ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 06-11-2024, 05:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 295842

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
12-23-2016, 03:37 PM
ارسال: #1099
Photo RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام
طاهر فردپیاده هستم.
کارشناسی مهندسی آب و خاک(چندبخشی)
مدیرعامل شرکت منظرنمای آوان شماره ثبت(۱۳۴۸)
یکسالیست شرکت را با همکاری خانمم(خانم اسدی)و مهندسین عزیز همکارم جناب پیمان مولودی چیانه و سید یاسین مجیدی،ابراهیم نبی پور،نادری،دکتر رسولی و سلطانی،رحمانی و... ثبت و راه اندازی کرده ام.یکسالی که گذشت اندازه ی ده سال تجربه گرفتیم.موفقیت سال اولمون در ارتباط برقرار کردن و جذب اعتمادصاحبین و عزیزان مدیر و کار بدستان مرتبط با فعالیت های شرکت بوده است.
هدف من از ورود به سایت و عضویت در میلیاردر شو،در اصل گشتن دنبال سرمایه گذار بوده و هست ،چون در اصل هم به دلیل برخی بدقولی های و شعار افرادی که به عنوان سرمایه گذار وارد جمع ما شدن،دارم چند تا کار چند میلیاردی رو از دست میدم،و داشتم تو اینترنت دنبال سرمایه گذار میگشتم.
در اصل شرکت ما بیشتر مربوط به تجربه و حرفه و تخصص خود من بنا شده، یعنی کلا ایده و در خواست فعالیت در نوعی فعالیت خاص از خود بنده سرچشمه میگیره، منم واقعا دنبال کسب در آمدهای بزرگ بدون ریسکم،حتی اگه دوره بازگشت سرمایه ش چند ساله باشه،بنده یه شعار دارم که الان تقریبا همه قبول دارن و اونم اینه که بذار هر کاری که انجام میدی تنها یه اندازه ی بدهیها و مخارجت در آن حاضر برگشت هزینه داشته باشه و بقیه ی سود و سود اصلی پیش کارفرما امانت باشه(یعنی یه جور نسیه)؛در کل نسیه کار کنی و پول خوبی بگیری بهتر از اینه که بیکار باشی.
تو بیزینس من یه تومن حتما باید دو تومن درآمد داشته باشه وگرنه سودش کمه!(تعجب نداره)به نظر بنده تو کاری که یه میلیارد آوردی و تو حین انجام کار کارفرما دومیلیارد پرداخت کرده ب و مصرف شده،باید مبلغ کل پیمانش پنج و نیم تا شش میلیارد باشه(الان این پیشنهاد پیمان رو پیش روم دارم و بهم پیشنهاد شده و دنبال توافق با سرمایه گذارم)
در کل من پیمانکار رو نصف و شرکت رو نصف دیگه در نظر میگیرم.یعنی سود پنجاه پنجاه.
من کلا هدفم کسب در آمد همراه با جلب اعتماد همه و رضایت حتی کارگریه که یه روز باهام کار کرده.
هرکس رو اونجور که هست باهاش میسازم نه اونجور که میخام(دارم رک حرف میزنم)
الان من مدیرعاملم ولی بخاطر پیشرفت کار ها و رسیدن به هدف های اصلی حاضرم سمت نداشته باشم.
همیشه خودم تو کارگاه شرکت اوستا کارها رو کمک میکنم.لباس کار میپوشم،جوشکاری، کچکاری،برقکاری، کاشی و سنگکاری، سیمانکاری و هرچی که تو کارگاه یامحل ما کار بهم بخوره کمک میکنم تو همشم از آماتور بیشتر بلدم(البته شوخی میکنم، واقعا تو تک تکشون چند سال شاگردی کردم،دوران بچگی تا دانشجویی کلا خودم کار کردم و پول در آوردم)
سعی میکنم به کارگرم دستور ندم،حتی وقتی مطمینم که داره کار رو اشتباه انجام میده، حتی وقتایی مثل زدن نمونه های روشنایی هفت تا دوازده متری انداژه ها رو در آوردم،براش فرمول ساختم ولی اوستاکارها خودشون خم و برش رو تجربی انجام داده بودند و با مشکل برخورده بودند،ناراحت نشدم و چیزی غیر اینکه از حسابتون کم میکنم نگفتم،البته واقعا کم کردم ولی از اون ور بخاطر حسن انجام یه کار قبلی بیشتر بهشون دادم.
زیاد نوشتم.دیگه روانشناس محترم الان زیرش مینویسه،حتما دو تا دختر سه ماهه ی دو قلو هم داری!!!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - شرکت منا(منظرنمای آوان) - 12-23-2016 03:37 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,810 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS