ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 07:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293714

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
08-11-2012, 04:36 PM
ارسال: #321
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کارآفرینان عزیز کشورمان

از اینکه در کنار شما دوستان جویای کار و کسب حلال هستم خوشحالم.

بنده رامین متولد سال 65 ساکن شهر تبریز هستم؛
لیسانس برق- الکترونیک دارم و علاقه زیادی به این رشته
تا حدود یک ماه قبل با یکی از دوستانم یه کارگاه زده بودیم که کارمون تولید تابلوهای تبلیغاتی مبتنی بر led و طراحی مدار الکترونیکی و نورپردازی و کارهای مرتبط بود و شکر خدا درآمد خوبی هم داشت ولی بنا بر دلایلی این کار رو رها کردیم و الان در حال بررسی چندتا شغل جدید هستم که به کمک خدا دوباره شروع کنم ، شغلی که با روحیاتم سازگار باشه.

خوشحالم در کنار شما دوستان عزیز هستم.
کوچیک شما رامین.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حامد , کامیار کاظمی , درناز , t.yousefi , m_grate29 , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , alicpu , rajo , nazli , سعید.کرمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , f.jafarankorjan , mseyfzadeh , بابایی
08-12-2012, 01:50 AM
ارسال: #322
سلام
سلما صدام میزنن. 32 سالمه.منم بچه خراسان جنوبییم. کارشناس تعاون و رفاه هستم اما از مدرک دانشگاهیم تا حالا استفاده نکردم. مربی کاراته هستم و کوهنوردی هم تا حدودی... (عاشق کوهنوردییم). هنوز باورم نمیشه که اینقد سنم بالاست. یعنی واسه خودم روزشمار عمر درست نکردم.
بوتیک دارم . به کشاورزی خیلی علاقه دارم و به امید خدا یه کاری رو در همین زمینه دارم شروع میکنم. خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم چون بهم انگیزه و انرژی میده. همیشه وقتی حرف از میلیاردر شدن میزدم همه بهم میخندیدن اما اینجا دیگه کسی مسخرم نمیکنه. هدف همه یکییه. از همه تون ممنونم.

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
من به اعجاز درونم اعتقادی راسخ دارم.
http://koohidar.blogfa.com
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , m_grate29 , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , SHAYAN.IRANI , madar , M3HDI , فرهاد قربانی , tondar12 , alicpu , rajo , سعید.کرمی , mir abbas , مهدی گل محمدی , f.jafarankorjan , jahanagahi , mseyfzadeh , بابایی
08-12-2012, 02:54 PM
ارسال: #323
سلام درناز خانم
پارتی بازی کردین!!!!
خودتونو دوبار معرفی کردینا...
موفق و موید باشین

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: درناز , amiryazdani138 , alicpu , rajo , سعید.کرمی , jahanagahi , بابایی
08-14-2012, 08:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-14-2012 08:13 PM، توسط roban.sabz.)
ارسال: #324
با سلام
پسری 30 ساله هستم .حدود 11 سال در مناطق محروم و روستا درس میدم (فوق دیپلم اموزش ابتدایی)تو این 11 سال هیچ پس اندازی نداشتم و همین مسئله باعث شده اعتماد به نفسم پایین بیاد و نتونم پیشرفت کنم . انگیزه ای برای ادامه تحصیل ندارم و شرایط کاریم باعث شده از کارم متنفر بشم .چون محلی که زندگی میکنم تا جایی که درس میدم حدود3 ساعت فاصله داره و خیلی چپ راه (ماشین درست گیرم نمیاد)به همین دلیل مجبورم تو روستا بمونم .پشتوانه مالی هم ندارم که کارم رو تغییر بدم .
یادم رفت بگم خوزستان زندگی میکنم
 تشکر شده توسط: m_grate29 , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , مهدی 1 , amiryazdani138 , alicpu , درناز , مهدی گل محمدی , rajo , nazli , سعید.کرمی , mohammadshamosi , jahanagahi , f.jafarankorjan , mseyfzadeh , بابایی , dehvar
08-15-2012, 11:13 PM
ارسال: #325
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
منم به نوبه خودم سلام عرض میکنم خدمت روشنفکرایی که آرزهای بزرگ دارن‏!من رضا هستم,۱۵ سالمه,دوم علوم انسانیم‏.راستش من اهداف بزرگی تو زندگیم دارم که میخوام به تک تکشون برسم.خیلیم خوشحالم که یه بزرگمرد روشنفکر مثل آقای مهندس کاظمی همچین ایده جالبی به ذهنشون خطور کرده که این انجمن رو بسازن.دست گرم همتونو از شهر تاریخی کرمانشاه میفشارم و برای همون آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

از تمام داشته هایت که به آن میبالی خدا را جدا کن,ببین چه داری‎?‎
به همه کمبودهایت که از آن می نالی خدا را بیفزا,ببین چه کم داری‏?‏
 تشکر شده توسط: alicpu , کامیار کاظمی , vahid61 , iranboy , مهدی گل محمدی , jahanagahi , P@RSA , nami , hamed.yegane , farid2012 , درناز , mir abbas , مرتضی الهی
08-18-2012, 12:20 AM
ارسال: #326
با سلام

حسین 33ساله هستم 15سال هست موسیقی هندی کار می کنم و خوشحالم که تو این سایت می تونم دوستای خوبی

پیدا کنم البته می خواهم موسیقی رو کنار بزارم وبه تجارت بپردازم ولی هنوز تو فکر هستم که چه تجارتی پر سود هست تا دست

به کار بشم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , alicpu , درناز , مهدی گل محمدی , nazli , سعید.کرمی , فرهاد قربانی , jahanagahi , mohammadshamosi , mseyfzadeh , بابایی , dehvar
08-21-2012, 11:38 AM
ارسال: #327
سلام - جعفران هستم. متولد 1355 شهر تبریز. کارمند بیمه ایران (شعبه آزادی تهران). در چند سال گذشته تجربیات خوبی در خرید و فروش سکه طلا بدست آوردم. در بازار معاملات آتی سکه در بورس کالا هم فعالیت می کنم. در حوزه بیمه و طلا هر مشورتی که دوستان لازم داشته باشند دریغ نمی کنم. با آرزوی موفقیت برای اعضای محترم و دوست داشتنی انجمن.

امن ترین جای استخر قسمت کم عمق استخره27ولی نه برای کسی که قصد شیرجه زدن دارد5_004
[/b]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , سعید محمدی , مــجــیــנ , M3HDI , rajo , alicpu , درناز , sajjad , nazli , amiryazdani138 , سعید.کرمی , mir abbas , r_ghn , sir-mahyar , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , jahanagahi , mseyfzadeh , بابایی , dehvar
08-22-2012, 04:34 PM
ارسال: #328
سلام

من مهدی هستم ، اگر بخام خودم رو معرفی کنم باید برگردم به گذشته . باید بگم که از بچگی خصوصیت بارزم فنی بودن و همه فن حریف بودن بوده که همه میدونن از 10 سالگی واشر شیرای آب رو عوض میکردم یا اسباب بازی های خراب رو به نحو خوبی تعمیر میکردم ، یکبارهم وقتی کوچکتر بودم باندهای ماشین بابام رو پاره کرده بودم تا از سیستم داخلی باند سردر بیارم Smile
این فنی بودن در واقع همیشه همراهم بوده . تو 12 سالگی با کیت های الکترونیک آشنا شدم و شد علاقه ام . برخلاف همه ی بچه های هم سن خودم زیاد شری نداشتم و همیشه یک چند تا جعبه کیت و رادیو خراب و مدار داشتم که با اونا سرگرم میشدم . اما الان که دو ساله دانشگاه قبول شدم دیگه سراغش نرفتم . دلم میخواست رشته ی الکترونیک قبول شم اما نشد .
تو ذهنم اهداف مثبت و بزرگ زیادی دارم ، و در کل آدم مثبت اندیشی هستم . گاهی وقتا که به طرحام فکر میکنم از شدت ذوق و انرژی ای که تو اون لحظه در من ایجاد میشه حتی خوابمم نمیبره (آخه معمولا شبا قبل خواب به طرحام فکر میکنم) ولی برخلاف ذهن فعالی که دارم ، اونقدر از جسمم کمک نمیگیرم

بعضی وقتا به خودم میگم اگه فقط به 20 درصد ، فقط 20 درصد اونچه که تو ذهنم بود عمل میکردم الان دنیا رو تغییر داده بودم .
شاید به خاطر این باشه که هر کاری رو تموم نکرده به سراغ کار بعدی میرم یا اینکه در آخر کار در یک قدمی طلا متوقف میشم چون یا 20 _20 رو میخوام یا صفر .
این موضوع حتی برا امتحاناتمم صدق میکنه ، وقتی که میخوام درسی رو 20 بگیریم و اونوقت شب امتحان میفهمم که به اون نمره نمیرسم دیگه درس خوندن رو میزارم کنار Sad

از دید داداشم آدم خسیسی هستم ولی از دید بقیه درست خرج کردن رو خوب بلدم و به جاش خرج میکنم .

یکی دیگه از خصوصیاتم از بچگی این بوده که دلم میخواسته چراغ راه دیگران باشم و راهنمایی شون کنم . یادمه وقتی کلاس پنجم بودم و حتی هنوز به سن تکلیف نرسیده بودم از پول تو جیبیم برای بچه های فامیل خوراکی میخریدم که اونا هم نماز بخونن (بچه هایی که از خودمم 2-3 سال کوچیکتر بودن )

یا وقتی که خیلی کوچیکتر بودم یادمه یکبار سیگار رو از دهن پسر عموم کشیدم و فوری انداختم تو جوب .

از طرف دیگه مقداری هم آدم احساسی هستم ولی تو تصمیماتم حساب کتابی رفتار میکنم .

از درون آدمی هستم که مذهبی بودن و با خدا بودن رو دوست دارم اما خیلی وقتا هم گناه میکنم .

دوست دارم همه ی کارها رو تجربه کنم و الان تجربه های زیادی هم داشتم ، از بنایی و نجاری گرفته تا باغبانی و ... این آخری هم که خروس کشتن رو یاد گرفتم Smile

قبلا بیشتر مرموز میزدم و به قول خیلی ها نصفیم زیر زمین بود اما الان یکم سیاستام فرق کرده
از خدا یک زندگی خوب میخوام و یک جهان برتر و همیشه دلم میخواد بتونم تو زندگیم راه گشای دیگران باشم و بتونم تاثیر مثبتی بر زندگی و تفکراتشون داشته باشم.

ببخشید که طولانی شد

غیر ممکن ، غیر ممکن است
هیچ محدودیتی وجود ندارد ، آنچه که هست فقط ساخته ی ذهن ماست
 تشکر شده توسط: sajjad , کامیار کاظمی , f.jafarankorjan , Delta.H , iranboy , jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , بابایی
08-28-2012, 08:47 AM
ارسال: #329
سلام
زهرا هستم. 29 ساله. امروز صبح وقتی که داشتم مجله خلاقیت رو میخوندم با این سایت آشنا شدم. ایده بسیار جالبیه.
من فرد بسیار خوشبین و خنده رویی هستم و ایمان دارم هر فکری که به ذهن انسان خطور میکنه قابل اجراست.
2 سال و نیمه که ازدواج کردم و واقعا نیمه گم شده ام رو پیدا کردم .برعکس من که بیشتر فکر میکنم ،همسرم مرد کاره و تا کاری رو به نتیجه نرسونه دست بردار نیست. روجیه ایشون باعث شده منم کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم.
کارمند دانشگاه بودم ، با وجود اینکه موفق بودم اما بدلیل شرایط کاری و اینکه همیشه دوست داشتم برای خودم(خودمون ) کار کنم در یک روز تصمیم گرفتم و از دانشگاه درامدم بیرون.
همسرمم استاد دانشگاه بود (معماری)او هم کلا درس دادن رو رها کرد و با هم یک شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون زدیم.
تازه اول راهیم ولی مطمئنم که به یاری خدا موفق میشیم.
چون آدم خوشبینی هستم و کتاب در زمینه موفقیت و بازاریابی زیاد مطالعه میکنم به افراد دور و برم هم توصیه میکنم برای خودشون کار کنند .
ایده های بسیار خوبی در زمینه کسب و کارهای مختلف دارم.
تازه میخوام برم دوره های آزاد معماری و طراحی محوطه تا به همسرم کمک کنم.
در این دو سال سرمایه گذاری های خوبی انجام دادیم و چون فکرامون به هم شبیه ، سختی ها رو تحمل میکنیم چون مطمئنیم زندگی بسیار زیباست.
هر دو تامون عاشق مسافرت هستیم و دوست داریم کل دنیا رو ببینیم . بخاطر همین پارسال با وجود اینکه ماشین هم نداشتیم (چون همه اعتقاد دارن اول باید همه چیز داشته باشن بعد به اینجور کارها بپردازن)رفتیم ترکیه و خیلی هم بهمون خوش گذشت.
یک توصیه: درسته که همه ما میخواهیم ثروتمند شویم ولی دوستان من اینو بدونید جوونی دیگه بر نمیگرده ، به همین خاطر ازش لذت ببرید وفقط فکر جمع کردن نباشید.
ببخشید زیاد شد.
شاد باشید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , f.jafarankorjan , Delta.H , iranboy , سعید محمدی , jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , بابایی , reza.sepehri , dehvar
09-02-2012, 02:36 PM
ارسال: #330
سلام
مهیار هستم ، 21 سالمه
فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و دانشجوی کارشناسی ساخت و تولید
رشته ام رو دوس دارم چون دید جدیدی نسبت به همه چیز بهم داده
خوشحالم از اینکه وارد این انجمن شدم و می تونم از اطلاعات دوستان استفاده کنم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , f.jafarankorjan , حامد , Delta.H , iranboy , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , بابایی , reza.sepehri
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS