ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 10:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293632

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
07-08-2013, 10:14 AM
ارسال: #631
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام
21سالمه
خجالتی
کم رو
. خیلی استرسی
میخوام کارکنم تا اعتماد به نفسمو بدست بیارم اما هیچ توانایی ندارم
دیپلومه تجربی
درانتظارجوابهاب کنکور
دیگه بسه قلبم اومد تو حلقم!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , sir-mahyar , Elixir , کامیار کاظمی , بابایی
07-08-2013, 03:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-08-2013 03:13 PM، توسط محتاج.)
ارسال: #632
سلام به همگی
من تازه عضو شدمHeart
متولد 69هستم. واسه تهیه جهیزیم دنبال راه حل بودم که به این انجمن رسیم.4yajuyo
میخوام یه کاری رو شروع کنم که وضعمالیم خیلی خیلی خوب بشه. اونوقت به تازه عروسا تو جهیزیه خریدن کمک می کنم.
یعنی نذرم اینه ....اگه خدا قبول کنه.....
دیگه زدم به سیم آخر Confused
کسی هست با هم درد و دل کنیم؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , sir-mahyar , Elixir , کامیار کاظمی , بابایی , م.ع
07-08-2013, 03:19 PM
ارسال: #633
(07-08-2013 03:10 PM)محتاج نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من تازه عضو شدمHeart
متولد 69هستم. واسه تهیه جهیزیم دنبال راه حل بودم که به این انجمن رسیم.4yajuyo
میخوام یه کاری رو شروع کنم که وضعمالیم خیلی خیلی خوب بشه. اونوقت به تازه عروسا تو جهیزیه خریدن کمک می کنم.
یعنی نذرم اینه ....اگه خدا قبول کنه.....
دیگه زدم به سیم آخر Confused
کسی هست با هم درد و دل کنیم؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
خیلی خوش اومدید
انشالا که همیشه موفق هستید

یه مورد
بهتر بود از نام کاربری بهتری استفاده میکردید
الان خود به خود این نام کاربری موج منفی میده!

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , sir-mahyar , Elixir , jahanagahi , کامیار کاظمی , بابایی
07-08-2013, 03:26 PM
ارسال: #634
میشه عوضش کرد؟
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Elixir , jahanagahi , بابایی
07-09-2013, 08:18 PM
ارسال: #635
ما حتما موفق می شویم.
 تشکر شده توسط: mir abbas , mohammadshamosi , sir-mahyar , Elixir , jahanagahi , somayeee , کامیار کاظمی
07-11-2013, 07:07 PM
ارسال: #636
23ساله کارشناس صنایع هستم ،علاقه شدید به انجام کارجدید و نو دارم و آدمی ریسک پذیر هستم،اعتقاد دارم که اولین بودن در هر حرفه ای کلید موفقیت در آن می باشد و امیدوارم ذوزی اولین باشم در تولید یک ایده نو وجدید
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mir abbas , Elixir , somayeee , کامیار کاظمی
07-15-2013, 12:13 AM
ارسال: #637
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
سلام به همه دوستان
من مرتضی هستم متولد اردیبهشت61 متاهل ساکن تهران وباتحصیلات مهندسی مکانیک سیالات وکاردانی مکانیک خودرو عاشق کتاب ومطالعه وفیلمهای مستند وعلمی . واقعا از اینکه توجمع شمابزرگواران هستم خوشحالم . روابط عمومیم قویه وعاشق کارهای خدماتی وفنی هستم و خیلی وقتها آچار فرانسه! سالهای زیادیه که در باره موفقیت و روانشناسی مطالعه می کنم ولی حیف که دیر فهمیدم موفقیت مالی در گرو داشتن تحصیلات دانشگاهی نیست .البته پشیمون نیستم ولی خوب ناراحتم از اینکه زمان رو از دست دام ودیر وارد بازارکار شدم .چون روحیه کارمندی و حقوق بگیری ندارم تاحالا خیلی شغل عوض کردم که از یه بابت باعث عقب افتادگی مالیم شده وبانگاه خوشبینانه تجربه مدیرییتی بدست آوردم! من تقریبا از 16-17 سالگی کارکردم وپشت کنکور که بودم روزا تاظهر تو کار تولیدی برای پدرم کارمیکردم وبعدش میرفتم کلاس کنکور بعد از قبولی دانشگاه چون شهرستان بودم نتونستم کارکنم ولی تابستون اولین ترم دانشگاهم برای یک دفتر بیمه ایران بازاریابی فروش بیمه نامه آتش سوزی کردم و همینطور مغازه پدرم هم می رفتم. بعد از گرفتن فوق دیپلم و رفتن به سربازی کارشناسی تهران جنوب قبول شدم واز همون ترم اول تویه شرکت از پیمانکارهای ایرانخودرو مشغول به کار شدم ولی بعد 5-6 ماه بدلیل فشار زیاد کار وشیفت ها واز طرفی سخت بودن درسها اومدم بیرون ولی بعد از یکسال توی یک شرکت کار فروش تهویه مطبوع مشغول شدم که اون هم بعد از یکسال بخاطر7ترمه شدن کارروتعطیل کردم وچسبید
م به درس تافارق شدم! بعداز 6-7 ماه بیکاری توی یک از واحد های دانشگاه آزاد بعنوان ناظر تاسیسات مشغول کارشدم وبعد از 2سال بایک پیشنهاد عالی در یک شرکت پیمانکاری بعنوان مدیر عامل وسرپرست کارگاه کار تاسیسات دریایی کردم ، که بعلت بی نظمی مالی و کم ظرفیتی مالک شرکت وتعطیلی کارگاه بیکارشدم. بعد از چندماه بیکاری (که تواین مدت کار گری کردم - پیک موتوری بودم و...) اولین کسب وکارم رو با راه اندازی یک فارم ورمی کمپوست وتولید کود گلخونه شروع کردم .که بعداز چندماه فهمیدم که اشتباه کردم کارم توجیه اقتصادی نداره وبازدهی هم نداره .البته تو اون شرایط من حتی برند درست کردم کاتالوگ چاپ کردم تبلیغات کردم وحتی واسطه گری کردم ولی چون احساس کردم آینده ای برام نداره تعطیلش کردم .چندمیلبیون هم خسارت دیدم ولی تجربه خوبی بود . بالاخره بعد از چند ماه کار توآژانس ومسافرکشی . خدارو شکر تازه تویک شرکت مشاور مهندشی مشغول شدم .شکر ولی من قرارنیست اینجابمونم !چون میخوام برای خودم کارکنم ومیلیاردر بشم ولی فعلا ایده ای ندارم. توکار بازاریابی وفروش موفق بودم وهمینطور کارهای فنی اجرایی ومدیریتی .خوشحال میشم اگه بتونم تجربه کمم رو دراختیار دوستان قراربدم .من شاید راه موفقیت رو هنوز پیدانکرده باشم ولی خیلی راه هایی روکه باعث شکست میشه رو پیداکردم واین یعنی تجربه. امید به خدای مهربون. امیدوارم در آینده نزدیک شاهد رشد وپیشرفت همه دوستان باشم.12_00212_00212_00212_002
--------------------------------------
تماس بامن09126460028

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , s_a , yu3f , bitumen , Elixir , mir abbas , jahanagahi , م.ع
07-15-2013, 09:06 AM
ارسال: #638
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
به نام خداوند هستی بخش
بنده امیرعلی هویدا 34-33 سن دارم ، متاهل ،دارای دو فرزند ، دیپلم کامپیوتر ، کارمند بخش خصوصی و از سن 13-14 سالگی در شغلهای مختلف کارکردم .ولی با این حال از شرایط موجود راضی نیستم چون به خواسته های خودم نرسیدم اما نا امید نیستم و منتظرم تا این نامهربونی روزگار تمام شه و من به خواسته هایم برسم . و در این سایت دوست دارم به خواسته هایم با راهنمایی و تشریک مساعی اساتید و دوستان برسم . البته خیلی دنبال این هستم که کسب کاری را راه اندازی کنم.
حالا اگر دوستان در زمینه کارهای کامپیوتری - کشاورزی - صنعت دنبال نیرو و همکار مطمئن می گردند در خدمتم که با هم کاری را شروع کنیم.
هویدا
روشهای تماس با من
segal58@yahoo.com
09191107543
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , s_a , yu3f , bitumen , Elixir , mir abbas , jahanagahi , م.ع
07-15-2013, 12:39 PM
ارسال: #639
با سلام من چندر روزیه که با این سایت آشنا شدم ومحیطش رو محیط دوستانه ای دیدم وهدفم از ثبت نام در این سایت فرا گرفتن تجربیات وراهنماییهای دوستان در مورد رسیدن به اهدافم بود . حالا خودم رو معرفی میکنم.
او خانمی 42 ساله کارمند ، بادرآمدی نسبتاً خوب داره زندگی میکنه ولی با اینکه کار پرزحمتی نداره ولی دوست داره کاری داشته باشه که بهش عشق بورزه واز اون لذت ببره چون معتقد که اگر از کارت لذت ببری هم به رضایت درونی میرسی هم در کنارش به پول بیشتر میرسی.
برای همین تمام تلاشش این که خودش روبهتر بشناسه واستعداد هاش روکشف کنه و با تقویت اون به خواسته هاش برسه. ولی میدونین این کار چقدر کار سختیه .
سالهاست که دنبال خودش میگرده تا خودش رو پیداکنه چیزهای زیادی یاد گرفته وتجربیات خوبی کسب کرده ولی هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ویقین داره که در مسیر رسیدن به موفقیت قرارداره ومطمئناً به هدفش خواهد رسید.اون فکر میکنه که با خود شناسی به خدا بیشتر نزدیک میشه. از روزمره گی بدش میاد عاشق تغییر و دوست داره در این دنیا آدم اثر گذاری باشه وهر روز نو بشه.
از خصوصیات خوبش که همه بهش میگن ، اون خیلی مهربان وخوش قلب وبا گذشت ، حاضر نیست در زندگی هیچ کس رو ناراحت کنه .از خصوصیات بدش این که یه خورده دهن بین وتو تصمیم گیریهاش اثر سوء میگذاره ، اعتماد به نفسش کمی پایین ولی اهل مطالعه و تفکر ، عاشق هنر از هرنوعشه والان موسیقی کارمیکنه تا ببینه این خواسته دلش هست یانه . بعد از موسیقی میخواد بره آموزش تراش سنگهای قیمتی چون سنگها ورنگهاشون رو دوست داره البته ثبت نام کرده ومنتظر تا کلاسها شروع بشه .
اهداف زیادی در سر داره یکی از اونها این که یک کارگاه تراش سنگ قیمتی باز کنه وچندین نفر توش مشغول به کار بشن واز کنارش پول در بیاره وبعدها اون رو توسعه بده و تبدیل به شرکت بزرگ صادرات و واردات کنه . تا از این طریق میلیاردر بشه اون از استادش شنیده : کسی لیاقت ثروتمند شدن رو دارد که بتواند خدمتی رو به مردم عرضه کنه وبرای بیشتر شدن ثروتش باید بیشتر هم ببخشه .برای همین اگر روزی به ثروتی رسید اون گفته استادش رو می خواهد سر لوحه کارش قراربده. به امید روزهای بهتر برای همه دوستان
 تشکر شده توسط: s_a , سیدمهدی هاشمی , Elixir , jahanagahi , mir abbas , دکتر شکراله پور , کامیار کاظمی , sir-mahyar , بابایی , yu3f
07-18-2013, 06:33 PM
ارسال: #640
من 20سالمه
از الان دارم یه کارایی میکنم تا دو سال دیگه کارافرین این مرز و بوم و ان شالله به همراه دوستان یکی از میلیاردر های ایران خواهم بود..
من همیشه سرشار از انرژی مثبتم..
همه میگن قلم ژورنالیستی و بیان قانع کننده و خوبی دارم.
توی مذاکره کم نمیارم و تقریبا اکثریت قریب به اتفاق افراد از همصحبتی با من لذت میبرن..
متاسفانه زود از یه موضوع خسته میشم و پشتکار ندارم ..
من به هیچ عنوان یه آدم معمولی نمیمونم..
من میلیاردر میشم ..
اون روز رو میسازم..
و از وقتی با این فروم آشنا شدم احساس فوق العاده تری دارم واقعا از آقای کاظمی متشکرم که با خوندن مقاله ایشون با این فروم آشنا شدم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , rad86 , mir abbas , کامیار کاظمی , sir-mahyar , بابایی , yu3f , دهدار , goldmen , iranboy , mohammadshamosi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS