ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازاریابی
زمان کنونی: 07-06-2024, 11:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fakur
آخرین ارسال: کژال
پاسخ: 23
بازدید: 3776

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازاریابی
02-08-2012, 02:05 AM
ارسال: #21
RE: بازاریابی
(02-08-2012 01:45 AM)fakur نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 01:22 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 01:04 AM)fakur نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 12:52 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  من این موضوع رو قبول ندارم که همه ی یک تجارت بازاریابی هست.من بازاریابی رو یه پیوست میدونم که پابپای کسب و کار میره ولی اون یه قوله این یه قول.
در ضمن بازاریابی از خودش ردپای کاملا مشخص میزاره که خصوصا در این دوره ی اطلاعات همه منتظرند یه نفر یه ابتکار کنه ازش کپی کنند.
مثلا اگه یه محصولی رو خوب تو بازار معرفی کنید که همه بشنوند درحالیکه محصول زیاد جالبی نباشد از آنجاییکه رقبا همیشه از خواب پا میشوند و میگویند یکهو این محصول بازار را قبضه کرد بنابراین کافیست تا چند تا از اشکالات محصولتان را رفع کنند و از همان شیوه ی خودتان آنرا معرفی کنند.
و این زمانی بدتر میشود که برند شما هرچند که پرفروش باشد اما در ذهن مشتریانتان بی کیفیت قلمداد شود.
دو تا سئوال از شما دارم .
سئوال 1- بازاریابی از نظر شما چه تعریفی داره؟
سئوال 2- چرا شما تو هیچیک از تاپیکهایی که شرکت میکنید از کاربران تشکر نمیکنید؟ ( ثابت خواهم کرد که این سئوال من به موضوع بازاریابی ربط داره) پس لطفا جواب بدین.
اول به سوال دوم شما پاسخ میدم:
من تازه 3 روزه که عضو شدم بنابراین تازه با دوستان ارتباط گرفتم و به همین علت خیلی خوشحالم ودر اکثر متنهایم از دوستان تشکر کردم ولی اینکار بیش از حد آنهم در یک روز باعث لوث و آبکی شدن نوشته هایم شده و عزت نفسم را پایین میآورد.
واما سوال اول شما:
بازاریابی مجموعه رفتارها و اعمالی تعریف شده که طبق آن برندی در ذهن مشتری شکل گرفته و در نهایت منجر به فروش(مقبولیت) فعالیت مورد نظر میشود که تبلیغات نیز فقط بخشی از آن است اما این مرحله بعد از تولید محصول بوده و برای فروش آن بکار میرود.
نیاز یابی،تولید،بازاریابی،فروش
با تشکر از شما که اینقدر با جدیت به بحث ها اهمیت میدهید.
تو کارنامه شما دیده میشه که شما فقط یکبار تشکر کردی ولی کاربران 35 باز از شما تشکر کردن. اینو جلو اسمتون میبینید؟ اینو جواب دادید من منظورم رو بشما خواهم گفت که چرا این سئوال رو کردم.
و اما جواب نظریه شما : تعریف شما از بازاریابی روشن نیست. اگه ممکنه یکم ساده تر بنویسید تا من متوجه منظورتون بشم.

منظورم از بازاریابی اینه که ما برای به فروش رساندن کالایی که از قبل نیازش را حس کردیم و سپس آنرا تولیدنمودیم اقداماتی انجام میدهیم که منجر به فروش محصول و پذیرفتن اون توسط مردم میشه.بخشی از این اقدامات تبلیغات و برندینگ است.
ضمنا من این نظریه رو خودم کشف نکردم.بلکه این فکر میکنم ساده ترین شکل اون چیزهاییه که من تو کتابهای مخصوص همین بحث خوندم.
و بازهم من متوجه مظور شما از تشکر نشدم.نه جلوی اسمم نه تو حساب کاربریم خبری از 35 بار تشکر نیست یا شاید من نمیبینم.بازهم بزارید به پای ناشی بودن من اما نگفتید چه تاثیری داره؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: fakur , مهدی گل محمدی
02-08-2012, 02:18 AM
ارسال: #22
(02-08-2012 02:05 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 01:45 AM)fakur نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 01:22 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 01:04 AM)fakur نوشته شده توسط:  
(02-08-2012 12:52 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  من این موضوع رو قبول ندارم که همه ی یک تجارت بازاریابی هست.من بازاریابی رو یه پیوست میدونم که پابپای کسب و کار میره ولی اون یه قوله این یه قول.
در ضمن بازاریابی از خودش ردپای کاملا مشخص میزاره که خصوصا در این دوره ی اطلاعات همه منتظرند یه نفر یه ابتکار کنه ازش کپی کنند.
مثلا اگه یه محصولی رو خوب تو بازار معرفی کنید که همه بشنوند درحالیکه محصول زیاد جالبی نباشد از آنجاییکه رقبا همیشه از خواب پا میشوند و میگویند یکهو این محصول بازار را قبضه کرد بنابراین کافیست تا چند تا از اشکالات محصولتان را رفع کنند و از همان شیوه ی خودتان آنرا معرفی کنند.
و این زمانی بدتر میشود که برند شما هرچند که پرفروش باشد اما در ذهن مشتریانتان بی کیفیت قلمداد شود.
دو تا سئوال از شما دارم .
سئوال 1- بازاریابی از نظر شما چه تعریفی داره؟
سئوال 2- چرا شما تو هیچیک از تاپیکهایی که شرکت میکنید از کاربران تشکر نمیکنید؟ ( ثابت خواهم کرد که این سئوال من به موضوع بازاریابی ربط داره) پس لطفا جواب بدین.
اول به سوال دوم شما پاسخ میدم:
من تازه 3 روزه که عضو شدم بنابراین تازه با دوستان ارتباط گرفتم و به همین علت خیلی خوشحالم ودر اکثر متنهایم از دوستان تشکر کردم ولی اینکار بیش از حد آنهم در یک روز باعث لوث و آبکی شدن نوشته هایم شده و عزت نفسم را پایین میآورد.
واما سوال اول شما:
بازاریابی مجموعه رفتارها و اعمالی تعریف شده که طبق آن برندی در ذهن مشتری شکل گرفته و در نهایت منجر به فروش(مقبولیت) فعالیت مورد نظر میشود که تبلیغات نیز فقط بخشی از آن است اما این مرحله بعد از تولید محصول بوده و برای فروش آن بکار میرود.
نیاز یابی،تولید،بازاریابی،فروش
با تشکر از شما که اینقدر با جدیت به بحث ها اهمیت میدهید.
تو کارنامه شما دیده میشه که شما فقط یکبار تشکر کردی ولی کاربران 35 باز از شما تشکر کردن. اینو جلو اسمتون میبینید؟ اینو جواب دادید من منظورم رو بشما خواهم گفت که چرا این سئوال رو کردم.
و اما جواب نظریه شما : تعریف شما از بازاریابی روشن نیست. اگه ممکنه یکم ساده تر بنویسید تا من متوجه منظورتون بشم.

منظورم از بازاریابی اینه که ما برای به فروش رساندن کالایی که از قبل نیازش را حس کردیم و سپس آنرا تولیدنمودیم اقداماتی انجام میدهیم که منجر به فروش محصول و پذیرفتن اون توسط مردم میشه.بخشی از این اقدامات تبلیغات و برندینگ است.
ضمنا من این نظریه رو خودم کشف نکردم.بلکه این فکر میکنم ساده ترین شکل اون چیزهاییه که من تو کتابهای مخصوص همین بحث خوندم.
و بازهم من متوجه مظور شما از تشکر نشدم.نه جلوی اسمم نه تو حساب کاربریم خبری از 35 بار تشکر نیست یا شاید من نمیبینم.بازهم بزارید به پای ناشی بودن من اما نگفتید چه تاثیری داره؟
اینا رو جلوی اسمتون ندیدین؟

برای میلیاردر شدن قدم اول را برداشت!

اعتبار: 0
سپاس کرده: 2
36 بار سپاس شده در 14 ارسال

حالت من: انتخاب نشده
و اما پاسخ شما : گاهی اوقات ما از امکانات خودمون و حتی از ظرفیت های خودمون به اندازه کافی استفاده نمیکنیم. شما قبل از اشنایی کامل با نرم افزار این سایت اقدام به فعالیت کردی و نتیجه اش این شده که محل دگمه تشکر رو نتونستی ببینی و بصورت نوشتاری از کاربران تشکر میکردی. اگر این نوع سهل انگاری ها را در مورد کار و تجارت هم انجام بدهی بی شک شکست میخوری.
موضوع بعدی اینه که همین ابزار تشکر رو اگه زیاد ازش استفاده بکنی باعث میشه که تو دل کاربران برای خودت جا باز میکنی و اونام باهات صمیمی میشن و تو هر کاری با جونو دل راهنمائیت میکنند. این کار تو قانون تجارت اینجوری تعریف میشه : یک تاجر باید سعی کنه با همه ایجاد ارتباط بکنه و به این ترتیب محبوبیت و اعتماد سازی خودش رو بیشتر بکنه تا جامعه تجّار دوستش بدارند و باهاش بیشتر معامله بکنند.
موضع سوم : بازاریابی یعنی یافتن مخل مناسب برای فروش کالا . بهترین محل و بازار خود مردم هستند که باید با سلیقه ها و نیاز های انها آشنا بشی و اونوقت مطابق سلیقه و نیاز اونا محصول تولید بکنی تا همه شون استقبال بکنند و بخرند. ( یعنی باید جامع شناسی مردم رو بدونی که چیه )
با تشکر از لطف شما و به امید موفقیت شما در کسب دانش کار و تجارت و بکارگیری آن

اگر بتوانیم ژرفای مسئله را بشناسیم، پاسخ از درون آن برمی خیزد.
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , مهدی گل محمدی
11-02-2016, 10:08 PM
ارسال: #23
(02-06-2012 09:35 PM)fakur نوشته شده توسط:  به نظر شما بازاریابی بخشی از تجارت هست یا همه اون؟

به نظر من بازاریابی خودتجارته.چون تجارت چیزی نیس جز اینکه بتونی محصولت روبفروشی وپول دربیاری.پس محصولت روکی میتونی بفروشی وقتی که محصولت رومعرفی کنی وبراش بازاریابی کنی تاهمه پی ببرن که اصلا چنین محصولی وجود داره.پس تا بازاریاب برا محصول نباشه .محصول شناخته نمیشه.بعد هم پول در نمیادو تجارتی در کار نیس
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 295 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 1,002 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  بازاریابی کژال 2 668 11-02-2016 10:51 PM
  [split] بازاریابی محصولات تولید کنندگان وارد کنندگان koruosh 1 1,073 11-02-2016 12:43 PM
  آموزش عملی برای فروش و بازاریابی .... m-jalalvand 16 4,863 05-23-2016 09:19 AM
آخرین ارسال: peymani
  خبر خوب (اطلاع رسانی عمومی در مورد بازاریابی شبکه ای) مهتاب 2 872 05-27-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  بازاریابی یا بازارسازی fakur 2 862 02-08-2012 12:15 AM
آخرین ارسال: fakur

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS