ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع با انجمن های گفتگو
زمان کنونی: 05-08-2024, 03:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: SHAYAN.IRANI
آخرین ارسال: 313
پاسخ: 22
بازدید: 3197

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع با انجمن های گفتگو
07-20-2013, 01:46 PM
ارسال: #11
RE: شروع با انجمن های گفتگو
دوست عزیز گفتنی ها رو بچه ها گفتن
یه چیزی تو دنیای نت هست. جملش قدیمی شده اما خب بهترین جمله است. اونم این که وقتی میخوای یه سایت بزنی اول از خودت بپرس بقیه چرا باید بیان سایت من؟
اگه جواب قاطع کننده ای داشتی شروع کن مطمئن باش موفق میشی.
همین مثالی که آقا محمد زدن این که مثلا اگه تعمیرکار موبایل هستی یه انجمن تخصصی موبایل بزنی تا خودت بتونی به پست کاربرها جواب بدی هم یکم سخته چون انجمن های تخصصی موبایل خیلی زیاد شدن و کاربرهای زیادی هم دارن. مگه اینکه امکاناتی اضافه کنی که بقیه نداشته باشن.
اگه هم میخوای یه سایت بزنی یه موضوعی انتخاب کن که اولا رقیب قدرتمند نداشته باشی دوما به موضوعش علاقه داشته باشی.
مثلا یه سایتی باشه که موضوعش آرایش و زیبایی باشه. اگه یکی باشه که واست بروز کنه و خودت هم علاقه داشته باشی احتمالا موفق بشی چون کاربراش اکثرا خانم هستن و به جز یک رقیب که به نظرم تنها رقیبت هم هست دیگه هیچ رقیبی نداری
اینم یه مثال بود که بگم بهتره موضوع رو متناسب با علاقه خودت و نیاز کاربرها انتخاب کنی

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI
07-20-2013, 02:02 PM
ارسال: #12
سلام دوست عزیز بقیه مطالب نسبتا خوبی گفتند من هم تجربه ام رو میگم شاید به دردت خورد. من با تازگی انجمنم رو پاک کردم......

اول از همه این که باید یک سال اول ادم واقعا بیکار باشی و صبح تا شب تو انجمنت باشی تا 1.پست بزاری 2. با کاربرای تازه عضو شده بحث کنی تا سرد نشن(کاربرای که اول عضو میشن خیلی مهم هستن چون اگه برن دوباره میری خونه اول)3.مراقب اسپم ها باشی4.مراقب پست ها باشی که ف/ی/ل/ت/ر نشی
دوم اینکه باید حتما یه هزینه زیادی برای تبلیغات بزاری یا اینکه................

بهترین راه اینه که اول یه سایت بزنی و مطالب تخصصی در مورد همون موضوعی که میخوای ترجمه کنی تو سایت بزاری بعد یه سال که این سایت گرفت حالا انجمن بزنی و تازه باید یه سال رو انجمن کار کنی تا افراد شایسته برای جانشینی مدیر و ناظم شناسایی کنی
07-20-2013, 02:05 PM
ارسال: #13
به نظر من انجمن گفتگویی ایجاد کنید که اولا مشابهش نباشه یا اگر باشه شما قوی تر از اون بتونید کار کنید. ثانیا طبق حرف خودتون بتونید بعدها در اون زمینه ها تو دنیای واقعی هم کار کنید.
زمینه ای رو انتخاب کنید که خودتون حتما در اون زمینه تخصص داشته باشید.
بعدشم کی گفته بعد از 5 سال تازه به درآمد میرسین؟ اگر ایده داشته باشین و موضوع انجمن و سایر مواردتون اوکی باشه از همین سال اول هم میتونید درآمد داشته باشید. البته خب برای سال اول اگر خوب پیش برین روی درآمد ماهی 300 تومن حساب کنید. انشاالله سال های بعد درآمدهای بهتر.
ولی خب هم تخصص اون زمینه رو باید داشته باشین و هم تخصص کمی از مباحث انجمن. وگرنه برای هر چیزی باید پول بدین که انجمنتون رو راه بندازن

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , SHAYAN.IRANI , کامیار کاظمی , yu3f , mir abbas
07-20-2013, 10:15 PM
ارسال: #14
تمام فرمایشات جناب MohamadMJ تایید میشه.
هرچقدر تعداد بازدید کننده و کاربرها بالاتر بره، پول بیشتری برای تهیه هاست یا در آینده احتمالا سرور لازمه! حجم هاست روی قیمت تاثیر داره اما تعداد کاربران آنلاین همزمانی که سرویس دهنده شما براتون تعیین کرده هم روی قیمت تاثیر داره.

پست کپی و ... رو هم بهتره روش حساب نکنی چون گوگل (یعنی بهترین ارسال کننده بازدیدکننده به سایت شما) به مطالب کپی اهمیت نمیده و حتی اگه به عنوان سایت کپی و اسپم شناخته بشید، ممکنه از لیست نتایج حذفتون کنه!

فرقی نداره فروم بزنید یا وبلاگ یا ... ، فقط پراکنده کاری نکنید! اهداف رو بررسی و سپس یک هدف مشخص (به صورت مکتوب) رو انتخاب کنید و بسم الله.

سایت هایی مثل پی سی دانلود درآمد و حتی سود آنچنانی دارن! اما خب کاملا مشخصه که مدیر این سایت ها هدفی داشتن که به اینجا رسیدن! ضمن اینکه این سایت ها به شدت مسئولیت سنگینی دارند و حتی اگه در قالب تیم 20 نفره هم مدیریت بشن، باز هم برای مدیر اصلی کلی استرس و ... به دنبال داره! در این باره میتونید نوشته های جناب آقای محمدجواد شکوری مقدم، مدیر گروه صبا (سایت های میهن بلاگ، آپارات، کلوب و ...) رو بخونید!

در مجموع، اگه هدف داشته باشید، راه براتون خیلی هموارتره!

ضمنا، موضوع و روال کار رو طوری در نظر بگیرید که قابل بحث کردن باشه! وگرنه انجمنتون میشه پر از تاپیک های تک پسته!

موفق باشی.

سدنا
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , mir abbas
07-21-2013, 09:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-21-2013 09:44 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #15
دوست عزیز در پیغام خصوصی فرمودید که من هم نظر خود را بنویسم.
اگر حرفی برای گفتن داری بسم الله.
غیر ممکن وجود ندارد. همین.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yu3f , mir abbas , SHAYAN.IRANI
07-21-2013, 10:43 AM
ارسال: #16
دوست خوبم
در تاپیک خانم پرواز صحبت های مفیدی شد اینجا هم دوستان مثل همیشه زیبا و کامل تجربیات خود را در اختیار قرار دادند.
ابتدا اینکه پنج سال, بسیار فرساشی است بقول دوستان, کافی است ایده خوبی داشته باشید و خوب کار کنید سریع به نتیجه میرسید
حتما موضوع مورد علاقه و دغدغه خود را در نظر بگیرید
برای مثال ایده خانم پرواز که بنظرم نمونه موفق یک انجمن خوب است
تخصصی کار کنید, تبلیغ مفید داشته باشید
سعی نفرمائید به هر قیمتی بازدید را زیاد کنید یک کاربر مفید بهتر از هزار کاربر غیرمفید است
تعداد پست ها هم همین طور, تعداد مهم نیست کیفیت و منحصربفرد بودن مهم است
تیمی اگر شروع کنید با یک تیم خوب و هدف مشترک, کارها ساده تر میشود
ابتدا هدف خود را مشخص کنید, اگر تنها هدف کسب درآمد است توجه کنید که کاربر باهوش است براحتی شما را کنار میگذارد
مفید کار نمائید, اهداف غیرمادی را در کنار اهداف مادی برای خود قرار دهید
به خدا توکل کنید
حتما نتیجه میگیرید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , پرواز , MohamadMJ , SHAYAN.IRANI , jahanagahi
07-22-2013, 12:43 AM
ارسال: #17
سلام ممنون از همه عزیزان و بزرگوارانی که نظرشون رو فرمودن (اسمایلی گل)
البته در مورد کپی کردن هنوز برام سوال هست.ببینید الان سایتی مثل ورزش 3 بخش اخبارش همش کپی پیس خبرگزاریاست.فک کنم 3-4 ساله داره کار میکنه و الان تقریبا یک سال و خورده ای هست که غیر از اخبار ویدیو و بازی و.... هم میذاره....الان که توی الکسا نگاه کردم چهارمین سایت پر بازدید ایرانه....فک کنم کمتر ورزش دوستیه که این سایت رو نشناسه.....چه طور با این همه کپی کاری براش مشکل پیش نیومده؟....گوگل رو دور زده؟

یه سوال دیگه هم که داشتم این بود برای راه اندازی فروم آیا احتیاج به دانش برنامه نویسی هست؟
من پارسال با آموزش های توی نت و پرسیدن سوال توی نت و کمکی که آقای mohammad mj کردند تونستم یه سایت با ورد پرس و فروشگاه ساز بیارم بالا...میخوام بدونم این هم در همون حده؟یا مشکل تره؟
ممنون و متشکرم.
07-22-2013, 08:31 PM
ارسال: #18
سلام مجدد
ببین اصلا اصل عمل فروم با سایت های معمولی زمین تا آسمون فرق داره. اصلا کار فروم یه چیز دیگست. فروم مخصوص سوال و جواب و بحثه. سایت های معمولی مثل تفریحی و خبری و .... قراره یه چیزی نشون مردم بدی بخونن یا چیزی ازش یاد بگیرن یا خوشحال بشن یا ناراحت .... قرار نیست دنبالش رو بگیرن. فروم اصلا واسه چیزیه که قراره ادامه پیدا کنه. سوال و جواب بشه. آموزش قسمتی داده بشه.

کاری به سایت خاصی ندارم. خوشبختانه خزنده های گوگل یه جورایی دارن روز به روز بیشتر نزدیک به انسان میشن. یعنی دارن هوشی مثل انسان پیدا میکنن. خبر چیزی نیست که هرکی هرچی دوست داره بنویسه. به خاطر همینه یه خبر توی تمام سایت خبریها در یه حالت خاص نوشته میشه. چون سایت خبری همه جوره تحت کنترل و نظارت هستش یه حرف نابجا مساوی میشه با حکم و .... این از این نظر

مورد بعدی اعتبار سایتها برای گوگل مهمه. یه سایت که 10 ساله بالاست گوگل اصلا نمیتونه کاریش بکنه یهو. چون امثال همین سایتها کشیدنش بالا که به اینجا رسید. نه که کلا اشتباهاتش رو نادیده بگیره. ولی نمیاد یهو سایت سوم یه کشور رو بزنه زمین بگه ا کپی کردی.

مورد بعدی از کجا میدونی شما بقیه از روی این کپی نکردن ؟؟؟

مورد دیگه. اگر واقعا دوست درای کپی کنی یا علی. خب کپی کن. مثل اینه که ساختمان خودت رو بدون پی بسازی. هیچیش نمیشه. خوبم کار میده ولی احتمالش وجود داره که یهو همه چی تموم بشه.

توی زمینه بهینه سازی یه بخش هست بلک هت. یعنی بهینه سازی یه سایت به روش های غیر مجاز. آخرش گوگل یه سری سوتی ها میده توی کارهاش. این سئو کارا میان بر به صورت تجربی این نکات رو یاد میگیرن و روی سایت پیاده میکنن. همه این سایتها یهو اوج میگیرن. یهو هم میخورن زمین.

ما مجبوریم به حرف گوگل گوش کنیم چون مطمئنا کاری که گفته رو اگرم هنوز اجرا نکرده باشه اجرا خواهد کرد ( در صورتی که این کپی خیلیها رو زمین زد و وبمسترا میدونن دیگه شوخی نداره گوگل )
گوگل میگه عزیزان من کپی نکنید چون یه مطلب رو یه نفر نوشته پس ماله اونه. کپی نکنید که ضربه میخورید. میگه برعکس این قضیه کپی که بدم میاد. خیلی خوشم میاد از اونایی که کپی میکنن ولی منبع رو میزارن. یعنی لینک به اون مطلب توی سایت اصلی میزارن.

در مورد ساخت فرومم. خب فروم ساز هم یه چیزیه مثل همون وردپرس. میگیری و آپلود و نصب. چیز خاصی نداره که بگم اونجاش سخته. برای ایجادش نیاز به برنامه نویسی نداری ولی برای ایجاد تغییرات توی ظاهر و قالب و اوضاعش نیاز پیدا میکنی.

موفق باشی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , mohammadshamosi , yu3f
07-23-2013, 04:52 AM
ارسال: #19
اولا میتونی کپی کنی اشکال هم نداره ولی باید مقداری متن رو تغییر بدی.
دوما ورزش 3 با تبلیغی که تو شبکه سه واسش میشه میزان بازدیدش فوق العاده است و میزان بازدید هست که در الکسا تاثیر گذاره.........
07-23-2013, 08:11 AM
ارسال: #20
(07-23-2013 04:52 AM)313 نوشته شده توسط:  اولا میتونی کپی کنی اشکال هم نداره ولی باید مقداری متن رو تغییر بدی.

نتیجه این کار دقیقا میشه تکرار تجربه موفق شما یعنی :

(07-20-2013 02:02 PM)313 نوشته شده توسط:  من با تازگی انجمنم رو پاک کردم......

این جژء همون سوتی ها گوگل که نمیشه گفت. یکی از کارهای دوستان وبمستر ایرانی هستش.
گوگل وارد هر مطلب که میشد به اندازه توضیحات یعنی یکی دو خط اول از متن رو توی دیتابیس خودش ذخیره میکرد ( پست های بعدی رو بای این مطالبی که توی دیتابیس داشت مقایسه میکرد و تشخیص میداد کپی کردن یا نه ) و خب وبمسترهای ایرانی مثل شیر با تغییر این دو خط اول اسم پست رو اختصاصی میزاشتن.
رسما اعلام کرده خزنده های فعلی من کل پست ارسالی شما را در دیتابیس ذخیره میکنند.
هر الگوریتمی اجرا میکنه دیرتر به سایت های فارسی میرسه ولی نشون دهنده اینه که کسایی که اونطوری با زرنگ بازی پست اختصاصی گذاشتن اسیر الگوریتم پاندا میشن.

فروم باید هدف دنبال کنه. سایت تفریحی و اس ام اس و این حرفها نیست که مطالب اونارو بخواد کپی بگیره و ورودی بگیره.
اگر قراره وقت بزارید کاری کنید که آینده دار باشه نه اینکه مجبور بشید وقتی این قانون روی سایتهای فارسی اجرا شد سایت رو دور بندازید.

گفتم کپی هم میکنید اشکال نداره ولی با ذکر منبع. یعنی لینک به متن اصلی. کاری به قانون کپی رایت ندارم و رعایت حقوق دیگران که با کپی کردن .... هدفش اینه پست مردم رو کپی میکنی خودت بگو از کجا کپی کردی چون نگی خودم میفهمم و آروم آروم سایتتو پایین میکشم تا برسه به بلاک. اون موقع هم فاتحه

موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: yu3f , SHAYAN.IRANI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چ تولیدی با سرمایه کم خوبه ؟؟؟؟. Mosi 71 0 1,057 04-10-2020 04:10 AM
آخرین ارسال: Mosi 71
  بهترین کار با سرمایه حدود 300 میلیون siavashbehzad 2 5,370 06-05-2019 02:33 PM
آخرین ارسال: Aras1380
  آدرس تولیدی های شال و روسری elena95 0 752 07-03-2017 12:16 AM
آخرین ارسال: elena95
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,929 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  با چهل مبلبون سرمایه وارد چه کاری میشدی؟ rezadj 7 3,421 11-18-2016 11:24 PM
آخرین ارسال: irandac
  راهنمایی برای تاسیس مغازه با 100 میلیون سرمایه erfan30 4 3,466 11-18-2016 10:50 PM
آخرین ارسال: irandac
Video مشاوره برای شروع کار ahmadreza13 1 1,308 11-02-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: Amirgreen
  افزایش سرمایه های خرد چگونه؟ yunespc 1 855 10-26-2016 01:54 PM
آخرین ارسال: yunespc
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,134 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  یادگیری اندروید با کمک یکدیگر saeed74 5 615 10-13-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: davaran
Smile مشاوره برای شروع کار barish_200939 7 2,834 10-12-2015 12:06 AM
آخرین ارسال: مریم28
  تعرفه های پست shila30 2 493 06-05-2015 02:51 AM
آخرین ارسال: shila30
  کسی قیمت پارکینگ های شهرداری تهران رو داره؟ rezaeee 0 726 02-10-2015 03:15 AM
آخرین ارسال: rezaeee
  با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ kamangar 12 14,026 12-30-2014 10:39 AM
آخرین ارسال: mostafa7063
  چگونه در مصاحبه های شغلی قبول شویم؟ jahanagahi 4 762 12-02-2014 03:04 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,624 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  با 15 یا 18 میلیون سرمایه اولیه چه مغازه یا کار تولیدی پیشنهاد میکنید _morteza_ 12 39,860 11-02-2014 05:58 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  نظر شما در رابطه با ترفندهای کاری چیست؟ jahanagahi 9 2,202 10-10-2014 09:01 PM
آخرین ارسال: ceyton
  قالب های پلاستوفومی yunespc 3 786 08-09-2014 10:02 AM
آخرین ارسال: yunespc
  کار کردن با پول yunespc 1 748 08-02-2014 10:05 AM
آخرین ارسال: aaftaab24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS