ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده
زمان کنونی: 06-02-2024, 04:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: omid59
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ:
بازدید: 11291

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده
06-09-2016, 11:00 AM
ارسال: #24
RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده
(12-09-2015 01:22 AM)hosein3449 نوشته شده توسط:  
(10-19-2015 10:05 PM)omid59 نوشته شده توسط:  باسلام خدمت دوستانHeart
من يه مدتي هست باسايتي اشنا شدم كه يك محصولي داره به نام رازيك ميليون دلاري كه در مورد نحوه ي كسب درامد از اينترنت و ايجاد كسب و كار اينترنتي اموزش ميده و قيمتش 1500000 تومان است و به تنهايي توان خريد ندارم از دوستان اگه مايل باشند تشكيل گروه بديم و اين محصول را بخريم و به نظرم كاربردي هست و از صفر تاصد به شكلي ساده و كاربردي اموزش ميده . منتظر دوستان هستم.10_004
دوستان عزیز سلام
تمامی کامنت ها رو خوندم و خیلی برای خودم و شما و ایران متاسفا شدم. دوستان من یک سال هستش که با اقای عرفانی زاده کار می کنم و از کاربران سایتش هستم اگر به سایتش برید اسم من رو در لیست مشتریان وفادارش می بینید. من در ۳ ماه گدشته بیش از ۲۵ میلیون تومن در این سایت خرج کردم و ایمان دارم که این مرد بی نشیره. من دوره مدیر سبز رو خریدم. دوره مدیر وب رو خریدم ولی هیج کدوم به اندازه دوره عرفانی زاده خوب و تاثیر گذار نیست. متاسفم برای اون افرادی که توهین می کنن. لقب کلاه برداری میدن و ...
بابا چرا ما اینجوری شدیم؟ یه بنده خدا مثه ما بوده رفته زحمت کشیده یاد گرفته حالا داره راهی که رفته رو یاد میده خودشم که گفته اینا رو یاد گرفته. خدا می دونه وقتی با این استاد اشنا شدم یه ۵۰ هزاری تو جیبم نداشتم دورشو رایگان بم داد و گفت می دونم که می تونی حسین و امروز بعد از یک سال دستم توی جیب خودمه.
برید از خدا بترسید که هیچی براتون مهم نیست و هرچی به زبونتون میاد رو میگید
به خدا اگه این مرد رو مسشناختید می فهمیدید استاد شایسته ی کیه. من دست استاد عرفانی زو می بوسم. زندگی ام رو مدیونشم.
به خدا باختید اگه گول این حرف های بیهوده رو بخورید. خدا شاهده از نزدیک دیدم که استاد عرفانی جطوری پول میسازه
دوست تون دارم دوستان
خداحافظ

بهههههه سلام استاد عرفانی زاده12_002
سلام قربان
الا باید ناشناس بیای تا بشناسیمت 3535
جناب این پک راز رو یکم ارزونتر حساب کن مشتری شیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - sarqisavansian - 06-09-2016 11:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS