ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ضایعات و بازیافت
زمان کنونی: 06-18-2024, 12:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: mehdi_mz_64
آخرین ارسال: theboy
پاسخ: 27
بازدید: 3999

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضایعات و بازیافت
04-25-2014, 01:23 PM
ارسال: #21
RE: ضایعات و بازیافت
بچه ها اگه اطلاعی دارین کمک کنید

ضایعات باطری خریدش جطوریاست ؟

غیر از سرب اسیدی چه باطری هایی راحت گیر میاد مثلا نیکل کادمیوم راحت میشه خرید ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-25-2014, 02:55 PM
ارسال: #22
(04-25-2014 11:18 AM)سعید م نوشته شده توسط:  در روز یه وانت اگه شاسیشو دوبل کنی به وزن 1200کیلوگرم اگه بخوای ماشینت سالم بمونه...چون همش داری میگردی و از نظر حجمی هم بستگی به نوع ضایعات داره...جدیدا تو بازار خیلی میبینم میگردند...برا جمع کردن ضایعات به نظر من بهتره بری شهرک های صنعتی بگردی تا مناطق مسکونی...چون چیزهای جالبی گیزت میاد
ممنون از راهنماییت سعید جان
اگه میشه روزی 1 تن ضایعات جمع کرد پس حداقل روزی 200-300 هزار تومن به بالا درآمد داره درسته ؟
 تشکر شده توسط: سعید م , مهدی 1
05-02-2014, 11:13 AM
ارسال: #23
(04-25-2014 02:55 PM)alirezaaa نوشته شده توسط:  
(04-25-2014 11:18 AM)سعید م نوشته شده توسط:  در روز یه وانت اگه شاسیشو دوبل کنی به وزن 1200کیلوگرم اگه بخوای ماشینت سالم بمونه...چون همش داری میگردی و از نظر حجمی هم بستگی به نوع ضایعات داره...جدیدا تو بازار خیلی میبینم میگردند...برا جمع کردن ضایعات به نظر من بهتره بری شهرک های صنعتی بگردی تا مناطق مسکونی...چون چیزهای جالبی گیزت میاد
اگه میشه روزی 1 تن ضایعات جمع کرد پس حداقل روزی 200-300 هزار تومن به بالا درآمد داره درسته ؟
بله...باز بستگی داره باید مهارتتونو تقویت کنید تو کار و انواع فلزات و ضایعاتشو شناسایی کنید اونوقت درآمدتون بالاتر هم میره...مثلا خود ما از یکی ازین ضایعاتی ها 600کیلو استیل خریدیم 1350تومان البته به اسم آهن چون خودش نمیدونست استیله بعد فکر میکنی چند فروخیم؟کیلویی 8000تومن..یکی از آشنایان با ماشین کار میکرد نمیتونست خرج خانوادشو بده اومد تو کار ضایعات الان بعد چند سال خودشو بسته ضایعات میخره پرس میکنه میده کارخانه..روزی هم 20تن براش میارند حساب کردم روزی 500تا 2میلیون متغیر در آمدشه...من خودمم انشالله برنامم اینه بیام تو اینکار..استرسش هم کمتره

نام کاربری قبلی: بابالنگ دراز
 تشکر شده توسط: alirezaaa , مهدی 1
05-02-2014, 03:14 PM
ارسال: #24
(05-02-2014 11:13 AM)سعید م نوشته شده توسط:  
(04-25-2014 02:55 PM)alirezaaa نوشته شده توسط:  
بله...باز بستگی داره باید مهارتتونو تقویت کنید تو کار و انواع فلزات و ضایعاتشو شناسایی کنید اونوقت درآمدتون بالاتر هم میره...مثلا خود ما از یکی ازین ضایعاتی ها 600کیلو استیل خریدیم 1350تومان البته به اسم آهن چون خودش نمیدونست استیله بعد فکر میکنی چند فروخیم؟کیلویی 8000تومن..یکی از آشنایان با ماشین کار میکرد نمیتونست خرج خانوادشو بده اومد تو کار ضایعات الان بعد چند سال خودشو بسته ضایعات میخره پرس میکنه میده کارخانه..روزی هم 20تن براش میارند حساب کردم روزی 500تا 2میلیون متغیر در آمدشه...من خودمم انشالله برنامم اینه بیام تو اینکار..استرسش هم کمتره
ممنون سعید جان بابت راهنماییت
من الان یه وانت پیکان دارم و تو یه شرکت کار می کنم ماهی 1.600 حقوق میگیرم و با ماشین کار میکنم. خرج ماشین با خودمه . راستش می خوام دیگه واسه خودم کار کنم و با این قیمت بنزین این پولها دیگه جواب نمیده . میخوام بعد از ساعت کاری حدود 6-7 غروب برم ضایعات جمع کنم تا ببینم میتونم استارت کارو بزنم و مستقل باشم یا نه .
 تشکر شده توسط: سعید م , مهدی 1
06-29-2014, 01:20 AM
ارسال: #25
بچه ها واسه جمع آوری کارتن مجوز میخواد ؟
06-29-2014, 05:52 PM
ارسال: #26
تمامی مشاغل مجوز می خواد ، کار بدون مجوز هم هر کاری می خواد باشه غیرقانونی هست ، ولی کیه که پیگیری کنه ، این همه مغازه توی سطح شهر ، چند درصدشون جواز کسب دارند !! این همه تولیدی ، فکر می کنی چند درصدشون پروانه بهره برداری دارند !!

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
06-29-2014, 06:48 PM
ارسال: #27
والا این شریکم همش انرژی منفی میده هر کار میخوایم بکنیم میگه نمیگیرن ؟ مجوز نمیخواد ؟ فلان نمیشه

منم همش همین حرفا رو بهش میزنم ولی آخرش تاثیرشو روم میذاره
 تشکر شده توسط: morning star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,314 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,132 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  بازیافت بطری های پلت یا کارتن؟ کدوم یکی بازیافتش راحتتر و پر سودتره mahdi.m 5 1,312 10-14-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: saadati
  مشاوره در مورد خرید و فروش ضایعات Donya Dide 7 4,444 10-13-2014 10:12 PM
آخرین ارسال: ty1371
  بازیافت radcontrol 5 1,033 04-20-2014 12:18 AM
آخرین ارسال: moele

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS