سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده (/showthread.php?tid=14336)

صفحه ها: 1 2 3 4

پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - omid59 - 10-19-2015 10:05 PM

باسلام خدمت دوستانHeart
من يه مدتي هست باسايتي اشنا شدم كه يك محصولي داره به نام رازيك ميليون دلاري كه در مورد نحوه ي كسب درامد از اينترنت و ايجاد كسب و كار اينترنتي اموزش ميده و قيمتش 1500000 تومان است و به تنهايي توان خريد ندارم از دوستان اگه مايل باشند تشكيل گروه بديم و اين محصول را بخريم و به نظرم كاربردي هست و از صفر تاصد به شكلي ساده و كاربردي اموزش ميده . منتظر دوستان هستم.10_004

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - *sinuhe* - 10-20-2015 12:00 AM

واقعا متاسفم
آخه اون فلان فلان شده چه میدونه كسب و كار اينترنتي چیه و ایمیل مارکتینگ چیه؟
صرفا داره آکوزشهای اینو اونو به اسم خودش با اون صدایی که به هیج وجه به درد ضبط کردن نمبخوره آموزش میده (آموزش که نه!!!کپی پیست میکنه)
یه سوال برام پیش اومده
چرا هیچ نهادی نیست که جلوی این کلاهبردارهارو بگیره؟
به خدا که این یارو هیچ کاره اس، فقط با زبون بازیش داره کلاهبرداری میکنه.

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - mosafer bedar - 10-20-2015 09:48 AM

دوست گرامی محصول فوق براتون معجزه نمی کنه . عزیز دل محصولات مشابه دیگر از دوستان و اساتید دیگر وجود دارد که به مراتب از آن بهتر وکاربردی تر می باشد . این راز می دونید چیه همینه که امثال بنده و شما به اشکال و ترفنده های موجود احساسی بشویم و نتوانیم بر احساس خود غلبه کنیم و اقدام به خرید این محصولات کرده و جیب بعضی ها را پر کنم و بعد بیایم بگوییم اگر این کار را کردی منظور اگر مثل من عمل کردید شما میلیونر میشوید. راه رسم آموزش کسب و کار اینترنتی مسیر خودش را داره کسب و کار اینترنتی یک علمه بهتره از استاتید آن فرا بگیریم. پوزش بابت زیاده گویی

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - omid59 - 10-20-2015 08:31 PM

باسلام خدمت هر دوبزرگواري كه واقعا" با نيت خير سعي در روشنگري و اگاه سازي دوستاني مثل من تلاش ميكنيد واقعا" ممنونم دوستان من تمام حرفهاي شما را كاملا" قبول دارم و كاملا" درست ميفرماييد دوستان به خدا ته قلب من هم ميگه كه اين شخص و خيلي هاي ديگه كلاهبردارند و كارشون كپي كاريه از اثار ديگران هست حتي عباس منش كه خودش كپي اثار دكتر ازمنديان و فيلم وكتاب راز وخيلي از اثار كتاب داخلي و خارجي را مجموعه كرده و ملت راسركيسه ميكنه اين عرفاني زاده چقدر فرد ناتواني است كه از خود عباس منش و خيلي هاي ديگه هم كپي كاري ميكنه ومعلوم نيست اصلا" كيه نه تصويري نه بيوگرافي نه فيلمي از خودش نشون نميده خيلي گمنامه چون از خودش چيزي نداره و كلا" كارش كپي كاريه روش نميشه و جرات نميكنه خودش رانشون بده و به دروغ ميگه من استاد هيپنوتيزم هستم. ولي با تمام اين اوصاف دوستان چون كسي را در اين زمينه نميشناسم كه متبحر و استاد اين كار باشه و از صفر تاصد كسب و كار اينترنتي را كاربردي و عملي بهم اموزش بده و اونايي كه ميشناسم همتاي همين عرفاني زاده هستند ناچارا" ميگم شايد اين كه كپي كاري ميكنه شايد براي ماهم مفيد باشه ولي به خدا مجبور ميشم . دوستان اگه شما فردي راميشناسيد كه استاد اين علم وحرفه باشه و كارش عملي و كاربردي باشه خواهشا" با محصولش معرفي كنيد تا پناه به اين كلاه برداران نبريم . بينهايت ممنون10_004

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - tataloo - 10-20-2015 10:21 PM

مدیر سبز خوبه. خیلی از اینا که الان دارن از آموزش اینترنتی درامد کسب می کنن تو کلاساش شرکت کردن. مثل مدیر همیار وردپرس یا وان کلیک. که هردوشون الان دارن خیلی قوی و با انگیزه کار میکنن. و حرفه ای. حتی همین عباس منش ، هم تو یک ویدئو وان کلیک گفتش که من این فرد دوست منه و می شناسمش. حدس من اینه که تو همین کلاسای مدیر سبز باهم آشنا شدن. کلا مدیر سبز محصول کارخانه تولید اطلاعاتشو یه مقدار دیدم واقعا خوب بود.
ولی این عرفانی زاده با اون صدای زنونش نه تصویری از خودش نشون میده. نه دقیقا میگه سابقه درآمد اینترنتیش دقیقا از چی بوده؟ از کدوم محصول؟ من فکر میکنم اومده همین محصولاتو و حالا شاید محصولات خارجی رو (چون میگه من قبلا زبان درس میدادم) رو هم گذاشته یک دوره تشکیل داده.
و من فکر میکنم کارش گرفته چون دورش قبلا 1.200 بود الان شما میگی کرده 1.500. و جدیدا هم بازاریابی ایمیلی رو شروع کرده و چندین ایبوک طولانی و فایل تصویری داده بیرون. و داره رو بانک ایمیلی که از تبلیغات چند ملیونی خودش در ماه های اخیر جمع کرده استفاده میکنه و کارشو توسعه میده.
به نظر شخص من اگر واقعا فردی می خواد تو این حوزه وارد شه باید روند کار رقباشو بدونه. پس ناچاره همچین محصولاتی رو بخره. تا بفهمه بقیه چی کار میکنن. ممکنه و تنها ممکنه مثل محصول مدیر سبز محصول واقعا مفیدی هم توی اینها باشه.

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - tataloo - 10-20-2015 10:24 PM

راستی یک نکته تو کار اینها اینه که هم مدیر سبز و هم عرفانی زاده رو زبان مسلطن و به جای ما که داریم وقتمونو توی این فروم می ذاریم اونا وقتشونو تو فروم های مطرح دنیا می ذارن. فروم هایی که کله گنده های بازار اینترنت دنیا توش شرکت می کنن. یا به جای ما که باید محصول مدیر سبزو بخریم اونا میان محصولات افرادی چون برایان تریسی و ... رو می بینن. و خیلی خیلی سریع تر از ما از اطلاعات جدید دنیای نت و آخرین استراتژی ها باخبر میشن.
عرفانی زاده میگه من تو همین فروم های خارجی با افرادی آشنا شدم که درامد بالا داشتن و اونجا یاد گرفتم چه طور منم پول دربیارم از نت.

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - سعید یوسفی - 10-21-2015 08:46 PM

چیزی که از مطالب عرفانی زاده برمیاد اینه که یه نسخه ثابت رو داره برای همه تجویز می کنه.راه اندازی فروشگاه فایل با محوریت آموزش . خوبیش اینه که یه راه عملی و قلق هاشو از صفر تا صد یاد میده. اما اینکه چقدر برای راه اندازیش و افتادن روی ریل باید زحمت بکشید مسلما زیاد. چیزی که مشخصه اینه که برای رسیدن به نتیجه در هر کاری باید تلاش زیادی داشت. مثلا اگر به نحوه بازاریابی خود عرفانی زاده دقت کنید می بینید که مرحله به مرحله با ارسال ایمیل داره مخاطب رو به سمت ثبت نام و واریز پول پیش می بره. و کلی داره برای بازاریابیش زحمت می کشه. پس اینجور نیست که خودش هم به این راحتی پولدار شده باشه.

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - hosein3449 - 12-09-2015 01:22 AM

(10-19-2015 10:05 PM)omid59 نوشته شده توسط:  باسلام خدمت دوستانHeart
من يه مدتي هست باسايتي اشنا شدم كه يك محصولي داره به نام رازيك ميليون دلاري كه در مورد نحوه ي كسب درامد از اينترنت و ايجاد كسب و كار اينترنتي اموزش ميده و قيمتش 1500000 تومان است و به تنهايي توان خريد ندارم از دوستان اگه مايل باشند تشكيل گروه بديم و اين محصول را بخريم و به نظرم كاربردي هست و از صفر تاصد به شكلي ساده و كاربردي اموزش ميده . منتظر دوستان هستم.10_004
دوستان عزیز سلام
تمامی کامنت ها رو خوندم و خیلی برای خودم و شما و ایران متاسفا شدم. دوستان من یک سال هستش که با اقای عرفانی زاده کار می کنم و از کاربران سایتش هستم اگر به سایتش برید اسم من رو در لیست مشتریان وفادارش می بینید. من در ۳ ماه گدشته بیش از ۲۵ میلیون تومن در این سایت خرج کردم و ایمان دارم که این مرد بی نشیره. من دوره مدیر سبز رو خریدم. دوره مدیر وب رو خریدم ولی هیج کدوم به اندازه دوره عرفانی زاده خوب و تاثیر گذار نیست. متاسفم برای اون افرادی که توهین می کنن. لقب کلاه برداری میدن و ...
بابا چرا ما اینجوری شدیم؟ یه بنده خدا مثه ما بوده رفته زحمت کشیده یاد گرفته حالا داره راهی که رفته رو یاد میده خودشم که گفته اینا رو یاد گرفته. خدا می دونه وقتی با این استاد اشنا شدم یه ۵۰ هزاری تو جیبم نداشتم دورشو رایگان بم داد و گفت می دونم که می تونی حسین و امروز بعد از یک سال دستم توی جیب خودمه.
برید از خدا بترسید که هیچی براتون مهم نیست و هرچی به زبونتون میاد رو میگید
به خدا اگه این مرد رو مسشناختید می فهمیدید استاد شایسته ی کیه. من دست استاد عرفانی زو می بوسم. زندگی ام رو مدیونشم.
به خدا باختید اگه گول این حرف های بیهوده رو بخورید. خدا شاهده از نزدیک دیدم که استاد عرفانی جطوری پول میسازه
دوست تون دارم دوستان
خداحافظ

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - sinap - 12-09-2015 01:49 AM

(12-09-2015 01:22 AM)hosein3449 نوشته شده توسط:  
(10-19-2015 10:05 PM)omid59 نوشته شده توسط:  باسلام خدمت دوستانHeart
دوستان عزیز سلام
تمامی کامنت ها رو خوندم و خیلی برای خودم و شما و ایران متاسفا شدم. دوستان من یک سال هستش که با اقای عرفانی زاده کار می کنم و از کاربران سایتش هستم اگر به سایتش برید اسم من رو در لیست مشتریان وفادارش می بینید. من در ۳ ماه گدشته بیش از ۲۵ میلیون تومن در این سایت خرج کردم و ایمان دارم که این مرد بی نشیره. من دوره مدیر سبز رو خریدم. دوره مدیر وب رو خریدم ولی هیج کدوم به اندازه دوره عرفانی زاده خوب و تاثیر گذار نیست. متاسفم برای اون افرادی که توهین می کنن. لقب کلاه برداری میدن و ...
بابا چرا ما اینجوری شدیم؟ یه بنده خدا مثه ما بوده رفته زحمت کشیده یاد گرفته حالا داره راهی که رفته رو یاد میده خودشم که گفته اینا رو یاد گرفته. خدا می دونه وقتی با این استاد اشنا شدم یه ۵۰ هزاری تو جیبم نداشتم دورشو رایگان بم داد و گفت می دونم که می تونی حسین و امروز بعد از یک سال دستم توی جیب خودمه.
برید از خدا بترسید که هیچی براتون مهم نیست و هرچی به زبونتون میاد رو میگید
به خدا اگه این مرد رو مسشناختید می فهمیدید استاد شایسته ی کیه. من دست استاد عرفانی زو می بوسم. زندگی ام رو مدیونشم.
به خدا باختید اگه گول این حرف های بیهوده رو بخورید. خدا شاهده از نزدیک دیدم که استاد عرفانی جطوری پول میسازه
دوست تون دارم دوستان
خداحافظ

این دست خط چقد آشناست
عه استاد عرفانی شمائید؟؟؟ 35 35
استاد چقد قسم میخوری ، ما قبولت داریم ولی ازت راز نمیخریم 36

RE: پيشنهاد تشكيل گروه براي خريد راز يك ميليون دلاري عرفاني زاده - saadati - 12-09-2015 05:31 AM

آقا اینا کلاهبرداریه پول بابت اینا ندین