم سراغ یه مورد دیگه از خصوصیاتشون .

دون پاشیدن : دون پاشیدن یه اصطلاح قدیمی تو بازاره . دو پاشیدن یا فریب دادن بدین معنیه که یک فرد با دادن وعده های بسیار شیرین همانند ریختن دانه برای صید ، اعتماد اون رو جلب میکنه و اون رو به سمت تله میکشونه و در یک فرصت مناسب تله رو ازاد میکنه تا صید رو شکار کنه .
دون پاشیدن خصوصیت مشترک اکثر کلاه بردار هاست .
دون پاشیدن ها دو نوع هستن !
نوع اول ( عمومی ) : معمولا فرد کلاه بردار از عباراتی مثل " من صلاح تو رو بیشتر از خودم میخوام " و یا " به خدا قسم ارزش نداره ادم بخاطر چندرغاز خودش رو مدیون این دنیا و اخرت کن " و یا " ببین داوش گلم ، من ضرر بکنم اصن عیب نداره ، میخوام تو ضرر نکنی " و امثال اینها جوری به طعمه تلقین میکنن که اون ها خیلی با مرام هستن و اینکه خیر شما رو بسیار بسیار بیشتر میخوان . اونا همیشه میخوان بهت عملی نشون بدن که خیلی واسشون مهمی . مثلا مشکلی توی اداره x داری ! این اقا هم خودش خیلی سرش شلوغه اما کارش رو بخاطر تو ول میکنه و میره تو اون اداره و تمام تلاشش رو میکنه تا مشکلت رو حل کن و به احتمال قوی هم موفق میشه ! چون معمولا توی کارهایی حکم رابین هود رو بازی میکنند که توش سررشته دارن یا اشنا و پارتی دارن .
قاعده مهم :هیچ کس توی دنیا خیر و صلاح تو رو به خیر و صلاح خودش و خونوادش ترجیح نمیده .
حا اقا مسئلتن Big Grin : چطور میتونیم فرق بین اینکه فرد داره واسه ما دونه میپاشه یا واقعا میخواد کمک کنه رو بفهمیم ؟
وقتی فردی کمکتون میکنه تو مشکلی رو حل کنید ، اگر بعد از اون شروع به تعریف کردن از خودش و خاطراتش کرد و بعد یه منت کوچولویی سرت گذاشت به احتمال بیش از 80 درصد میتونه کلاه بردار باشه ( به شرط اینکه سایر خصوصیات رو هم داشته باشه)

نوع دوم ( ویژگی های عالی ) : کلاه بردار های حرفه ای اکثرا شیک میگردن درست عین ثروتمند ها ! بسیار با تجربه هستن ، کارمند دارن ، ماشینشون گرون قیمته ، دفتر کارشون لوکسه و غیره .
هرکس باشه مخصوصا افراد تازه کار ، ناخوداگاه جذب این افراد میشن و بهشون اعتماد میکنند . من بهشون هم حق میدم چون این یکی از نقاط ضعف خودمم هست .
یکی از تفکرات اشتباه در این مورد اینه که : این اقا وقتی این همه داره ، چرا باید پول منو بخوره ؟
این اشتباهه ! درصدی از افراد ثروتمند واقعی هم از راه های خلاف و کلاه برداری به ثروت رسیدن و به 5 تا تک تومن هم رحم نمیکن چطور شما توقع داری یه فردی که هیچ مدرکی دال بر اثبات حقانیت مالیش نیست پول تو رو نخوره و بدتر از اون اصلا با کلاه برداری به اینجا نرسیده باشه ؟
دفتر خریدن کار نداره ، ماشین مدل بالا خریدن کار نداره ! یه کت و شلوار و یه کروات زدن کار نداره ! رزومه و اعتباره که سخت به دست میاد ! برو ببین این دوتا رو داره یا نه .

یکی دیگه از اشتباهات اینه که ما اکثرا حریص هستیم . وقتی کسی صد تا تک تومن بیشتر به ما افر بده سریع قبول میکنیم . بدون هیچ فکر و بررسی و هیچ چیزی کلا !!!!
تا یارو میاد بهمون یه افر میده میگه مثلا اینکار رو بکنیم میلیاردر میشیم ، یکم به ماشینش فکر میکنیم میگه این که رسیده حتما راست میگه باشه باشه ! بی خبر از همه جا کلی پول هم به قیمت فروختن دارایی هامون میریزیم تو جیبش تا میلیاردر تر شه و سال ها منتظر توی راهرو های دادگاه واسه نقد شدن پولمون .
بله دوستان حریص نباشیم .
معمولا افرادی که اینجوری دون میپاشن خیلی هم به شما اعتبار و ارزش میدن ! بهتون دفتر کار میدن کارمند میدن و شما رو هم وارد کارشون میکنن و وقتی خوب ازتون حمالی کشیدن یه چیزی هم ازتون میکشن و شوتتون میکنه بیرون .

خلاصه حسابی مراقب دونه ها باشید !
حریص نباشید . به همه شک کنید ، همه دروغ میگن مگر اینکه خلافش ثابت شه .
از همه بترسید . همه قصد کلاه گذاشتن سرتون رو دارن مگر اینکه شواهدی باشه دال بر نادرستی قضیه .
تجربیات همکاری رو هم بندازید دور . ادم خوب دیروز نیازی نیست حتما امروز هم خوب باشه .
شرکت های هرمی رو یادتونه ؟ میدونید چجور کلاه برداری میکرد ؟ تو پست بعد حتما در موردشون خواهم گفت !
 تشکر شده توسط: Delta.H , کامیار کاظمی , yu3f , jahanagahi , odise , s_a , دنیا1 , tondar12 , ahmad rezaee , mardin-b , soshiant , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , irandac , parsa_star , milad70
08-17-2013, 06:02 PM
ارسال: #19
آفرین آقا سبحان بحث عالی بود ، بعد از مدتی که به سایت سری زدم از مطالب بحث لذت بردم .
به نظر من یکی از دلایلی که این موارد برای افراد پیش می آید ، اینست که اصول حاکم بر کار را رعایت نمی کنند !!

مثلاً عقد قراردادهای متناسب و دریافت چک پشتوانه در معاملات اولیه از این دست است که عنوان کردی .

اما اگر اعتماد اصولی در بازار حاکم باشد خلیی بهتر از آنست که جو بی اعتمادی باعث کسادی بازار شود .
شرکت دوستم با فرانسه قرارداد داشت و قطعات دوربین مدار بسته برایشان می فرستادند ، تنها یک ضمانت از طرف خواهرش که مقیم آنجابود ، در آن شرکت گذاشته بود و پس از 3 ماه از فرستادن اجناس ، تسویه حساب آنها را انجام می داد .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: yu3f , mardin-b , کامیار کاظمی , 3ObHaN , Delta.H , s_a , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , parsa_star
08-17-2013, 08:50 PM
ارسال: #20
سلام سبحان جان
ممنون از اينكه تجربياته خودتو در اختيار دوستان انجمن گذاشتي
واقعا خيلي عالي بود تك تك حرفات واقعا دقيق و كامل بود و عين واقعيت
بازم منتظره تجربياتتون هستم
موفق باشيد
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mostafa ghobadi , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کالا از بازارچه های مرزی maziar samiee 20 8,828 08-30-2019 12:42 PM
آخرین ارسال: پرهام غزنوی
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 16,576 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  قرارداد با ارگان های دولتی hesaab 1 289 05-05-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Star شغل های پر رونق سال 2018 اعلام شد r2013.samadi 1 449 02-25-2018 04:25 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,361 12-25-2017 02:10 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  راهکار های اساسی در گسترش کسب و کار در دنیای اینترنتی hooman_haghighi 1 474 08-17-2017 10:33 PM
آخرین ارسال: ali1358
  تهیه وسایل اولیه بسته های شانسی Alibabapeste 4 5,340 07-05-2017 11:18 AM
آخرین ارسال: تی بی
  کسی از شرکت های بازاریابی شبکه اطلاعی داره !؟ marjijak 11 3,650 08-11-2016 01:19 PM
آخرین ارسال: samran.raman
  پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!! ali mohammady 38 8,940 08-11-2016 01:01 PM
آخرین ارسال: samran.raman
  تحقیقات بازار سپیده امانی 2 575 07-13-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  چگونگی کسب درآمد ازارسال پیامک های روزانه Richdad 9 3,040 06-16-2016 02:03 AM
آخرین ارسال: gunash
  پیداکردن بازار برای سنگهای قیمتی(فیروزه،عقیق و..) sokala 4 1,251 06-14-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: سینا م
  دوستان لطفا کتابها و پکیج های تست شده و مطمئن کسب درآمد از اینترنت رو معرفی کنید earnmoney 1 1,259 04-03-2016 01:21 AM
آخرین ارسال: Ehsan kiani
  ایده های جدید برنامه های اندروید pakhshe_ava 1 3,324 01-30-2016 04:20 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
Photo پخش بازی های کامپیوتری KomakMikham 4 738 08-14-2015 12:19 AM
آخرین ارسال: هورداد
  پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ payman1371 22 6,263 07-05-2015 01:29 AM
آخرین ارسال: Mohsen pak
  ایده های جدید واسه استان یزد حامد یزدی 7 2,080 06-29-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  بازار مصرفی عراق ebrahim.ev 35 7,452 06-16-2015 10:35 AM
آخرین ارسال: hesaab
  بازار هوشمند mehdi098 9 1,350 12-23-2014 03:21 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  جزوه های کسب درآمد - بورس mr.seo 0 948 08-26-2014 11:04 AM
آخرین ارسال: mr.seo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS