ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال در مورد مترجمی زبان انگلیسی
زمان کنونی: 06-02-2024, 09:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arm84
آخرین ارسال: M0TRIX
پاسخ: 12
بازدید: 2052

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-10-2013, 01:37 PM
ارسال: #1
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم. میخواستم بدونم ترجمه متون انگلیسی درآمدش چطوره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alma
11-10-2013, 02:22 PM
ارسال: #2
RE: سوال در مورد مترجمی زبان انگلیسی
سلام دوست عزیز
بستگی داره تو چه حیطه ای بخواید کار کنید. تو زمینه متون دانشجویی و مقالات صفحه ای 1500 حساب می شه, تو زمینه کتاب و ... اگر صفحه ای حساب کنن صفحه ای 3000-4000 حساب می شه. اگر توی شرکت کار کنین حقوق وزارت کاره. اینکه چقدر درآمد داشته باشید بستگی به خیلی مسائل داره یکیش اینه که تو چه زمینه ای کار کنید, یکیش میزان تسلط و سرعتتونه, یکیش زمانیه که می تونید صرف اینکار بکنید. به هر حال درآمدش می تونه از 100 هزار تومن تا 10 میلیون یا حتی بیشتر باشه.

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: successfulman , alma , pesar368
11-11-2013, 12:24 AM
ارسال: #3
با تشکر
دوستانی که در مورد نرم افزارهای ترجمه ی به روز و کارامد اطلاعات خاصی دارند لطفا راهنمایی فرمایند.
ظاهرا با استفاده از این نرم افزارها و اندکی ویرایش میتوان کار ترجمه رو با سرعت بیشتری انجام داد.خصوصا اگر ترجمه متون عمومی و آزاد باشد.
 تشکر شده توسط: MARYAR
11-11-2013, 12:34 AM
ارسال: #4
مترجم آریا نرم افزار نسبتا بهتریه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: alma
11-11-2013, 12:58 AM
ارسال: #5
همونطور که خانم مارال گفتن کاملاً بستگی به اینکه چجور متنی هست و کدام محل هستید داره. و من شخصاً خودم قیمت میزارم و هر چند وقت یکبار یه مقدار درصدش رو میبرم بالا. الان برای متون علوم انسانی صفحه ای 4 تومن و غیر علوم انسانی صفحه ای 6 تومن میگیرم

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , alma
11-11-2013, 08:25 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2013 08:26 AM، توسط maral 777.)
ارسال: #6
شخصا برای من کار با نرم افزار کارم رو کند تر می کنه, چون خودم هر 600 کلمه رو تو 10 دقیقه می زنم. در کل به نظرم کار با نرم افزار زیاد خوب نیست. بهتره به جای تکیه به نرم افزارها تسلط خودتون رو به ترجمه بالا ببرید
اقای بهرامی زاده دست راستتون بالای سر ما!شما مستقیم کار می کنید یا از جایی کار می گیرید؟ این مبالغی که گفتید مربوط به چند کلمه است؟

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: alma , successfulman
11-11-2013, 09:45 AM
ارسال: #7
معمولاً مستقیم میگیرم یا معرفی میشم توسط اونایی که قبلاً براشون ترجمه کردم. مبالغ رو برای یک صفحه میگیرم و هر 18 خط هم یه صفحه حساب میشه

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maral 777
11-11-2013, 10:38 AM
ارسال: #8
4 تا تراکت به دانشجوهای دانشگاه ها بدید سرتون شلوغ شلوغ می شه.
تازه توی اینترنت سرچ کنید خیلی از داروترجمه ها و گروه های مترجمی اینترنتی مترجم می خوان و کلی هم کار بهتون می دن.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
11-15-2013, 02:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2013 02:43 AM، توسط Maryamossadat.)
ارسال: #9
سلام
من زبانم در حد نیتیو (محلی) هست چون چند سال تو اروپا درس خوندم. بهم پیشنهاد ترجمه کتاب شده. میخواستم ببینم اگه یه کتابی را خودم ترجمه کنم مراحل چاپ و دست آخر درآمدش چطور هست؟ کسی میتونه به من کمک کنه؟ ممنون میشم.
سلام
من زبانم در حد نیتیو (محلی) هست چون چند سال تو اروپا درس خوندم. بهم پیشنهاد ترجمه کتاب شده. میخواستم ببینم اگه یه کتابی را خودم ترجمه کنم مراحل چاپ و دست آخر درآمدش چطور هست؟ کسی میتونه به من کمک کنه؟ ممنون میشم.
 تشکر شده توسط: MARYAR
11-15-2013, 12:39 PM
ارسال: #10
(11-15-2013 02:43 AM)Maryamossadat نوشته شده توسط:  سلام
سلام

اولا باید ببینید کتاب در چه حوزه ایه؟ و اینکه برای پخش و فروشش می تونید خودتون اقدام کنید یا نه؟
چون دوست عزیز مجوز و چاپ کتاب سخت نیس بلکه این فروش درستشه که خیلی مهمه و سخته. خیلی از مولف ها را می شناسم که کتابشون را نتونستن بفروشن و در آخر مجبور شدن همه را هدیه بدن به دوستاشون و بقیه شم توی زیر زمین خونشونه.
من بهتون پیشنهاد می دم اولین کتابتون را با یک ناشر صحبت کنید و باهاش قرارداد ببندید و اون چاپ کنه و بفروشه و شما فقط پول ترجمه تون را بگیرید ولی در عوض شما با اون کتاب شناخه می شید و بعدش کم کم می تونید خودتون کتابتون را چاپ کنید.

مراجل چاپ کتاب:
تایپ و صفحه آرائی- طراحی جلد- دادن یک نسخه پی دی اف به وزارت ارشاد- گرفتن مجوز مولف برای چاپ- فیلم و زینک کتاب (معمولا چکی می شه کار کرد)- خرید کاغذ (نقدیه)- و چاپ کتاب-

معمولا سودش 40 تا 70 درصده (که معمولا 70 درصد مال ناشرهاست نه مولف)

موفق باشبد

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی mehran121 6 994 08-20-2015 09:33 PM
آخرین ارسال: mehran121
  بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل در سال90 کامیار کاظمی 2 1,719 03-29-2012 10:27 AM
آخرین ارسال: امیر مرادی فر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS