ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 08:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293611

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
08-10-2014, 01:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-10-2014 01:58 AM، توسط آیه.)
ارسال: #881
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام
آیا اینجا باید خودم رو معرفی کنم؟
من حمید هستم.30 ساله.مهندسی کشاورزی خوندم.
الانم نمایندگی بیمه دارم. راستش از شغلم خیلی راضی نیستم. دنبال یه کار هستم که ان شالله بتونم شروع کنم و توسعه اش بدم اما ایده خوبی برای ایجاد شغلم ندارم.
به این سایت اومدم تا با همفکری دوستان بتونم کاروکاسبی خوبی دست وپا کنم. ان شاالله
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , جوان , jahanagahi , mohammadshamosi , Elixir , pedram_1364 , مریم30
08-10-2014, 09:18 AM
ارسال: #882
سهیل هستم 21 ساله دانشجوی رشته نرم افزار و شاغل به عنوان نمایندگان کارگاهای کوچک برای انجام کارهای اداری.حقیقتا فردی بی هدف می باشم و هیچ برنامه خاصی برای آینده زندگی ندارم و این برایم خیلی آزار دهنده است.در انجام کارها و فعالیت ها مصمم و با پشتکار هستم البته اگر هدف مشخص باشد. با تمام افراد سازگاری دارم و مشارکت برایم بسیار آسان است کم حرف و فکور می باشم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , جوان , jahanagahi , mohammadshamosi , Elixir , pedram_1364
08-14-2014, 09:34 AM
ارسال: #883
با سلام خدمت دوستان خوبم
بنده سعيد يوسفي ٣٤ سال سن دارم .بنده شغلم خلباني است و در يكي از خطوط هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران مشغول خدمت هستم.خوشوقتم از اين كه با اين انجمن اشنا شدم. بنده امادگي خودم را جهت همكاري با دوستان محترم اعلام ميكنم
با تشكر
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , جوان , jahanagahi , mohammadshamosi , MARYAR , کامیار کاظمی , Elixir , pedram_1364
08-15-2014, 08:21 AM
ارسال: #884
مقدمتان گلباران.10_004
عزیزانی که خود را معرفی کرده اند در یک مسئله با هم مشارکت دارند و آن مسئله خستگی از کار فعلی و شروع به حرکت جدید.
عزیزان به چند مسئله توجه فرمائید:
1- مهمترین موردی که باید مد نظر قرار بگیرد تغییر نگرش است.نمی توانم و نمی شود را با روشهای زیادی که در تایپیکهای انجمن نوشته شده از ذهن خود محو کنید.
2- هر کاری را که شروع میکنید شعار زیر را در نظر داشته باسید:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

3- نوع فعالیت کاری مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفندهای کار مهم است.
4- تایپیکهای : اگر بمن اعتماد داری و روانشناسی انجمن را به دقت مطالعه فرمائید.
موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , MARYAR , bayani , SM_HOSSEINI , یک همراه سبز , alireza091111 , sir-mahyar , saeed269 , کامیار کاظمی , Elixir , ahmad rezaee , pedram_1364 , مریم30
08-19-2014, 01:43 AM
ارسال: #885
سلام
من همین دیروز به این انجمن ملحق شدم
آسیه هستم 30 سال سن دارم و متاهل و دارای یک فرزند...مهندسی مخابرات دارم ولی متاسفانه شغلی ندارم
جدیدا شروع کردم به تهیه دسر و غذاهای فانتزی خانگی (عاشق این کارم)ولی نمیتونم کارم رو توسعه بدم چون جا ندارم....جا هم که ندارم پس نمیتونم ریسک کنم....کلا فقط فکر میکنم اهل ریسک کردن نیستم....چون همیشه میترسم از پسش بر نیام
از خصوصیات اخلاقی هم بگم که روابط عمومی بالایی دارم...لبخند در حوزه کاریم هیچ وقت فراموشم نمیشه.... زود عصبانی میشم...نقاشی هم میکشم برا تفریح
راستی در مورد کارم دروغ چرا...سفارشم زیاد ندارم چون تبلیغ زیادی نکردم
شاید توی پیک های روزانه شهر (بندرعباس) شروع کردم به تبلیغ کردن
 تشکر شده توسط: جوان , یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , کامیار کاظمی , Elixir , ahmad rezaee , jahanagahi , pedram_1364 , مریم30
08-27-2014, 01:02 PM
ارسال: #886
سلام
این اولین پست من در این انجمن هست.خیلی مشتاقم زودتر با کرابرای این انجمن آشنا بشم و فعالیت های بزرگیو شروع کنیم.

من 23 سالمه و 3 سالی هست دارم سعی میکنم از تفکرات قدیمی و سنتی که راه پیشرفت رو روی ادم میبنده دور بشم و اشتباهاتمو تو زندگی جبران کنم.شکر خدا خوب پیش رفتم و خیلی از اشتباهات گذشته رو موشکافی کردم و بهم اثبات شد هر چی بشیم کار خودمونه.واقعا باید افکارمونو تغییر بدیم تا زندگیمون عوض بشه.

عاشق ایده پردازی و تغییر هستم.دنبال فرصت های خالی هستم و ایده هام ثابت میکنه خوب از پس این جستجوها بر میام.

مشکلم کمبود نقدینگی هست که دارم سعی میکنم حلش کنم و تک تک ایده هامو عملی کنم.از ساده ساده دارم تا حرفه ای و گسترده.

از مسائلی که باید یاد بگیرم هم بازاریابی و مدیریت فروش و اطلاعات حقوقی هست که لنگ میزنم.

همیشه سعی کردم صبور مهربان باشم.اهل کل کل نیستم.از پرداختن به موضوعات ریز و جزئی بیزارم.از تحلیل مسائل و ارائه راه حل خوشم میاد.

دانشجو برق قدرت هستم.سربازی هم نرفتم.اما ایده هام جدا از تخصص رشتم هست.

مهمترین علاقم هم میلیاردر شدن هست تا بتونم محیط اطرافمو عوض کنم و گل امید رو توی دل ادمای اطرافم بکارم.زندگی زیباست
 تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , ahmad rezaee , SM_HOSSEINI , Lady , jahanagahi , pedram_1364
09-11-2014, 06:15 AM
ارسال: #887
سلام . درک بالایی از مسائل و اتفاقات دور و اطرافم دارم (دور اطراف یعنی 10-15 متری خودم نه شهر و کشور و جامعه Big Grin ) خودم را همیشه از بقیه عقب میدانم ؛ در هر مسئله ای .متاسفانه دوره نوجوانی ام را پای کامپیوتر و اینترنت هدر دادم . امسال کنکور دارم و علاقه و رقبت زیادی به درس خواندن ندارم ولی همه میدانند نمیشه نخواند .
همیشه ناراحت و افسرده و تنها هستم در این سن هیچ دوست صمیمی ندارم و از صبح تا شب پای اینترنت هستم . اعتماد به نفسم هست و کلا از هر نظر که بگید داغونو خستم . که خیلی خنده داره . بیشتر علاقه به شغل آزاد دارم یا پرورش حیوانات مختلف . بر حسب اتفاقی ثروتی در حدود 200-300 میلیون دارم که البته 100 میلیونش نقد است و یک جور احساس امنیت از آینده دارم که با داشتن این مبلغ نیازی به درس خواندن ندارم اما دوست دارم بهترین استفاده رو از این مبلغ ببرم اما خیلی ها هم سعی در گرفتن آن از من خواهند داشت به علت داشتن سن کم و بی تجربگی امید وارم در با استفاده از این سایت و با پشتکار و تلاش این مبلغ را تبدیل به کارآفرینی بزرگی در کشور کنم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , ahmad rezaee , SM_HOSSEINI , jahanagahi , pedram_1364
09-16-2014, 11:31 AM
ارسال: #888
اسماعیل هستم 23 ساله . مهندسی کمانیک دارم وارزوی من مدریت یک کارخانه صنعتی بزرگ هست.
میخواهم شروع کنم ولی کمی سردرگم هستم. امیدوارم اینجا دستانی پیدا کنم که بتوانند بنده را در عرصه کار و کار افرینی کمک کنند.
با ارزوی موفقیت برای همه
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , باران دختر , کامیار کاظمی , jahanagahi , pedram_1364
09-18-2014, 01:40 AM
ارسال: #889
سلام
من بارن هستم 10_004
دیپلم الکترونیک دارم و دنبال ایده و کارایی میگردم که بتونم وضعیتم رو از اینی که هست به وضعیت بهتری تغییر بدم و بتونم یک کار خوب و درامد متعارفی داشته باشم Angel
در زمینه سرویس قطعات و ایراد یابی و تعمیرات و خدمات صوتی و تصویری و کار بروی قطعات الکترونیکی مهارت کافی دارم

این رو هم بگم که من ترنسکشوال TS هستم و با توجه به مشکلی که دارم در بین جمع به سختی کار میکنم مگر اینکه جمعی که در اون مشغول به کار هستم جمع فهمیده با درک بالایی باشه و بدونه که یک ترنس فقط دچار اختلال هویت جنسی هست و در واقع یک منحرف نیست

امیدوارم که وارد جمعی شده باشم که هدف اصلی ایجاد کسب درامد و بهتر کردن شرایط کاری به دور از حاشیه ها باشه و تمام تمرکز دوستان بر روی ایجاد کسب و درامد خوب باشه
از اینکه وارد جمع شما دوستای خوب شدم خوشحالم 5_004

زندگی ، پنجره ای باز، به دنیای وجود
تا که این پنجره باز است ، جهانی با ماست
 تشکر شده توسط: bayani , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , MARYAR , SM_HOSSEINI , Presto , jahanagahi , pedram_1364 , مریم30
09-18-2014, 02:47 AM
ارسال: #890
بازم سلام یه سری از مطالب انجمن رو خوندم و تا حدودی به اهداف اصلی پی بردم
اولش فکر میکردم یه جایی جمع میشیم و شروع به کار میکنیم و الان می بینم که خودمون برای خودمون کار میسازیم
در واقع خودمون کارفرما و طراح کار خودمونیم
توی سایت راهنمایی های خوبی در زمینه کار و کارافرینی شده و به نکات کلیدی زیادی اشاره شده که توی کمتر جایی دیدم

صادقانه سایت خوبی دارین

زندگی ، پنجره ای باز، به دنیای وجود
تا که این پنجره باز است ، جهانی با ماست
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , MARYAR , SM_HOSSEINI , jahanagahi , kochiloo , مریم30
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS