ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست پیشنهادات شما برای شروع کار من
زمان کنونی: 05-29-2024, 07:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 25
بازدید: 5534

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پیشنهادات شما برای شروع کار من
03-06-2012, 08:10 PM
ارسال: #11
RE: درخواست پیشنهادات شما برای شروع کار من
دوست عزیزم انگار باید این بحث رو ادامه بدیم چون من نظرم مخالف نظر شماست
من هم مو میبینم هم پیچیش مو

من اگر برم خواستگاری بپرسن اقا داماد چی کارست ؟؟
خیلی قرص و محکم میگم مدیر عامل شرکت تحت وب فلان هستم که در اون کارمون ایجاد و راه اندازی استارت اپ های اینترنتی هستش و
تجارت های مجازی داریم.
کدوم آدمی تونسته با چت کردن پول دربیاره ( منظور ایجاد کسب و کاره) که همچین فکری کنن اون خانواده عزیز من.

اینکه ترجیح میدی کارت رو وب نباشه بستگی به خودت و علایقت داره (شاید اصلا به کار وب علاقه مند نباشی منظورم از ته دل هستش)
آخر هر کسب و کاری برمگیرده به شما و اهداف شما.

همون پست هم گفتم کار روی وب سختی زیاد داره.من خودم تجربه اینو داشتم که 6 ماه تمام برنامه نویسی میکنی سایتت رو میاری بالا داری کم کم برندت رو میسازی
یه هو بهت اس ام اس میدن چرا ف/ی/ل/ت/ر شدی پس ؟؟؟
مگه همین علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا پاش بیشتر از 10 بار به کلانتری و دادگستری باز نشده.
مگه همین علیرضا شیرازی به خاطر بلاگفا بازداشت نبوده.
اما دست ورداشته ؟؟ بلاگفا تعطیل شده ؟؟؟ بیخیال شده ؟؟؟ ناامید شده ؟؟ شما اخرش این بوده که هک و بلاک بشی اما این اقا حتی به خاطر عشقش
بازداشت شده عزیز من چون انگیزه هاش رو داره.

این دوستانیکه نام بردیم نمیتونیم همینطوری بشینیم و بگیم ایده هاشون مزحکه و اصلا این حرفت رو قبول ندارم .
میهن بلاگ و بلاگفا با توجه به دانشی که داشتن نیاز و تقاضای کاربران ایرانی رو تشخیص دادن و سیستم وبلاگ دهی رو ایرانیزه کردن.
جهت اطلاع که بلاگفا از بیس توسط علی رضا شیرازی نوشته شده.
میهن بلاگ هم از اول متعلق به تیم صبا و اقای شکوری نبود و اقای شکوری به واسطه درآمد کلوب تونستن میهن بلاگ رو از صاحب اصلیش خریداری کنن.

کلوب چی بود ؟؟؟ ف/ی/س/ب/و/ک فارسی نبود عزیز من.بلکه یه کپی برابر اصل سایت اورکات بود که خیلی قبل تر از ف/ی/س/ب/و/ک کارشون رو شروع کرده بودن
خود شکوری هم بارها و بارها در انواع مصاحبه هاش گفته که کلوب ایدش دقیقا از روی اورکات برداشته شده.اما وقتی با دو تا از دوستاش از صفر شروع میکنن
به یادگیری و خط به خط نوشتن کلوب و واسش وقت میزارن و تلاش میکنن ایدهشون با اتقبال مواجه میشه و به نتیجه و درآمد میرسن.چون اونها بهاش رو پرداخته بودن دوست من.

درسته که اپارات فارسی شده یوتیوب هستش اما راه اندازی همچین سیستمی به همین راحتی که گفتی نیست دوست من.میدونی برنامه نویسی سیستمی مثل آپارات چقدر تلاش
و پشتکار و صبر میخواد ؟؟همینطوری که اینا نرفتن یه کد رو کپی کنن و بعد بگن اینم آپارات سایت ما.ایده رو دیدن و نیاز بازار ( وب ایران ) تشخیص دادن آستین هاشونو بالا زدن و خط به خط
این سیستم ها رو نوشتن.زمان صرف شده.انرژی گذاشته.واسه همینه که اپارات میتونه تو سه ماه به رنک الکسایی زیر 100 برسه
این ایده ها هیچ کدومشون مزحک نیستن دوست من.شما اگر میتونی همین الان دست به کار شو و از آپارات بهترش رو بنویس ببین اون وقت تو هم میری بالا و به درآمد میرسی یا نه.

اگر این ها 8 سال پیش شروع کردن و من الان میخوام الان شروع کنم باید بهانه بیارم که 8 سال از اینا عقبم ؟؟؟ مگه یاهو امپراطوری دیتا و جستجو تو نت نبود پس چطور گوگل چند سال بعد
وارد شد و شد غول وب.مگه کوکاکولا نبود پس پپسی چطو شروع به کار کرد ؟؟؟
مگه مای اسپیس نبود پس چطور چند سال بعد زوکربرگ با ف/ی/س/ب/و/کش مای اسپیس رو نابود کرد ؟؟؟

همچنان از کار روی وب دفاع میکنم و اعتقاد دارم برای کسی که بهش علاقه داره یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست.

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Fery Farrokhzad , jahanagahi , اقاي ايـــده , sokoot , arash67 , MohamadMJ , pulaki , Titan
03-06-2012, 08:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-06-2012 08:53 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #12
دوستان عزیز بخصوص دو محمد ، دوستان خوبم
بحث خوب و جالبی است و شخصا با صحبت های اقای نصیری بشدت موافق هستم.
بنظر من وب در ایران پتانسیل بسیار بالایی دارد و ایده های زیادی است که هنوز یا اجرا نشده یا بخوبی اجرا نشده است.
نمیخواهم از سیستم های بزرگ و قدیمی ایرانی مثال بیاورم، یک نمونه اش سایت جار یک سایت نو با ایده ای ساده و برنامه نویسی ساده نسبت به سایت ها و دیگر غول ها اما در این مدت توانسته خوب پیش برود و خوب هم جواب بگیرد.
متاسفانه وبمسترهای ایرانی ایده جدید را کم دنبال میکنند و تقلید از یک عده را سرلوحه کار خود قرار داده اند برای همین است که یک مدت یک سری از سایت ها به اصطلاح مد میشود. اما باز همان پیش روها هستند که پیروزند باید رگ بازار را سنجید نه اینکه چون فلان سایت رنکش بالاست آن سایت را پیریزی کنیم.
و باز برای همین است که سایت های دانلود سی ام اس فراواتن شده است چون عده زیادی به تقلید صرف عادت کرده اند اما کسی برای یک ایده جدید و بکر خطر نمیکند.
جار فکر میکنید چطور پیش رفت؟ قبل از او هم این ایده اجرا شده بود اما او بهتر اجرا کرد و برای همین توسط رسانه ها معرفی شد چون برای چشم من یوزر زیبا بود.
یک طرف قضیه که اکثر دوستان نمیبینند دیده شدن توسط رسانه هاست. همه ایده های خوبی یک زمانی توسط رسانه ها معرفی شده اند و برای موفقیت آنها پله ترقی بوده اند.
برای مثال شما اگر سایت تفریحی، آگهی، موبایل با یک ایده و طرح تکراری و حتی قالب و سی ام اس تکراری را کار کنید دیگر چرا کاربر باید شما را انتخاب کند؟
البته جذب یک سایت نکته های ریزی دارد که باید به آن دقت کرد که این نکات در همه سایت های خوب مشترک است که بیشتر به نظر یک فوت کوزه گری است.
از نظر من یک سایت پتانسیل نامحدود و درآمد چند میلیاردی در یک هفته دارد!!!! (منظورم این است که پتانسیل آنلاین نامحدود است.) اگر این درامد را ندارد پس باید دنبال گیر و رفع مشکل بود.
همین انجمن برای من دقیقا مانند فرزندم است. بخاطرش خیلی حرف ها را تحمل کرده ام و میکنم و اگر اتفاقی برایش بیافتد مانند این است که برای فرزندم اتفاقی افتاده است. اما عاشقانه و با تمام وجود دوستش دارم و بخاطرش همه کار کرده و میکنم حتی کار کارمندی را برایش رها کردم تا این فرزندم بزرگ شود و بتواند روی پای خود بیایستد. خب رسیدن یک بچه به این حداقل ها باید چند سال صبر کنیم که من هم با جان و دل آن را قبول کرده ام.
اما اگر بخواهم به حرف مردم گوش بدهم که اکنون رزومه ام صفر بود و شخصا یک کارمند ساده بودم.
در پایان باید بدانیم که کاربر مانند مشتری تنوع طلب و بی رحم است اگر بهترین نباشید کنار گذاشته میشوید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: kafshduzak , jahanagahi , اقاي ايـــده , arash67 , MohamadMJ , pulaki , Titan
03-06-2012, 09:33 PM
ارسال: #13
محمدجان در اينجا از شما و بخصوص باقي دوستان دعوت ميكنم تا سخنراني اقاي استيو جابز براي يكبار نگاه كنيد.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...2#pid21232

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , kafshduzak , MohamadMJ , pulaki , jahanagahi
03-07-2012, 01:19 AM
ارسال: #14
محمد جان ميخواي يك راه كار بهت پيشنهاد بدم تا يك چيز هاي گيرت بياد؟

سركاري نيست..... ولي اگر انجام دادي اخر كار بهت ميگم چرا اين كارو بهت پيشنهاد دادم

يك جستجو كن توسايت.......ببين من چه ايده هايي يا پيشنهادهايي دادم.......برام ليست كن.....مختصر هم باشه

بعد خبرم كن........

كساني هم كه احتمالا اين مشكل محمد خان رو دارند.....اين كارو بكنند

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , kafshduzak , مهدی گل محمدی , pulaki , jahanagahi
03-07-2012, 05:11 AM
ارسال: #15
ممنون از همه ی دوستان.
نمیدونم چرا حس میکنم داره بحث به ناکجا آباد میره.
اولا دوست من مطمئن باش پول ممد رضا شکوری رو داشتم ایده های تکی داشتم که نمونه خارجیشم وجود نداشته ولی واسه هزینش نشد که نشد.
کلا تجربه من اونو میگه و تجربه شما اینو میگه.

خود محمد رضا شکوری گفته سعیش این بوده نمونه سایتهای خارجی رو فارسیشو تولید کنه.

الانم تخصص کد نویسی واسه کد نویساست نه من که الکترونیک دارم میخونم و سر همین گیرم چه برسه برم یادگیری طراحی
خوبه آدم شرکت بزنه برای این و اون طراحی گنه پولشو بگیرخ ولی کسی که تخصصشو داره.

بیخیال این بحث اینو بزار توی یه بخش کسب درآمد از نت باز ترش کنیم.

دوست دیگم. خب من نمیخوام هر ایده ای رو اجرا کنم که میخوام کاری بکنم که با علمم جور در بیاد. نه اینکه دم عیدی مثلا برم سبزه بفروشم. مثال بودا حالا نگی من اینو نگفتم. همینطوری مثال زدم.
سعی میکنم حتما ایده های شما رو بخونم. شاید جرقه ای زد.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , arash67 , pulaki , jahanagahi , حامد
03-07-2012, 05:40 AM
ارسال: #16
(03-06-2012 08:43 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوستان عزیز بخصوص دو محمد ، دوستان خوبم
بحث خوب و جالبی است و شخصا با صحبت های اقای نصیری بشدت موافق هستم.
بنظر من وب در ایران پتانسیل بسیار بالایی دارد و ایده های زیادی است که هنوز یا اجرا نشده یا بخوبی اجرا نشده است.
نمیخواهم از سیستم های بزرگ و قدیمی ایرانی مثال بیاورم، یک نمونه اش سایت جار یک سایت نو با ایده ای ساده و برنامه نویسی ساده نسبت به سایت ها و دیگر غول ها اما در این مدت توانسته خوب پیش برود و خوب هم جواب بگیرد.
متاسفانه وبمسترهای ایرانی ایده جدید را کم دنبال میکنند و تقلید از یک عده را سرلوحه کار خود قرار داده اند برای همین است که یک مدت یک سری از سایت ها به اصطلاح مد میشود. اما باز همان پیش روها هستند که پیروزند باید رگ بازار را سنجید نه اینکه چون فلان سایت رنکش بالاست آن سایت را پیریزی کنیم.
و باز برای همین است که سایت های دانلود سی ام اس فراواتن شده است چون عده زیادی به تقلید صرف عادت کرده اند اما کسی برای یک ایده جدید و بکر خطر نمیکند.
جار فکر میکنید چطور پیش رفت؟ قبل از او هم این ایده اجرا شده بود اما او بهتر اجرا کرد و برای همین توسط رسانه ها معرفی شد چون برای چشم من یوزر زیبا بود.
یک طرف قضیه که اکثر دوستان نمیبینند دیده شدن توسط رسانه هاست. همه ایده های خوبی یک زمانی توسط رسانه ها معرفی شده اند و برای موفقیت آنها پله ترقی بوده اند.
برای مثال شما اگر سایت تفریحی، آگهی، موبایل با یک ایده و طرح تکراری و حتی قالب و سی ام اس تکراری را کار کنید دیگر چرا کاربر باید شما را انتخاب کند؟
البته جذب یک سایت نکته های ریزی دارد که باید به آن دقت کرد که این نکات در همه سایت های خوب مشترک است که بیشتر به نظر یک فوت کوزه گری است.
از نظر من یک سایت پتانسیل نامحدود و درآمد چند میلیاردی در یک هفته دارد!!!! (منظورم این است که پتانسیل آنلاین نامحدود است.) اگر این درامد را ندارد پس باید دنبال گیر و رفع مشکل بود.
همین انجمن برای من دقیقا مانند فرزندم است. بخاطرش خیلی حرف ها را تحمل کرده ام و میکنم و اگر اتفاقی برایش بیافتد مانند این است که برای فرزندم اتفاقی افتاده است. اما عاشقانه و با تمام وجود دوستش دارم و بخاطرش همه کار کرده و میکنم حتی کار کارمندی را برایش رها کردم تا این فرزندم بزرگ شود و بتواند روی پای خود بیایستد. خب رسیدن یک بچه به این حداقل ها باید چند سال صبر کنیم که من هم با جان و دل آن را قبول کرده ام.
اما اگر بخواهم به حرف مردم گوش بدهم که اکنون رزومه ام صفر بود و شخصا یک کارمند ساده بودم.
در پایان باید بدانیم که کاربر مانند مشتری تنوع طلب و بی رحم است اگر بهترین نباشید کنار گذاشته میشوید.

ممنونم آقا کامیار
ولی یه چیزایی هست که گفتنش راحته و اجراش سخت.
دوست خوبم کفشدوزک که اون حرفارو میزنه طراح حرفه ای سایت باید باشه.
شما میدونی یه طرح من فقط هزینه طراحیش رو از چندتا طراح پرسیدم تا 10 میلیون قیمت داشت ؟ من از کجا بیارم ؟

میدونی چقدر آدم باید زور بزنه یه طرح توپ و ناب بده بعد به طراح بدی اونم نامردی نکنه اون سایتو واسه خودش بیاره بالا ؟

مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه. من این چیزارو دیدم که دارم اینطوری میگم.
از همخه درا وارد شدیم اینطوری شد از پنجره هم وارد شدم.

خب سود داره میگم سود میکنم ولی همراه با سودم اعتبار خودمو توی فامیل کم میکنم.

منم ماهی 3 میلیون از نت داشتم ولی وقتی عید هستش و خونتون همه مهونن و سایتت زیر اتک هستش و حمله و دی داس باید بشینی مشکلاتو برطرف کنی و مواظبش باشی و به مهمونی نرسی بقیه چی میگن ؟

میگم این بحثو توی تاپیکی برای کسب و کار از نت راه میندازیم البته اگر همچین بخشی وجود داره
اگرم وجود نداره ایجادش کنین و افتخار مدیریتش رو به من بدین تا دوستانو با روش های کار توی نت که خودم به شخصه تجربه هامو به دوستان بدم و کفشدوزک هم کمک کنه ایشالله بچه ها بتونن در عرصه ی نت هم کسب درآمد کنن

درضمن من نمیگم بیخیال درآمد از نت هستم چون نت حالت کاشت و برداشت داره یه عمر کاشتم حالا که ول نمیکنم برم که.
میخوام موقع برداشت از هنرای دیگه و شخصی خودم استفاده کنم برای کار.
نت باشه کنارشم کارای دیگمم باشهو متاسفانه من انقدر چسبیدم به نت که از کارا و حرفه های دیگم کلا کشیدم کنار. دوست ندارم اینطوری

تشکر شده توسط: kafshduzak , arash67 , pulaki , jahanagahi
03-07-2012, 09:51 AM
ارسال: #17
(03-07-2012 05:11 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سعی میکنم حتما ایده های شما رو بخونم. شاید جرقه ای زد.

من براي اينكه جرقه اي بزنه نگفتم......برو بخون بعد يك گزارش بهم بدي...تا يك نكته مهم رو بهت بگم........

موفق باشي

تشکر شده توسط: kafshduzak , مهدی گل محمدی , pulaki , jahanagahi
03-07-2012, 02:29 PM
ارسال: #18
(03-07-2012 01:19 AM)goldmen نوشته شده توسط:  محمد جان ميخواي يك راه كار بهت پيشنهاد بدم تا يك چيز هاي گيرت بياد؟

سركاري نيست..... ولي اگر انجام دادي اخر كار بهت ميگم چرا اين كارو بهت پيشنهاد دادم

يك جستجو كن توسايت.......ببين من چه ايده هايي يا پيشنهادهايي دادم.......برام ليست كن.....مختصر هم باشه

بعد خبرم كن........

سلام مجدد
راستش نمیدونم چطوری باید پستهای شما رو پیدا کنم
من تونستم پستهایی که شروع کنندش بودی رو بخونم که خب ایده ای توش نبود.
ممنون میشم همینحا خودت چندتاشو معرفی کنی.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , jahanagahi
03-08-2012, 12:29 AM
ارسال: #19
(03-07-2012 02:29 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  
(03-07-2012 01:19 AM)goldmen نوشته شده توسط:  محمد جان ميخواي يك راه كار بهت پيشنهاد بدم تا يك چيز هاي گيرت بياد؟

بعد خبرم كن........

سلام مجدد
راستش نمیدونم چطوری باید پستهای شما رو پیدا کنم
من تونستم پستهایی که شروع کنندش بودی رو بخونم که خب ایده ای توش نبود.
ممنون میشم همینحا خودت چندتاشو معرفی کنی.

بيشتر تلاش كن..........

تشکر شده توسط: pulaki , jahanagahi
03-08-2012, 01:56 AM
ارسال: #20
من نه از نت درآمد دارم نه سر رشته ای
ولی اگه ماهی 3 میلیون داشتم و چند سال هم واسش زحمت کشیده بودم کارو ول نمی کردم( البته شما هم تقریبا همینو گفتین)
اون قسمت که از حرفاتون درباره حرف فامیل و .... کمی باهاتون موافقم ولی اگه می خواین کارتون وجهه رسمی داشته باشه می تونین یه دفتر اجاره کنین و برین سر کار. بستگی داره حرف اطرافیان چقدر براتون مهم باشه
با توجه به اینکه احتمالا مجردین خرخ زیادی نباید داشته باشین میشه با پس انداز تو یه دوره زمانی مشخص مشکل حل کرد مثلا 4 ماه کار کنین پول طراحی درمیاد
برای دیدن ارسالهای یک کاربر باید به پروفایلش برین و گزینه مشاهده همه ارسالها رابزنید
گلدمن جان میدونم روی صحبتت با من نبود ولی خواهشا هر چی می خوای بگی بگو دیگه 20 سوالیه؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , pulaki , vahid61 , jahanagahi , MohamadMJ , kafshduzak
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,853 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,669 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  تعمیرات مبل جایگزینی برای خرید مبل hivadmobl 0 398 03-25-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: hivadmobl
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,366 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 858 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,488 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 854 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,542 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,147 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,065 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,968 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,939 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,745 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,331 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,022 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,696 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,394 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 811 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,573 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani
  راهنمایی برای ادامه یا تغییر le__o 12 2,399 08-24-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: le__o

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS