ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهاد کار واقعی با 20 میلیون
زمان کنونی: 06-16-2024, 02:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: dvdghe
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ: 27
بازدید: 6421

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد کار واقعی با 20 میلیون
01-26-2014, 11:57 AM
ارسال: #11
RE: پیشنهاد کار واقعی با 20 میلیون
نانوایی سودش خوب بود ، چه زمانی که آرد دولتی می دادند ، چه چند سال پیش که یک دفعه آرد آزاد شد ، بعد از آزاد شدن که درامدهاشون فوق العاده شده بود
ولی در حال حاضر به دلیل رشد چند برابری دلار ، آرد و گندم به همان میزان رشد نکرد و شده دردسر ، دوباره یکجورایی دوباره نرخ دولتی شده ، مجوز سخت می دن ، آرد سهمیه ای هم کم می دن از اون طرف اجازه افزایش قیمت نان را هم نمی دن و .... خلاصه کار یکم سخت شده

ولی در بلند مدت نانوایی کار با برکتی هست ، ولی با مغازه اجاره ای جور درنمیاد ، همچنین درامد (هر چند بالا) روتین و ثابت هست و این برای تعدادی از افراد حسن و تعدادی دیگر ضعف هست.

توی خود صنف که برید ، شاترهای بیکار اونجا شماره هاشون را می زارن تا کسی شاتر و ... خواست و از اتحادیه سراغ گرفت بهشون معرفی کنند ، چون این افراد از خودشون مغازه ندارند و ذینفع نیستند ، می توانید در حد راهنمایی های اولیه باهاشون مشورت کنید. شماره هاشون را از همون صنف بگیرید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dvdghe , hesaab , blacknight19 , habib tousi
01-26-2014, 12:31 PM
ارسال: #12
(01-26-2014 11:57 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  نانوایی سودش خوب بود ، چه زمانی که آرد دولتی می دادند ، چه چند سال پیش که یک دفعه آرد آزاد شد ، بعد از آزاد شدن که درامدهاشون فوق العاده شده بود
ولی در حال حاضر به دلیل رشد چند برابری دلار ، آرد و گندم به همان میزان رشد نکرد و شده دردسر ، دوباره یکجورایی دوباره نرخ دولتی شده ، مجوز سخت می دن ، آرد سهمیه ای هم کم می دن از اون طرف اجازه افزایش قیمت نان را هم نمی دن و .... خلاصه کار یکم سخت شده

ولی در بلند مدت نانوایی کار با برکتی هست ، ولی با مغازه اجاره ای جور درنمیاد ، همچنین درامد (هر چند بالا) روتین و ثابت هست و این برای تعدادی از افراد حسن و تعدادی دیگر ضعف هست.

توی خود صنف که برید ، شاترهای بیکار اونجا شماره هاشون را می زارن تا کسی شاتر و ... خواست و از اتحادیه سراغ گرفت بهشون معرفی کنند ، چون این افراد از خودشون مغازه ندارند و ذینفع نیستند ، می توانید در حد راهنمایی های اولیه باهاشون مشورت کنید. شماره هاشون را از همون صنف بگیرید

سلام.
ممنون از راهنماییتون.
اتفاقا شماره یکی از نانوا دارها رو که آگهی استخدام زده بود پیدا کردم و بنده خدا هم خیلی خوب راهنمایی کرد.
اولین حرفش این بود که این کارو نکن!
میگفت شاطر خوب روی حداقل 50 و چونه گیر 40 هزار ومن دست مزدشه. و اصلا هم به فروش کاری ندارن، آخر روز مزدشون رو میخوان.
ظاهرا متاسفانه اکثرشون هم معتاد هستن و اصلا نمیشه روشون حساب کرد. میگفت 10 روز که کار کرد ادعای افزایش حقوق میکنن!!!
آرد هم که شما فرمودید دیگه دولتی شده و آزاد خیلی کم گیر میاد و هر کیسه حدود 35 تا 40 هزار تومان. سبک نان خانگی هم ظاهرا از هر کیسه بین 220 تا 240 عدد نون در میاد.
میگفت اگر بالا سر کار نباشی از کار میدزدن و کم کاری میکنن و بهت ضرر میزنن.
عجیب تر اینکه میگفت خیلی سخت شاطر گیر میاد و یه جورایی توی قم دلال دارن باید اول دم اونا رو ببینی تا اونا هم مورد جور کنن!!!!!! (فکر میکردم فقط فوتبالیست ها اینجورین)
اما این رو هم گفت که اگر بتونی 1 تا 2 سال تو این کار دوام بیاری میتونی درآمد نسبتا خوبی هم داشته باشی.
ضمن اینکه حتما مکان باید تجاری باشه تا قبوضش مناسب تر بیاد.

اینارو گفتم که اگر کسی خواست این کارو راه بندازه کارش جلوتر بیوفته و من رو هم دعا کنه.
ممنونم.

راستی چرا اینجا نمیشه پست رو ویرایش کرد ؟

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: iren , hesaab , blacknight19
01-26-2014, 05:21 PM
ارسال: #13
دوستان چرا کسی نظر نمیده ؟
مشکلی وجود داره ؟
قبلا این فروم خیلی فعال بود.
اگر مشکلی هست لطفا مطرح کنید.
من واقعا به کمک نیاز دارم...

​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: hesaab
01-26-2014, 06:05 PM
ارسال: #14
با سلام خدمت شما

به نظر بنده با 10 یا 11 تومن از این سرمایه یه وانت بخر و برو توی کار پخش- حالا یا پخش مواد غذایی یا اجناس شوینده و یا بهداشتی و یا هر چیزی که به نظرت میرسه.ولی حدالمقدور نقدی کار کن

از یه تولیدی یا عمده فروش خرید کن و به سوپر مارکتی ها بفروش.

واسه شروع تا میشه دنبال کار های تولیدی نرو چون کار های تولیدی به زمان نیاز داره تا به درامد برسی و چون شما هم مثل بنده متاهل هستید و باید خرج زندگی رو بدید بهتره یه کاری باشه که که درامد از همون اول شروع بشه.

مثلا همین نون که می فرماید به نظر بنده بهتره ابتدا از یه جایی که تولید نون خشک پزی دارند خرید کنید و در سوپر کارکتی ها پخش کنید. توی شهر ما ( یزد ) با اینکه نون خشک پزی به نسبت زیاد هست باز هم اغلب مردم از سوپری ها نون خشک میخرند.

البته نون خشک یه نمونه بود خیلی اجناس هست که میشه پخش کرد.

موفق باشید

یا علی
 تشکر شده توسط: dvdghe , iren , hesaab
01-26-2014, 08:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-26-2014 08:03 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #15
با این سرمایه اگه یه مغازه ماست بندی هم بزنی خوب جواب میده...
میتونی ماست رو تو سطل های 10 کیلویی بین مغازه دار ها پخش کنی هم میتونی تو مغازه به مردم عادی ماست.دوغ.شیر و.. رو بفروشی...
و همچنین اگه بتونی توی یه جای شلوغ مغازه بگیری میوه فروشی هم خیلی خوبه و زود پیشرفت میکه...

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: dvdghe , mirza01 , hesaab
01-26-2014, 08:37 PM
ارسال: #16
(01-26-2014 08:02 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  با این سرمایه اگه یه مغازه ماست بندی هم بزنی خوب جواب میده...
میتونی ماست رو تو سطل های 10 کیلویی بین مغازه دار ها پخش کنی هم میتونی تو مغازه به مردم عادی ماست.دوغ.شیر و.. رو بفروشی...
و همچنین اگه بتونی توی یه جای شلوغ مغازه بگیری میوه فروشی هم خیلی خوبه و زود پیشرفت میکه...

اتفاقا یک لبنیاتی خوب در اصفهان هست که محصولات خوبی رو تولید میکنه.
میتونم باهاش صحبت کنم و یک وانت بگیرم و صبح به صبح به اندازه نیاز مشتری ها روزانه خرید کنم.

میوه فروشی هم خوبه و اون هم با یک وانت و خرید از میدون تره بار اصفهان میتونه درآمد خوبی داشته باشه.
میرم که این دوتا شغل رو بررسی کنم.

​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: iren , mirza01 , ebrahim.ev , hesaab , habib tousi
01-27-2014, 07:40 PM
ارسال: #17
سلام
من کارم تولید ذغال پسته هست درامدش خوبه با 20 میلیون سرمایه ماهی 2 تومن راحت گیرت میاد .
اگه بتونی تو شهرتون مشتری پیدا کنی بنظرم سود خوبی گیرت میاد.

از هر آنچه که دارید احساس رضایت کنید و همیشه قدردان نعمت های خداوند سبحان باشید.

09391299586
01-27-2014, 08:09 PM
ارسال: #18
با سلام به دوست خوبم
میشه بیشتر توضیح بدی که کارش چطوریه.( روش تهیه مواد اولیه- مشتریان- روش تولید- ساعت کار و ....) ببینم میشه تو شهر ما اجرا کرد یا نه.
با سپاس

نام کاربری قبلی: Ehsan555k
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-27-2014, 08:20 PM
ارسال: #19
سلام دوست عزیز من در حال زدن یک وب سایتم که خودش در گاه اینترنتی پرداخت داشته باشه و راسیاتش من می خوام سایت فروش لوازم و کلن مصنوعات چرمی بفروشم به نظرت با توجه به تجربه شما زدن همچین وب سایتی که حالا نمی گم خیلی تخصصی مثه دیجی کالا باشه ولی هول و حوش اون باشه به نظرت برای یک سالت چقدر تموم می شه
01-27-2014, 10:01 PM
ارسال: #20
آرایش گری هم خوبه اگر بتونی برای جوونا همه مدل که می خوان دربیاری.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد ایده خوابگاهی فوری مهندس روح الله زاهد 6 1,079 10-17-2018 03:32 PM
آخرین ارسال: Danial.J1
  فرصت پایانه مرزی با افغانستان javad2220 5 1,527 03-07-2017 08:02 PM
آخرین ارسال: majidmousavi
  پیشنهاد همکاری فوق العاده meisam-92 14 5,503 10-04-2016 11:28 PM
آخرین ارسال: mohammad.b
  کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده MashTi Ali 7 1,350 09-08-2016 09:45 PM
آخرین ارسال: elco
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 514 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  کار در تهران و کرج ebrahim.ev 1 532 09-28-2015 12:38 AM
آخرین ارسال: setarehkarimi3000
  ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری peyman.fc 1 562 06-18-2015 01:49 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  کمک در رابطه با خرید نایلون و نایلکس مهندس روح الله زاهد 12 2,531 05-02-2014 07:00 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی mehran121 8 3,420 03-05-2014 03:04 AM
آخرین ارسال: انضباط
  کمک در رابطه با نامه تبلیغاتی و بازاریابی برای چاپ سیلک مهندس روح الله زاهد 7 2,605 02-28-2014 01:29 AM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  لطفا پیشنهاد دهید ! arman110 8 1,795 12-29-2013 11:28 PM
آخرین ارسال: arman110

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS