ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 06-18-2024, 04:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 296127

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-21-2013, 11:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-26-2013 10:32 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #531
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
32 ساله.لیسانس زبان فرانسه.موبایل فروش.طرز استفاده از تواناییهایش را به خوبی بلد نیست.خوب شروع میکنه،معمولی ادامه میده و با رها کردن مدیریت اولیه پایان بدی را تجربه میکنه.هر جا که هست آنجا را جایگاه واقعیش نمیداند.تلاشگر است.طی دو سه روز آشنایی با سایت تغییرات محسوسی را در خود احساس میکند . امیدوار است این طراوت ایجاد شده او را به اهدافش نزدیک کند.از همه شما سپازگزارم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 0625 , yu3f , safire mehrabani , یک همراه سبز , دکتر شکراله پور , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , mir abbas , sir-mahyar , jahanagahi , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , م.ع
04-22-2013, 04:30 PM
ارسال: #532
سلام من تازه عضو شدم و البته خیلی با محیط این سایت آشنا نیستم، من مدرس رشته های مراقبت زیبایی هستم و در کار خودم فوق العاده مدعی، حس میکنم حرفی برای گفتن دارم در کارم. خیلی عاشق کارم هستم و تو هر کاری که وارد میشم سعی میکنم تا نهایت اون کار پیش برم حتی اگر همه دنیا مانع من بشن. البته گاهی این مورد باعث دردسر تو زندگیم شده ولی من همچنان به این موضوع پایبندم. خیلی لوسم زود بهم برمیخوره، تحمل توهین و حقارت رو ندارم، تو کارم خیلی جدیم، سر کلاس معمولا بداخلاقم ولی دوستان خوب زیادی دارم. پشتکارم هم خیلی خوبه و در واقع هر کس که منو میشناسه از من به عنوان اسطوره تلاش و پشتکار در کار و هدف یاد میکنه، خیلی هم اعتماد به نفس دارم، که فکر کنم تو این سخنرانیم مشخصه. وای زیادی تعریف کردم ببخشید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , Mind , rad86 , 0625 , دکتر شکراله پور , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , mir abbas , sir-mahyar , jahanagahi , safire mehrabani , ahmad rezaee , yu3f , Mrs.Seyedi
04-23-2013, 11:41 PM
ارسال: #533
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
با سلام ؛
من صادقی هستم 22 ساله دانشجوی ترم اخر مدیریت بازرگانی از دانشگاه خلیج فارس .تا الان که کار خاصی نکردم ولی امید دارم که بعدش همه چیز درست میشه .خیلی خوشحالم که با این سایت اشنا شدم .انصافا جای خوبی برای ایده یابیه . دوست دارم برای دکترا از ایران برم ...... . امیدوارم بتونم اینجا از نظرات دوستان و استادان عزیز بهره کافی ببرم

dont worry and be happy , god is with us
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , karafarin , مجتبی سلطانی , jahanagahi , ahmad rezaee , bitumen , habib tousi , کامیار کاظمی , 0625 , Poacher , farid2012 , yu3f , blacknight19 , یک همراه سبز , مرتضی الهی
04-24-2013, 12:50 AM
ارسال: #534
سلام من مجتبی هستم 23ساله .توی اصفهان یه نیمه آموزشگاه تدریس دروس از دبستان تا دبیرستان شریکی داریم. تو کار تولیدی پوشاک هستم. علاقه زیادی پیدا کردم به کارآفرینی.
با اینکه خردادماه ایشالا لیسانس مهندسی موادم را از دانشگاه صنعتی اصفهان میگیرم ولی به کارهای تولیدی و آزاد علاقه بیشتری دارم..
با امید به خدا همه موفق باشیم...

پیروزی من زمانی محقق خواهدشد که بتوانم به شکست هایم لبخند بزنم

hajimojtaba9069@gmail.com ===> مجتبی سلطانی
 تشکر شده توسط: karafarin , jahanagahi , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , habib tousi , کامیار کاظمی , 0625 , farid2012 , yu3f , blacknight19 , یک همراه سبز , سودابه , مرتضی الهی , م.ع
04-24-2013, 01:16 AM
ارسال: #535
مقدم همه عزیزان گلباران.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , فرهاد قربانی , habib tousi , 0625 , mohammadshamosi , blacknight19 , سودابه
04-24-2013, 03:54 PM
ارسال: #536
سلام دوستان

فاطمه هستم
خانه دار A00 (118)A00 (103)، میلیاردر آیندهA00 (47)

دیپلم انسانی دارم 5_004

مدتیه که با بازار ارز بین المللی (ف ا ر ک س ) آشناشدم .64

زیاد جدیش نگرفتم A00 (38)ولی امسال میخوام براش وقت بزارم A00 (20)

یکی از دوستان که تو این زمینه موفق هستش داره کمکم میکنه A00 (93)

که بشم خانوم میلیاردر47b20s0

خوشحالم که اینجا عضو شدم 9_003

امیدوارم با خوندن مطالب اینجا و راهنمایی دوستان زود تر به هدفم برسم .:15_002

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.
 تشکر شده توسط: mallarme , mohammadshamosi , یک همراه سبز , bitumen , 0625 , کامیار کاظمی , mir abbas , sir-mahyar , jahanagahi , safire mehrabani , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , دکتر شکراله پور , goldmen , iranboy , yu3f , Mrs.Seyedi , م.ع
04-26-2013, 02:30 AM
ارسال: #537
با سلام علی رفیعی هستم از خراسان شمالی خدمت آقای قدسی سلام دارم
15 سال سابقه کار دولتی دارم
چند کار تجاری با ایده عالی شروع کردم که سرانجام خوبی نداشت
در حال حاضر می خواهم کار دیگری را شروع کنم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 0625 , jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , یک همراه سبز , خانم میلیاردر , بیزینس من جوان , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , دکتر شکراله پور , yu3f , Mrs.Seyedi , م.ع
04-29-2013, 02:32 AM
ارسال: #538
RE: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
سلام دوستان عزیز من فرزان 26ساله لیسانس نرم افزار ساکن اصفهانم ولی همیشه دوست داشتم یه تاجربشم و واردکار واردات وصادرات بشم وپولدار امانمیدونم چه محصولی وچطوری.لطفا تجربیاتتون رودراختیارم بذارید ممنون
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , کامیار کاظمی , Mrs.Seyedi
05-01-2013, 11:59 AM
ارسال: #539
سلام به همه عزیزان ...
مفتخرم که دراین انجمن ثبت نام کردم ...
اینجانب امید دانشجوی رشته حسابداری می باشم و در حال حاضر بر روی یک پروژه و طرح کاآفرینی مشغول هستم.
اهل شهرمقدس قم هستم..
سابقه کاری زیادی هم ندارم اما چند وقتی در یک شرکت حسلبداری و حسابرسی مشغول بودد..
به امید فرداهای بهتر..
التماس دعا
 تشکر شده توسط: mallarme , 0625 , mir abbas , UNC , یک همراه سبز , ahmad rezaee , خانم میلیاردر , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , دکتر شکراله پور , کامیار کاظمی
05-01-2013, 07:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2013 08:22 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #540
زنی 30 ساله هستم و کارشناس کامپیوتر، شغل ثابتی ندارم اما به صورت پاره وقت در آموزشگاه تدریس می کنم. درآمد خوبی ندارد. تقریبا از این کار خسته شدم. چون بعد از 6 سال هیچی ندارم. تو فکر یه شغل هستم اما نمیدونم چی؟! ضمن اینکه برای تدریس بیان خوبی دارم(طبق گفته شاگردام) نمیدونم چکار کنم!
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mallarme , یک همراه سبز , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , sir-mahyar , دکتر شکراله پور , 0625 , mir abbas , yu3f , bitumen , کامیار کاظمی , م.ع
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,811 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS