ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ساخت جعبه کادویی،کسب درآمد بالا
زمان کنونی: 06-11-2024, 10:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hamid.h
آخرین ارسال: mehdi55
پاسخ: 25
بازدید: 43124

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-27-2013, 11:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2013 11:06 AM، توسط hamid.h.)
ارسال: #1
سلام به همه دوووستان 12_002
دو سه روز پیش میخواستم برم جشن تولد واسه همین رفتم بازار یه جعبه کادویی بخرم...
بعد از خرید برای ساختش با خودم فکر کردم دیدم واقعا ساخت جعبه کادویی علاوه بر آسونی دو مزیت بسیار بزرگ داره :
سرمایه اولیه بسیار کمی میخواد
و از همه مهم تر درآمد بسیار بالایی هم داره!

یه دونه جعبه کادویی کوچک تر از جعبه کفش که به راحتی درست میشه(البته سلیقه هم نقش مهمی داره) حدود 20 ، 30 هزار تومن تو بازار داره فروش میره!!!
به ذهنم خورد برم دنبالش حداقل خودم تو خونه میتونم درست کنم...
ولی یه مشکلی که ظاهرا تو ایران هست پیدا کردن مقوای مخصوص و مقوای طرح دار هستش.مقوایی که زیاد کلفت نباشه و در عین حال استحکام بسیار بالایی داشته باشه و انعطاف پذیر نباشه که با تو دست گرفتن شکل ظاهری جعبه دچار مشکل نشه یا از هم نپاشه!
دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون میشم.
از کجا میشه این مقوای با استحکام بالا و مقوای طرح دار تهیه کرد ؟
برای اینکار باید کاغذ کادو با جنس خاصی باشه؟
اگه سایتی ، کتابی مقاله ای در رابطه با آموزش ساخت جعبه کادویی هست ممنون میشم راهنمایی کنید
از کجا میتونم طرح برداری کنم؟

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , نرگس فیاض , سیدمهدی هاشمی , minoo , zahra_r , حمید رضا غ , iren , hesaab
10-27-2013, 01:28 PM
ارسال: #2
RE: ساخت جعبه کادویی،کسب درآمد بالا
متاسفانه نه در اینترنت نه اموزشهای فنی حرفه ای این جور چیزها را یاد نمیدن باید حضوری از کسی یاد بگیرید مگر در مواردی بعضی سایت ها اموزشش را بزارن اما این کار عملیه
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , hamid.h , hesaab
10-27-2013, 02:23 PM
ارسال: #3
با سلام خدمت دوست عزيز

ابتدا تجربه شخصي
حدود 5 ماه پيش منم به فكرم زد كه اين كارو رو بصورت ازمايشي شروع كنم.چندتايي مطلب خوندم و رفتم براي خريد كاغذ. تو جايي كه رفتم از فروشنده پرسيدم كاغذ ساخت جعبه كدام هست مكانش رو نشان داد و رفتم چندتايي گرفتم. اومدم خونه نشستم يكي دوتا ساختم ديدم نه خير. اين كاغذها براي اينكار نيست و نياز به كاغذهاي ضخيم تري هست.
هنوز كنار اتاقم بسته اون كاغذ ها هست همينطوري مونده تا براي كار ديگه ازش استفاده كنم.

مواردي كه موجب شد ادامه ندم

ابتدا اينكه هيچ دانشي و تجربه اي نداشتم. مطالبي هم كه در نت ميتوانيد با سختي پيدا كنيد يا همگي قديمي هستند و يا به درستي نميتوان از انها روش دقيق رو فهميد.
در نتيجه نميتونستم كارهاي جديد ارائه كنم.

در مورد فروش-به يكي دوتا از فروشگاه هاي مراجعه كردم گفتند اگر بيارين هرزمان فروش رفت هزينه شمارو ميديم.اينطور كه محصول رو ابتدا خريداري كنند نبودش.

اين دوتا دليل باعث شد كه در كنار خيلي علاقمند نبودن به انجام اينكار بدنبالش نباشم.

اما شما يا دوستان ديگر
ابتدا اينكه اگر ميخواهيد كار كنيد. بايد بريد براي اموزش ديد بصورت عملي.ميتوان در نت اموزش هاي چنداني را پيدا كرد اما خيلي نميتواند كمك كند. يا فيلم هاي اموزشي كه تو فروشگاه هست هم خيلي جالب نيستند و همگي از روي برنامه هاي تي وي تهيه شدند.
اگر از يك شركت معتبر با يك سازنده معروف بود خريداري كنيد.

مورد ديگه همكاري با يك گرافيك كار ماهر و خلاق كه براي شما طرح هاي جديد را طراحي كند كه بواسطه ان شما طرح را روي كاغذ پيدا كنيد.
در كنار اينكار بازم به خلاقيت نياز داريد تا جعبه هارو تزئين كنيد.

درنتيجه محصولاتي رو خواهيد داشت كه هم جديد هم شيك و زيبا خواهند بود.

در مورد كاغذ و موارد ديگر.وقتي اموزش عملي رفتيد با انواع كاغذ هاي مورد نيازش اشنايي پيدا ميكنيد و اين كمك ميكنه كه در انتخاب كاغذها بهتر عمل كنيد. براي خريد هم فكر ميكنم شهرهاي بزرگ مثل تهران بهترين مكان باشد.(دوستاني كه اهل تهران هستند لطفا راهنمايي كنند)

هر چقدر بتوانيد مواد اوليه با كيفيت را با قيمت كمتري خريداري كنيد.ميتوانيد سود بيشتري در فروش داشته باشيد.

ضمن اينكه بازاريابي و فروش محصولات را هم در نظر داشته باشيد و فروشي كار كنيد نه اينكه به فروشگاه ها بديد و هر زمان كه فروش رفت هزينه رو دريافت كنيد.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , hamid.h , goldmen , minoo , iran , zahra_r , hesaab
10-27-2013, 04:22 PM
ارسال: #4
دوست عزیز کتاب های جعبه سازی با مقوا و یا تزئین جعبه های انتشارات بین المللی حافظ برای این کار مناسب هستند.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: hamid.h , minoo , iran , iren , hesaab
10-27-2013, 04:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2013 04:29 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #5
(10-27-2013 02:23 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوست عزيز

ابتدا تجربه شخصي
حدود 5 ماه پيش منم به فكرم زد كه اين كارو رو بصورت ازمايشي شروع كنم.چندتايي مطلب خوندم و رفتم براي خريد كاغذ. تو جايي كه رفتم از فروشنده پرسيدم كاغذ ساخت جعبه كدام هست مكانش رو نشان داد و رفتم چندتايي گرفتم. اومدم خونه نشستم يكي دوتا ساختم ديدم نه خير. اين كاغذها براي اينكار نيست و نياز به كاغذهاي ضخيم تري هست.
هنوز كنار اتاقم بسته اون كاغذ ها هست همينطوري مونده تا براي كار ديگه ازش استفاده كنم.

مواردي كه موجب شد ادامه ندم

ابتدا اينكه هيچ دانشي و تجربه اي نداشتم. مطالبي هم كه در نت ميتوانيد با سختي پيدا كنيد يا همگي قديمي هستند و يا به درستي نميتوان از انها روش دقيق رو فهميد.
در نتيجه نميتونستم كارهاي جديد ارائه كنم.

در مورد فروش-به يكي دوتا از فروشگاه هاي مراجعه كردم گفتند اگر بيارين هرزمان فروش رفت هزينه شمارو ميديم.اينطور كه محصول رو ابتدا خريداري كنند نبودش.

اين دوتا دليل باعث شد كه در كنار خيلي علاقمند نبودن به انجام اينكار بدنبالش نباشم.

اما شما يا دوستان ديگر
ابتدا اينكه اگر ميخواهيد كار كنيد. بايد بريد براي اموزش ديد بصورت عملي.ميتوان در نت اموزش هاي چنداني را پيدا كرد اما خيلي نميتواند كمك كند. يا فيلم هاي اموزشي كه تو فروشگاه هست هم خيلي جالب نيستند و همگي از روي برنامه هاي تي وي تهيه شدند.
اگر از يك شركت معتبر با يك سازنده معروف بود خريداري كنيد.

مورد ديگه همكاري با يك گرافيك كار ماهر و خلاق كه براي شما طرح هاي جديد را طراحي كند كه بواسطه ان شما طرح را روي كاغذ پيدا كنيد.
در كنار اينكار بازم به خلاقيت نياز داريد تا جعبه هارو تزئين كنيد.

درنتيجه محصولاتي رو خواهيد داشت كه هم جديد هم شيك و زيبا خواهند بود.

در مورد كاغذ و موارد ديگر.وقتي اموزش عملي رفتيد با انواع كاغذ هاي مورد نيازش اشنايي پيدا ميكنيد و اين كمك ميكنه كه در انتخاب كاغذها بهتر عمل كنيد. براي خريد هم فكر ميكنم شهرهاي بزرگ مثل تهران بهترين مكان باشد.(دوستاني كه اهل تهران هستند لطفا راهنمايي كنند)

هر چقدر بتوانيد مواد اوليه با كيفيت را با قيمت كمتري خريداري كنيد.ميتوانيد سود بيشتري در فروش داشته باشيد.

ضمن اينكه بازاريابي و فروش محصولات را هم در نظر داشته باشيد و فروشي كار كنيد نه اينكه به فروشگاه ها بديد و هر زمان كه فروش رفت هزينه رو دريافت كنيد.

موفق باشيد

ممنونم از توجهتون. البته من با این قضیه زیاد مشکلی ندارم.بالاخره از یه جایی میشه طرح گیر آورد.گمان میکنم در نت مطالب نسبتا خوبی بشه پیدا کرد البته با کمی حوصله و وقت گذاشتن در سایتهای ایرانی و خارجی. البته فقط طرح میشه برداشت آموزش نمیده!!!

دلیل دومتون برای ادامه ندادن قانع کننده ست واقعا. چرا فروش این محصولات اینجوریه با اینکه فروش خوبی داره ؟
بنظرتون چه جوری میشه کار کرد که شخص مغازه دار این اجناس رو از سازنده مستقیما بخره و سازنده منتظر نمونه؟
در کل چون بازاریابی بخش خیلی مهم این کاره چه راه حل یا پیشنهادی واسه اینکار دارین؟

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: minoo , hesaab
10-27-2013, 04:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2013 04:40 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #6
(10-27-2013 04:22 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  دوست عزیز کتاب های جعبه سازی با مقوا و یا تزئین جعبه های انتشارات بین المللی حافظ برای این کار مناسب هستند.

ممنونم از راهنمایی تون
شما خودتون خوندین این کتابهارو ؟
طرح جدید هم داره یا فقط آموزش میده با طرح های قدیمی؟
واسه این میگم چون تو سایت " آدینه بوک " سرچ کردم جلد کتابها رو دیدم زیاد جالب نبود!
بنظر خیلی قدیمی میومد.نمیدوونم بازم!

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: MARYAR , minoo , hesaab
10-27-2013, 04:42 PM
ارسال: #7
(10-27-2013 04:38 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  
(10-27-2013 04:22 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  دوست عزیز کتاب های جعبه سازی با مقوا و یا تزئین جعبه های انتشارات بین المللی حافظ برای این کار مناسب هستند.

ممنونم از راهنمایی تون
شما خودتون خوندین این کتابهارو ؟
طرح جدید هم داره یا فقط آموزش میده با طرح های قدیمی؟

من نه اما دوستانم که به کلاس می رفتند و جعبه کادوئی برای ولنتاین و دیگر مناسبت ها درست می کنند از این کتاب ها استفاده می کردند. شما می تونید به کتابفروشی بروید و طرخ های این کتاب ها و آموزش هاش را ببینید.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: hamid.h , minoo , hesaab , tavanaa
10-27-2013, 05:13 PM
ارسال: #8
سلام قصد تبليغ ندارم ولي براي ساخت جعبه كادويي ميتوني به انجمن خانم گل يه سر بزني خيلي از طرح هاي جالبي رو ميتونيد اونجا به دست بياريد

برای پیشرفت دنیاتو تغییر بده . . . . !!!!!!

اجاره خودرو طباطبایی:09121010822- تخفیف خوب برای دوستان انجمن میلیاردر ها
www_ejarehkhodro_com
 تشکر شده توسط: hamid.h , minoo , zahra_r , hesaab
10-27-2013, 06:56 PM
ارسال: #9
تحقيق و بررسي به خود شماست ميتوانيد وقت بذاريد و پيدا كنيد. اما طبق تجربه اي كه داشتم تمامي اموزش هاي موجود تا 99 درصد قديمي هستند و قابليت فهم بالاي ميخواهند.اينم بخاطر بعد تصوير كاغذ هست.

با كلماتي مانند. ساخت جبعه هاي كاغذي- جعبه هاي كادو- تزئين جعبه و ... ميتويند در گوگل نتايج رو ببيند . و اگر هم به زبان انگليسي اشنايي داشته باشيد در سايت هاي خارجي هم بررسي داشته باشيد.

در مورد فروش. تنها داشتن محصولات شيك و مدرن هست كه به نظرم ميتواند دليلي براي فروش نقدي داشته باشد. راهكار ديگري به ذهنم نميرسد.

و راهكار ديگه اين هست كه با فروشگاه هاي فروش بيشتري دارند همكاري كنيد بطور حتم در پرداخت بهتر خواهند بود.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: goldmen , hamid.h , minoo , hesaab
10-27-2013, 07:10 PM
ارسال: #10
این محصول در ایران گمنام هستش
به تولید کننده بگی میگه خریدار نداریم
به خریدار بگی میگه تولید متنوع نداریم

کار برای این کار بسیار زیاد هست ولی باید حتما پشتکار بالایی داشته باشید

شما به غیر از مقوا وکارتن رو مدل های دیگر از اجناس دیگر هم میتوانید فکر کنید
شیشه
چوب
فلز
گِل
و....
عرضه مستقیم هم می توانید داشته باشید
چه بصورت اینترنتی
یا بصورت امانی در سوپرمارکت ها ویا مغازه های آشنا

بازار این کار رو باید اول زنده کرد بعد فعالیت کرد

یاعلی

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , MARYAR , hamid.h , minoo , حمید رضا غ , iren , hesaab , iran , totia
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راههای بالا بردن فروش فروشگاه کامپیوتر چیست ؟ لطفا راهنمایی کنند اساتید کاظم کاظمی 21 5,743 09-20-2017 03:05 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  کسب و کار های خدماتی ، واسطه ای؟ محمد یوسفی 4 1,365 10-16-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  درخواستی در مورد تولید در تعداد بالا MohamadMJ 7 3,120 06-08-2016 04:12 PM
آخرین ارسال: توانگر بی باک
  راهنمایی جهت ساخت قطعه با تزریق پلاستیک v1alfred 1 1,202 05-27-2016 06:35 PM
آخرین ارسال: poorya_q
  کسب درآمد در روستا Utab 10 2,564 05-14-2016 09:03 PM
آخرین ارسال: Mamad-chobin
  فروش لوازم الكترونيكي و كسب درآمد.. mhe 10 4,029 06-22-2015 09:43 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  راهنمایی کسب درآمد در اینستاگرام _morteza_ 7 5,360 03-30-2015 01:23 AM
آخرین ارسال: sinap
  فروش استیج ال ای دی و کسب درامد برای اعضا parsifox 4 3,652 08-16-2014 10:14 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  راههای درآمد جدید myroseflower 15 6,296 05-04-2014 12:43 AM
آخرین ارسال: samsam11
  یه کار با درآمد خوب feriman 9 5,263 02-06-2014 12:09 AM
آخرین ارسال: seemorgh
  بالا بردن فروش فست فود elaheh-hosseini 8 6,679 12-25-2013 10:20 PM
آخرین ارسال: mehdi62
  راه اندازی کسب و کار در تابستان arsho 6 2,240 07-31-2013 03:05 PM
آخرین ارسال: arsho
  روزنامه کسب و کار اینترنتی و مجازی arsho 14 2,739 07-28-2013 12:28 AM
  راه اندازی کسب و کار arsho 14 3,926 07-21-2013 01:08 PM
  جعبه ها و ساک های فانتزی azam 13 5,448 07-15-2013 12:24 PM
آخرین ارسال: azam
  راه های کسب درآمد از پارکینگ شرکت sam.in 6 3,395 06-27-2013 05:41 PM
آخرین ارسال: sepehrr988
  کسب درآمد از طریق کارگذاری فروش میلگرد چینی masoodagha 3 3,307 02-25-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  طرح و پیشنهاد کسب وکار درامد زا از شما وسرمایه گذاری از ما تنگسیر 22 6,564 12-19-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی
  ساخت تابلو ال ای دی ثابت parsifox 15 6,693 11-08-2012 02:27 PM
آخرین ارسال: nehzat
Photo واقعا درآمد ميخواهي؟؟؟يك پيشنهاد دوستانه mhe 95 27,430 08-21-2012 06:22 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS