ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
زمان کنونی: 06-16-2024, 06:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: blogffa
پاسخ:
بازدید: 23336

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
03-06-2015, 09:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-06-2015 09:41 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #65
RE: بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان)
(03-06-2015 09:18 PM)king_young نوشته شده توسط:  سلام استاد عزیز ، خوبید ؟
من نمیدونم چرا وقتی به خواسته هام میرسم دیگه واسم بی ارزش میشند . من یه شغلی رو توی رویاهام تصور می کردم که الان بهش رسیدم ولی بعد از 9 ماه الان به فکر تغییر شغل افتادم .
خوب مشکل بیشتر اینه که من وقتی برای رسیدن به ارزوهام تصویر میسازم به چیزهای بدش فکر نمیکنم و فقط مثلا به جنبه های مثبت اون کار فکر میکنم ولی وقتی بهش میرسم میبینم اون چیزی نیست که من انتظازش رو داشتم . اخه من تصویر سازی ذهنیم عالیه با اینکه پشتکار قوی ندارم اما الان شغلی دارم که با تمام جزئیات چند سال قبل بهش فکر میکردم دقیقا هر چیزی که از ذهنم گذروندم برام اتفاق افتاده اما الان پشیمونم .
شما فرمودید که باید خواسته هام رو مکتوب کنم اما اگر مکتوب هم میکردم بازم این مشکلات پیش بینی نشده بودند ... پس تاثیر توی وضعیت الان من چی میتونست باشه ؟

ممنون

امید جان در وایبر سئوال فرمودند و چون فکر میکردیم ممکن است عزیزان دیگر هم ممکنه چنین سئوالی داشته باشند با هماهنگی هم در این تایپیک مطرح شد.

و اما جواب شما:
امید جان در سن شما طبیعی است که به اهداف اولیه خود زیاد راضی نباشید. اهداف را باید با بررسی و مطالعه و تحقیق کامل بنویسید. ضمن اینکه بر اساس توانائیهای خود در نظر بگیرید. حتما اهداف مکتوب شود و اگر نیازی بود تغییر داده شود.
همینی که فرمودید قدرت ذهنی سازی قوی داری پس میتوانی خواسته هایت را بقول معروف ابدیت کنی و روز بروز بیشتر به انچه که میخواهی برسی گرچه انسانها هیچوقت راضی نیستند و همیشه فکر میکنند که باید حرکتهای دیگری انجام دهند.
اهدافت را بزرگتر انتخاب کنید. توانائی رسیدن به آنها را خواهید داشت.
همیشه در خدمتم

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: king_young
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان) - jahanagahi - 03-06-2015 09:37 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) کامیار کاظمی 140 66,429 06-13-2022 10:20 AM
آخرین ارسال: Star9893

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS