ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان
زمان کنونی: 05-17-2024, 06:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jujushow
آخرین ارسال: ramshad
پاسخ: 21
بازدید: 6430

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-27-2013, 01:34 PM
ارسال: #1
سلام به همه عزیزان گرامی .
با دعاهایی که به درگاه خدا کردم و تکرار جملات استاد عزیز بالاخره اولین پیشنهاد کاری رسید .
برعکس رشته که در زمینه برق هست زمینه کاری حسابداریه .
قضیه از این قراره که یکی از دوستان ما رو معرفی کرد به یه نفر که کارگاه ساخت درب و پنجره و ... داره . کلا تو کار پروفیل هستند upvc . این اقا دنبال یه نفر میگرده که هم حسابدار خوبی باشه ، هم نماینده این اقا توی کارگاه باشه ... چون خودشون وقت نمیکنند کارگاه رو بگردونند و مهمتر از همه به قول خودشون یه فرد زبووون باز . سفارش بگیره ، سفارشها رو ثبت کنه و خلاصه مشتری رو روی هوا بزنه 5_004

من فقط در دوره سربازیم یه مقدار حسابداری کار کردم اما کم نیاوردم و گفتم بلدم ! ( اخرت اعتماد به نفس 10_003) . البته کار حسابداریشون خیلی خفن نیست .

یه نرم افزار دارند به اسم winsoft که این نرم افزار مخصوص کارهای حسابداری و طراحی درب و پنجره هست . همه کارها رو با این نرم افزار انجام میدند منم اموزشش رو از اینترنت دانلود کردم و دارم مطالعه میکنم .

همچنین به جهت اموزش اصول حسابداری تاپیک :
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8%B1%DB%8C

که استاد قربانیان زحمتشو رو کشیدند دارم مطالعه میکنم .

فقط میمونه بحث زبون باز بودن و جذب مشتری که خیلی مهمه . این اقا چندین نفر رو قبلا اورده که به قول خودش نتونستند رضایتشو توی کار براورده کنند . قرار شد منم به صورت یک هفته ازمایشی از فردا برم کار کنم تا دو طرف با هم اشنا بشیم ببینیم میشه یا نه .
در همه موارد مثل حسابداری و به خصوص طرز برخورد و روشهای جذب مشتری هر توصیه و نکته ای قابل ذکر هست ممنون میشم توضیح بدید چون این طور که این اقا میگفت از خیلی جاهای ایران سفارش میگیره و تا اخر سال کارگاههاشون به مینی کارخونه تبدیل میشه پس طرز سفارش گرفتن ، سفارش دادن و نوع رفتار من فکر میکنم از خود حسابداری و سایر امور اهمیت بیشتری داره .

منتظر راهنمایی اساتید و دوستان بزرگوار هستم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , iranboy , mohsen k1 , کامیار کاظمی , iran , مهدی 1 , pesar368 , ahmad rezaee , mortizmortiz
07-27-2013, 01:49 PM
ارسال: #2
RE: شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان
ضمن توفیق روز افزون برای شما دوست عزیز.
حسابداری با هر نرم افزاری واقعا ساده است. بدهکار و بستانکار را بدانید و کمی هم مطالعه و کار کرده باشید دیگر مشکلی وجود ندارد.
در رابطه با زبان بازی.
دوست عزیز زبان بازی همان فن ارتباطات بوده که متاسفانه به این صورت بیان می شود.
به نوشته مطلب تایپیک زیر ایمان داشته باش و چندین بار مطالعه کنید و بعدا با اعتماد بنفس بسیار بالا برو. ایمان دارم موفق خواهی شد:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=9173

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jujushow , bitumen , iranboy , mohsen k1 , iran , yu3f , ahmad rezaee
07-27-2013, 02:11 PM
ارسال: #3
وقتی خداوند بزرگ انسان را خلق کرد , فرمود :آفرین بر من که چنین موجودی را خلق کردم.
بدترین ضربه ای که از نظر روحی و کاری بر ما وارد می شود همین پدر سوخته SmileSmileSmileعدم اعتماد بنفس است.
ما برای اینکه اعتماد بنفس بالائی داشته باشیم و بعدها زمان پیری پشیمان نشویم اسلحه ای کاش را داریم. این اسلحه همان تایپیک ایکاش است. پس آنرا مجددا مطالعه فرمائید.
موضوع این تایپیک کلی است و عزیزانی که در این شرایط قرار میگیرند حتما مطالعه فرمایند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bitumen , jujushow , iranboy , mohsen k1 , yu3f , ahmad rezaee
07-27-2013, 04:23 PM
ارسال: #4
بسیار عالی استاد ، تذکراتتون اویزه گوشه من خواهد موند .

اون تاپیک رو هم خوندم ، میشه بیشتر در مورد نحوه حرف زدن و بکار بردن کلمات توضیح بدید . با یه مشتری یا ... چجوری باید هم محترمانه حرف زد ، هم جذبش کرد و ...

منظورم نحوه بازی کردن با کلماته . چون یک سری جملات دیگه خیلی تکراری شده و افراد میفهمند که به جهت جذب مشتری اونجوری صحبت میشه . طوری میخوام کلمات و بچینم کنار هم که بهتر بشه صداقت رو به مشتری ثابت کرد .
 تشکر شده توسط: bitumen , jahanagahi
08-02-2013, 12:29 AM
ارسال: #5
سلام دوستان.
من به طور موقت چند روزی توی یه شرکت ساخت در و پنجره پروفیل و فلزی و نصب در و پرده و .... به عنوان حسابدار کار کردم . تقریبا میشه گفت توافقاتی واسه موندم صورت گرفته حالا مدیر شرکت گفت که شنبه بریم واسه تحویل گرفتن اموال .

من نمیدونم از وظایف حسایداری هست یا نه اما چون حسابداری این شرکت خیلی گسترده نیست به همین خاطر دارند مسئولیتهای جانبی هم بهم میدند . واقعیتش من از اون ادمهای خیلی محتاط هستم و متاسفانه این کاسبا هم یه مقدار بی نظم و بل بشور هستند .

الان نگرانم که تحویل اموال که شامل تجهیزات و مواد مصرفی ساخت در و پنجره پروفیل هست چقدر میتونه برام دردسر داشته باشه . البته دستگاهها بزرگ و سنگین هستند و دزدیدنشون کار هر کسی نیست ولی قیمت بالایی دارند . حداقل فک کنم بالای 200-300 میلیون باشند . به جز اینا یه عالمه لوله های پروفیل هم هست .
حالا نمیدونم دسته چک و ... هم تحویل میدند یا نه ( قانونا حسابدار باید تحویل بگیره ؟ )

اگه میشه یه مقدار در مورد قوانین توضیح بدید که نره توی پاچم . واقعا نگرانم چون تجربه تحویل گرفتن یه کارگاه کامل رو نداشتم .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , iran
08-02-2013, 01:11 PM
ارسال: #6
اصولا حسابدار کاری به اموال ندارد. مربوط به انبار دار است. اگر چنین دستگاههای که دارند حتما باید نگهبان و یا انباردار داشته باشند.باز سئوال کنید قبل از جواب در هر ساعتی باشد مهم نیست با من تماس بگیرید راهنمائی کنم.
09127804639
09305804639

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: iran , jujushow , مهدی 1
08-02-2013, 01:44 PM
ارسال: #7
(07-27-2013 04:23 PM)jujushow نوشته شده توسط:  بسیار عالی استاد ، تذکراتتون اویزه گوشه من خواهد موند .

اون تاپیک رو هم خوندم ، میشه بیشتر در مورد نحوه حرف زدن و بکار بردن کلمات توضیح بدید . با یه مشتری یا ... چجوری باید هم محترمانه حرف زد ، هم جذبش کرد و ...

منظورم نحوه بازی کردن با کلماته . چون یک سری جملات دیگه خیلی تکراری شده و افراد میفهمند که به جهت جذب مشتری اونجوری صحبت میشه . طوری میخوام کلمات و بچینم کنار هم که بهتر بشه صداقت رو به مشتری ثابت کرد .

بارها عرض کرده ام در موقع صحبت کردن خودتان باشید. نیازی به تغییر نیست.از نحوه صحبت کردن خود لذت
ببرید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: iran , jujushow , bitumen , مهدی 1
08-02-2013, 10:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-02-2013 10:19 PM، توسط jujushow.)
ارسال: #8
(08-02-2013 01:11 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اصولا حسابدار کاری به اموال ندارد. مربوط به انبار دار است. اگر چنین دستگاههای که دارند حتما باید نگهبان و یا انباردار داشته باشند.باز سئوال کنید قبل از جواب در هر ساعتی باشد مهم نیست با من تماس بگیرید راهنمائی کنم.
09127804639
09305804639

دروووووود
ممنون استاد عزیز .

هنوز کارشون اینقدر وسیع نشده منتها تا 5-6 ماه دیگه حتما انباردار هم استخدام میکنند ولی تا اون زمان احتمالا من باید جورش رو بکشم !

از لحاظ کاری مشکلی ندارم فقط بار مسئولیت خیلی زیاد رو میترسم متحمل بشم .

اطلاع دارید نحوه شروع و قوانین انبار داری چطوریه ؟
اونها میان یه سری اموال رو لیست میکنند و نشونم میدند منم بعد از اطلاع از وجود و سلامت اموال باید تعهد بدم که از تاریخ فلان اینها با مسئولیت من نگهداری میشند ؟ اونوقت هر موردی برای این اموال بیافته یقه منو میچسبند ، درسته ؟ باید خسارت بدم ؟

ایا میشه اموالی که به من تحویل داده میشه منم به کارگرها تحویل بدم ؟ یه جوری پاس بدم مسئولیت رو به کس دیگه ؟

یا اصلا زیر بارش نرم ؟ به نظرم انبار داری یه ادم میخواد که 24 ساعت کنار اموال باشه نه من که برای کارهایی مثل نصب در و کرکره و موتور میرم بیرون . هر وقت هم خدایی نکرده ادم با کسی به مشکل بخوره یهو یه چیزی از توی انبار بردارند تا 7 نسلمون نمیتونه از زیرش بلند بشه . اگر اشتباه میکنم لطفا روشنم کنید ...

10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi
08-02-2013, 10:26 PM
ارسال: #9
بدون هیچ رودروایستی اشاره کنید که چگونه باید از این اموال نگهداری کنم؟
همین.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: jujushow , مهدی 1
08-02-2013, 10:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-02-2013 10:56 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #10
در تکمیل صحبت های جناب قربانیان گرامی

به هیچ عنوان زیر بار انبارداری نرید ، مسئولیت سنگینی داره، شما حسابدار هستید ، نهایت کاری که می کنید ، برای شروع حسابداری ، یک شمارش کلی از انبار و موجودی این لحظه انبار می گیرید و وارد نرم افزار می کنید ، از این به بعد هم مطابق سفارشات فروش و فاکتور های خرید موجودی انبار را کم و زیاد می کنید.

اینطوری صاحب کارگاه هر زمان از شما بپرسه مثلا چند شاخه پروفیل 612 داریم ، شما از روی سیستم بهشون می گید باید 100 شاخه داشته باشیم ، حالا تو انبار چند شاخه موجوده به شما ربط نداره ، چون باید 100 شاخه باشه ، اگر کمتر باشه ، کسی دزدیده ، اگر بیشتر باشه فاکتور خرید را به شما ندادن
ولی اگر مسئولیت انبارداری را هم قبول کنی ، هر کسری را باید متقبل بشی که ممکنه با یک اتفاق ساده مجبور بشی حقوق چند سالت را بدی و بیای بیرون
تضمین و سفته ای هم که می دی معقول باشه ، حداکثر زیر 5 میلیون ، و بیشتر به هیچ عنوان نده .

مهم اینه که کی تضمین می ده ، شما پاس بدی به کارگرها ، اگر اتفاقی بیافته ، شما باید جبران خسارت بکنی ، بعد شخصا از کارگر بگیری ، طرف حساب عملا شما می شی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jujushow , yu3f , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع ابزار فروشی cold_fear1 4 6,983 08-23-2022 03:42 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  موفقیت بعد از بارها شکست فقط با تغییر باور cocoti 1 382 10-10-2018 09:39 PM
آخرین ارسال: cactoos
  علاقه تهرانی ها به چه چیزی هستش؟ حسن قجر 0 410 05-22-2018 12:16 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  چه کار فنی یا خدماتی الان بازارش خوبه؟ Mehdi_danesh2 10 4,103 04-18-2018 12:04 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  کی پایست همین امروز شروع بکنیم ! همه چی آمادست ! davodmm 1 728 02-23-2018 10:11 AM
آخرین ارسال: aliakbarmajidi
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,182 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  راههای بالا بردن فروش فروشگاه کامپیوتر چیست ؟ لطفا راهنمایی کنند اساتید کاظم کاظمی 21 5,699 09-20-2017 03:05 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی جهت معرفی کار به مردم kambiz.sh 2 1,165 04-13-2017 10:27 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  کدوم یکی از این کارها خوبن؟ cold_fear1 0 650 11-06-2016 03:05 AM
آخرین ارسال: cold_fear1
  کسب و کار های خدماتی ، واسطه ای؟ محمد یوسفی 4 1,347 10-16-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,028 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
Heart اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم) آرمین 4 998 06-14-2016 01:13 PM
آخرین ارسال: alicg3d
  راهنمایی جهت ساخت قطعه با تزریق پلاستیک v1alfred 1 1,191 05-27-2016 06:35 PM
آخرین ارسال: poorya_q
  راهنمایی برای خرید عمده جنس؟ poldar 14 4,519 04-25-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: poldar
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید Tara.m 11 2,864 04-16-2016 09:56 AM
آخرین ارسال: amir386
  درخواست همفکری حمید سمیر 2 785 04-13-2016 02:30 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
Shocked نیازمند کمک و همفکری hamidxzzz 7 782 11-26-2015 12:26 PM
آخرین ارسال: hamidxzzz
Sad سلام ..کمک و هم فکری میخوام reira 3 654 11-18-2015 10:33 PM
آخرین ارسال: ashena_73
Information چگونگی بازیافت طلا و نقره از قطعات کامپیوتر و موبایل yasinzivari 10 2,385 11-13-2015 02:35 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  یک کار عملی general-smit 2 765 10-13-2015 10:19 PM
آخرین ارسال: tataloo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS