ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 10:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293634

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
11-23-2013, 02:28 PM
ارسال: #731
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
و از خصوصیت های اخلاقیم اینه که : اصلا صبر ندارم . زود جوش میارم !!! اما مهربونم !!! واسه کسی که نیاز داشته باشه کم نمیذارم ...
یخورده کم رو و خجالتی هستم البته به ندرت !!!
وقتی یه کاری رو شروع میکنم باید تا اخرش برم و دست از سرش بر نمیدارم ... اصلا نا امید نیستم
و همیشه خدا کمکم کرده ...
خیلی دوست دارم در کارم پیشرفت کنم و به موفقیت های بالا برسم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , کامیار کاظمی
11-24-2013, 12:53 AM
ارسال: #732
به نام خدا
نام میثم
شهرت >>>>>>>
وضعیت تحصیلی: دوبار رشته عوض کردم فعلا پودمان فناوری اطلاعات می خونم البته فوق دیپلم میگیرم بعد 3 سال!!!!دوس دارم رشتم و عوض کنم باز ولی فعلا منتظر هستم تا یخورده اخر درسم تموم بشه دوس دارم برای لیسانس رشته مدیریت کسب و کار رو بخونم
وضعیت مالی : منفی 14 میلیون تومان!!!مغازه داشتم کم اوردم الان یکار سخت دارم که از 4 صبح تا 9 صبح شیفت اولشه و شیفت دومش از 11 صبح الی 5 بعد از ظهره درامدش ماهی 1میلیون و 500هزارتومانه ولی وقتی میام خونه دیگه حال هیچ کاریو ندارم از خستگی هلاک میشم دنبال یک کار دوم هستم که کمکم کنه تا سرمایه ای جمع کنم واسه تسویه بدهیهام و شروع یک کار بهتر دوستان واقعا کارم سخته فشار زیادی بهم وارد میشه دوس دارم زودتر وارد کار دیگه ای بشم
وضعیت اخلاقی :اخلاق نسبتا خوبی دارم یکی از بهترین اخلاقیاتم اینه که هیچ وقت کم نمیارم و تا اخرین حد توانم در کارها هستم
استعداد:من روی خودم زیاد فکر کردم سالهاست ک به خودم فکر میکنم و کاملا استعدادهام و میشناسم بزرگترین استعدادم نویسندگیه من یک نویسندم اما به این استعدادم بها ندادم برای اینکه فکر نمی کنم در ایران واسه نویسندگی تره هم خورد کنن و بشه درامد مناسبی باهاش بدست اورد
حرف ازاد:سالها کتابهای موفقیتی و مطالبش و می خونم و همچنان هم می خونم تقریبا بیش از نصف حرف های موفقیت رو می دونم اما تاحالا فقط به زندگیم گند زدم طوری که دیگه هرکاری میخوام بکنم با ترس و لرز انجام میدم اما دیگه واقعا تصمیم گرفتم خودم رو تغییر بدم یکی از عادت های بد وجود من اینه که ادم تنبلی هستم به خودم زحمت نمی دم برای رسیدن به اهدافم یکی دیگه از عادت های بد زندگیم عجول بودنه یعنی دوس دارم اگه کاری شروع کردم زودتر به موفقیت برسم و به ته کار برسم و الا وسط کار ذهنم خسته میشه و درجا میزنه درحالی که برای رسیدن به موفقیت باید اهسته قدم برداریم امیدوارم که بتونم اینبار تغییر کنم یکی از بزرگترین چیزهایی که در خوندن کتابهای موفقیت بدست اوردم این موضوعه که برای اینکه به موفقیت برسیم باید خودمون رو به انجام دادن کارهای خوب عادت بدیم و صبر داشته باشیم واقعا راه صد ساله رو نمیشه یک شبه رفت اگرهم بری خیلی زود برمیگردی,بزرگترین مانع در راه موفقیت فقط و فقط و فقط خودمون هستیم

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

Do It Now! هم اکنون انجام بده
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , کامیار کاظمی , م.ع
11-24-2013, 12:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-24-2013 01:00 AM، توسط Mking.)
ارسال: #733
دوست عزیز مجتبی بسیار انسانها هستند که ارزو دارن همین کار سمبوسه فلافلی رو داشته باشن با درامدی که ذکر کردی اگه واقعا اقتصادی فکر کنی میفهمی که با 2 سال کار کردن در این مکان سرمایه ای جمع می کنی که باهاش میتونی فعالیت بهتری رو اغاز کنی و هم اینکه این کار رو هم مدیریت کنی از راه دور با شاگردی که برای مغازه میگیری هرچند که فکر میکنم در مورد درامد فلافلی کمی اغراق کرده ای و یه توصیه به شما دوست خوبم اینکه اگه در کارها عجول هستی کمی وقت بزار و این عیبت رو برطرف کن چون عجول بودن عیب بزرگیه تا مثل خودم ضربه نخوردی صبر کردن رو یاد بگیر

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , successfulman , mojtaba74 , thundrill
11-24-2013, 01:59 AM
ارسال: #734
سلام
خیلی وقته ثبت نام کردم ولی تازه مطالب انجمن رو خودندم و خیلی ها به یه نتایجی رسیدین
که مشتاق هستم با راهنمایی دوستان ما هم یه چیزی بشیم

من علی هستم 25 سالمه از اصفهان دیپلم طراحی وب - 4 ساله از خدمت اومدم و یک سال برا یه عوضی بازاریابی پنجره upv کردم و بعد 6 ماه که گذشت 200 هزار تومن به من داد و سال بعد دوباره این کارو یه سرمایه دار بازرگان لوستر تو تهران سرم دراورد و خدا شاهده 30 میلیون حق بازاریابی من و خورد و فلنگو بست رفت ارومیه و یه هزار تومنی نداد .. خلاصه دیگه سر هیچ کاری نرفتم تا بابام یه املاکی زد ولی کاشکی نمیزد .. 4 ماهه بنده خدا از جیب خودش برجی 700 میده به عنوان حقوق - که اصلا راضی نیستم چون کلا 85 میلیون کلا زندگیمون هست و مستاجریم و این حقوق رو داره از این پول میده ... البته اشتب نشه بابام از این پدرسوخته های مسکن نیست که وضعمون خوب باشه ... حالا من فقط یه دونه پارس 88 دارم که میتونم بفروشم و اصلا از مشاور املاکی خوشم نمیاد .. هیچ کاری هم بلد نیستم .. نظر دوستان چیه ... بشینم تو بنگاه و اقام رو بدبخت کنم یا ماشین رو بفروشم و .... (( در ضمن اصلا تنبل نیستم ))
 تشکر شده توسط: successfulman , sir-mahyar , کامیار کاظمی , م.ع
11-25-2013, 10:41 PM
ارسال: #735
(11-24-2013 12:59 AM)Mking نوشته شده توسط:  دوست عزیز مجتبی بسیار انسانها هستند که ارزو دارن همین کار سمبوسه فلافلی رو داشته باشن با درامدی که ذکر کردی اگه واقعا اقتصادی فکر کنی میفهمی که با 2 سال کار کردن در این مکان سرمایه ای جمع می کنی که باهاش میتونی فعالیت بهتری رو اغاز کنی و هم اینکه این کار رو هم مدیریت کنی از راه دور با شاگردی که برای مغازه میگیری هرچند که فکر میکنم در مورد درامد فلافلی کمی اغراق کرده ای و یه توصیه به شما دوست خوبم اینکه اگه در کارها عجول هستی کمی وقت بزار و این عیبت رو برطرف کن چون عجول بودن عیب بزرگیه تا مثل خودم ضربه نخوردی صبر کردن رو یاد بگیر

دوست عزیز مرسی که جوابمو دادی !!!

خداشاهدهیه مغازه 20 متری که دوتا کارگر داره و با خودش میشن 3 تا
گرون ترش ساندویچش که 2 تومنه
روزی 900 تا نون میفروشه و صافی روزی 800 تومن داره !!!
البته خب هر کی یه دکه هم بزنه روزی 70 تا نون هم که بفروشه
70 * 2000= میشه روزی 140000 !!! مایش که بشه 50 هزار تومن سودش میشه 90 هزار تومن یعنی ماهی 2 میلیون 700 هزار تومن !!! این تازه حداقلش بود که گفتم عزیز !!!

ناگفته نماند عزیز ما خودمون مغازه فست فودی داریم
ماهی 5 میلیون داریم اجاره میگیرم !!!
حساب کردیم واسه ماهی 30 میلیون درمیاره 10 میلیونش که بره واسه مایه ی تو مغازش
2 میلیون که بده پول شاگرد . اب . برق . گاز
5 میلیونش که بشه واسه ما میشه 18 میلیونش میره
و 12 میلیون واسه خودش داره !!! تازه داره به ما کم میده
اما خب بنده خدا زحمت میکشه
باید ادمش باشی تو بتونی بچرخونی و مغازه و نزنیش زمین !!!
خودش 18 ساله که داره رو مغازه ما کار میکنه اولش یه موتور گازی داشته
اما حالا به همه چی رسیده !!! به همه چی
خلاصه میگم خودم برم شاگردی کنم تا بلد بشم خودم برم مغازمون رو بگردونم
ولی میگم من ادمش نیستم بیخیال !!! سخته ... خیلی سخته !!!

یه عیبی ک کارهای کوچیک رو عار میدونم هرچند میدونم پول دراوردن عار نیست !!!
خیلی دوست دارم از یه جایی شروع کنم
اما هیچ ایده ای ندارم !!! حالا به غیر ایکه بخام از مامانم پول بگیرم خودم 2 تومن پول دارم !!! میخوام باهاش گوشی از این حرفا بخرم اما اگه کسی ایده ای داشته باشه میزنمش تو کار!!!
امیدوارم که شما هم موفق تو کارتون
توکل کنید به خدا ایشالله حل میشه
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
11-25-2013, 10:57 PM
ارسال: #736
(11-25-2013 10:41 PM)mojtaba74 نوشته شده توسط:  
(11-24-2013 12:59 AM)Mking نوشته شده توسط:  دوست عزیز مجتبی بسیار انسانها هستند که ارزو دارن همین کار سمبوسه فلافلی رو داشته باشن با درامدی که ذکر کردی اگه واقعا اقتصادی فکر کنی میفهمی که با 2 سال کار کردن در این مکان سرمایه ای جمع می کنی که باهاش میتونی فعالیت بهتری رو اغاز کنی و هم اینکه این کار رو هم مدیریت کنی از راه دور با شاگردی که برای مغازه میگیری هرچند که فکر میکنم در مورد درامد فلافلی کمی اغراق کرده ای و یه توصیه به شما دوست خوبم اینکه اگه در کارها عجول هستی کمی وقت بزار و این عیبت رو برطرف کن چون عجول بودن عیب بزرگیه تا مثل خودم ضربه نخوردی صبر کردن رو یاد بگیر

دوست عزیز مرسی که جوابمو دادی !!!

خداشاهدهیه مغازه 20 متری که دوتا کارگر داره و با خودش میشن 3 تا
گرون ترش ساندویچش که 2 تومنه
روزی 900 تا نون میفروشه و صافی روزی 800 تومن داره !!!
البته خب هر کی یه دکه هم بزنه روزی 70 تا نون هم که بفروشه
70 * 2000= میشه روزی 140000 !!! مایش که بشه 50 هزار تومن سودش میشه 90 هزار تومن یعنی ماهی 2 میلیون 700 هزار تومن !!! این تازه حداقلش بود که گفتم عزیز !!!

ناگفته نماند عزیز ما خودمون مغازه فست فودی داریم
ماهی 5 میلیون داریم اجاره میگیرم !!!
حساب کردیم واسه ماهی 30 میلیون درمیاره 10 میلیونش که بره واسه مایه ی تو مغازش
2 میلیون که بده پول شاگرد . اب . برق . گاز
5 میلیونش که بشه واسه ما میشه 18 میلیونش میره
و 12 میلیون واسه خودش داره !!! تازه داره به ما کم میده
اما خب بنده خدا زحمت میکشه
باید ادمش باشی تو بتونی بچرخونی و مغازه و نزنیش زمین !!!
خودش 18 ساله که داره رو مغازه ما کار میکنه اولش یه موتور گازی داشته
اما حالا به همه چی رسیده !!! به همه چی
خلاصه میگم خودم برم شاگردی کنم تا بلد بشم خودم برم مغازمون رو بگردونم
ولی میگم من ادمش نیستم بیخیال !!! سخته ... خیلی سخته !!!

یه عیبی ک کارهای کوچیک رو عار میدونم هرچند میدونم پول دراوردن عار نیست !!!
خیلی دوست دارم از یه جایی شروع کنم
اما هیچ ایده ای ندارم !!! حالا به غیر ایکه بخام از مامانم پول بگیرم خودم 2 تومن پول دارم !!! میخوام باهاش گوشی از این حرفا بخرم اما اگه کسی ایده ای داشته باشه میزنمش تو کار!!!
امیدوارم که شما هم موفق تو کارتون
توکل کنید به خدا ایشالله حل میشه
پیشنها د میدم اگه دنبال موفقیت و پولدار شدن هستی با پولت سرمایه گذاری کنی گوشی خریدن نمی گم کار خوبی نیست اره لذت داره جوون هستیم دوس داریم پیش دوستان و اشناها پوز بدیم که اره ایفون داریم از این حرفا ولی ی امر نهفته تو این موضوع هست 2 تومن گوشی میخری فرداش بخوای بفروشی 1 و 800 میخرن این یعنی ضرر پسیشنهاد میکنم کمی خویشتن داری کنی و با پولت سرمایه گذاری کنی الان همه دارن سکه ها و طلاهاشونو میفروشن تو بیا سکه یا طلا بخر بزار 10 ماه دیگه بفروش نترس طلا به ادم ضرر نمیده

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee
11-30-2013, 01:46 PM
ارسال: #737
به نام او
نامش صالح است. 20 ساله. با دیدن و گشتن و فهمیدن دنیای بیرون به این نتیجه رسیده که علاوه بر بخش های مهم دیگر حتما پول هم باید داشته باشد تا بتواند به آرزو هایش برسد.امیدوار اما به سرعت شکننده. توی دنیای منفی بیرون به دنبال یک راه روشن.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , Elixir
11-30-2013, 04:50 PM
ارسال: #738
واقعا فلافلی کاریه که بیش از اینها هم سود داره خود من هم سه ماهی هست که به فکر راه اندازیش هستم ان شاء الله شش ماه الی یک سال آینده حتما این کار رو شروع خواهم کرد ولی با شیوه ای متفاوت که توی آشنا و فامیل هم تستش کردم و خدا رو شکر جواب بسیار خوبی گرفتم.
پله های بالاتر خودشون رو آماده کنن که من اومدم.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mojtaba74 , مینو. , ebrahim.ev , Elixir
12-01-2013, 11:56 AM
ارسال: #739
سلام من شهانم. 32 سالمه. یه شوهر مهربون دارم که تموم دنیامه و دوتا پسر کوچولو . خیلی به فعالیتای اقتصادی علاقه مندم. ولی به خاطر بچه هام خونه دار شدم. الان می خوام تو بازار بورس فعالیت کنم. خذا جونم اول خودت بعدم خودم و بعدش تمام دوستایی که تو این کار تجربه دارن12_002
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , مینو. , ebrahim.ev , Elixir
12-01-2013, 03:52 PM
ارسال: #740
مونس مرزبان هستم 22 ساله نقاش هستم ودانشجوي هنر راستش من تا ژايان اين هفته بايد مبلغيرو که بدهي دارم بپردازم خواهش مي کنم يه را سريع به من بگيد تا زندگيم نابود نشده....
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , alma
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS