ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
زمان کنونی: 06-18-2024, 05:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Divar
آخرین ارسال: Divar
پاسخ: 55
بازدید: 8725

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
01-01-2016, 09:53 PM
ارسال: #31
RE: سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
(01-01-2016 09:41 PM)davaran نوشته شده توسط:  باید وقت بذارید .. فکر نکنید عمل کنید ...

خوب این ایده خوبه؟

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-01-2016, 10:37 PM
ارسال: #32
کانال بزنید رشد کنه اگهی بهتون میدم که درامد زایی داشته باشه براتون ..
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-17-2016, 03:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2016 03:13 PM، توسط Divar.)
ارسال: #33
من با ادمین یه کانال که بالای 80 هزار تا ممبر داره حرف زدم
وقتی ازش پرسیدم بالای 2 میلیون درامد داری ماهی ؟ تعجب کرد گفت نه بابا !
پرسیدم بالای یک تومن؟
جواب داد : هزینه ای که براش کردم دراومده

جوری حرف زد که فک کنم زیر یک تومن شاید براش دربیاد
اتفاقا زیاد هم تبلیغ میزاره

01-17-2016, 04:04 PM
ارسال: #34
(01-17-2016 03:12 PM)Divar نوشته شده توسط:  من با ادمین یه کانال که بالای 80 هزار تا ممبر داره حرف زدم
پرسیدم بالای یک تومن؟

تلگرام دیگه داره میره کنار
مردم زیاد به فکر خرید از طریق تبلیغات تلگرامی نیستن.روش های خیلی بهتری برای کسب درآمد هستش
همین ایده وبسایتهای تبلیغاتی رو میشه با کمی نوآوری به درآمد خوبی رسوند
01-17-2016, 08:42 PM
ارسال: #35
بحث خوبی شده.
من کارم تراکت هست. بذارید هزینه تبلیغات در کار خودم رو براتون بگم.
ببینید یک تراکت رنگی از نوع کاغذ تحریر ساده و اندازه کوچیک 1/4 A5 . و در چاپ با تیراژ بالا درمیاد 7 تومن. پخشش میشه 12 تومن. جمع درمیاد 19 تومن و با هزینه های دیگه مثل چسب و ... کم کمش درمیاد دونه ای 20 تومن. هر خونه دو تا می خوره. هر خونه متوسط 4 واحد و هر واحد 4 نفر هستند. میشه هر خونه متوسط 16 نفر.
یعنی طرف اومده با تراکت خیلی کوچیک و با کمترین هزینه جهت پخش برای هر 16 نفر 40 تومن خرج کرده تا تبلیغشو ببینن.
تازه تمام این 16 نفر این تبلیغو شاید نبینن. شاید شهرداری بکنه. شاید قبل اینکه بقیه ببینن نفرات اول تراکتا رو بکنن و به دید بقیه نرسه.
پس برای هر نفر اومده 25 ریال برای دیدن تبلیغش خرج کرده.
حالا شما یک کانال داری با 100 هزار عضو. ضربدر 25 ریال میشه 250 هزار تومن. یعنی این کانال می تونه برای هر تبلیغ که 100 هزار عضوش ببینن 250 هزار تومن کم کمش بگیره.
خیلی وسوسه کننده هست. حالا اگر کانال اختصاصی باشه این هزینه می تونه بیشتر هم باشه. چون داره تبلیغی رو نشون میده به مثلا 100 هزار آدمی که همه دنبال و علاقه مند به مثلا لباس های زنانه هستن.
پس به نظر درآمد بالا منطقی میاد.
منتها شما هم فعال باشی و بگردی دنبال مشتری هایی که می تونی ازشون تبلیغ بگیری و پیشنهاد بدی که من کانالی دارم با 100 هزار عضو با این موضوع. می خوای تبلیغ شما رو بذارم. اولش می تونی یه تست کنی با قیمت پایین اگر خوب بود بازهم با قیمت اصلی بهمون سفارش بده.
من در یکی از اگهی های دیوار با ایده عالی یک فردی که مغازه فست فودشو برا اجاره گذاشته بود مواجه شدم. اون برای مغازش کانال زده بود. این خیلی عالیه. یعنی حفظ ارتباط با مشتری. شما فرض کن این کانال یک کانال فان باشه. در کنارش روزی یک بار هم تبلیغ مغازشو میکنه. تبلیغ کانالشو هم توی منطقه میکنه که عضو شن. به این صورت می تونه بقیه فست فودهای منطقه که راه ارتباطی با مشتری ها ندارن رو درو کنه. خیلی از ایدش خوشم اومد.
 تشکر شده توسط: هورداد
01-17-2016, 09:59 PM
ارسال: #36
(01-17-2016 04:04 PM)هورداد نوشته شده توسط:  
(01-17-2016 03:12 PM)Divar نوشته شده توسط:  من با ادمین یه کانال که بالای 80 هزار تا ممبر داره حرف زدم
پرسیدم بالای یک تومن؟

تلگرام دیگه داره میره کنار
مردم زیاد به فکر خرید از طریق تبلیغات تلگرامی نیستن.روش های خیلی بهتری برای کسب درآمد هستش
همین ایده وبسایتهای تبلیغاتی رو میشه با کمی نوآوری به درآمد خوبی رسوند

از چه لحاظی میگی داره میره کنار ... میشه یه مثال بزنی؟
بییشتر کسایی که کانال دارن خرید و فروش نمی کنن از طریق تبلیغات می خوان به درامد برسن

(01-17-2016 08:42 PM)tataloo نوشته شده توسط:  بحث خوبی شده.
من کارم تراکت هست. بذارید هزینه تبلیغات در کار خودم رو براتون بگم.
ببینید یک تراکت رنگی از نوع کاغذ تحریر ساده و اندازه کوچیک 1/4 A5 . و در چاپ با تیراژ بالا درمیاد 7 تومن. پخشش میشه 12 تومن. جمع درمیاد 19 تومن و با هزینه های دیگه مثل چسب و ... کم کمش درمیاد دونه ای 20 تومن. هر خونه دو تا می خوره. هر خونه متوسط 4 واحد و هر واحد 4 نفر هستند. میشه هر خونه متوسط 16 نفر.
یعنی طرف اومده با تراکت خیلی کوچیک و با کمترین هزینه جهت پخش برای هر 16 نفر 40 تومن خرج کرده تا تبلیغشو ببینن.
تازه تمام این 16 نفر این تبلیغو شاید نبینن. شاید شهرداری بکنه. شاید قبل اینکه بقیه ببینن نفرات اول تراکتا رو بکنن و به دید بقیه نرسه.
پس برای هر نفر اومده 25 ریال برای دیدن تبلیغش خرج کرده.
حالا شما یک کانال داری با 100 هزار عضو. ضربدر 25 ریال میشه 250 هزار تومن. یعنی این کانال می تونه برای هر تبلیغ که 100 هزار عضوش ببینن 250 هزار تومن کم کمش بگیره.
خیلی وسوسه کننده هست. حالا اگر کانال اختصاصی باشه این هزینه می تونه بیشتر هم باشه. چون داره تبلیغی رو نشون میده به مثلا 100 هزار آدمی که همه دنبال و علاقه مند به مثلا لباس های زنانه هستن.
پس به نظر درآمد بالا منطقی میاد.
منتها شما هم فعال باشی و بگردی دنبال مشتری هایی که می تونی ازشون تبلیغ بگیری و پیشنهاد بدی که من کانالی دارم با 100 هزار عضو با این موضوع. می خوای تبلیغ شما رو بذارم. اولش می تونی یه تست کنی با قیمت پایین اگر خوب بود بازهم با قیمت اصلی بهمون سفارش بده.
من در یکی از اگهی های دیوار با ایده عالی یک فردی که مغازه فست فودشو برا اجاره گذاشته بود مواجه شدم. اون برای مغازش کانال زده بود. این خیلی عالیه. یعنی حفظ ارتباط با مشتری. شما فرض کن این کانال یک کانال فان باشه. در کنارش روزی یک بار هم تبلیغ مغازشو میکنه. تبلیغ کانالشو هم توی منطقه میکنه که عضو شن. به این صورت می تونه بقیه فست فودهای منطقه که راه ارتباطی با مشتری ها ندارن رو درو کنه. خیلی از ایدش خوشم اومد.

اره ایده ای که فست فودی زیاد خیلی خوبه و اتفاقا منم یه زمانی توی فکرم بود (می خواستم مغازه بزنم)

بحث بیشتر این تایپیک با سایر ددوستان این بود که ببینیم ایا واقعا این کانال ها چنین درامد از طریق تبلیغات دارن؟
مثلا ماهی بالای 10 میلیون ...

01-19-2016, 09:38 PM
ارسال: #37
داداش من باید داشته باشن دیگه. به طور حتم نمیان به منو شما بگن. ولی من حساب کردم براتون که در تبلیغات تراکتی با کمترین اندازه و هزینه و بهترین پخش یعنی خوش بینانه ترین حالت فرد داره برای دیدن تبلیغش در ازای هر نفر 25 ریال خرج میکنه. پس طبیعی هست تو کانال تلگرام هم همین باشه که برای دیدن یک تبلیغ در ازای هر نفر 25 ریال گرفته شه.
حالا 25 ریال نه 10 ریال معادل 1 تومن. دیگه مفت تر از این نمیشه. حالا کانال داریم 100 هزار عضو. پس برای نمایش یک تبلیغ در این کانال کم کمش میشه 100 هزار تومن گرفت.
ما به مشتری اصلا می خوایم حال اساسی بدیم. 2 بار براش تبلیغشو می ذاریم. حتی اگر دلش خواست 2 تاش می تونه متن و محتوا متفاوت داشته باشه. دیگه از این بهتر؟
روزی 1 تبلیغ داشته باشیم. میشه ماهی 3 ملیون!!!
خوب کسی مسلما نمیاد به ما درآمدشو بگه. مدیریت همینجا آموزش اینستاگرام داره و درآمد خودشو گفته. حدس می زدی از اینستا این قدر بشه درآورد؟ پس بدون از کانال تلگرام هم احتمال زیاد میشه درآمد خوبی داشت. 100%
فقط اینجا این می مونه که ما چه جوری یک کانال با اعضای بالا بسازیم؟
الان مشکل اینه. رو این باید بحث کرد.
چه جوری کانالی بسازیم با اعضای خاصی که به یک موضوع خاص علاقه دارن تا بتونیم تبلیغات مخصوص این افراد داشته باشیم.
چه جوری کانالو اداره کنیم؟ مطلب بذاریم.
چی کار کنیم لفت ندن؟
 تشکر شده توسط: Divar
01-19-2016, 11:06 PM
ارسال: #38
(01-19-2016 09:38 PM)tataloo نوشته شده توسط:  داداش من باید داشته باشن دیگه. به طور حتم نمیان به منو شما بگن. ولی من حساب کردم براتون که در تبلیغات تراکتی با کمترین اندازه و هزینه و بهترین پخش یعنی خوش بینانه ترین حالت فرد داره برای دیدن تبلیغش در ازای هر نفر 25 ریال خرج میکنه. پس طبیعی هست تو کانال تلگرام هم همین باشه که برای دیدن یک تبلیغ در ازای هر نفر 25 ریال گرفته شه.
حالا 25 ریال نه 10 ریال معادل 1 تومن. دیگه مفت تر از این نمیشه. حالا کانال داریم 100 هزار عضو. پس برای نمایش یک تبلیغ در این کانال کم کمش میشه 100 هزار تومن گرفت.
ما به مشتری اصلا می خوایم حال اساسی بدیم. 2 بار براش تبلیغشو می ذاریم. حتی اگر دلش خواست 2 تاش می تونه متن و محتوا متفاوت داشته باشه. دیگه از این بهتر؟
روزی 1 تبلیغ داشته باشیم. میشه ماهی 3 ملیون!!!
خوب کسی مسلما نمیاد به ما درآمدشو بگه. مدیریت همینجا آموزش اینستاگرام داره و درآمد خودشو گفته. حدس می زدی از اینستا این قدر بشه درآورد؟ پس بدون از کانال تلگرام هم احتمال زیاد میشه درآمد خوبی داشت. 100%
فقط اینجا این می مونه که ما چه جوری یک کانال با اعضای بالا بسازیم؟
الان مشکل اینه. رو این باید بحث کرد.
چه جوری کانالی بسازیم با اعضای خاصی که به یک موضوع خاص علاقه دارن تا بتونیم تبلیغات مخصوص این افراد داشته باشیم.
چه جوری کانالو اداره کنیم؟ مطلب بذاریم.
چی کار کنیم لفت ندن؟
بگی یکی از این ادمین ها که باهاش حرف زدم گفت : من تازه به این نتیجه رسیدم اینکه میگم تبلیغات سرمایه گذاریه واقعا درسته.
من به امید خدا خودم شروع به تبلیغات کردم امروز هم 70 تومن پول تبلیغات دادم.
حالا ببینم چی میشه؟!

01-20-2016, 10:11 PM
ارسال: #39
آره تبلیغات خیلی مهمه. این عرفانی زاده ترکونده داره موفق هم عمل میکنه ظاهرا سود داشته که داره ادامه میده. امروز بعد مدت ها که همش ایمیلای چرت میداد که شما می تونی میلیاردر شی اگر بخوای و حرفای تکراری که همه جا هست، یک ویدئو جالب داده که توضیح داده توش که شما اگر 10000 عضو ایمیلی بگیری می تونی رو این حساب کنی که به ازای هر کدوم در ماه بین 0.5 تا 2 دلار درآمد داشته باشی. واقعا راست میگه. من که تا الان به دید یک فردی می دیدمش که می خواد یک آموزش چرتو به ما قالب کنه یواش یواش دارم احساس میکنم که ممکنه واقعا آموزش خوبی داره ارائه میکنه. ذهن منفی منو داره مثبت میکنه. با ایمیل مارکتینگش که یک ماهی هست فعال تر شده داره منو به سمت خرید سوق میده. با ویدئوهای جذابی که میده.
تبلیغات مهمه ولی به نظرم فقط اولش پول زیادی خرجش میکنی بعد که مشتری های بالقوه رو جمع کردی به صورت مثلا ایمیل یا کانال باید اینا رو به سمت بالفعل شدن سوق بدی.
01-21-2016, 03:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2016 03:50 PM، توسط Divar.)
ارسال: #40
من مطالب عرفانی زاده رو کم و بیش خوندم
شبیه خیلیا دیگه ست.
یه جورایی فقط انرژی مثبته ...
درامد به دلار هم والا نمی دووتم چی بگم
ولی ایمیل مارکتینگ تقریبا الان جز کسب کارهای منسوخ شدست
البته شاید ایشون یه روش خاص و جدیدی میگه !!!

تشکر شده توسط: business_nuts
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,696 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 501 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 38,221 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  کسی میدونه چطوری و از کجا میشه 20-30 میلیون وام با نرخ منطقی گرفت؟ yagub62 8 3,991 01-21-2018 09:34 PM
آخرین ارسال: alirz
  کار افرینتی با 12 میلیون dark.6427 0 1,877 12-24-2017 11:18 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 4,322 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  با چقدر چیکار کنیم ؟ 3ObHaN 24 13,884 05-25-2017 12:46 AM
آخرین ارسال: irandac
  چطور میتونم فایل صوتی با کیفیت بسازم؟ banoo11 0 532 05-09-2017 03:29 AM
آخرین ارسال: banoo11
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,092 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  بدون سرمایه ولی با مکان FarshadN 3 1,588 04-11-2017 07:52 PM
آخرین ارسال: parynaz
  شغل های پرسود با سرمایه 80 میلیون چیست؟ saeedlmd 2 13,875 03-28-2017 02:07 AM
آخرین ارسال: aligoli
  فروش روغن موتور بصورت خرده با قیمت عمده merlin001 7 16,388 12-27-2016 10:27 AM
آخرین ارسال: نمو
  خرید و فروش خودرو ایرانی و خارجی با سرمایه 500 تا 1 میلیارد تومن saleh abdollahi 3 2,136 10-31-2016 09:53 PM
آخرین ارسال: saleh abdollahi
  با 30 تومن چیکار کنم enayat20 1 1,201 10-31-2016 10:03 AM
آخرین ارسال: enayat20
  با چهارصد میلیون چکاری میشه راه بندازیم؟ Star_light 7 15,413 10-21-2016 01:06 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  با 110 میلیون چیکار کنم ؟ omidsh 20 8,862 09-21-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: jenuse
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 3 4,687 09-13-2016 01:09 PM
آخرین ارسال: karshenasiy
  شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ Apad4 10 4,325 09-08-2016 07:42 PM
آخرین ارسال: afshinshabani061
  ایجاد شغل با سرمایه 15 میلیونی hsn bt 6 3,739 09-08-2016 03:36 AM
آخرین ارسال: irandac
  تجارت با ژاپن tokyo 3 494 08-26-2016 12:54 PM
آخرین ارسال: tokyo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS