ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 06-11-2024, 03:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 295830

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
02-13-2014, 12:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-13-2014 07:33 PM، توسط انضباط.)
ارسال: #795
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
من محمد 40 ساله
متاهل
کار ازاد
چند شغل تا حالا عوض کردم هیچ کدام راضی کننده نبودند از روی ناچاری چند صباحی جهت امورات زندگی مشغول کار بودم
شغل اولیه من تراش سنگهای قیمتی مثل عقیق و فیروزه بود اما متاسفانه فقط تراشکار مردم و بازاریها سنگ بزرگ و کوچک میدادند میتراشید م با دستمزد پایین سودشو بازاری میبرد
سنگ تراشیدم دستمزد گرفتم ده هزار تومان جلوی چشمم فروخت دو میلیون اخه بی انصاف این من بودم که سنگ بیشکل رو تراش دادم شبیه یک قلب خوشگل سنگ تو قبل تراش دو هزار تومان ارزش داشت بعد تراش فروختی دو میلیون سهم من شد ده هزار تومان شما بگید کی هست که آتیش نگیره از این همه ..........................
به هرحال مجبور شدم برای مخارج زندگی سراغ کار دیگه برم هی ..........
وقتی در انجام یک کاری دست و دلت یکی نباشه او کار کردن نیست بیگاریه و تلف شدن عمر
بعد از چند سال مهاجرت کردم به شمال
با کمک پدر زنم صاحب خونه شدم با کلی بدهی بعد از دوسال تقریبا نصف بدهی ها رو دادم
ولی خسته شدم حسابی.............................
چند وقت پیش یک دستگاه جوجه کشی کوچک خریدم و شروع به کار کردم خوشبختانه بد نبود
اما برای پیشرفت کافی نبود بخور و نمیر در میاد
سرتونو درد اوردم ببخشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iranboy , سعید محمدی , م.ع , یوسف خادم پیر , ahmad rezaee , alma , azim , یک همراه سبز , aria898210 , کامیار کاظمی , SM_HOSSEINI , مهدی 1 , vahid61 , Elixir , seemorgh , mirza01 , goldmen , jahanagahi
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - stoemen - 02-13-2014 12:54 PM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,810 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS