ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293735

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-15-2013, 02:23 PM
ارسال: #521
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
سلام دوستان. من بعد از یه دوره غیبت طولانی برگشتم. مهمترین اتفاق قابل گفتن اینه که از کارمندی خداحافظی کردم و تصمیم گرفتم مستقل کار کنم. توکل به خدا.

رشد و پیشرفت نتیجه ایجاد تغییر و تحول در زندگیست
مهندس عمران
پایه 2 نظارت و محاسبه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 0625 , 3ObHaN , MARYAR , manali , بابایی , mohammadshamosi , rad86 , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , Zahra_2015 , jahanagahi , م.ع
04-18-2013, 01:09 AM
ارسال: #522
با سلام و احترام خدمت دوستان
بنده علی کشاورز معتمدی هستم
فوق دیپلم نرم افزار و از لاهیجان گرفتم
حدود 7 کار بازاریابی و فروش انجام میدم
نیمچه مهارت هایی هم تو طراحی سایت ، مدیریت هاستینگ ، بازاریابی و فروش ، ولی علاقه اصلی بنده اینه که با یه نفر درباره کسب و کارش صحبت کنم و ایده برای بیشتر فروختن بهش بدم
همسر دارم و یه خدا خیلی دوستم داشت یه دختر بهم داده که الان دو سالشه و اسمش هستی
دفتره کارم میدون توحید تهران
و حرف آخر من با وجود دوستانی مثل شما میلیارد معنوی هستم ولی پیش به سوی میلیاردر شدن مادی

[align=center]کسی به خدا گفت: اگر سرنوشت مرا تو نوشتی،پس چرا آرزو کنم؟
خدا گفت: شاید نوشته باشم هر چه آرزو کند.
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , elaheh-hosseini , jahanagahi , 0625 , سودابه , مرتضی الهی , م.ع
04-18-2013, 01:30 AM
ارسال: #523
سلام
عباس ستایش هستم، فعال در زمینه خرید و فروش قیر طبیعی(گیلسونایت) و همچنین بازار معاملات ارزی جهانی...کلا تجارت رو دوست دارم.
علاقه مند به عرفان و خودشناسی...بهتر بگم از زمانی که در زمینه عرفان و خودشناسی تحقیق کردم و وارد این حیطه شدم زندگیم 100 درصد تغییر کرد.
بعنوان برادر کوچکتر، توصیه ای دارم خدمت دوستان...برای موفقیت مادی و معنوی ابتدا باید با نیروی درون خودتون آشنا بشید....کتابهای زیادی در این مورد هست.قدرت ذهن ناخوداگاه رو دست کم نگیرید...برنامه ریزی صحیح ذهن ناخودآگاه یعنی موفقیت، یعنی ثروتمند شدن چه از نظر مادی و چه معنوی...
Heart
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , REZA HAJISALIMI , goldmen , 0625 , کامیار کاظمی , m_grate29 , سیدمهدی هاشمی , mohammadshamosi , jahanagahi , مرتضی الهی
04-18-2013, 01:49 PM
ارسال: #524
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام. 27 ساله و کارشناس ارشد شیمی تجزیه هستم. تقریبا یک ساله که درسم تموم شده. تا امروز همش دنبال کار با معرفی تو کارخونه ها یا شرکت ها بودم که نه تنها نتیجه نداشته بلکه ناامیدمم کرده. امروز به این فکر افتادم که خودم بلند شم و واسه خودم کاری کنم،که با شما آشنا شدم. در واقع اینجا دنبال یه ایده یا طرحی هستم که بتونه ذهنمو باز کنه.
 تشکر شده توسط: MARYAR , دکتر شکراله پور , یک همراه سبز , حامد , 0625 , yu3f , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi
04-19-2013, 05:31 PM
ارسال: #525
با سلام و درود ب تمتمی اعضا و مدیران

من distance8 هستم
من گرافیک خودم و در حال حاضر بیکارم... هرزگاهی کاری چیزی باشه پروژه های انجام میدم و از این وضعیت بسیار ناراحتم چون من از نظر خودم استعداد و علاقه بسیاری دارم در این حیطه و اصلم دوست ندارم زیر دست کسی کار کنم ب هیچ عنوان...
کلن کارم تبلیغات.طراحی.تصویرگری و طراحی شخصیت هست و ب طراحی لباس و پارچه و شال خیلی علاقه دارم و طرح حای زیادی تو سرم می پرورونم ولی طریقه قرار گرفتن تو این کار رو اصلن نمیدونم...
دوس دارم برای خودم و با توجه ب استعدادی و حرفه ای که دوست دارم پیشرفت کنم کار کنم...
ولی اصلن هیچ راه و روشی برای حتی یک ذره بتر شدن نسبت به این شرایط رو نمی دونم...!
اینم از من...
 تشکر شده توسط: M3HDI , یک همراه سبز , 0625 , safire mehrabani , yu3f , دکتر شکراله پور , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi , 3ObHaN , mohammadshamosi
04-19-2013, 10:29 PM
ارسال: #526
سلام.
من احمد، 28 ساله، مجرد، دارای اعصابی پولادین، دانشجوی انصرافی رشته IT و مدیریت و برنامه ریزی علوم تربیتی. علاقه مند به پرورش دام و طیور و کشاورزی و باغبانی و صنایع دستی.
فعلا هم یک مغازه خدمات کامپیوتری دارم.
به آینده امیدوارم و انشاالله اینده از آن منه.
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , حامد , 0625 , yu3f , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi , 3ObHaN , م.ع
04-19-2013, 10:46 PM
ارسال: #527
(04-19-2013 10:29 PM)adrahmad نوشته شده توسط:  سلام.
من احمد، 28 ساله، مجرد، دارای اعصابی پولادین، دانشجوی انصرافی رشته IT و مدیریت و برنامه ریزی علوم تربیتی. علاقه مند به پرورش دام و طیور و کشاورزی و باغبانی و صنایع دستی.
فعلا هم یک مغازه خدمات کامپیوتری دارم.
به آینده امیدوارم و انشاالله اینده از آن منه.

البته یادم رفت بگم که نمایندگی اینترنت پر سرعت ADSL رو هم با همکاری یکی از دوستان برعهده دارم.
 تشکر شده توسط: 0625 , safire mehrabani , yu3f , sir-mahyar , jahanagahi
04-20-2013, 12:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-26-2013 10:34 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #528
ابتدا سلام وخسته نباشید من عطا عطایی هستم متولد1370 ساکن شهرستان دشتستان ازتوابع استان بوشهر هستم وتفکرات مثبت و مفیدی در زمینه کار افرینی وپول دراوردن وپیشرفت بسوی اینده دارم اما تا الان بدلیل محدودیت های مالی نتوانسته ام به هدف هایی که در ذهن دارم برسم مشتاق وامیدوارم که روزی بتوانم در زمینه های گوناگون تولیدی,صنعتی وکشاورزی.... جزبرترین وبالاترین های کشور باشم در ضمن مدرک تحصیلیم دیپلمه اما ازسواد روز وعلم روز به هیچ عقب نیستم ونخواهم ماند وهمچنین در زمینه وبلاگسازی وکامپیوترم کاربلد هستم

09172710981احمد کشاورزی
 تشکر شده توسط: 0625 , tondar12 , safire mehrabani , yu3f , یک همراه سبز , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi
04-20-2013, 01:40 AM
ارسال: #529
من همون سبزی آش sabziash باشم راحت ترم
26 سالمه
مهندس عمرانم و ساکن تهران - تهرانپارسم
تو زمینه زمین و باغ و ویلا و اینجور کارا فعالم
تو کار چرورش شتر مرغ سر رشته دارم
فقط اینو بگم اخرش میلیاردر میشم
اونم به دلار
فقط خدا کنه مفسد اقتصادی نشم

مرده آن است که نامی به نکویی نبرد

فشردن دکمه سپاس موجب دلگرمی بنده و تسلای خاطر بازماندگان میشود
 تشکر شده توسط: safire mehrabani , yu3f , یک همراه سبز , 0625 , rezaho , adrahmad , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi , م.ع
04-20-2013, 10:16 PM
ارسال: #530
یاسر هستم از گیلان .فوق دیپلم فوریتهای پزشکی .صبور ساده بیادعا
 تشکر شده توسط: mallarme , یک همراه سبز , safire mehrabani , 0625 , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS