ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من شروع کردم. بسته بندی حبوبات
زمان کنونی: 06-23-2024, 06:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: امیر222
آخرین ارسال: amir_2122
پاسخ: 123
بازدید: 168432

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 94 رأی - میانگین امیتازات : 3.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من شروع کردم. بسته بندی حبوبات
11-16-2012, 01:06 PM
ارسال: #51
RE: من شروع کردم. بسته بندی حبوبات
موفق باشي دوست عزيز

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: امیر222 , jahanagahi , من میلیاردرم
12-21-2012, 09:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-15-2014 09:25 AM، توسط انضباط.)
ارسال: #52
(10-10-2012 10:42 PM)امیر222 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

از شما دوستان واساتید محترم بابت راهنمایی ممنون. یه کارخونه برای آموزش رفتم ولی قبول نکردند نیرو نمیخواستند. تو استان ما (سمنان) 2 یا 3 کارخونه است که حبوبات بسته بندی میکنند. من شرکتمو ثبت کردم الانم دنبال کارهای اجرایی کارگاه هستم ولی گاهی اوقات نسبت به این کار دودل میشم شایدم بخاطر موانعی است که جلوی پای ماهایی که میخوایم کار انجام بدیم میزارند و کلی بهونه های بی ربط میگیرند.
ولی من تمام تلاشمو میکنم و رو کمک شما ها هم حساب میکنم

یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی صبر داشته باش صبر...
تماس با من

------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز با آرزوی موفقیت براتون، خواستم که نظر خودم را بدم. وقتی‌ می‌خونم کسی‌ میگه کلمات بالا رو در پست خودتون که قرمز کردم.

این نشونه اینه که شما اشتیاق را دارید، و خیال پردازی را هم کم و بیش دارید. مرد عمل هم هستید و یکجا ننشستید فقط به خیال پردازی کنین، راه افتادین به این اداره و اون اداره دنبال جواز و این چیزا. چون از بچه‌ها نظر خستیید که راهنمایی کنن، من اینو فقط می‌تونم بگم، از رو خوندن پست هاتون:

شما اون هدف را رسیده نمی‌بینید.

۱- برایه به وجود اومدن آرزوهاتون باید اونهارو به وقوع اومده ببینید، با تمام جزییاتش

(این یعنی‌ تو یه مغازه که میرید به اون طبقه که اجناس مشابه اونیکه شما میخواید بفروشید می‌بینید، جنس خودتون را اونجا ببینیند، حسش کنین، رنگ بسته بندیشو ببینید، خطائا روشو بتینین تو ذهنتون بخونین، امیدوارم که منظورم را درک کنین)

۲- در ضمن باید همون قدر (هرچند هنوز ندریدش) شکر گذرِ خدا باشید و همونقدر خوشحال(هیجان زده) باشید که انگار آرزوتون براورده شده.

دلیلِ نکاتِ یک و دوِ بالا این هستش که وقتی‌ شما تو اون حس رفتیید از شما ارتعاشاتی فرستاده می‌شه به کائنات که در حقیقت اون ذهن ناا خود آگاه شمارو گول میزانه و کأینات فکر میکنه که حقیقت اونیه که شما دارید می‌بینید نه اون چیز (حقیقی ) که الن وجود داره. و آنا شروع میکنه همه چیزهای اطراف شمارا سوق دادن به طرف به وجود آمدن اون ماجرا(اون چیزی که سهام گول‌ش زدید ) و در نتیجه در سریعترین راه ممکن اون آرزوتون براورده می‌شه.

برایه فهمیدن بهتر این موضوع(میدونم که من خیلی‌ خوب نتونستم بینش کنم) میتونین لینک زیر را بخوند از کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید"

http://shabahang.epage.ir/fa/module.cont...mit.3.html

۳- اینطور که از پست‌هاتون می‌تونم ببینم اینه که شما اعتماد به نفس تون قوی نیست، بخاطر همین هم من تو لینک زیر پست شماره ۱۳ و ۱۶ در لینکِ زیر.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...7#pid57747

(پستِ شماره ۱۶ را فقط بخاطر اینکه اینجا بش اشاره کنم و شما (حتما) بخونیدش گذشتم)

با بکار بردن مو به مو ا دستوراتی که در لینک بالا (پست شماره ۱۳ و ۱۶) گفته شده میتونید چند روزه اعتماد به نفس تون را قوی کنین ولی‌ دستورات را باید متوقف نکنین، همیشه ادامه بدید، فکر کنم کلا چیزی شاید یک ساعت و نیم هم نشه یعنی‌ ۴۵ دقیقه صبح درست بعد از بیدار شدن و ۴۵ دقیقه شب درست قبل از خوابیدن. این خیلی‌ مهمه،

در عرض روز همش باید به هدفتون فکر کنین، هر چی‌ که میتونین اونرو بلند بلند به زبون بیارید.
این دستورات سخت نیستن کردنشون ولی‌ اگه نکنین اعتماد بنفس نخواهید داشت تا کارتون را ادامه بدید و یا اینکه اولش دارید و بعدش هی‌ کمرنگ و کمرنگ تر می‌شه.

موفق باشید

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: امیر222 , حامد , Asef14 , jahanagahi , mir abbas , ahmad rezaee , نرگس فیاض , نی نی عسلی
12-21-2012, 09:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-21-2012 09:55 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #53
یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی صبر داشته باش صبر.. Confused. Huh

--------------------------------------------------------------------------------

اگه از حرفم ناراحت نشید اینو میگم که، امضائ شما که خط بالاست منفی‌ هست (خیلی‌ زیاد) با داشتنِ امضای منفی‌ یا انتخاب "حالتِ من "ِ منفی‌ اون بالا سمت چپِ هر پست. ما نا خود آگاه خودمون را به عقب می‌کشیم. به طور مثال کسی‌ که عضو این انجمن می‌شه حق نداره "STRESSED = عصبی - تحتِ فشار" را برا حالتش انتخاب کنه، چیزی به نام STERESSED در وجود این شخص نباید باشه

فقط یک بار برای خودتون امضای تون را بخونید (خط اولِ این پست به رنگ خاکستری) و بعدش امضای پیشنهادی منو (خطِ زیر آبی) بخونید ببینید چطور گرمای انرژی تو رگا‌هاتون میدوه و احساست قدرت میکنید.
---------------------------------------------------------
میتونید امضاتون را مثبتش کنین ...پیشنهادِ من

امروز، همین‌جا، اونجوری که من عشقمه، من !!!، همه چیز!!!!!، صبر دارم ولی‌ میدونم که بزودی می‌شه 36
 تشکر شده توسط: امیر222 , حامد , Asef14 , بابایی , jahanagahi , mir abbas , من میلیاردرم , mortizmortiz
01-07-2013, 11:34 PM
ارسال: #54
با سلام خدمت دوستان

بالاخره همه کارهای شرکت تموم شد . فقط قسمت تسهیلات مونده که بنظر خودم کمی اذیت میکنند. اداره صنایع به کارم وام پرداخت میکند ولی در قبالش وثیقه ملکی میخواد که خیلی سخته . برای وام سرمایه ثابتم که 200 میلیون تصویب شده نزدیک به 300 میلیون وثیقه میخوان که من ندارم برای سرمایه در گردش هم 400 تصویب کردند که برای اونم 600 میلیون وثیقه میخوان . کلا انگار نمیخواهند یه جوان کاری رو شروع کند سنگ می اندازند. یا باید قید این کارو بزن که عمرا این کارو کنم یا باید با هزینه شخصی شروع کنم که خیلی خیلی سخته...
اگه کسی از دوستان با این مرحله یعنی اخذ وام آشنایی دارد خوشحال میشوم کمکم کند . ممنون از همتون

ایمان تلاش پشتکار
 تشکر شده توسط: M3HDI , tondar12 , jahanagahi , mir abbas , من میلیاردرم , ahmad rezaee , نرگس فیاض
01-08-2013, 12:35 PM
ارسال: #55
دوست عزیز توصیه ام این است که کار وام رو با جدیت با دوستانی که میتونند وثیقه در اختیارت بزارند ببر جلو
ولی کار عملیاتی کارگاه رو عقب ننداز از همین حالا در مقیاس بسیار کوچک شروع کن و گردش نقدینگی رو ایجاد کن حتی روزی بیست کیلو و حتی تنها یک قلم جنس
شروع کن شروع کن شروع کن
تو شهرما میگن اکشن اکشن اکشن
نگین فلانی نمیدونی معنی اکشن چیه ها Smile

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , من میلیاردرم , امیر222 , mir abbas , ahmad rezaee , fazelgh , نرگس فیاض , نی نی عسلی
01-08-2013, 12:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2013 12:47 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #56
(01-07-2013 11:34 PM)امیر222 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان

بالاخره همه کارهای شرکت تموم شد . فقط قسمت تسهیلات مونده که بنظر خودم کمی اذیت میکنند. اداره صنایع به کارم وام پرداخت میکند ولی در قبالش وثیقه ملکی میخواد که خیلی سخته . برای وام سرمایه ثابتم که 200 میلیون تصویب شده نزدیک به 300 میلیون وثیقه میخوان که من ندارم برای سرمایه در گردش هم 400 تصویب کردند که برای اونم 600 میلیون وثیقه میخوان . کلا انگار نمیخواهند یه جوان کاری رو شروع کند سنگ می اندازند. یا باید قید این کارو بزن که عمرا این کارو کنم یا باید با هزینه شخصی شروع کنم که خیلی خیلی سخته...
اگه کسی از دوستان با این مرحله یعنی اخذ وام آشنایی دارد خوشحال میشوم کمکم کند . ممنون از همتون

خیلی از افراد بخاطر نیاز مالی ب پول حاضرند سند ملک خودشونو در قبال دریافت مبلغی ب عنوان وثیقه ملکی تقدیم شما بکنند. معمولا اگر طرف ب شما اعتماد داشته باشد ک می توانید بازپرداخت داشته باشید حاضر می شود چنین کاری را بکند. چندین مورد ب این صورت دیده ام و حتی در خانواده هم انجام داده ایم Yosef.gif

(01-08-2013 12:35 PM)mahmor نوشته شده توسط:  دوست عزیز توصیه ام این است که کار وام رو با جدیت با دوستانی که میتونند وثیقه در اختیارت بزارند ببر جلو
ولی کار عملیاتی کارگاه رو عقب ننداز از همین حالا در مقیاس بسیار کوچک شروع کن و گردش نقدینگی رو ایجاد کن حتی روزی بیست کیلو و حتی تنها یک قلم جنس
شروع کن شروع کن شروع کن
تو شهرما میگن اکشن اکشن اکشن
نگین فلانی نمیدونی معنی اکشن چیه ها Smile

کار عملیاتی وقتی دستگاه و پرسنل میاد وسط گاهی توجیه اقتصادی ندارد ک در مقیاس کوچیک شروع بشه.
بسته ب نوع دستگاه ها و خط تولید و تعداد افراد درگیر و تامین مواد اولیه و .... خیلی مواقع اصلا ب صرفه نمی شود ک هیچ، ضرر ده هم میشود. امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mallarme , M3HDI , jahanagahi , من میلیاردرم , امیر222 , mir abbas , ahmad rezaee , نرگس فیاض
01-09-2013, 11:13 AM
ارسال: #57
باز هم تأکید میکنم :
اکشن، اکشن، اکشن
حتی اگر هم ضرر بده ( که قاعدتا باید ضرر از یک جا تولید بشه) منافع زیادی داره: یکیش اینه که گیر و گرفتاری های کار می زنه بیرون.
پس : اکشن

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: mir abbas , امیر222 , jahanagahi , ahmad rezaee , fazelgh , نرگس فیاض
01-13-2013, 10:15 PM
ارسال: #58
سلام دوست عزيز.

انشالا كه فرايند كار شما به خوبي به اتمام رسيده باشد و كار رو شروع كرده باشيد.

لطفا از ابتدا در مورد نوع فعاليت و اينكه از كجا شروع كرديد و به چه ادارات-مدارك و ساير موارد اينها لازم هست و مراجعه كرديد را بطور كامل توضيح دهيد تا ديگر دوستان هم در صورت لزوم اگر بخواهند اينكارو انجام دهند از اين اطلاعات استفاده كنند.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , mehdiseven , امیر222 , yu3f , 0625 , نی نی عسلی
02-12-2013, 12:14 PM
ارسال: #59
با سلام به همه دوستان عزیز!! وتبریک به شما دوست عزیز واسه استارت زدن کارتون!!
من و یکی از دوستام میخوایم اینکارو راه بندازیم اما نمیدونم حداقل سرمایه چقدر میخواد؟
میشه بجای سوله از زیرزمین خونه استفاده کرد؟(تمیزو بهداشتی)) که اگه سود داشت ارتقاش بدیم!!
واسه مواد اولیه اش فک نکنم زیاد مشکل داشته باشیم((فامیلو اشناها هستن))!!
استارتر عزیز: کارهای بزرگ هدفهای بزرگ سختیها و سربالایی های زیاد داره!!
 تشکر شده توسط: yu3f , 0625 , نی نی عسلی
03-17-2013, 01:11 PM
ارسال: #60
سلام خدمت دوستان واساتید عزیز

مخواستم بدنم اینجا کسی هست که تو کار فروش عمده حبوبات باشه من خریدارم ممنون

ایمان تلاش پشتکار
 تشکر شده توسط: 0625 , M3HDI , فرهاد قربانی , jahanagahi , نی نی عسلی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد شروع کار شراکتی با مجموعه ای از افراد داوطلب mohammad_e 0 779 04-11-2018 10:16 PM
آخرین ارسال: mohammad_e
  مراحل کامل شروع کار بسته بندی M3HDI 22 159,253 04-11-2018 06:33 PM
آخرین ارسال: s-karimi
  راهنمایی برای شروع کار hanieh k 2 1,657 01-08-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: hanieh k
  بسته بندی گل گاوزبون در منزل nagual65 0 1,122 01-02-2018 05:27 PM
آخرین ارسال: nagual65
  همفکری شروع کار با سرمایه ۲۵۰ میلیونسلام به دوستان عزیز من حدود ۲۵۰ میلیون سرمایه دار Alijrad 0 1,377 11-20-2017 04:45 PM
آخرین ارسال: Alijrad
  کارگاه بسته بندی حبوبات k.moazami 6 9,551 10-31-2017 05:49 PM
آخرین ارسال: پریاوحیدعلیاری
  شروع کسب و کار با 400 میلیون Stetar 3 2,750 09-02-2017 01:23 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  راه اندازی مجدد کارخانه بسته بندی حبوبات و تولید روغن کنجد shavazi 2 2,103 08-24-2017 10:33 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  درخواست راهنمایی در رابطه با بسته بندی سبزیجات شسته شده e.g_band 4 2,121 03-02-2017 10:40 PM
آخرین ارسال: sinap
  بسته بندی قارچ یا ترشیجات سوگند سما 1 2,112 11-08-2016 10:38 AM
آخرین ارسال: seezar1
  چه کاری شروع کنم؟؟ mrr73 1 3,871 08-21-2016 02:12 AM
آخرین ارسال: shimakia
  شروع کسب و کار برای یک شرکت تازه تاسیس Monster92 2 2,319 07-24-2016 11:29 PM
آخرین ارسال: جوان پویا
  مشورت برای بسته بندی چایی mehdi rouhani 4 3,355 02-20-2016 08:14 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  مشهورت برای بسته بندی yaser1 11 5,027 02-17-2016 05:42 AM
آخرین ارسال: lorzadehj
  شروع کسب و کار huseingh 0 1,712 12-20-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: huseingh
  همکاری جهت شرکت بسته بندی محصولات babaei 11 9,237 12-02-2015 06:33 PM
آخرین ارسال: elahesience
  بسته بندی Ali1370 17 5,792 10-08-2015 02:06 AM
آخرین ارسال: mehran121
  راهنمایی برای شروع کسب وکار fateme.mrjb 4 3,074 10-07-2015 04:38 PM
آخرین ارسال: fateme.mrjb
  بسته بندی مغز گردو bidoki 6 8,470 08-15-2015 09:17 PM
آخرین ارسال: radd
  راه اندازی کارگاه بسته بندی vivan 7 10,934 08-12-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: ایمان65

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS