ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
زمان کنونی: 07-04-2024, 05:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: mjdehghani
پاسخ: 450
بازدید: 53032

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
08-31-2013, 11:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2013 12:24 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #241
RE: سفرنامه گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
این هم سه تا دیگه از عکس های سفر

اولی تقدیم به سرکار خانم صدفی

عکس آقا نسیم گل

[تصویر: 3a2e8cc1bd863e271.jpg]

[تصویر: 3a2e8cc1bd863e271.jpg]

دومی هم عکس آقا رادین گل

[تصویر: 7f11cbc8f5eac79b2.jpg]

[تصویر: 7f11cbc8f5eac79b2.jpg]

سومی هم از موزه
[تصویر: de24f11fc5f70f8f1.jpg]

پ ن : دوستان تصاویر از فاصله دور و بدون اطلاع صاحب عکس گرفته شده ، اگر عزیزی مشکلی داره بفرماید تا عکسش را نزارم یا اگر هست حذف کنم . البته متاسفانه عکسی از خانم ها به دلیل عدم آشنایی قبلی نگرفتم ، و هر چه هست عکس های دسته جمعیه ، انشالله اگر عمری باقی بود سفر بعدی ، ضمنا کیفیت همه عکس ها تا حد ممکن پایین آورده شده تا حجمش کم بشه ، اگر فایلی را نیاز دارید بفرمایید تا با حجم اصلی خصوصی ارسال کنم ، حجم اصلی عکس ها از 5 تا 15 مگابایت هست.

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , kiarash64 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , Delta.H , rad86 , MARYAR , سعید.کرمی , Mahboob , mir abbas
09-01-2013, 12:03 AM
ارسال: #242
خیلی ممنون از شما
من و آقای شهراسبی مشکلی برای گذاشتن عکسها نداریم ممنون اگر دارید باز هم بزارید چه از من چه از ایشون

مرسی

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mohammadshamosi , Delta.H , jahanagahi , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 08:57 AM
ارسال: #243
.

عکس های گرفته شده دوستان رو که می بینم ، بیشتر اشتیاق ، بودن با دوستان رو احساس می کنم .

انشاءالله سفر بعدی در کنار همگی ، اما واقعاً جای خودم رو کنار دوستان خالی می بینم ، شیطونه می گه چند تا عکس از سفر اصفهان آپ کنم که زیادی نسوزیممممممممممممممممممممممممممممممم

اما واقعاً دست دوستان درد نکنه بابت هماهنگی هاشون ، علی الخصوص مهیار عزیز تر از جان ، خانم معاون و بچه های خوب گیلان .

مسافرت بعدی رو از همین الان مشخص کنید که برنامه ریزی آمدن رو زودتر بکنیم .
هفته دیگه خوبـــــــــــــــه ؟ اردبیل و ســــــرعین کنار آقای توانــــــــــا353535

.

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: Delta.H , sir-mahyar , jahanagahi , goldmen , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 09:51 AM
ارسال: #244
منم از همه دوستان ممنونم

از اقا کامیار و خانومشون و مهیار عزیز بابت تقبل تمامی زحمات و سختی های برنامه ریزی سفر بدون هیچ چشمداشتی.

از اقای قرباینیان عزیز بابت فرمایشات زیبا و تخته بسیار خوبی که بازی می کنند.
از اقای شهراسبی و خانوم صدفی عزیز که پر از انرژی بودند و اقای شهراسبی هم در تخته حریف قدری هستن.
از مهدی گل محمدی و سعید و علی عزیز و همچنین اقای کیارش و حمید اقای عزیز برای انرژی بسیار زیاد و شوخ طبعی و همچنین زحمات کارهای تدارکات و اماده کردن غذا در اون هوای گرم در پای آتیش.
از میرعباس عزیز و خانومشون و دختر گلشون که واقعا خانواده ای شیرین و عزیز هستند.
از خواهران عباسی و همراهانشون که بمبی از انرژی بوندند و همیشه خنده بر لب.
از خانم زاهدی و همسرشون که پر از امید و ایده اند.
از اقا حمزه بابت طی مسیر بسیار زیاد و دادن انرژی و شادی به بچه ها.
از لیلا خانوم و مادرشون و هدی خانوم که ارام بودند و پر از انرژی و شادی و ایده.
از مهدی 1 عزیز که همصحبتی باهاش هم به ادم کلی انرژی میده و هم کلی اطلاعات مفید و اخلاق متینی داره و عکس های حرفه ای و زیبایش.

به امید موفقیت های تمامی دوستان

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , jahanagahi , مهدی گل محمدی , zoofanoon , سعید.کرمی , صدفی , Mahboob , Delta.H , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 10:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2013 04:41 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #245
تشکر از مهیار عزیزم و جناب قاصدی عزیز بخاطر زحمات بی دریغشان.
تشکر از تک تک عزیزانی که شرکت داشتند.
با یاد از تمام عزیزانی که به هر علت نتوانستند در این سفر همراه ما باشند.
چون دیدیم ظرفیت همراهان واقعا بالا است خواستیم ثابت کنیم که مسیر رسیدن به هدف از خود هدف شیرینتر است.
همگی موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Delta.H , MARYAR , مهدی گل محمدی , zoofanoon , سعید.کرمی , sir-mahyar , Mahboob , کامیار کاظمی , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 10:03 AM
ارسال: #246
سلام به همه
متاسفانه به دلایلی که اقای گل محمدی در جریان هستند نتونستم در این سفر دوستان رو همراهی کنم و حتی تا بعدا زظهر چهارشنبه تمام تلاشمو کردم که مشکل حل بشه و بتونم صبح با دوستان باشم اما قسمت چیز دیگه ای بود.خوشحالم که به دوستان خوش گذشته و کم و بیش با تلفن زدن ، جویای حال و احوال و اتفاقات دوستان در سفر بودم و مهدی گل محمدی عزیز هم با صبر و حوصله پاسخ تلفن این حقیر رو میدادند.
انشالله اگر عمر این حقیر به دنیا بود در سفرهای بعد همراه شما هستم.خواهش میکنم مطالب بیان شده در این سفر رو به همراه عکسهای بیشتر در این تایپیک قرار بدید تا بیشتر با نتایج این سفر آشنا بشیم.
خوشحال هستم که اگر وقتی از خودم رو تووی این دنیای مجازی میگذرونم 95 درصد اون در این انجمن میگذره و خوشحالم که با چنین دوستان پر انرژی و استادی همراه و اگر قابل بدوند دوست هستم
هرجا هستید شاد باشید و به فکر تجربیات بیشتر
یا علی
مسعود جلالوند (m-jalalvand)
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , zoofanoon , سعید.کرمی , sir-mahyar , صدفی
09-01-2013, 10:17 AM
ارسال: #247
سلام دوستااااااااااااااااااان
حال شوما چطورههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟
من 2 ساعت پیش رسیدم خونه و این سفر ماراتونی به پایان رسیدYosef.gif
جا داره ابتدا از مهدی جان و مریم خانم عزیز که دیروز یک قسمت حساس مارتون رو با من همراهی کردن تشکر ویژه داشته باشم.
عاخه میدونین جریان چی بود؟
من بلیط برای ساعت 19:00 به صورت اینترنتی خریدم ولی یکم دیر از کرج حرکت کردیم آخرش ساعت 19:10 رسیدیم به ایستگاه ترمینال جنوب اومدیم دم در مترو آماده شدیم تا در باز شد عین گلوله دویدیم به سمت راه پله و بعد راهرو هایی که داخل ترمینال میخورد با سرعت هشاد و بیست یارد در ساعتYosef.gif
و در نهایت به اتوبوس رسیدیم شاید اگه تنها میرفتم و بچه ها همراهم نبودن جا میموندم!
بچه ها مچکریمYosef.gif
نفری یه لیمو ترش از من طلب دارینYosef.gif
الان میخوام برم یه کم بخوابم بعد میام شرح مفصل مینویسم از خاطرات این ماراتون نه ببخشید مسافرتYosef.gif

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: goldmen , MARYAR , مرضیه عباسی , مهدی گل محمدی , zoofanoon , مهدی 1 , سعید.کرمی , mohammadshamosi , sir-mahyar , صدفی , Mahboob , jahanagahi , Mr.ebadi , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 11:49 AM
ارسال: #248
سلام
زندگی من افتاده بود رو دور روزمرگی و تکرار اونهم بدون کوچکترین لذت
تقریباً دو ماهه که تصمیم گرفتم شاد باشم و از لحظه به لحظه زندگیم استفاده کنم شکر خدا که با این انجمن آشنا شدم و قسمت شد بلافاصله بعد آشناییمون یه سفر با بچه ها بریم به ما که خیلی خیلی خوش گذشت بعد مدتها از ته دل خندیدیم و شادی کردیم
از مهیار عزیز و مریم عزیزتر بابت زحمتهای بی دریغشون واقعاً سپاسگزاریم
از جناب قربانیان عزیز پدر خوبمون که تشکر کردن کمه پدر خوبم دوستون داریم
خانم صدفی عزیز عاشق جذبه تم
آقای گل محمدی مرسی که علی رو نخوردی و فقط خوراکیهاش خوردی
برادرای خوبم حمید، رادین ، کیارش ، علی ، مهدی 1 ، سعید ، مهیار (از صندلی جلو دارم میارم میشمرم) از آشناییتون خیلی خیلی خوشحالم بابت راهنماییهاتون ممنون
جناب حمزه صحبتی که تو ساحل کردین جواب یکی از بزرگترین سئوالهام بود ممنونم استادی برازندتونه (فقط حیف اون مطلبه 35 رو کامل نخوندین و ما با دنیایی Huh سئوال که واقعاً تو اون کاغذ چی نوشته شده بود برگشتیم )
هدی هم که کلاً سایلنت بود
آقای خالدی و خانواده محترمشون با صمیمیت خاصی که داشتن
باز هم از مریم بخاطر زحمتهای بی دریغش جداً تشکر می کنم
از اکیپ خودمون که به هرحال به قول ترکها ( اوزوموزو کاملاً گورسدیخ ) هم ممنونم که اومدیم 12_002 آخه خیلی خوش گذشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
کلاً جمع خوبی بود چون همه بی نقاب و ماسک بودن من که شخصاً حس می کردم بین خواهر برادرام هستم راحت راحت
البته با شلوغ کاریها و سرو صداهایی که ماکردیم فکر نمی کنیم تو سفرای بعدی ام باز ما رو ببرن و برنامه سفر رو قطعاً با پیام خصوصی هماهنگ می کنن ولی عمراً 4yajuyo نیت حرکت کنن اولین نفر دم اتوبوس وایسادیم ها ها 36

روح پدرم شاد که استاد مرا گفت :
فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
 تشکر شده توسط: rad86 , MARYAR , مهدی گل محمدی , goldmen , zoofanoon , مهدی 1 , سعید.کرمی , mohammadshamosi , sir-mahyar , صدفی , Mahboob , jahanagahi , کامیار کاظمی , Bahareh Ghaderi , Delta.H , Mr.ebadi , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 12:18 PM
ارسال: #249
بکشیتشششششششششششش

این کلمه را فقط اونایی که با ما اومدن تو دریا می دونن یعنی چی Yosef.gif

نترسید این یه بازی کوچولو و هیجان انگیز بود Yosef.gif Yosef.gif که طی اون دو سه نفری کشته شدن Yosef.gif

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: zoofanoon , مرضیه عباسی , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , سعید.کرمی , mohammadshamosi , sir-mahyar , صدفی , Mahboob , کامیار کاظمی , Delta.H , Mr.ebadi , mir abbas , ali mohammady
09-01-2013, 12:21 PM
ارسال: #250
[تصویر: d1ghu9d2tumw0mdh3oon.jpg]

اینم یه عکس زیبا از یه همراه در موزه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: zoofanoon , مرضیه عباسی , مهدی 1 , سعید.کرمی , mohammadshamosi , sir-mahyar , Mahboob , jahanagahi , کامیار کاظمی , Delta.H , mir abbas
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) MARYAR 1,844 263,655 12-07-2022 12:24 PM
آخرین ارسال: mohaamadreza.s
Star سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن MARYAR 590 96,638 11-23-2014 04:12 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سفر جدید میلیاردرها در سال 93 MARYAR 82 20,990 06-28-2014 07:51 PM
آخرین ارسال: نورالله قنبری
  سفر به تنگه واشی/فیروزکوه/تهران MARYAR 164 21,817 09-22-2013 12:14 AM
آخرین ارسال: kiarash64
  دستاوردهای سفر به اصفهان Delta.H 10 3,858 08-12-2013 09:59 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
Rainbow سفر به طبیعت گیلان MARYAR 272 37,655 07-31-2013 05:07 AM
آخرین ارسال: Poacher
Rainbow آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان MARYAR 2 1,337 06-02-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  برنامه ریزی تشکیل جلسات گروهی کسب و کار در سفر اصفهان ahmad rezaee 3 1,625 03-30-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سفر و سفرنامه مشهد (زمستان 1391) jahanagahi 949 162,265 02-23-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  اگه بدونی امروز تو گیلان چه خبر بود؟!!!! فرهاد قربانی 53 9,167 02-19-2013 03:04 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  سفر کامیار کاظمی 211 29,293 06-12-2012 12:43 AM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS