ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تمام آگهی های دعوت به همکاری
زمان کنونی: 06-02-2024, 05:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: SHAHROKH
آخرین ارسال: vahidnikooee
پاسخ: 226
بازدید: 39412

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام آگهی های دعوت به همکاری
07-24-2014, 06:22 PM
ارسال: #81
RE: تمام آگهی های دعوت به همکاری
(06-02-2014 03:13 PM)آرش 1 نوشته شده توسط:  یک برخوردی می کنید که انگار ما چه خلافی کردیم.بنده فوق لیسانس عمران دارم و نماینده شرکت ساختمانی هستم و کلا انسان نیستم که در حق کسی ظلم کنم و حاضرم با هر کسی که پروژه معرفی کرد قرارداد ببندم و پورسانتشو بهش بدم.من نمیدونم چرا این چنین برخوردی میشه که باعث میشه برداشت بدی با تاپیک ما بشه.

سلام شما در همه شهرها پروژه میتوانید انجام بدید یا محدود به شهرخاصی هستش؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-29-2014, 07:40 PM
ارسال: #82
دوستان علاقه مند به بازاریابی لطف تشریف بیارند تو
در ابتدا اگر مطلب خلاف قوانین هست و یا جای بدی زده شده مدیران اعمال قانون کنند ( ممنونم )

سلام
من ساکن مشهد هستم 1 سال و نیم هست عضو این سایت هستم و اگه دوستان مشهد خاطرشون باشه در زمان تشکیل هسته اولیه گروه خراسان افتخار حضور داشتم ولی به علت مشغله کاری بسیار زیاد نشد ادامه همکاری داشته باشم .
این تاپیک رو زدم که فعلا به جواب چندتا سوال برسم نتیجتا اگر مثبت بود ادامه میدم
میدونم اینجا فروم کارآفرینی هست ولی از دید خودم شاید ایجاد شغل هم در درجه دوم اهمیت باشه .
اما اصل ماجرا :
لابراتوار ساخت دندان ( ثابت ) دارم و با دکترهای دندانپزشک (درمانگاه + مطب ) همکاری میکنم
قصد دارم برای توسعه کارم با شهرستانهای دیگه هم فعالیت کنم برای اینکار احتیاج به همکاری یک نفر در هر شهرستان دارم
چند نکته :
شیفت کاری 90% دکترها عصرها ست پس کار نیمه وقت محسوب میشه
بازار هدف :
شهرستانهای استانهای خراسان (شمالی-رضوی-جنوبی) یزد کرمان و سیستان و بلوچستان
نحوه انجام کار :
تحویل قالب از مطب ---> ارسال به لابراتوار
و بالعکس
مراجعه شما به مطبها اول وقت کاری برای رسوندن کارهای قبلی و آخر وقت کاری برای دریافت کار جدید
** نحوه و میزان درآمد به صورت یک پلن آماده تقدیم عزیزانی که مایل به همکاری هستند میشه ( فقط در جریان باشید که از لحاظ در آمدی کار نسبتا خوبی هست )

دوستان توجه داشته باشند لابراتوار فعال هست و نسبتا پرکار ( یعنی برای راه اندازی و شروع کار مزاحم دوستان نشدم ... هدف گسترش کار هست )

سوال یا پیشنهاد و یا حتی ایرادی به متن دارید خوشحال میشم مطرح کنید.
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , rad86 , حسین فتحی
07-30-2014, 09:12 AM
ارسال: #83
سلام
از دوستان هر کسی علاقه مند به همکاری در زمینه بازاریابی با پورسانت بالا هست حتما یک تماس با من بگیرد. شماره تماس من 09148365519 و arash.mousavi19@yahoo.com
07-30-2014, 08:25 PM
ارسال: #84
ایده سایت و نرم افزار اندروید
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چندین ایده بکر در زمینه وب و اندروید دارم که نیاز به یک تیم برای پیاده سازی و یا سرمایه گذاری دارد .
از دوستان عزیز میخوام هر کس مایل به همکاری می باشد ، اعلام بفرماید تا بیشتر صحبت کنیم .
08-06-2014, 09:48 PM
ارسال: #85
یه پیشنهاد خوب برای همکاری
سلام خدمت دوستان عزیز
خیلی وقته که عضو انجمن هستم و کارهای دوستان را پیگیری می کنم
اواخر سال گذشته به همراه چند تا از فعالین عرصه خودرو یک شرکت تعاونی راه اندازی کردیم
خوشبختانه تونسیتم نمایندگی انحصاری فروش انواع ماشین آلات راه سازی از یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی کشور چین گرفتیم.از دوستان دعوت می کنم که تو این چند زمینه با ما همکاری کنند
۱- شرکت برای گسترش شبکه فروش اعطای نمایندگی رو تو اولویت قرار داده بنا بر این هر کدام از دوستان تمایل دارند که با ما همکاری کنند می تونند یه پیام خصوصی به من بدهند یا به آدرس سایت ما که در امضای من موجود است یه سری بزنن. سعی کردیم کارمزد ها و پاداش های خوبی برای نماینده ها در نظر بگیریم که بتونیم فروش خوبی داشته باشیم
۲- می تونین خرید از ما داشته باشید که اونم شرایطش تو سایت موجوده سود خوبی براش پیش بینی شده امیداورم دوستان استقبال کنند
۳- هر کدوم از دوستان تمایل داشته باشند می تونند به عنوان سرمایه گذار با ما همکاری داشته باشند می تونند برای کسب اطلاعات بیشتر به من پیام خصوصی بدن تا شرایط را براشون تشریح کنم
امیدوارم بتونیم با دوستان انجمن همکاری خوبی داشته باشیم.
 تشکر شده توسط: حسین فتحی , آرش 1
08-07-2014, 08:10 AM
ارسال: #86
خیلی خوب شد که همه دعوت به همکاری ها را یکجا جمع کردید
با تشکر10_00410_004
 تشکر شده توسط: tan-graphic
08-22-2014, 12:37 AM
ارسال: #87
نیاز به شریک و همکار در فروش (مشهد)
سلام دوستان.
این برای دوستان مشهدی هست. 10_004

من یه فروشگاه اینترنتی برای فروش تبلت و لپتاپ راه اندازی کردم، یک دفتر کار هم برای مراجعات حضوری تهیه کردم. جنس هم دارم.
به شخصی نیاز دارم که با هم کار رو به صورت جدی شروع کنیم.
یک انسان صادق، دلسوز، دوست. کسی که واقعا کاری باشه و دل بسوزونه. کسی که بتونه در بخش فروش اقدام درست کنه و بتونیم با هم یه کار خوب رو راه اندازی کنیم.
سن هم بین 22 تا 32! که توی یه رنج سنی باشیم.

اگه فکر میکنید واقعا میتونید، به من اطلاع بدید.
میتونید پیام خصوصی بدید، یا در همین تاپیک اعلام حضور کنید.

و یا تماس و پیام بدید.
09370216838 - هادی
08-26-2014, 09:12 PM
ارسال: #88
دعوت به همکاری کنار زیباترین چشمه جهان
دوستان بزرگوار ما ۱ زمین داریم ۶۰۰ متره تو چهاردانگه ساری بعد اونجا ۱ منطقه کاملا توریستی هست چون ۵ دقیقه فاصله داره با چشمه آب معدنی سورت که دومین اثر ثبت شده طبیعی ایرانه معروفه به زیباترین چشمه جهان اگه تو گوگل سرچ کنین اطلاعات بیشتری کسب میکنین ثبت جهانی هم شده آخه خیلی خواص درمانی هم داره بی نهایت جذاب و زیباست
خلاصه خوراک توریست هست اونجا

ما از هرکسی که هر ایده اقتصادی داره دعوت میکنیم بیاد رو زمین ماطرحشو انجام بده ما فعلا از لحاظ مالی خودمون در مضیقه هستیم

منتظر طرح ها و پیشنهاداتون هستیم10_004 راستش ما اولش میخاستیم بفروشیم

ویژگی های دیگه ای که داره : دسترسی به جاده داره چشم انداز کوهستانی جنگلی داره و آب و هوای خیلییی خنک
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI
08-26-2014, 10:53 PM
ارسال: #89
دعوت از یک دوست فعال برای عملی کردن یک ایده جالب
سلام به همه دوستان،
من یک ایده بسیار خوب در زمینه آموزشی دارم. برای عملی کردن آن به همکاری کسی نیاز دارم که در برنامه نویسی و طراحی سایت خیلی قوی باشد. ایده ای که دارم کاملاً عملیه و بدلیل تجربه مرتبطی که دارم می دانم متقاضیان بسیار زیادی دارد. لطفاً اگر دوستی مشخصات ذکر شده را دارد یا آمادگی پرداخت هزینه های مربوط به طراحی سایت و برنامه نویسی را دارد اعلام آمادگی کند. با عرض پوزش تا از همکاری مطمئن نشوم جزئیات ایده را نمی توانم ذکر کنم. فقط بعنوان یک اشاره باید بگم نمونه این کار نه تنها تو ایران بلکه در هیچ جای دیگر وجود ندارد. خوبی دیگر ایده این است که کسی براحتی نمی تواند تقلید کند.
 تشکر شده توسط: soshiant
09-02-2014, 10:37 AM
ارسال: #90
دعوت به همکاری ::: کشاورزان،باغداران و تولیدکنندگان
با سلام

شرکت آمارد از کلیه باغداران،کشاورزان و تولیدکنندگان میوه،خشکبار و .... دعوت به همکاری می نماید.

شرکت آمارد با به کارگیری افراد مجرب در زمینه های بازرگانی،بازاریابی،فروش و صادرات از عزیزان که در این زمینه تمایل به همکاری دارند دعوت می نماید.

شرکت آمارد امیدوار است تا بتواند با ایجاد تعاملات دو جانبه بتواند با شما عزیزان همکاری نماید

لذا برای همکاری، میتوانید شرایط خود + زمینه فعالیت خود + محصولات را برای ما به آدرس زیر ارسال نمایید:
amardteam@hotmail.com

با تشکر و احترام
محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 657 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  پیشنهاد همکاری فوق العاده meisam-92 14 5,486 10-04-2016 11:28 PM
آخرین ارسال: mohammad.b
  راهنمایی در مورد خرید لباس زیر به صورت عمده bmw27 4 1,446 04-20-2016 09:11 AM
آخرین ارسال: aligoli
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 510 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  نیاز به مشاوره در مورد خرید دستگاه چاپ abolfazl1358 0 969 11-01-2014 04:11 PM
آخرین ارسال: abolfazl1358
  من هم به صورت رسمی و جدی شروع کرم مهندس روح الله زاهد 8 1,855 06-03-2014 06:11 PM
آخرین ارسال: زرین خیز
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,876 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  بازاری به نام «خودروهای اجاره‌ای» karafarin 4 1,393 01-25-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  قلیان ۲۰۰ هزار تومانی در کافه های تهران! karafarin 0 585 12-27-2013 05:23 PM
آخرین ارسال: karafarin
Question مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی mehran121 5 1,822 12-08-2013 12:21 AM
آخرین ارسال: انضباط
  نیاز به راهنمایی noyan 1 1,208 04-27-2013 04:32 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS