ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: تنگسیر
پاسخ:
بازدید: 9140

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران
05-01-2013, 12:45 PM
ارسال: #21
RE: انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران
(05-01-2013 12:14 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  هر ظرفی، ظرفیتی داره، تجربه نشون داده اینجا ظرفیت لازم برای این دست کارها رو نداره، ولی اینجور موارد در حد یک ایده ارزش بحث دارند.

جناب یوسفی پر انرژی انجمن سلام .

شما خود بهتر از هرکس دیگری می دانید که هر ایده بکری که مطرح می شود ، برای انجام آن نیاز به اصلاح و پیرایش - بسیج افکار و نیروهای انسانی مشتاق دارد و پس از آن نیروی عمل است که در سایه مدیریت آنرا به انجام می رساند .

من مخالف نظر شما راجع به میزان ظرفیت این انجمن برای اجرای چنین ایده هایی هستیم .
ظرفیت هر چریزی نشات گرفته از ظرفیت درونی خود ماست ، وقتی افراد رهبر و مدیر
اشتیاقی به حرکت از خود نشان ندهند و سختی های اولیه راه را بجان نخرند و همیشه
توقع از دیگران داشته باشند ، راه کمی سخت خواهد شد .

ایده خوب را باید سریع انجام داد وگرنه به خودی خود ارزشی ندارد .

ایده صندوق های استانی چند ماهی است که شروع شده است و تا الان هم چون من خودم دقیقاً در جریان امور هستم آرام آرام شکل واقعی خود را نشان می دهد .

اصلاحات و موارد تکمیلی خوبی دارد به آن اضافه می شود ، گرچه بصورت علنی مطرح نشده است چون بایستی شالوده کاری درست پی ریزی شود .

می ماند بحث افراد و عمل که شامل عضویت در صندوق های استانی است .

این قسمت ، پیش نیازهایی شامل حضور افراد استانها و تشکیل گروه های استانی و برگزاری جلسات هماهنگی و حداقل بررسی ایده های شروع بکار می باشد ، وگرنه صرف اعلام تشکیل صندوق که پشتیبانی فکری و انشانی گروه ها را در پشت خود نداشته باشد ، برنامه ای عقیم است .

[b]خب با افتخار به همه دوستان نکته ای را عرض کنم و آن اینکه :

بعد از صندوق استان گیلان
تهران
خراسان
صندوق استان اصفهان هم تشکیل شد .
و دیگر اینکه فعالترین گروه و صندوق انجمن ، یعنی صندوق خراسان با عضو گیری فعلی 14 نفر و با بسط و گسترش اعضا و همچنین شروع پروژه های کاری در آینده ای نزدیک با شروع فعالیت های صندوق گیلان و مخصوصاً تهران شاهد پیاده شدن این ایده خواهیم بود .
[/b]

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , goldmen , یک همراه سبز , فرهاد قربانی , UNC , Delta.H , yu3f , مــجــیــנ , vahidz , zoofanoon , mir abbas , Mrs.Seyedi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , somayeee
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران - ahmad rezaee - 05-01-2013 12:45 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رونمایی از لوگو صندوق های استانی صبا mohammadshamosi 24 6,531 11-16-2013 08:03 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق کامیار کاظمی 8 3,052 01-24-2013 05:43 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  سرمایه گذاری در انجمن ناصر صادقی 40 10,439 06-18-2012 11:53 PM
آخرین ارسال: درناز
  کاندید صندوق انجمن کامیار کاظمی 7 2,681 04-09-2012 02:08 AM
آخرین ارسال: اميرعلي
  مهم - بسیار مهم .افتتاح صندوق انجمن jahanagahi 30 7,495 03-02-2012 10:32 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران اقاي ايـــده 3 1,842 02-26-2012 02:33 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  صندوق انجمن 3ObHaN 44 9,889 10-31-2011 06:20 AM
آخرین ارسال: ناصر صادقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS