ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجارب موفق
زمان کنونی: 06-02-2024, 02:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: faramarz
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
پاسخ: 45
بازدید: 9254

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجارب موفق
08-21-2011, 01:39 PM
ارسال: #21
RE: تجارب موفق
سلام به آقا کامیار عزیز و خانواده محترمشان(ببخشید،رئیس محترمشان)
باور نمی کنید که شما و خانومتون برای من یک الگوی فوق العاده هستین.
از وقتی تو جلسه دیدمتون،چنان انرژی در من بیدار شده که باورتون نمیشه.
الان تقریبا 20 ساعت در روز بیدارم و رو یه پروژه تحقیقاتی وقت می گذارم و ان شا الله اگه به نتیجه برسه .........
خواهشا تو این شبهای عزیز من را هم فراموش نکنید.
و باز هم میگم واقعا دوستتان دارم و شرمنده اگه کمتر در جلسه ها حضور پیدا میکنم.
موفق و سربلند باشید.

[تصویر: start.gif]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , MARYAR , mhdi855 , 3ObHaN , mjdehghani , jahanagahi , pulaki , Shadiii
11-02-2011, 07:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2011 07:21 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #22
سال 73 کارش رو شروع کرد با 100 تومان . یه کارگر ساده بود . کسی حاضر نبود به یه بچه کارگر بها بده . اومد تهران . خودش میگه 6 بار ورشکست کردم با خاک کف کوچه یکی شدم . توسال نود با 7-8 میلیارد سرمایه الان یه کسی برا خودش .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , arash67 , pulaki , mostafa ghobadi , Shadiii
11-02-2011, 07:24 PM
ارسال: #23
(11-02-2011 07:01 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  سال 73 کارش رو شروع کرد با 100 تومان . یه کارگر ساده بود . کسی حاضر نبود به یه بچه کارگر بها بده . اومد تهران . خودش میگه 6 بار ورشکست کردم با خاک کف کوچه یکی شدم . توسال نود با 7-8 میلیارد سرمایه الان یه کسی برا خودش .

این مرد بزرگ کیه؟؟؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi
11-02-2011, 07:58 PM
ارسال: #24
آقا مهدی من و شما هم می تونیم من وقتی کارم رو شروع کردم کرایه باری که از تهران برام اوردن نداشتم (80000 تومان) . تازه تو سال 88 با 20 میلیون بدهی زمین خوردم و حالا شکر خدا مسایل حل شده و به دنبال روزی بیشترمی گردم

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: arash67 , مهدی گل محمدی , pulaki , jahanagahi , mostafa ghobadi , ahmad rezaee
11-02-2011, 07:59 PM
ارسال: #25
(08-21-2011 12:28 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  سه سال پیش من میخواستم یه تولیدی سنگ مصنوعی بذارم همه کاراشم کرده بودم و فقط مونده بود که ساختن سوله رو شروع کنیم که خانواده و فامیل ، دایی ، عموهام گفتن مگه دیوونه شدی بدبخت میشی هی گفتن و هی گفتن تا اینکه منم دیگه حوصله ام سر رفت و اینکار و نکردم و دوستم که قرار بود باهم اینکار رو بکنیم کار رو ادامه داد و حالا دیگه ایران زندگی نمیکنه رفت خارج

متاسفانه ایده ها بهمین سادگی از انسان فرار میکنند.وقتی به کاری ایمان داشته باشیم باید گوشهایمان را ببندیم.همین.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: arash67 , مهدی گل محمدی , pulaki , aaftaab24 , mostafa ghobadi , ahmad rezaee
11-02-2011, 10:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2011 10:59 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #26
البته اسمش رو نمی تونم بگم ببخشید . ولی الگوی من از نظر اقتصادیه
((زندگی افراد موفق رو مرور کنید . هم انرژی می گیرید . هم اینکه راه و روش اونا براتون الگو می شه ))
(08-21-2011 12:28 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  سه سال پیش من میخواستم یه تولیدی سنگ مصنوعی بذارم همه کاراشم کرده بودم و فقط مونده بود که ساختن سوله رو شروع کنیم که خانواده و فامیل ، دایی ، عموهام گفتن مگه دیوونه شدی بدبخت میشی هی گفتن و هی گفتن تا اینکه منم دیگه حوصله ام سر رفت و اینکار و نکردم و دوستم که قرار بود باهم اینکار رو بکنیم کار رو ادامه داد و حالا دیگه ایران زندگی نمیکنه رفت خارج

پدر منم از این قشر آدماس . با عموهام خشکشویی داشتن توی خیابون 12 فروردین تهران بنام سپیده . اول انقلاب ول می کنن میان کاشان . میرن وای میستن تو کارخونه کارگری . به قول پدرم میگه در آمد 4 روزمون توی تهران به اندازه یک ماه حقوق کارگری بوده ولی خوب هزینه هم بالا تر بوده . میان کاشان و تمام . الان هم شکر خدا قد خودشون دارن اما باید بیش از اینها باشه . به منم میگفتن کار آزاد فایده نداره بیا برو یه جا مشغول شو منم به همشون گفتم کارگر روزیش رو میفروشه . من کارگر نیستم می خوام روزیم دست خودم بیاد .
وقتی یه کاری داره استارت می خوره همه نهی می کنن . کار رو که شروع می کنی هیچ کدومشون یاریت نمی کنن اگه خدایی نا کرده زمین بخوری اونوقت قیافه حق به جانب می گیرن و میگن دیدی گفتم . اگه مطمئنی به کار، دستت به زانو بگیر یه یا علی بگو و توکلت به خدا باشه . همش حله

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , arash67 , YashaR1989 , pulaki , jahanagahi , mostafa ghobadi
11-02-2011, 11:25 PM
ارسال: #27
دقیقا محمد جان!
آنقدر پروزه های عالی با سودهای کلا پیشنهاد میشود که اطرافیان فقط ترس به آدم تزریق میکنند اما وقتی به جایی رسیدی همه آن ترس ها فراموش میشود!
من کارمند نشدم چون میدانم یک ماه من حداقل 5 میلیون می ارزد نه 500 هزار تومان!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , pulaki , jahanagahi , MARYAR , aaftaab24 , vahid61 , arash67 , mostafa ghobadi
11-03-2011, 12:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-03-2011 12:40 AM، توسط pulaki.)
ارسال: #28
دوستان با شرايط بحراني كه درطول 7سال گذشته با آن مواجه بودم يعني از وقتي پدرم كه تنها حامي و پشتيبان من بود درگذشت (بعلت تك فرزندي خيلي به ايشان وابسته بودم) بنده الان ميبايست يادر قبرستان بودم يادر تيمارستان و حداكثرش يك كارتن خواب ميشدم اما به خواست خدا و تلاشهاي خودم و فداكاري همسرم اكنون نه در تيمارستانم نه در قبرستون حتي كارتن خواب هم نيستم در طول اين سالها روزي هزار بار مردم و زنده شدم اما از تلاش و كوشش باز نايستادم و حالاهم كه درخدمت شماهستم

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , YashaR1989 , کامیار کاظمی , mjdehghani , mostafa ghobadi
11-03-2011, 12:55 AM
ارسال: #29
وقتی یادم میاد در 45سالگی که فهمیدم راه را اشتباه رفتم چگونه با ایمان و باور و تلاش و.... ....وضع خودم را به شرایط کنونی رساندم , هزاران بار بخودم تبریک میگم.
فکر کنم خیلی کم می توانند در این سن بلند شوند.
شما جوان هستید و پر انرژی . تا ریسک نکنید بجائی نمی رسید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: pulaki , کامیار کاظمی , vahid61 , mostafa ghobadi
11-03-2011, 01:19 AM
ارسال: #30
به پيري رسيدم درين كهنه دير/جواني كجايي كه يادت بخير
بنده استعداد عجيبي در پيش بيني صعود و نزول ارزش سهام شركتهاي بورسي دارم دوستان زيادي با استفاده از راهنماييهاي من سودهاي كلاني دربورس بدست آورده انداما جالب اينجاست كه خودم تا حالا حتي يكبارهم سهام نخريده ام! با حقوق كارمندي هم كه آبي گرم نميشه هروقت خواسته ام بازخريد كنم و براي خودم كسب و كاري رو شروع كنم اطرافيان به ظاهر دلسوز شروع به خواندن آيه ياس كرده اند كه اگه ازين كار كنار بكشي همه سرمايتو به باد ميدي هيچ كار ديگه اي از ت برنمياد و ازين حرفها حالا نميدونم واقعا چكار بايد بكنم به كارم بچسبم و به درآمد بخورنميرآن قناعت كنم و يا از خير كارمندي بگذرم و طرحي نودراندازم
روز و شب افتان و خيزان ميروم تا كوي دوست/ازرفيقان ره استمداد همت ميكنم

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mjdehghani , مهدی گل محمدی , madar , mostafa ghobadi , hasan-f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگه دنبال یه جوان و الگوی موفق می گردی اینو ببین. بهانه تراشی دیگه بسه. سعید یوسفی 5 1,645 08-24-2016 11:54 PM
آخرین ارسال: Divar
  موفق ترین فروشنده ی دنیا jahanagahi 2 1,773 08-21-2011 12:49 PM
آخرین ارسال: mhdi855

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS