ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 06:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293708

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-14-2013, 12:26 PM
ارسال: #511
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
(04-14-2013 12:23 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  شما با توکل به خدا و تلاش در راه جلب رضای خدا حتما موفقتر خواهید شد شک نکنید.

خيلي ممونم آقا مهدي از حمايتتون خوشحال شدم. انشالله شما هم موفق باشيد.

تا موفقيت يك گام باقيست : باور
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , 0625 , Peyman AL , mir abbas
04-14-2013, 12:42 PM
ارسال: #512
(04-14-2013 12:18 PM)حسين بابايي نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه عزيزان
حسين بابايي هستم. ٣٢ ساله . داراي مدرك فوق ليسانس در رشته مهندسي برق قدرت از دانشگاه علم و صنعت ايران. در سال ٨٦ كه هنوز فارغ التحصيل هم نشده بودم نامزد كردم و اين در حالي بود كه هنوز به خدمت سر بازي هم ورقته بودم !!! با مشكلات زيادي مواجه شدم. همزمان با شروع سربازي با كمك دوست عزيزم يك شركت ثبت كرديم. يادمه أون موقع يك ماه طول كشيد تا ٢٠٠ هزار تومان جور كنيم براي افتتاح حساب و ثبت شركت. دست به همه كاري زديم. پيمانكاري احداث شبكه هاي برق ، برگزاري كلاسهاي آمادگي آزمون كارداني به كارشناسي ارشد ، فروش آب تصفيه كن ، رسوبزدا، .....يه تا برگزاري كلاسهاي اتوماسيون صنعتي. ولي يه دو سالي همين جوري در جا ميزديم. تازه من همزمان بصورت حق التدريسي در ٣ تا دانشگاه و موسسه آموزش عالي هم تدريس ميكردم. خلاصه رومون خيلي فشار بود ولي راضي كننده نبود و آخر سال سر جاي اولمون بوديم!!! كم كم با تجربه تر كه شديم رفتيم به سمت طراحي شبكه هاي برق . خيلي زود تو اين كار موفق شديم و در طي يك سال طراحي شبكه هاي ٢٠ كيلولت سه استان شامل البرز، قزوين و زنجان رو گرفتيم. اوج موفقيت ما رفته سمت توليد سيستم هاي گرمايش تابشي بود. الان صاحب برند گرماسان ( طراح و توليد كننده سيستم هاي گرمايش تابشي ) در ايران هستم. الان دومين برند برتر تو اين زمينه تو كشور هستيم. خيلي دوست دارم با كسب تجربيات بيشتر از اين انجمن و دوستان و اساتيد خوبم در اينجا تبديل به برند برتر بشيم. و رقيبمون با برند گرماتاب دار ١٥ سال تجربه و سابقه رو كنار بزنم. پارسال در اوج مشكلات اقتصادي كشور ترن اور ٢ ميلياردي داشتيم و لي ميخوام با كمك خدا إمسال اين رقم ١٠ ميلياردي باشي. به كمك همه عزيزان نياز دارم. ممنون

باسلام و درود امیدوارم که در این زمینه موفقیتهای بیکران کسب نمایید تا همه بچه های این انجمن خوشحال شوند

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

نيازمنديهاي داروغه براي تبليغات شما

daruqe.ir
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 0625 , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , سودابه , مرتضی الهی
04-14-2013, 12:44 PM
ارسال: #513
(04-12-2012 03:05 PM)pourmousa نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز
من پورموسی هستم و 38 سال دارم...
تحصیلاتم در زمینۀ کارشناسی کامپیوتر سخت افزار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ترم 3 EMBA و همینطور ترم 3 Interior Designing (( طراحی دکوراسیون داخلی )) هستم.
من در رشتۀ تحصیلی ام یعنی کامپیوتر مدرس و استاد برنامه نویسی بودم اما این برمی گرده به سالهای خیلی دور و سابقۀ برگزاری دوره های روانشاسی و موفقیت و هستی شناسی را دارم ... در حال حاضر هم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام میدم و استاد یکسری از کلاسهای موفقیت و تحول آگاهی هستم . خودم در کلاسها و دوره های بسیاری هم بعنوان شاگرد شرکت کردم اما در این زمینه خودم را صاحب سبک می دانم و امیدوارم که بتوانم مطالب و تجربیاتم را در اختیار شما دوستان ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت کلاسهای حضوری ) قرار دهم.
دوست عزيز چجوري همزمان تو دو رشته تحصيل ميكنيد ؟؟ هر دو دانشگاه دولتي كه نميشه ؟؟؟ اگر ميشه يكم بيشتر توضيح بديد
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , مهدی گل محمدی , jahanagahi
04-14-2013, 12:48 PM
ارسال: #514
(04-14-2013 12:44 PM)Peyman AL نوشته شده توسط:  
(04-12-2012 03:05 PM)pourmousa نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز
من پورموسی هستم و 38 سال دارم...
تحصیلاتم در زمینۀ کارشناسی کامپیوتر سخت افزار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ترم 3 EMBA و همینطور ترم 3 Interior Designing (( طراحی دکوراسیون داخلی )) هستم.
من در رشتۀ تحصیلی ام یعنی کامپیوتر مدرس و استاد برنامه نویسی بودم اما این برمی گرده به سالهای خیلی دور و سابقۀ برگزاری دوره های روانشاسی و موفقیت و هستی شناسی را دارم ... در حال حاضر هم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام میدم و استاد یکسری از کلاسهای موفقیت و تحول آگاهی هستم . خودم در کلاسها و دوره های بسیاری هم بعنوان شاگرد شرکت کردم اما در این زمینه خودم را صاحب سبک می دانم و امیدوارم که بتوانم مطالب و تجربیاتم را در اختیار شما دوستان ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت کلاسهای حضوری ) قرار دهم.
دوست عزيز چجوري همزمان تو دو رشته تحصيل ميكنيد ؟؟ هر دو دانشگاه دولتي كه نميشه ؟؟؟ اگر ميشه يكم بيشتر توضيح بديد

سلام جناب اقای پورموسی ایول که استاد روانشناسی هستی شما در چه زمینه تبحر دارید ایا در فرا روانشناسی هم استاد هستید با تشکر بابائی(carna)

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

daruqe.ir
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , فرهاد قربانی , jahanagahi
04-14-2013, 12:50 PM
ارسال: #515
(04-21-2012 09:11 AM)SAMIRA نوشته شده توسط:  من خانم س.م 27 ساله. اهل شیراز. کارشناسی کامپیوتر. 6 سال سابقه کار دارم در زمینه کامپیوتر. به شبکه علاقه زیادی دارم .در آموزشگاه تدریس میکنم.
تدریس و مدیریت دو شغلی هستش که من در آن بسیار موفق هستم.
در فرهنگ لغت زندگی من کلمات نمیشه، نمیذارند، امکان نداره و... وجود نداره.
بنظر من برای رسیدن به ثروت نباید ذهن فقیرانه ای داشت.
من معتقدم و معتقدم و ایمان دارم که هیچکس و هیچ چیز در زندگی ما مسبب و دلیل شکست و موفقیت ما نخواهد بود جز خود ما.
اگر میخواهی پول درآوری و ثروتمند شوی باید راه پول درآوردن را بلد باشی.
دائماً در انتظار رسیدن الهامات نوید بخش نباش. تو تلاش کن آنها خود به سراغت می آیند.

سميرا خانم حرفاتون خيلي بهم اميد ميده يه جوري انگار حرف دل خودمه كه چندوقتيه ميخوام به بقيه بفهمونم اما كسي درك نميكنه واقعا زيبا بود واقعا
ممنونم
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , jahanagahi
04-14-2013, 12:58 PM
ارسال: #516
ممنون محمد جان مرسي از انرژي مثبتت. بالاخره هم فاميلي هستيم و بايد هواي همديگه داشته باشيم5_004

تا موفقيت يك گام باقيست : باور
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , jahanagahi
04-14-2013, 01:12 PM
ارسال: #517
(04-30-2012 04:21 AM)rad86 نوشته شده توسط:  امروز با این انجمن آشنا شدم و اولش فکر کردم از این انجمناست که مثل بقیه مدل تند آتیشی شروع میشه و آروم آروم خاموش اما با خواندن مطالب دوستان نظرم عوض شد و مطالب به حدی دوستانه و صمیمی و محترمانه بود که با وجود اینکه صبح باید 7 پاشم تا الان که 3 شب هست نشستم و تو قسمت های مختلف انجمن سرک کشیدم.
منم رادین هستم - متولد فروردین 65 - مجرد و اهل تهران
از دوران دبیرستان بود که فهمیدم رو اموال و ارث پدری نمیشه حساب کرد و فقط از خدا سلامتی همه پدر و مادرها رو خواستار - اعتقاد دارم که اگر اونا سلامت باشن ما خودمون می تونیم به خیلی بیشتر از اموال و ارث اونها برسیم-از دوم دبیرستان کارم رو شروع کردم - اون موقع یادمه که اینترنت خیلی بحث تازه ای بود و هنوز فروشگاه اینترنتی و فروش در اینترنت باب نبود و اصلا سیستمی به اسم پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل و ... نبود - یادش بخیر با پول تو جیبی و عیدی و ... کارت اینترنت البرز میگرفتم - 10 ساعت 3000 تومن - جد و آبادم رو میورد جلو چشم تا وصل بشه Smile)) تو سیستم پرشین بلاگ که تازه اره افتاده بود و اجازه نمیداد کسی توش کار تجاری کنه - با ایمیل به ادمینش ازش اجازه گرفتم که من رو مستثنی کنه و اولین وبلاگ تجاری رو زدم از فروش دیتا و سی دی های آموزش متنی در زمینه های مختلف که خودم مطالبش رو جمع آوری و ادیت و ویرایش میکردم می ساختمشون گرفته تا جنس های کادویی و خاص - اولین نفری بودم که تو اینترنت بطور خیلی وسیع گردنبند مروارید عشق در سایتهای خارجی پیدا کردم و تو اینترنت ایرن شدیدا تبلیغ کردم و پخش کردم- بعد مدتی دیدم اوضاعم تو کامپیوتر خرابه و رفتم با خرید کلی کتاب آموزش کامپیوتر و ساخت سایت و .... بعد از 1 سال از تاسیس وبلاگ ، اولین سایتم رو طراحی کردم و زدم و شد شروع درآمد خانگی و خرج بیرون رفتن و دوست و درس و ... و هرگز فکر نماکردم که پایه گذار خیلی از کارهای آیندم میشه .... تو سال 84 جزو اولین نفراتی بودم که با اولین سیستم پرداخت در محل ایران - به اسم سیستم پرداخت-قرار داد بستم برای سایتم و گسترش فروش اینترنتی - تا سال 85 خیلی چیزها رو بصورت تجربی یاد گرفتم - بخصوص بحث بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و طوری شد که تا سال 88 بیش از 40 سایت زدم و بیش از 50% سایت ها زمینه کاریشون تا اون موقع در ایران و به فارسی وجود نداشت و من اولین بودم - علاقه خاصی به سایت های خارجی داشتم و شبها با چرخیدن توشون خیلی ایده بهم میداد که ایرانی شدش رو در ایران اجرا کردم - هرگز به کار اینترنتی به چشم کار نگاه نکردم چون کلا از اینترنت و مجازی بدم میومد اما دیگه شده بود قسمتی از زندگیم و درآمدم و هنوزم ولکنم نیست - جالبه که بگم از چت و انجمن و ... متنفرم و اینجا اولین انجمنی هست که عضوشم- اما صبحها در کنار درس و دانشگاه کار های مختفی راه انداختم از جمله زدن دوتا استودیو ضبط موسیقی - راه اندازی گیم نت - ثبت شرکت برنامه نویسی و تبلیغات اینترنتی - شرکت پخش لوازم تزیینی و کادویی خاص - چاپ های خاص مثل چاپ روی گل طبیعی و شمع و ناخن و خدمات و فروش دستگاه های چاپ خاص - شرکت برنامه نویسی آموزش های مجازی - زدن بوتیک - راه اندازی مزون زنانه - کارهای خدمات پتینه ساختمانی و .... ازشون راضی بودم اما دیگه دست تنهایی دیونم میکرد و از طرفیم از دانشگاه و رشته ای که می خوندم - میکروبیولوژی - متنفر شده بودم و داشت اعصابمو خورد میکرد - از طرفی سال 87 بود که با چند نفر از بزرگان آهن ایران در جایی ملاقات داشتم - کسایی که اصلا نامشون در جایی نبود و نیست - البته به جز محمد جابریان که دیدم در این انجمن اسمش رو بخاطر خرید سهام فولاد خوزستان ذکر کرده بودید - این دیدار خیلی روم تاثیر گذاشت و در همون حین خوندن کتاب های موفقیت و یک شکست اساسی عشقی که یهو صبح پاشدم و رفتم دانشگاه انصراف رو دادم و نامردا هم گفتن اگه میخوای فوق دیپلم بدیم بهت برای واحد هایی که پاس کردی باید یک ترم بری در دانشگاه های توابع که منم گفتم نه فوق دیپلم رو یادگاری از من نگه دارین که بشه عبرت برای دانشجوهای بعدی و بعدشم پلیس10 و دفترچه خدمت رو فرستادم و کله رو تراشیدم و رفتم خونه - بماند که چه هیاهویی شد و چقدر بهم برخرد کردن که دیوانه 6 ترم خوندی و حالا با دیپلم و انصرافی میری سربازی؟! گفتم آره..من تصمیمم رو گرفتم می خوام در آینده بشم شبیه آقای فلانی و این شد تصمیمم...بماند که روز قرعه کشی سربازی چه کشیدم و سر از اهواز در آرودم اما بعدش همه چیز همونایی شد که فکر میکردم - باورم نمیشد - من همیشه قانون راز و ... ر. مسخره میکردم و شدیدا آدم مادی گرایی بودم و حالا میدیدم که رفتم سربازی با مدرک انصرافی و دیپلم و تا روز آهر حتی 1 ساعت هم کشیک ندادم و حتی یک شب هم نموندم تو پادگان و بعد از آموزشی منتقل شدم تهران و عصرا خونه بودم!دقیقا همون رویایی که داشتم عملی شد - تو سربازی یک روز در میون و روزی 4 ساعت رفتم کلاس فشرده انگلیسی و تا تافل رسیدم و دیدم که بله ... قانون راز درست هست و به افراد یکه مثل من بهش شک دارن باید گفت که تا وقتی رویات رو حس نکنی نمیتونی برسی بهش ... وقتی حس میکنیش یعنی طوری تو ذهنت تصورش میکنی که تمگار الان توش هستی ، مطمئن باش بهش میرسی ... هنوزم باورم نمیشه اما از سال 87 به بعد به هرچی اینجوری فکر کردم یا رسیدم یا نزدیک شدم - بعد سربازی به اسرار خانواده کنکور دادم - بدون اینکه لای کتاب رو باز کنم - نتیجه ها اومد کسب باور نمیکرد - تو آزاد انتخاب اول مدیریت بازرگانی تهران مرکز و سراسری مدیریت کارآفرینی قبول شدم - چون دیدم کارآفرینی برام جالبه اون رو ثبت نام کردم - البته دانشگاه غیرانتفاعی به حساب میاد - اما چیزی که آزارم میداد دوره از هدف اصلیم بود - تبدیل شدن که یکی از بزرگترنی افراد صنعت آهن ایران - به حدی دورم رو شلوغ کرده بودم که تو کار غرق شده بودم - باور کردنی نیست اما 14 تا سیم کارت داشتم ! چون برای هر سایت و هر کار باید یک شماره میذاشتم تو سایت و نهایتا یک شماره مشترک رو در 3 سایت میذاشتم که مشتری نگه این یارو همه کاره هست پس هیچی حالیش نسیت - تو هر کاری که رفتم سعی کردم تا جایی برم که بتونم مشاوره بدم و اجرا کنم و اینا اذیتم میکرد دیگه حوصله مشتری و موبایل رو نداشتم که شروع کردم به واگذاری کارها و ایده ها و سایت ها ... البته هنوز سایت و دومین های خوب رو دارم و دارم هی با افراد مختلفی که حس میکنم تواناییش رو دارند شریک میشم - دامین و کا رو جا و تلفن از من و گردوندن سایت از اونا که طبق توافق بصورت درصد از فروش کار میکنیم - اما این قضیه راز رو جدی بگیرین دوستان - اصلا شک نکنید - من سال 89 سرباز بودم و شرکتی که الان هم دارمش رو ثبت کردم و جاش رو اجاره کردم ماهی 400 تومن - برای یک سرباز که نمیتونه صبحها سر کار باشه حماقت بنظر میاد اما کردم و شد چون میدونستم میشه -دیده بودمش-دقیقا شرایط شرکت همونیه که میدیدم - کوچولو و با نمک - دنج و بدون هیچ پنجره ای که رو به خیابون و ماشین باز بشه-اما باز از آرزوم دور بودم - کشی که اسطوره من بود خیلی خیلی بالاتر از این حرف بود - همین کافی که بگم به من عریبه وقتی برای بعد از عید رفتم پیشش بعنوان عیدی یک تبلت 10 اینچی داد و پدرانه گفت که دارم با این کارا و این همه این شاخه و اون شاخه پریدن وقت تلف میکنم - قشنگترین حرفی که شنیدم ازش این بود که اگر در یک کار - مثلا چاپ روی گل طبیعی - یکسال بودی دیگه همون رو ادامه بده و مطمئن باش که موفق میشی اما هر سال عوضش نکن و بعد از این حرف تصممی گرفتم برم شارد بشم تو بازار آهن - صبحها شاگرد مغازه بودم - اونم بصورت بدون حقوق و فقط پورسانتی و عصرا میومدم شرکت که ببینم بچه هایی که گذاشتم اونجا چه کردن و فروش چطور بوده و ... و حالا تو بااز آهن یک مغازه رو میشه گفت شراکتی دارم و شرکتمم کارش رو خیلی منظم کردم و دارم شرکت بعدی رو میزنم - و همش رو مدیون همون نصیحتم که گفت اگه پیدا کردی چیزیو که عشقت هست و یکسال انجامش دادی دیگه بچسب بهش ... رفتو تو کار آهن و تخصصی رفتم تو کار لوله و ورق و چون خیلی مطالعه در زمینه بازرگانی داشتم براشون واردات انجام میدم - سرمایه از اونها و کار از من و همین دستم رو پر کرد و بالاخره امسال بعد از عید اولین فروشم 2660 تا لوله 6 متری بود ... خیلی بیشتر از چیزی که تو برنامه و آرزوم بود و خیلی راه مونده تا بتونم به هدفم برسم ... من در حدی نیستم که بخوام نصیحتی کنم و سرتون رو درد آوردم اما چند تا چیز رو تو زندگی یاد گرفتم و بهشون ایمان دارم:
1 - قانون راز وجود داره - اما اگه بخوای بشینی و فقط فکر کنی بدون کهداری وقت تلف میکنی
2 - هرگز نترس - تهش اسمه که قرض بالا میاری و میری زندان - بخدا من تمام کارهام رو با پس انداز خودم و قرض شروع کردم و حتی تا الان 3 بار مجبور شدم پول نزول کنم کمه بیشترین پول قرضی و نزولی مال زمانی بود که سرباز بودم و کارها رو راه اندازی میکردم - پس ترس نداره - تهش اینه که میری زندان و حسابی استراحت میکنی
3 - اگر حرف مردم برات مهمه و میخوای برا اونا زندگی کنی بدون که یک مرده متحرک بیشتر نیستی
4 - تا وقتی که کارمند هستی و از یکی دیگه حقوق میگیری از خودت توقع نداشته باش که کارآفرین و تاجر و ... موفقی بشی - تمام لذت کار آزاد در ریسکش هست و این قانون رو همیشه حفظ باش که ریسک بالاتر = سود بیشتر در کار آزاد . پس تا وقتی که خیالت از حقوق آخر ماه جمع هست خیچ استرسی نداری که از جا بلندت کنه که زودباش فکر کن - ایده بساز - حالا ایده رو اجرا کن - من تاحالا پولداری رو ندیدم که کارمن بوده باشه - نمیگم نیست اما من ندیدم
5 - رویات رو حس کن - شکلش رو بکش - خودت رو توش ببین - اونقدر بهش فکر کن که شبا خوابش رو ببینی - بقول استاد زبان انگلیسی که خیلی دوسش داشتم - میگفت وقتی بگین زبانمون خوبه که بتونین شبا خوابتون رو به زبان انگلیسی ببینید
6 - از آدمای منفی باف و لاف زن و اهل فقط حرف زدن خوشم نمیاد - حس میکنم هم وقتم باهاشون تلف میشه هم انرژی ازم میگیرن - اگر فقط با ایده میشد پولدار شد مطمئن باش نصف جمعیت زمین پولدار بودن - هیچ میدونی رفتگرا که شب تا صبح در تاریکی و آرامش کامل زمین جارو میکنن هر شب تا صبح چند تا ایده خوب به سرشون میزنه!!اگر هم فکر میکنی که با خر کاری میشه به پول رسید بدون که پشتکار رو با خر کاری اشتباه گرفتی - اگر اینطور بود کارگر های ساختمانی و کلا قشر کارگر باید الان میلیاردر بود
7 - عشق کاریت رو پیدا کن و واردش بشو - ازش لذت ببر - واقعا دیگه نمیتونی ازش دل بکنی - همه از حاجی بازاری و قشر بازاری زیاد خوب نمیگن بخصوص اگه بگی که تو بازار آهن شاد آباد هستی!! جایی که صبحها قبل از اینکه کرکره رو بدی بالا میبینی که همسایه هات دارن بجای سلام اول از همدیگه با الفاظ شیک حال خواهر و مادر همدیگرو میپرسن الفاظی که تو 3 دهه زندگی هرگز نشنیده باشی - اما من از همین محیط انرژی میگیرم چون میدونم که از جای درستی شروع کردم و به آرزوم ختم میشه
8 - صبر و صبر و صبر + پشتکار و پشتکار و پشتکار داشته باش که کار آزاد این دو رو حتما میخواد + جرات از داست دادن کل مال در یک شب - هروقت خواستم با کسی شریک بشم تنها سوالم ازش این بوده که فلانی تو که الات 10 ملیون داری میذاری وسط و میدونی که دوره بازگشت این کار 6 ماهه هست ، اینقدر مردش هستی و اینقدر جنبه شراکت داری که 6 ماهه دیگه هم بشینیم روبروی هم و بخندیم بگیم چه باحال پول رو بباد دادیم؟؟ و برامون یه تجربه 20 ملیونی بجا گذاشت که دیگه وارد این کار نشیم یا قبل وارد شدن مثلا فلان کار رو بکنیم؟!
9 - هرگز با دو قشر شریک نشو یکی کسی که خدا رو قبول نداره و یکی کسی که به زنش خیانت میکنه - مطمئن باش این دو قشر تو شراکت اساسی سرت کلاه میذارن - چون وجدان ندارن و به اصلی ترین شریکشون که شریک زندگیشونه دارن خیانت میکنن پس وای به حال تو که شریک مالش هستی
10 - و در آخر بدون که هرگز نگی فلانی شروع کرد چون داشت و از من سر تر بود یا پولش بیشتر بود - همیشه تو شرایط سخت هست که میتونی خودت رو بسنجی و اگر جرات کنی کار راه بندازی مردی - وگرنه در شرایط مطلوب اقتصادی بدون که عمه محترم بنده هم میتونه کارآفرین بشه اونم ار نوع نمونش - خیلیا از صفر شروع کردن - من پول خرید دامین هم نداشتم - شرایطم طوری بود که هرگز نمی خوام به اون سالها برگردم و یا حتی فکرش رو کنم - اما باز میگفتم از من بدبخترم شروع کرده و موفق شده-پس بدون میتونی-قبول دارم با پول نزول که برکت نداره نمیشه کار کرد اما شاید تقدیر الهی بوده که من رو در شرایطی گذاشت که هیچ راهی نداشتم و هیچ کسی حتی صمیمی ترین افراد دورم هم بهم پول قرض ندادن و برای رسیدن به اهدافم مجبور شدم نزول کنم.

خوشحالم که تو این جمع وارد شدم - خیلی زیبا و صمیم هست - ادمین عزیز بدون که از این جا خوب میشه پول ساخت و راحت میشه صندوق رو پرکرد و درست و اساسی خرج ایده های بچه ها کرد - ایده های اجرا شده و در حال اجرای زیادی در زمینه های مشابه دارم که خوب داره سود میده و در دراز مدت مطمئنم که خیلی سود آور هست - در زمینه سود اوری اینترنت ایران شک نکنید که واقعا جای کار داره - بخصوص در زمینه ارائه خدمات!!تو سایت های خارجی ببینید چه خدماتی داره ارائه میشه و ما متاسفانه تازه وارد بحث و فاز فروش اینترنتی شدیم - فروش خدمات سود آوریش خیلی بیشتر از فروش محصول هست - کمی در ایران دیرتر جواب میده و فکر کنم یکسالی نیاز به آماده سازی داره اما اساسی جواب میده
شرمنده که زیاد نوشتم و پر از ایرادات تایپی هست - بزنید پای خواب آلودگیم
به امید دیدار شما عزیزان در جلسات حضوری
دمت گرم آقا رادين يه چيزي بود كه چند وقته دنبالش بودم كه از يكي بشنوم و شما اونو گفتي(هرگز نترس - اگر حرف مردم برات مهمه و میخوای برا اونا زندگی کنی بدون که یک مرده متحرک بیشتر نیستی - تا وقتی که کارمند هستی و از یکی دیگه حقوق میگیری از خودت توقع نداشته باش که کارآفرین و تاجر و ... موفقی بشی - تمام لذت کار آزاد در ریسکش هست و این قانون رو همیشه حفظ باش که ریسک بالاتر = سود بیشتر در کار آزاد . پس تا وقتی که خیالت از حقوق آخر ماه جمع هست خیچ استرسی نداری که از جا بلندت کنه که زودباش فکر کن - ایده بساز - حالا ایده رو اجرا کن - من تاحالا پولداری رو ندیدم که کارمن بوده باشه - نمیگم نیست اما من ندیدم) امروز با خوندن اين تايپيك خيلي حال كردم واقعا بهم انرژي داد خيلي حالم خوبه منتظرم باش كه ميام ازت كمك بگيرم در آينده اي نه چندان دور
يه دنيا سپاس
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , حامد , rad86 , jahanagahi , lhm-rostami
04-14-2013, 01:13 PM
ارسال: #518
(04-14-2013 12:58 PM)حسين بابايي نوشته شده توسط:  ممنون محمد جان مرسي از انرژي مثبتت. بالاخره هم فاميلي هستيم و بايد هواي همديگه داشته باشيم5_004

مرسی گلم از ابراز محبتت بسیار ممنونم

daruqe.ir
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , zoofanoon , فرهاد قربانی
04-14-2013, 03:12 PM
ارسال: #519
خب بالاخره بعد از خوندن اينهمه مطالب قشنگ و زيبا كه امروزم رو متفاوت كرد و كلي بهم انرژي داد نوبت اين رسيد كه منم خودمو معرفي كنم
پيمان هستم 16 ارديبهشت امسال 19 سالم تموم ميشه من از تابستون پارسال بعد از كنكور با گرفتن يه اشتراك اينترنت پرسرعت بيشتر وقتم رو در اينترنت بودم مخصوصا اينكه ورودي بهمن هم بودم تقريبا يه نه ماهي بيكار بودم و الان افسوس ميخورم كه چرا زودتر با اين سايت آشنا نشدم نحوه آشناييم با اين سايت دانلود ماهنامه از سايت ميهن دانلود بود و الان خيلي خوشحالم كه يكي از اعضاي اين سايتم من در حال حاضر دانشجوي تربيت معلمم و اينكه الان اين رشته رو ميخونم به خاطر بي پيشنهاد يه مشاور بود به طوري كه من اين رشته رو در عرض 10 دقيقه جزو اولويت هاي اولم قرار دادم و علاقه اي به اين رشته ندارم و قصد انصراف دارم و چون ديدم چندتا از بچه هاي انجمن كنكوري هستن خواستم اينو بگم كه انتخاب رشته از كنكور خيلي مهم تره حتي اگر بدترين نتيجه رو هم بگيريد بازم بايد بهترين انتخاب رشته رو بكنيد چون خيلي مهمه من حسش كردم بهترين تصميم رو خودتون ميتونيد واسه خودتون بگيريد حرفاي ديگران رو بشنويد و در نهايت خودتون تصميم بگيريد چون اگر بعدها اتفاقي بيفته ديگران مسئوليت قبول نميكنند و همه چيز بر عهده شماست هركسي مسئول زندگي و سرنوشت خودش هست دنبال چيزي بريد كه دوست داريد واقعا دوستش داريد چندماه بعد از كنكور تا اعلام نتايج اوليه رو به بطالت نگذرونيد بريد دنبال آشنايي با رشته ها و پيدا كردن علاقتون حرف زياده ولي حتما دقت كنيد خيلي مهمه عمرتون رو الكي صرف چيزي كه نميخوايد نكنيد به مزايا توجه داشته باشيد مثل استخدامي و ....... ولي هرگز به خاطر مزايا نريد دنبال چيزي كه نميخوايد چون موفق نميشيد
ديدگاه من در مورد تربيت معلم با خيلي ها متفاوته من به چيزايي فكر ميكنم كه بقيه فكر نميكنن همه دنبال مزاياش هستن ولي معلمي كاري نيست كه بخواي به خاطر مزاياش بري بايد حتما علاقه باشه چون با بچه هاي مردم سر و كار داري و تربيت اون ها بر عهده ي توست از كار كارمندي بدم نمياد اما اين سبكش رو نه چون از نظر من كار سختيه و خوشحالم كه تو اين انجمن كساني هستن كه مثل من هستن به نظر من آدم بايد به فكر آيندش باشه اما تا حدي نه اينكه آينده اي كه حتي نميخوايش امروزت رو هم خراب كنه اينجا جاييكه چيزي به اسم ترس توش نيست يا حداقا من نديدم كسايي از آينده نميترسه و همه به فكر اينن كه تو زمان حال طوري تلاش كنن كه اينده ازش راضي باشن يه جايي خوندم كه در دنيا به دنبال رنجي باش كه لذتش باقي بمونه نه لذتي كه رنجش بمونه حالا چي برسه به اينكه كلا همش رنج باشه اينجا بهم اميد زندگي ميده ميگه كه كاري كه ميكنم پايان زندگي نيست بلكه تازه شروعشه چون چند وقتيه به خاطر تصميمم فشار هاي ديگران روم زياد شده ولي من سمت دلم ميرم و يه روزي بهشون ثابت ميكنم كه زندگي خيلي قشنگتر از چيزيه كه اونا فكر ميكنن روزي كه من به موفقيت رسيدم و اونا ميفهمن كه اشتباه ميكردن
به موسيقي و كاراي هنري علاقه دارم مثل طراحي( طراحي لباس و دكوراسيون و .......) و ميخوام برم رشته معماري كه يه تلفيقي از هنر و مهندسي هست و خيلي خوشحال شدم از اينكه خانم مهتاب هم رشتشون معماريه و به زودي از ايشون كسب تجربه خواهم كرد به حيوانات علاقه دارم البته همشون نه مثلا سگ و پرنده اكثرا حيواناتي كه كمي هوش دارن و حرف آدمو ميفهمن خيلي سعي كردم يه سگ بگيرم ولي نشد همه بهم ميخندن اما هيچكدوم نميفهمن كه من چي ميگم هيچكدوم نميدونن داشتن يه حيوون كه رفيقت باشه و به حرفت گوش كنه گاهي اوقات كه از ادما خسته ميشي اون پيشته و ازت خسته نميشه معرفتش از بعضي ها بيشتره و تنهات نميزاره و ........
بيشتر ساعات روزم رو موسيقي گوش ميدم همش هدفون تو گوشمه حتي تو خيابون احساس ميكنم با ديگران متفاوته افكارم شايد از نظر خيلي ها مسخره بياد اما من همينم و اين اخلاقياتم رو دوست دارم و ناراضي نيستم مثلا ميبيني اين هفته يه مدل لباش ميپوشم و يه مدل مو اما سه روز ديگه به سرم ميزنه و عوضش ميكنم اگه هميشه منو با هدفون ميبينن به نظرم خوبه به خاطر اينكه خيلي وقتا باعث ميشه حرفاي خيلي از آدما رو نشنوي من با خيلي از آهنگام خاطره دارم باهاشون لحظه هاي تلخ و شيرين زندگيم رو گذروندم باهاشون گريه كردم و خنديدم نميدونم خوبه يا بد با اينكه يه مرد هستم و بايد روحيه ي سختي داشته باشم اما خيلي لطيفم و احساساتي مبگن مرد نبايد گريه كنه اما من اعتقاد دارم گريه خيلي وقتا آدمو آروم ميكنه چون اگه بريزي تو دلت داغون ميشي
اين انجمن بهترين جايي هست كه من تا حالا ديدم آدماش با هم صادقن و به فكر همن و من ميتونم بگم يكي از بهترين اتفاقاي زندگيم همينه كه با اين انجمن و اعضاش آشنا شدم و به آينده خيلي اميدوار شدم اين انجمن باعث شده كه من ترسم بريزه و بدونم آدم بايد تلاش كنه واسه زندگي بهتر و اگه مهندس يا دكتر و ..... كه باشي نبايد منتظر باشي بيان دنبالت و ببرنت سركار بلكه بايد خودت كار ايجاد كني و چندنفر ديگه رو هم مشغول كني و مطمئنم زندگيم از اون راهي كه قرار بود برم دور شده چون و راه جديدي رو در پيش رو دارم خيلي خوشحالم كه ديگه عمرم الكي هدر نميره و فكر ميكنم و مطالعه اگه اين انجمن نبود شايد اين اتفاقا نميفتاد و من همچنان بيهوده زندگي ميكردم و انشاا... قصد دارم بيام تهران و با دوستاني كه امكانش بود ملاقات كنم و هم استاني هام رو هم كه در اولين فرصتي كه پيش بياد ميام مشهد و ميبينم
زياد حرف زدم ميخوام تمام مطالب انجمن رو خط به خطش رو بخونم و بهشون عمل كنم و جملات زيباش رو بنويسم
عاشق همتونم عزيزان موفق باشيد و به هرچي ميخوايد برسيد
 تشکر شده توسط: toofan245 , goldmen , سیدمهدی هاشمی , حسين بابايي , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , sabaeng , 0625 , Mrs.Seyedi , jahanagahi , lhm-rostami
04-15-2013, 10:27 AM
ارسال: #520
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام من افی هستم یعنی افسانه ولی همه افی صدایم میکنن از اینکه عضو این انجمن شدم خوشحالم ولی نمیدونم میتونم همکاری کنم یا نه
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , دکتر شکراله پور , sir-mahyar , yu3f , یک همراه سبز , کامیار کاظمی , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS