ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوره آموزشی زعفران
زمان کنونی: 05-23-2024, 02:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Pasha2
آخرین ارسال: yunespc
پاسخ: 55
بازدید: 7420

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره آموزشی زعفران
02-09-2013, 06:53 PM
ارسال: #11
دوره آموزشی زعفران تهران
دو بار مشخصات کامل گذاشتم به عنوان تبلیغ حذف شد. پس به طور مختصر همه اون چیزی که لازم دارید بدونید رو میگم:
دوره 10 روزه است. که میشه فشرده و در روزهای کمتر هم برگزار کرد. گواهی فنی حرفه ای جهاد کشاورزی.
باید اسم و شماره تلفن به من بدید تا بدم دفتر ثبت نام، چون کلاس باید به حد نصاب برسه.
مکان تهران، خیابان حافظ
مطالب گسترده است، از شیوه کاشت تا خشک کردن و فراروری و نگهداری و بسته بندی زعفران.
مهم تر از همه دسترسی به اساتیدی است که شما میتونید هر سوالی که داشتید بپرسید و احتمالا منابع بی پایان آموزشی (کتاب، جزوه و غیره) در زمینه زعفران معرفی خواهد شد.
زمان دقیق مشخص نیست. بسته به سرعت پر شدن کلاس یک زمانی در اسفند یا بهار سال آینده است.
کسانی که جدی هستند به من پیغام خصوصی بدند. فقط اسم و شماره تلفن
فرصت را از دست ندین، وگرنه من و شما برای شرکت در دوره مشابه باید به شهرهای استان خراسان سفر کنیم.

خاک ایران طلاست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , kimyya , 0625 , blacknight19 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , successfulman , thundrill
02-09-2013, 10:38 PM
ارسال: #12
RE: دوره آموزشی زعفران تهران
(02-09-2013 06:53 PM)Pasha2 نوشته شده توسط:  دو بار مشخصات کامل گذاشتم به عنوان تبلیغ حذف شد. پس به طور مختصر همه اون چیزی که لازم دارید بدونید رو میگم:
دوره 10 روزه است. که میشه فشرده و در روزهای کمتر هم برگزار کرد. گواهی فنی حرفه ای جهاد کشاورزی.
باید اسم و شماره تلفن به من بدید تا بدم دفتر ثبت نام، چون کلاس باید به حد نصاب برسه.
مکان تهران، خیابان حافظ
مطالب گسترده است، از شیوه کاشت تا خشک کردن و فراروری و نگهداری و بسته بندی زعفران.
مهم تر از همه دسترسی به اساتیدی است که شما میتونید هر سوالی که داشتید بپرسید و احتمالا منابع بی پایان آموزشی (کتاب، جزوه و غیره) در زمینه زعفران معرفی خواهد شد.
زمان دقیق مشخص نیست. بسته به سرعت پر شدن کلاس یک زمانی در اسفند یا بهار سال آینده است.
کسانی که جدی هستند به من پیغام خصوصی بدند. فقط اسم و شماره تلفن
فرصت را از دست ندین، وگرنه من و شما برای شرکت در دوره مشابه باید به شهرهای استان خراسان سفر کنیم.
سلام اگه برنامه ردیف شد به من هم بگید
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , kimyya , 0625 , blacknight19 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , thundrill
02-13-2013, 11:28 PM
ارسال: #13
RE: دوره آموزشی زعفران
دلیل اینکه ما باید بیش از این در زمینه زعفران کار کنیم این است که ایران تولید کننده 90 درصد زعفران دنیا است ولی عمده صادرات آن به نام اسپانیا و امارات تمام میشود. در سال گذشته حدود 2 تن زعفران در اسپانیا برداشت شده، اما صادرات این کشور حدود ۹۰ تن بوده است. شاید می پرسید فایده صادرات مجدد توسط این کشورها چیست؟ دلیلش این است که کشورهایی مانند اسپانیا زعفران ایران را به قیمت ارزان و به صورت فله خریداری میکنند و آن را پس از بسته بندی به قیمت گزاف می فروشند. بهای یک گرم زعفران در فروشگاه‌های معتبر مواد خوراکی در اسپانیا حدود ۷ یورو است که معادل 35 هزار تومان میشود. در حالیکه قیمت هر گرم زعفران در ایران حدود 5 هزار تومان است.
قدم اول برای ورود به عرصه کسب و کار زعفران شرکت در این دوره آموزشی است. پس تا فرصت هست اعلام آمادگی کنید و اسم و شماره تلفن خود را در قالب پیام خصوصی برای من بفرستید.

خاک ایران طلاست
 تشکر شده توسط: jahanagahi , kimyya , mir abbas , 0625 , blacknight19 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , thundrill
02-23-2013, 09:30 PM
ارسال: #14
دوستان، در مورد دوره 10 روزه زعفران، برگزاری دوره در تهران در آینده نزدیک محال است. برای همین میخوام به شما پیشنهاد کنم که مثل خود من بیایید در دوره کرج شرکت کنید.
مدرک را هم مرکز آموزش جهاد كشاورزی استان البرز تایید میکنه.

خاک ایران طلاست
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , blacknight19 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , jahanagahi , thundrill
02-23-2013, 11:35 PM
ارسال: #15
من حتما حضورا میرم و از کمیت و کیفیت کلاسها پرس و جویی میکنم و در صورت اوکی بودن حتما شرکت میکنم .ولی حیف کلاسهاش دم عیده و سرم کمی تا قسمتی شلوغه.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: MARYAR , Fateme-S , 0625 , blacknight19 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , jahanagahi , hamid.h , thundrill
03-10-2013, 01:40 PM
ارسال: #16
با درودی دوباره
همینطور که پیش از این گفتم، بعید به نظر میرسه دوره در تهران (با حد نصاب 20 نفر) تشکیل بشه. ولی دوره ای که تو کرج هست انعطاف پذیری بیشتری داره. به طوری که فقط 5 نفر برای تشکیل نیاز داره. مجری اون یک موسسه با مجوز رسمی هست (اسم رو نمیگم تبلیغ نشه). مدرک رو هم وزارت جهاد کشاورزی استان البرز تایید و مهر و امضا می کنه. من به موسسه مراجعه کردم و اطلاعات خوبی گرفتم (قبلا با تلفن اطلاعات می گرفتم). چکیده اطلاعات به این شرح می باشد:

زمان تشکیل کلاس 30 فروردین هست
دوره 10 روزه هست که به صورت فشرده هم قابل برگزاری هست. به طور مثال در 5 روز.
همینطور که گفتم، مدرک دوره توسط وزارت کشاورزی استان تایید میشه
دوره حتی اگر به حد نصاب هم نرسه تشکیل میشه و هزینه 5 نفر بین 3 یا 4 نفری که میخواهند شرکت کنند، سر شکن میشه

موضوعات همه کاربردی هستند و به طور خلاصه عبارت هستند از:
آشنایی با زعفران
اهمیت اقتصادی
ارزش غذایی
آشنایی با ارقام زعفران
آشنایی با مناطق کاشت
آشنایی با کاشت و داشت زعفران
شیوه برداشت و جمع آوری زعفران
شیوه خشک کردن زعفران
شیوه نگهداری زعفران
شیوه بسته بندی و نگهداری پس از بسته بندی
آشنایی با انواع روش های بسته بندی زعفران
شیوه قیمت گذاری و فروش زعفران

خاک ایران طلاست
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , blacknight19 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , jahanagahi , thundrill
03-18-2013, 01:51 PM
ارسال: #17
سلام
لطفا" شماره تماس موسسه کرح و یا تهران را اعلام کنید بنده نیز برای کلاس حاضرم .
با سپاس از شما
 تشکر شده توسط: mir abbas , blacknight19 , 0625 , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , jahanagahi , thundrill
04-09-2013, 03:46 PM
ارسال: #18
با درود فراوان
برای ثبت نام در دوره آموزش تجارت زعفران تا 30 فروردین زمان هست.
در صورتی که میخواهید شرکت کنید، اعلام کنید تا هماهنگ کنیم برای ثبت نام.

باز هم یادآوری میکنم علاوه بر جنبه آموزشی، اهمیت این دوره در این است که مدارک صادر شده جهت دریافت مجوزهای مربوط به تجارت زعفران بسیار مفید خواهد بود. پس فرصت را از دست ندهید. در غیر این صورت برای دریافت چنین مدرکی می بایست مدت ها صبر کنید تا در دوره مشابه در استان خراسان شرکت کنید.

خاک ایران طلاست
 تشکر شده توسط: blacknight19 , 0625 , mir abbas , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , jahanagahi , hamid.h , thundrill
04-09-2013, 06:26 PM
ارسال: #19
سلام
لطفا شرايط دوره و همينطور آدرس محل تشكيل دوره آموزشي رو پ.خ بفرستيد. ممنونم
05-01-2013, 09:52 PM
ارسال: #20
یه سوال داشتم
زعفران رو میشه به صورت گلدانی در استان گلستان گنبد کاووس تو خونه پرورش داد؟

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: blacknight19 , ناصر صادقی , mir abbas , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , jahanagahi , thundrill
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد گلخانه زعفران Farzad-kh 1 3,030 06-22-2016 10:25 AM
آخرین ارسال: aminmh
  زرشک و زعفران nicknam 11 2,636 02-01-2016 09:46 AM
آخرین ارسال: hellboy1366
Photo آموزش کامل کاشت داشت برداشت(زعفران) goldcover 13 4,973 01-17-2016 11:46 PM
آخرین ارسال: deh621
  فروش زعفران مرغوب و با قیمت مناسب mahdi77 5 2,773 08-21-2015 07:11 PM
آخرین ارسال: hosein13744
  سرمایه گذاری در تولید وخریدوفروش وصادرات زعفران صفا 12 3,382 07-20-2015 06:20 PM
آخرین ارسال: mahdi6940
  روش تشخیص زعفران خالص kamali60 14 2,524 04-22-2015 03:43 PM
آخرین ارسال: cooch
  سوال فنی زعفران mas 3 1,479 12-07-2014 02:17 PM
آخرین ارسال: mas
  زمین با کاربری کشاورزی برای اجاره دوره ای یا سالانه abnilboy 3 1,700 09-13-2014 04:21 PM
آخرین ارسال: saeedtnt666
  خشک کردن وبسته بندی زعفران bagheria 0 1,464 11-12-2013 09:14 PM
آخرین ارسال: bagheria
  فصل کاشت پیاز زعفران شده مهدی 1 11 4,137 09-16-2013 02:46 AM
آخرین ارسال: amin2002hs
  زعفران ایرانی ahmaad313 6 2,387 12-03-2012 02:35 PM
آخرین ارسال: mahdi77

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS