ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 06-11-2024, 04:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 295836

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
11-24-2013, 12:53 AM
ارسال: #732
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
به نام خدا
نام میثم
شهرت >>>>>>>
وضعیت تحصیلی: دوبار رشته عوض کردم فعلا پودمان فناوری اطلاعات می خونم البته فوق دیپلم میگیرم بعد 3 سال!!!!دوس دارم رشتم و عوض کنم باز ولی فعلا منتظر هستم تا یخورده اخر درسم تموم بشه دوس دارم برای لیسانس رشته مدیریت کسب و کار رو بخونم
وضعیت مالی : منفی 14 میلیون تومان!!!مغازه داشتم کم اوردم الان یکار سخت دارم که از 4 صبح تا 9 صبح شیفت اولشه و شیفت دومش از 11 صبح الی 5 بعد از ظهره درامدش ماهی 1میلیون و 500هزارتومانه ولی وقتی میام خونه دیگه حال هیچ کاریو ندارم از خستگی هلاک میشم دنبال یک کار دوم هستم که کمکم کنه تا سرمایه ای جمع کنم واسه تسویه بدهیهام و شروع یک کار بهتر دوستان واقعا کارم سخته فشار زیادی بهم وارد میشه دوس دارم زودتر وارد کار دیگه ای بشم
وضعیت اخلاقی :اخلاق نسبتا خوبی دارم یکی از بهترین اخلاقیاتم اینه که هیچ وقت کم نمیارم و تا اخرین حد توانم در کارها هستم
استعداد:من روی خودم زیاد فکر کردم سالهاست ک به خودم فکر میکنم و کاملا استعدادهام و میشناسم بزرگترین استعدادم نویسندگیه من یک نویسندم اما به این استعدادم بها ندادم برای اینکه فکر نمی کنم در ایران واسه نویسندگی تره هم خورد کنن و بشه درامد مناسبی باهاش بدست اورد
حرف ازاد:سالها کتابهای موفقیتی و مطالبش و می خونم و همچنان هم می خونم تقریبا بیش از نصف حرف های موفقیت رو می دونم اما تاحالا فقط به زندگیم گند زدم طوری که دیگه هرکاری میخوام بکنم با ترس و لرز انجام میدم اما دیگه واقعا تصمیم گرفتم خودم رو تغییر بدم یکی از عادت های بد وجود من اینه که ادم تنبلی هستم به خودم زحمت نمی دم برای رسیدن به اهدافم یکی دیگه از عادت های بد زندگیم عجول بودنه یعنی دوس دارم اگه کاری شروع کردم زودتر به موفقیت برسم و به ته کار برسم و الا وسط کار ذهنم خسته میشه و درجا میزنه درحالی که برای رسیدن به موفقیت باید اهسته قدم برداریم امیدوارم که بتونم اینبار تغییر کنم یکی از بزرگترین چیزهایی که در خوندن کتابهای موفقیت بدست اوردم این موضوعه که برای اینکه به موفقیت برسیم باید خودمون رو به انجام دادن کارهای خوب عادت بدیم و صبر داشته باشیم واقعا راه صد ساله رو نمیشه یک شبه رفت اگرهم بری خیلی زود برمیگردی,بزرگترین مانع در راه موفقیت فقط و فقط و فقط خودمون هستیم

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

Do It Now! هم اکنون انجام بده
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , کامیار کاظمی , م.ع
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Mking - 11-24-2013 12:53 AM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,810 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS