ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد در اینترنت
زمان کنونی: 06-19-2024, 02:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 458
بازدید: 98492

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد در اینترنت
01-11-2014, 10:07 PM
ارسال: #401
RE: درامد در اینترنت
دوست عزیز یعنی تبلغات پاپ اپ نمیشه گذاشت .
بعدم بنده در زمینه وبلاگ خیلی تخصص ندارم
بنده حدود 5 الی 6 سال پیش در این زمینه بودم
خودت تحقیق بکنی خیلی بهتر است
دوستان بنده از این به بعد کمتر می اییم چون دیگه باید به طور خیلی بهتری به درس هایم برسم
و همچنین کار های که در بیرون و همچنین در نت دارم
فعلا بای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alma , Nuruzzaad , تارا 80
01-11-2014, 10:36 PM
ارسال: #402
(01-11-2014 10:07 PM)alicpu نوشته شده توسط:  دوست عزیز یعنی تبلغات پاپ اپ نمیشه گذاشت .
بعدم بنده در زمینه وبلاگ خیلی تخصص ندارم
بنده حدود 5 الی 6 سال پیش در این زمینه بودم
خودت تحقیق بکنی خیلی بهتر است
دوستان بنده از این به بعد کمتر می اییم چون دیگه باید به طور خیلی بهتری به درس هایم برسم
و همچنین کار های که در بیرون و همچنین در نت دارم
فعلا بای

علی آقا نیومده راهی شدید!!تازه من شروع به تبلیغ کردم و دوست و آشنا دارن میان عضو بشن تا از اطلاعات شما بهره ببرن.

فرصت کردید خوشحال میشیم به تاپیک خودتون سر بزنید.
 تشکر شده توسط: alicpu , تارا 80
01-11-2014, 10:52 PM
ارسال: #403
دوستان سر می زنم . ولی جواب ها را ممکنه دور بدهم همین .
مثلا هفته ای یک بار .
نه اینکه کلا بروم .
جوش نزنید .
شما بگویید بیایند
دوستان اهل فن در این انجمن به غیر از بنده خیلی زیاد ترند .
رو نمی کنند . بنده دارم درس پس می دهم پیش این اساتید
 تشکر شده توسط: alma
01-12-2014, 06:43 PM
ارسال: #404
(01-11-2014 09:00 PM)Nuruzzaad نوشته شده توسط:  
(01-10-2014 09:41 PM)alicpu نوشته شده توسط:  سرویش زیاد هست . مهین بلاگ . رز بلاگ . و خیلی از سیستم های دیگر
روی عنوان وبلاگ کار بکنید . روی مطالب کار بکنید . روی سئو یا همان کلمات کلیدی کار بکنید
سعی بکنید بک لینک با سایت های مرتبط بگیرید .
ولی حالا چرا وبلاگ روی سایت کار بکنید خیلی بهتره

سلام
علی جان من خواستم توانایی خودم رو در وبلاگ نشون بدم برای همین وبلاگی در پرشین بلاگ درست کردم و مطالب کپی رو به صورت کاملا اختصاصی درآوردم و توش منتشر کردم که در یک ماه و با 25 مطلب الان روزانه 500 بازدید داره که بخش اعظمیش از گوگل هست و می خواستم این وبلاگ رو به آمار بالاتری برسونم که متوجه شدم پرشین بلاگ تبلیغات رو حرام اعلام کرده Yosef.gif و تهدید به حذف وبلاگ!!!
حالا بنظرتون به رزبلاگ یا میهن کوچ کنم
را مطالب رو روی یک دامنه بالا بیارم؟

سلام.

مطالبتون در چه موضوعی بود ؟ روزانه چند تا پست میزاشتین ؟
01-12-2014, 08:01 PM
ارسال: #405
(01-12-2014 06:43 PM)M0TRIX نوشته شده توسط:  
(01-11-2014 09:00 PM)Nuruzzaad نوشته شده توسط:  
(01-10-2014 09:41 PM)alicpu نوشته شده توسط:  سرویش زیاد هست . مهین بلاگ . رز بلاگ . و خیلی از سیستم های دیگر
روی عنوان وبلاگ کار بکنید . روی مطالب کار بکنید . روی سئو یا همان کلمات کلیدی کار بکنید
سعی بکنید بک لینک با سایت های مرتبط بگیرید .
ولی حالا چرا وبلاگ روی سایت کار بکنید خیلی بهتره

سلام
علی جان من خواستم توانایی خودم رو در وبلاگ نشون بدم برای همین وبلاگی در پرشین بلاگ درست کردم و مطالب کپی رو به صورت کاملا اختصاصی درآوردم و توش منتشر کردم که در یک ماه و با 25 مطلب الان روزانه 500 بازدید داره که بخش اعظمیش از گوگل هست و می خواستم این وبلاگ رو به آمار بالاتری برسونم که متوجه شدم پرشین بلاگ تبلیغات رو حرام اعلام کرده Yosef.gif و تهدید به حذف وبلاگ!!!
حالا بنظرتون به رزبلاگ یا میهن کوچ کنم
را مطالب رو روی یک دامنه بالا بیارم؟

سلام.

مطالبتون در چه موضوعی بود ؟ روزانه چند تا پست میزاشتین ؟
هنر دوست عزیز
توی 1 ماه 25 پست
روزانه به طور متوسط 1 عدد
05-10-2014, 01:08 PM
ارسال: #406
دوستان. این تاپیک یعنی از بهترین تاپیک های موجود در نت هست. که اطلاعات بسیار خوبی را در ان اورده ایم
تا دوستان بتوانند استفاده بکنند.
لطفا . دیگران بیایند ان را فعال تر بکنند. تا بنده از تابستان فعال ترش بکنم
05-11-2014, 03:34 PM
ارسال: #407
(01-06-2014 09:50 PM)alicpu نوشته شده توسط:  
(01-06-2014 08:15 PM)alma نوشته شده توسط:  
(01-06-2014 05:32 PM)alicpu نوشته شده توسط:  خیلی جالبه این مقدار بازدید صورت گرفته از تایپک ولی هیچ کس سوالی را نپرسیده است
و حتی تشکری نیز نکرده است
همچنان منتظر حضور دوستان هستم
اگر دوستان فعالیت بکنند راه های کسب درامدی را یاد می دهم که به درامد های بسیار خوبی دست
پیدا بکنند

ممنون از تشویقها و اطلاعات خوبی که دادید.
راستش بعد از پیشنهاد یکی از دوستان برای پیوستن به گوگل ادسنس احساس کردم واقعا تو این زمینه ضعف دارم و به عنوان تجربه هم که شده علاقمندم این کارو یاد بگیرم.خوشبختانه امروز پست شما رو دیدم.

مطمئنا باید وقت بذارم و این تاپیک رو کاملا مطالعه کنم اما نمیدونم واقعا چقدر زمان میبره و چطور میتونم اطلاعات حداقلی در این زمینه پیدا کنم ؟؟
نگاه کنید اول بگذارید در مورد گوگل ادسنس که خودم چندین سال پیش کمی فعالیت کردم
و کمی نیز اطلاعات به دست اوردم . به شما بگویم .
اولین چیز باید اشنا و حساب و ادرس خارج از کشور داشته باشید .
بعد سایتتان بازدید یا همان ای پی خوبی داشته باشد . و از همه مهم تر زبان سایتتان انگلیسی باشد .
بعد باید با ای پی که مال ایران نباشد . عضو شوید و ادرس بدهید و سایتتان را تایید بکند
وقتی سایت تایید شد . تازه یک پین کد به ادرسی که دادید فرستاده می شود و اون پین کد را باید در حساب ادسنس خود فعال بکنید . بعد چک یا پول به حسابی که دادید واریز می شود
در مورد اینکه برای هر کلیک چه قدر می دهد
از چند سنت مثلا 30 الی 70 سنت بگیر تا چندین دلار مثلا 7 دلار یا بیشتر می دهد
حالا شاید بگویید برای چه موضوعاتی بیشترین پول را می دهد
برای سایت های مثل بیمه . وام . خانه. بهداشت . مد . بیشترین مبلغ کلیکی را می دهد به خصوص اگر ای پی مال امریکا باشد .
این فعلا اطلاعاتی بود . که می بایست حتما می دانستید .
پس اول شما باید اشنا اون طرف پیدا بکنید . بعد یک سایت قوی در این زمینه ها بزنید
و وقتی سایت قوت گرفت و بازدید خوبی گرفت مثلا 1000 ای پی بعد اقدام بکنید به گوگل ادسنس
تازه با استفاده از همین 1000 ای پی می توانید راه های درامد زایی دیگری را نیز کسب بکنید
سلام به دوستان
صحبت از رفیق نیمه راه قدیمی گوگل ادسنس شد .گفتم منم تجربیاتم را خدمت دوستان عرض بکنم.
اولین بار فکر کنم سال 2006 میلادی بود که در فرومهای خارجی با این سیستم کسب درآمد آشنا شدم.چند جا سرچ کردم و تکنیکهای افزایش کلیک توسط بازدید کننده ها (نه خود وبمستر را-چون باعث مسدود شدن حساب توسط گوگل میشه) را یاد گرفتم و چون گوگل با ایران مشکل داشت از طریق پسر عمویم در دبی پروسه ثبت نام و دریافت کد توسط صندوق پستی را اوکی کردم و ثبت نام اوکی شد.
قدم دوم (در واقع قدم اول انتخاب زمینه کاری سایت و قرار دادن مطالب در وبسایت به زبان انگلیسی بود و ارائه آدرس سایت به گوگل جهت بررسی سایت از لحاظ شامل نبودن موارد ضد اخلاقی و ممنوع از نظر گوگل بود که این هم تائید شد.).

من چند زمینه کاری را پیدا کردم که کلیک های آن قیمت خوبی داشت و وبسایت راه افتاد و من شروع به جذب بازدید کننده کردم.
در طی یک ماه درآمد من 800 دلار شد و وقتی زمان برداشت رسید یک ایمیل از طرف گوگل دریافت کردم که فقط می گقت حساب شما مسدود شده ولی دلیل آن را اعلام نکرده بود.تماس با گوگل هم فایده ای نداشت و حساب بن شد و 800 دلار پرید.
در طی مشاوره با دیگر اعضا انجمن ها فهمیدم دلیل مسدود شدن حساب چی بوده:

درس اول:
هرگز از وبسایتها یا وبلاگهائی که قبلا عضو گوگل ادسنس بوده اند و به هر دلیلی حسابشان مسدود شده لینک به سایتتان نگیرید.(اگر این کار را بکنید گوگل زرنگه پیش خودش فکر میکنه شما همان وبمستر قبلی با یک سایت جدید هستید.)هر چند ممنوع نیست.ولی لا مصب گوگل بد جوری تو پرداخت پول حساسه(این حساسیت شامل مبالغ پیش از عرف معمول پرداخت برای وبسایتهای خارج از آمریکا و کانادا و اتحادیه اروپا است.یعنی اگر شما توی یکی از این مناطق نباشید و پولتان یک خورده زیاد باشد گوگل شما را بی صاحب فرض کرده و خیلی سخت گیری می کند در صورتی که این سخت گیری ها را برای افراد ساکن آمریکا و کانادا و اتحادیه اروپا نمی کند.این مطالب قانون نیست که در گوگل به عنوان ترم ذکر شده باشد ولی تجربه من این را قانون نانوشته گوگل می داند.

خوب بگذریم من نامید نشدم و این بار محض احتیاط از طریق پدر خانمم(آن زمان دوران نامزدی من بود) که ساکن و مقیم کویت هست با اسم ایشان ثبت نام کردم و پروسه را مجدد از اول طی کردم و کار دوباره با جدیت بیشتر و تجربه گرفتن از درس تلخ قبلی شروع شد.
این بار در عرض یک ماه به رقم باور نکردنی 5843 دلار رسیدم(عدد دقیقش هنوز توی ذهنمه!!!).
فکر می کنید این بار چی شد؟؟؟
باز هم مسدود شدن اکانت و پریدن 5843 دلار بدون هیچ توضیحی از طرف گوگل .(البته سیستماتیک یک ایمل می فرستاد که فلانی بدبختت کردم ولی دلیل روشنی را اعلام نمی کرد.)
باز هم پیگیری فایده ای نداشت.فقط از طریق مشاوره با دیگر وبمسترها فهمیدم:

درس دوم:
هرگز ازکشورهائی که اجازه ثبت نام در سیستم ادسنس را ندارند مثل ایران وارد پنل کاربری خود نشوید حتی با تغییر آیپی توسط پروکسی و .....)

درس سوم و هدیه من:
این بازار می تونه خیلی پرسود باشه به شرطی که زمینه کاری مناسب را پیدا کرده باشید و اگر واقعا و جدا قصد کارکردن با مبالغ بالا (نه در حد چند دلار) را داشته باشید حتما برید و ساکن یکی از کشورهای فوق الذکر باشید تا دغدغه عدم دریافت پولتان کمتر بشود.

من در آن زمان چند بازار خیلی خوب و دنج را پیدا کرده بودم که هنوزم خوب هستن هرچند قیمت های کلیک نسبت به آن زمان کمتر شده ولی هنوز هم جواب میدن.البته همه این بازارها را نمی توانم به شما بگویم چون مجددا قصد دارم هر وقت رفتم آن ور دوباره کار کنم ولی به عنوان هدیه یکی از زمینه های کاریم را به شما میگم:
رفلاکس معده!!!
توضیح و راهنمائی آخر:
مثلا صنعت بیمه قیمت کلیکش خیلی بالاست ولی اگر زمینه کاری شما فقط کلمه بیمه باشد مطمئن باشید بین این همه وبسایتهای غول در زمینه بیمه حتی یک سنت هم نمی توانید کار کنید.پس برید دنبال بازارهای دنج،مثلاکلمه بیمه دریک شهر یا ناحیه خاص(مثلا بیمه سیل زدگان شهر فلان) که بنا با دلایلی بیمه در آنجا فعلا بحث روز مردم است.
موفق باشید
مثلا بیمه
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , SM_HOSSEINI , alicpu
05-11-2014, 07:55 PM
ارسال: #408
دوست عزیز بسیار تشکر می کنم که در زمینه ی ادسنس توضیح دادید. اگر اشتباه نکنم خود بنده در همین فروم حالا دقیق
نمی دانم کدام تاپیکش بحث کاملی در زمینه ادسنس باز کردیم با دوستان. برای درامد زایی در زمینه ادسنس گوگل
چند چیز بسیار مهم و حیاتی هست.
اول اینکه یک سایت یا وبلاگ داشته باشید به زبان انگلیسی. بعد سعی بکنید اول این وبلاگ یا سایت به بازدید نسبتا خوبی
برسه. مثلا حداقل 1000 ای پی در روز که از همین مقدارم می شود درامد ماهیانه نسبتا خوبی به دست اورد. چون در کشور های دیگر اینترنت سهمش زیاد هست و خیلی از کارها را مردم با اینترنت می کنند. پس جا افتاده هست اونم به طور حرفه ای
پس شد اول سایت یا وبلاگ انگلیسی و بازدید نسبتا خوب.
نکته ی بعدی. اینه که باید شما در کشور های که گوگل در حال حاضر انها را تحریم نکرده عضو بشوید.
منظور از این حرف اینه که مثلا حدود 6 الی 7 کشور هستند که اگر در این ها باشید و عضو گوگل ادسنس بشوید
مطمئن حسابتان بلوکه خواهد شد و پولی به دست شما نخواهد رسید
پس باید بگردید در کشور های که ازاد هستند بگردید دوست یا اشنایی پیدا بکنید.
وقتی دوست یا اشنایی پیدا کردید. حتما باید ادرس و شماره تلفن اون فرد را بدهید. و بعد وقتی سایت تایید شد
کد گوگل ادسنس را گذاشتید در سایت یا وبلاگتان.
و وقتی درامدتان به 100 دلار رسید البته اگر تغییر نکرده باشه . یک کد یا پین به شماره تلفن یا ادرس می فرستند
و شما باید این کد را وارد بکنید در پنلتان .
این تا جا باید تمام این کارها را بکنید . نکته ی بعدی این است مثلا اگر شما از دبی حساب باز کردید
باید حتما با اکانت اون طرف وارد بشوید . یعنی نمیشه یک روز با ای پی دبی وارد بشوید . یک روز با ایران . یک روز با ف/ی/ل/ت/ر شکن و غیره
پس نکات کلی که تا این جا گفتم. زدن سایت یا وبلاگ انگلیسی زبان. بازدید گرفتن. پیدا کردن اشنا یا دوست در کشور های مورد تایید گوگل. ثبت کردن سایت در پنل گوگل ادسنس. فرستادن کد بعد از رسیدن 100 دلار به شماره موبایل یا ادرس و ثبت کردن ان کد در پنل .
مورد بعدی که بحث شیرین درامد هست. باید در زمینه های مثل . بیمه. خدمات. وام. مسکن. بهداشت. کار کرد
البته این زمینه ها بسیار پول های خوبی بابت هر کلیک می دهند. ولی هر کدام موضوعات بسیار گوناگونی دارند
مثلا همین بهداشت به زیر مجموعه های بسیار زیادی پخش می شود.
در اخرم باید چند نکته را بگویم. هیچ وقت حتی دو بار خودتان پشت سر هم بر روی تبلیغاتتان کلیک نکنید. که حسابتان
بلاک می شود. به کسی در این مورد نگویید شاید انها بهتان حسادت بکنند و بروند زیاد کلیک بکنند. و حساب شما
بازم بلاک بشه.
بعدم در این زمینه های گفتم از کلیکی 10 سنت بگیر تا بالای ده ها دلار.
بعدم به غیر از ادسنس از راه های دیگر می توان درامد داشت. که در ادامه این را توضیح می دهم
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , bahamin
05-16-2014, 08:14 PM
ارسال: #409
دوستان بیاییند و از موفقیت هایشان که در این تاپیک استفاده کرده اند بگویند. بالاخره 41 صفحه تاپیک رفته جلو.
باید بدانیم که به درد کسی خورده است یا نه.
بیاییند و بگویند .
05-16-2014, 11:08 PM
ارسال: #410
با سلام و درود بی پایان پروردگار عالم بر شما دوستان عزیز
موفق وموید باشید
من یه مدت توی این سیستم کلیکی کار میکردم ولی به نظر الکی هست

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: IT Engineer , ashena_73
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 470 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,556 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 7,279 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,159 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 18,319 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,210 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,179 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,226 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 824 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,761 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,454 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 345 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,978 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 538 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  درامد بیشتر دست فرد 0 712 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 936 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 804 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,327 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,753 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,409 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS