ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
زمان کنونی: 07-02-2024, 03:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: mjdehghani
پاسخ: 450
بازدید: 52777

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
09-01-2013, 11:33 PM
ارسال: #271
RE: سفرنامه گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
(09-01-2013 11:03 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  در راه بازگشت در منجیل شام خوردیم و سوغات خریدیم اینم تعدادی عکس از اتوبوس در منجیل:

[تصویر: y4fqgzs7ibvhm1e5xuq7.jpg]

من یه پیپ داشتم که اگه مسافرت از 2 روز به 7 روز میرسید هممون به دام اعتیاد کشیده میشدیم

(09-01-2013 11:11 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  اینمممممممم یه عکس ویژه از علی با کلاه جدیدش که از مزون فرانسه خریده Yosef.gif خیلی بهش میاددددددددد نه؟؟؟

[تصویر: lfh299d8czeuaqhi8r39.jpg]

قشنگه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , Mahboob , مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-01-2013, 11:41 PM
ارسال: #272
راستی دوستان کسی در مورد قیمت چیزی مشکل داشت با خودم تماس بگیره از هر نوع
این پست مخصوص همین تاپیک میباشد و افرادی که در جریان میباشند
 تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , Mahboob , مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-01-2013, 11:57 PM
ارسال: #273
علی راست می گه من فهمیدم که این سفر بیشتر از سفرای دیگه خوش گذشت و ماها دل بسته هم شدیم چون همه تو یه مکان ساکن بودیم و با هم زندگی کردیم برخلاف هتل که هر کس تو اتاق خودش بود.
وای چقدر خوش گذشتتتتتتتتتتتتت
علی راست می گه من خیلی احساساتیمممممم، خیلی ... اصا نمی تونم دوری هیچ کسو تحمل کنم الان این دو روز هر روز صبح که بیدار می شم یادتون می افتم گریم می گیرههههه
من یه غیبت صغری دو ماهه داشتم با اینکه قبل غیبت خیلی کارها را استارتشو تو انجمن زده بودم اما وقتی اون سفر را دوستان به هم زدند خیلی دلم گرفت از همه و تصمیم گرفتم نیام چند وقت.
تا اینکه بین رم های کلاس زبانم یه روز رفتم دفتر راهکار و عمو جونمو دیدم که بهم گفت نمی بینی چقد ما کار داریم و سرمون شلوغه نمی خوای یه برنامه سفر بریزی؟
همونجا تصمیم گرفتم برگردیم و برای افراد جدید و پایه سفر بذارم اونم سفری که دیگه وقتی برای کنسل کردن و فکر کردن نداشته باشه تازه نیاز به مرخصی گرفتن هم نداشته باشه و بشناسم آدم ها و اعضای پایه را و به حق که خوب شناختم . به فول معروف آدم ها را باید در سفر شناخت. همه این 24 نفری که در این سفر بودند آدم هایی هستن که بزرگ فکر می کنن و پایه ان می دونید چرا چون در کمتر از 3 روز تصمیم گرفتن و از فرصت استفاده کردند و اجرا کردند.
من این 24 نفر را براشون احترام خاصی قائلم....
آره اینکه از دو ماه قبل گفته بشه و شما وقت داشته باشی و به این بگی و به اون بگی و مرخصی بگیری و.... کار شاقی انجام ندادی اگه تو 48 ساعت تونستی همه این کارار را برای هدفت انجام بدی اون وقت می تونی اسم کارت را استقامت و پایه بودن بذاری.

واقعا در این سفر مرد پر استقامت و شماهر یک و یه جورایی بتون آرمه انجمن آقا حمزه بودند. من به شخصه در خودم نمی بینم که از جنوبی ترین شهر ایران با وجود مشغله و کار دولتی و زن بیمار و دو تا بچه و 22 ساعت راه بکوبم بیام بخاطر دو روز ؟؟؟؟ اونم سفری که توی یک جمع اینترنتی قرارش گذاشته شده؟؟؟

گاهی برخی حرکات را نباید ازش سرسری رد شد باید بیندیشیم و یاد بگیریم.

فرد دیگه ای که باید به کاراش بیندیشیم کسیه که برامون وقت گذاشت.
کدوم یکی از شماها حتی برای فامیلتون حاضرید 3-4 روزتون را بدون وقفه در شهرهای مختلف با ماشین خودتون با بنزین خودتون بگردید و امکانات رفاهیش را فراهم کنید و سر کار نرید و کل زندگیتون را برای اون فرد مختل کنید؟؟؟
پس اگز کسی این کار را برای شما کرد اون فرد یه هدف بزرگ پشت این کار داره و شما براش در این هدف مهم بودید. مهیار 3-4 روز از وقتش، کارش و زندگیش را گذاشت تا ما در یه شهر خوب باشیم که ویلا نزدیک آب باشه، گرون نباشه، اختصاصی باشه و...
4-5 تا شهر را گشت و چندین ویلا و چند نفر را دید تا تونست جایی را اکی کنه
چقدر خرید کرد برای اینکه شما یه نهار در جای خوبی از رشت غذا بخورید چندین منو عکس گرفت و برای من فرستاد تا یکیش اکی شد.
برای 4 وعده بعد کلی خرید کرد حتی باکس آب خرید گفت شاید ما نتونیم آب خوردن اونجا را تحمل کنیم!!!
برای چی؟
برای اینکه ما که شاید چند بار بیشتر ندیدتمون راحت باشیم سفر خوبی داشته باشیم چیزای خوبی از هم یاد بگیریم. جلسات خوبی داشته باشیم. استراحت و ریلکسیشن خوبی داشته باشیم.

استان گیلان اعضای زیادی در انجمن داره اعضایی که خیلی فعالن اما فقط مهیار بود که تمام وقت یک هفتش را برای ما گذاشت.
از کار این جوون هم نباید بدون فکر و ساده بگذریم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: ali mohammady , sir-mahyar , Mahboob , zoofanoon , مهدی گل محمدی , rad86 , jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-02-2013, 12:11 AM
ارسال: #274
حرف های معاونت محترم به شدت به شدت تایید میشوند و این که من واقعا این خانواده ای که دارم عاشقشونم (نمیگم مثل خوانواده )چون واقعا خانواده ی من هستین
کار اقا حمزه و داداش مهیار واقعا نمیشه با یه سری کلمات ازشون تشکر کرد
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , Mahboob , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-02-2013, 12:14 AM
ارسال: #275
باید قابلیت انعطاف و انرژی را از عمو حونم آقای قربانیان یاد بگیریم. خداییش باباهای ما هیچ کدومشون حاضرن با دوستای اینترنتی سن پایین خودشون برن مسافرت و تازه همپای اونا باشن و تازه بیشتر از اوناهم انرژی داشته باشن؟؟؟؟
باید انرژی و قابلیت انعطاف و صبر ار از آقای قربانیان یاد بگیریم.

از خواهرای عباسی هم باید تلاش در راه هدف را یاد بگیریمو فرزنداشون و شوهرانشون را گذاشته بودند و اومدند تا از استاد بیاموزند و مشورت کنند تا استارتی برای کار و هدفشون داشته باشند.

از خانوم و آقای زاهدی باید اعتماد اطمینان و جنگیدن برای هدف را بیاموزیم . خیلییامون میایم مشاوره می گیریم آموزش می بینیم اما خیلیاش را اجرا نمی کنیم پشت گوش می اندازیم اما این زوج اومدن تا از آموزش ها و مشاوره ها تو زندگشیون استفاده کنن و ...

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: ali mohammady , Mahboob , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , rad86 , jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-02-2013, 12:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-02-2013 12:46 AM، توسط Mahboob.)
ارسال: #276
خووووووووووووووووووووووووب سلام به همه دوستای خوبم چه اونایی که تو سفر همراه ما بودن جه اونایی که متاسفانه همراه ما نبودند

اول از همه از مریم عزیزم و جناب کاظمی و مهیار عزیز برای هماهنگی این سفر عالی واقعا ممنونم
من اصلا اهل سفر نیستم اما این سفر خودم به شخصه دوست داشتم باشم و آزمون پایانی زبانم به تاخیر انداختم که با دوستان همراه باشم .
همیشه میگفتم دوستان که تو دنیای مجازی این شکل بی ریا و صمیمی هستن ببین تو دنیای واقعی چطورین !!!!
هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر با دوستان این سایت صمیمی و راحت بشم واقعا حتی 1% هم فکرشو نمیکردم !
منم به زبان خودم دوستام توصیف میکنم :
استاد و پدر مهربان و عزیزم : A00 (62)
جناب کاظمی و مریم عزیزم : Inlove2
جناب خالدی و همسر محترم و دختر گلشون : A00 (129)
خانم صدفی عزیز و همسر محترم : A00 (125)
مهدی گل محمدی : A00 (112)
علی محمدی : 9_003
مهدی 1 عزیز : A00 (32)
هدی جون : A00 (107)
آبجی جونام و خودم و داداش گلم : 11_002

و مابقی دوستان عزیز و محترم و خوبی که در این سفر با ما بودند و تجربیاتشون خالصانه در اختیار دیگران قرار میدادند. از اینجا اعلام میدارم دوستتون دارمممممممممممممممم 12_002

انواع سفارشات کیک، دونات، پیراشکی، تارت، شیرینی و حلوای بسیار لذیذ خانگی پذیرفته می شود. A00 (112)
با یک سفارش مشتری همیشگی ما می شوید 10_004
 تشکر شده توسط: ali mohammady , sir-mahyar , MARYAR , مرضیه عباسی , zoofanoon , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Fela.Want , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-02-2013, 12:48 AM
ارسال: #277
(09-01-2013 11:57 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  علی راست می گه من فهمیدم که این سفر بیشتر از سفرای دیگه خوش گذشت و ماها دل بسته هم شدیم چون همه تو یه مکان ساکن بودیم و با هم زندگی کردیم برخلاف هتل که هر کس تو اتاق خودش بود.
وای چقدر خوش گذشتتتتتتتتتتتتت
علی راست می گه من خیلی احساساتیمممممم، خیلی ... اصا نمی تونم دوری هیچ کسو تحمل کنم الان این دو روز هر روز صبح که بیدار می شم یادتون می افتم گریم می گیرههههه
من یه غیبت صغری دو ماهه داشتم با اینکه قبل غیبت خیلی کارها را استارتشو تو انجمن زده بودم اما وقتی اون سفر را دوستان به هم زدند خیلی دلم گرفت از همه و تصمیم گرفتم نیام چند وقت.
تا اینکه بین رم های کلاس زبانم یه روز رفتم دفتر راهکار و عمو جونمو دیدم که بهم گفت نمی بینی چقد ما کار داریم و سرمون شلوغه نمی خوای یه برنامه سفر بریزی؟
همونجا تصمیم گرفتم برگردیم و برای افراد جدید و پایه سفر بذارم اونم سفری که دیگه وقتی برای کنسل کردن و فکر کردن نداشته باشه تازه نیاز به مرخصی گرفتن هم نداشته باشه و بشناسم آدم ها و اعضای پایه را و به حق که خوب شناختم . به فول معروف آدم ها را باید در سفر شناخت. همه این 24 نفری که در این سفر بودند آدم هایی هستن که بزرگ فکر می کنن و پایه ان می دونید چرا چون در کمتر از 3 روز تصمیم گرفتن و از فرصت استفاده کردند و اجرا کردند.
من این 24 نفر را براشون احترام خاصی قائلم....
آره اینکه از دو ماه قبل گفته بشه و شما وقت داشته باشی و به این بگی و به اون بگی و مرخصی بگیری و.... کار شاقی انجام ندادی اگه تو 48 ساعت تونستی همه این کارار را برای هدفت انجام بدی اون وقت می تونی اسم کارت را استقامت و پایه بودن بذاری.

واقعا در این سفر مرد پر استقامت و شماهر یک و یه جورایی بتون آرمه انجمن آقا حمزه بودند. من به شخصه در خودم نمی بینم که از جنوبی ترین شهر ایران با وجود مشغله و کار دولتی و زن بیمار و دو تا بچه و 22 ساعت راه بکوبم بیام بخاطر دو روز ؟؟؟؟ اونم سفری که توی یک جمع اینترنتی قرارش گذاشته شده؟؟؟

گاهی برخی حرکات را نباید ازش سرسری رد شد باید بیندیشیم و یاد بگیریم.

فرد دیگه ای که باید به کاراش بیندیشیم کسیه که برامون وقت گذاشت.
کدوم یکی از شماها حتی برای فامیلتون حاضرید 3-4 روزتون را بدون وقفه در شهرهای مختلف با ماشین خودتون با بنزین خودتون بگردید و امکانات رفاهیش را فراهم کنید و سر کار نرید و کل زندگیتون را برای اون فرد مختل کنید؟؟؟
پس اگز کسی این کار را برای شما کرد اون فرد یه هدف بزرگ پشت این کار داره و شما براش در این هدف مهم بودید. مهیار 3-4 روز از وقتش، کارش و زندگیش را گذاشت تا ما در یه شهر خوب باشیم که ویلا نزدیک آب باشه، گرون نباشه، اختصاصی باشه و...
4-5 تا شهر را گشت و چندین ویلا و چند نفر را دید تا تونست جایی را اکی کنه
چقدر خرید کرد برای اینکه شما یه نهار در جای خوبی از رشت غذا بخورید چندین منو عکس گرفت و برای من فرستاد تا یکیش اکی شد.
برای 4 وعده بعد کلی خرید کرد حتی باکس آب خرید گفت شاید ما نتونیم آب خوردن اونجا را تحمل کنیم!!!
برای چی؟
برای اینکه ما که شاید چند بار بیشتر ندیدتمون راحت باشیم سفر خوبی داشته باشیم چیزای خوبی از هم یاد بگیریم. جلسات خوبی داشته باشیم. استراحت و ریلکسیشن خوبی داشته باشیم.

استان گیلان اعضای زیادی در انجمن داره اعضایی که خیلی فعالن اما فقط مهیار بود که تمام وقت یک هفتش را برای ما گذاشت.
از کار این جوون هم نباید بدون فکر و ساده بگذریم.

ابجی مریم عزیزم واقعا نمیدونم چی بگم

فقط میتونم بگم واقعا واقعا بهم لطف دارین

و همتون رو خییییییییییییییلی خییییییییییییییییییییییلی دوس دارم

بی انداره عاشقتونمHeartHeartHeart

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ali mohammady , MARYAR , Mahboob , zoofanoon , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Fela.Want , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-02-2013, 12:50 AM
ارسال: #278
حالا بیا حالا بیا
9_0039_0039_003
 تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , Mahboob , zoofanoon , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Fela.Want , مهدی 1 , mir abbas , سعید.کرمی
09-02-2013, 12:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-02-2013 01:08 AM، توسط zoofanoon.)
ارسال: #279

خانم معاون اولا من چند جای دیگر یاد آوری کردم که کار آقا مهیار ستودنی است ، به شما اطمینان میدهم که همه اعضای گیلان مهمان نوازند ، میگن مشت نمونه خروار است ، میگید نه؟ یک سفر دیگر برنامه ریزی کنید آن وقت خواهید دید که اعضای گیلان چه غوغا میکنند ، ولی مثل این دفعه ضرب الاجلی نباشد . در هر صورت ما را به بزرگی خود ببخشایید.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , Fela.Want , کامیار کاظمی , مهدی 1 , mir abbas , مرضیه عباسی , سعید.کرمی
09-02-2013, 01:13 AM
ارسال: #280
و اما شهرزاد جون خودم که میدونم چقد خانوم حساسیه اما تو این سفر در آشپزخونه کنار من خوابید و کلی با هم حرف زدیم و خندیدیم. با اینکه حتی پاش قبلا شکسته بود و واقعا اذیت بود تو اتوبوس.
همه افراد در سفر عاشق رفتار و جذبه و قدرت تجسم و خوش اخلاقی شهرزاد شدند. در تمام وعده های غذایی کمک بزرگی بود.
همسرش آفا نسیم هم که هم از لجاظ اخلاق هم صجبت همه را محسور کردند.
این زوج هم واقعا نمونه در زندگی زناشویی و برخورد با هم و هم نمونه پر تلاشی هستند برای ما.

آقا میرعباس و همسر و پرنیا جونم هم نمونه یک خانواده موفق و حوش برخورد هستند که همیشه خنده بر لب دارند و همسرشون که با متانت و صبر همیشه در کنار همسرشون هستند و ایشون را ملامت نمی کنن. با اینکه عضو انجمن نیستن اما هیچوقت گلایه ای از سفرها و بودن ما نداشتن و خودشون دیگه شدند یه پای ثابت.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , rad86 , jahanagahi , Fela.Want , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , mir abbas , ali mohammady , سعید.کرمی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) MARYAR 1,844 263,229 12-07-2022 12:24 PM
آخرین ارسال: mohaamadreza.s
Star سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن MARYAR 590 96,497 11-23-2014 04:12 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سفر جدید میلیاردرها در سال 93 MARYAR 82 20,987 06-28-2014 07:51 PM
آخرین ارسال: نورالله قنبری
  سفر به تنگه واشی/فیروزکوه/تهران MARYAR 164 21,778 09-22-2013 12:14 AM
آخرین ارسال: kiarash64
  دستاوردهای سفر به اصفهان Delta.H 10 3,851 08-12-2013 09:59 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
Rainbow سفر به طبیعت گیلان MARYAR 272 37,588 07-31-2013 05:07 AM
آخرین ارسال: Poacher
Rainbow آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان MARYAR 2 1,336 06-02-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  برنامه ریزی تشکیل جلسات گروهی کسب و کار در سفر اصفهان ahmad rezaee 3 1,624 03-30-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سفر و سفرنامه مشهد (زمستان 1391) jahanagahi 949 162,178 02-23-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  اگه بدونی امروز تو گیلان چه خبر بود؟!!!! فرهاد قربانی 53 9,165 02-19-2013 03:04 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  سفر کامیار کاظمی 211 29,283 06-12-2012 12:43 AM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS