ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد در اینترنت
زمان کنونی: 06-16-2024, 08:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 458
بازدید: 98455

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد در اینترنت
10-15-2012, 04:09 AM
ارسال: #211
RE: درامد در اینترنت
در مورد هاستینگ هایی که نمیشناسم نظری ندارم والله.
توی اینا میهن وب هاست معروف تره بقیشونه ولی توی فروم ها اصولا از پشتیبانیشون ناراضی هستن.
پهنای باند برای شروع زیاد نیاز نیست چون بازدید بالاتر که بره اون موقع کم بودنش احساس میشه. این اول که بازدید زیاد نیست نیاز نیست نگرانش باشی.
در مورد حجم هم واسه شروع یه سایت تفریحی 50-10 گیگ شروع کرد. کلا بخوام بگم همون حالت برنزی نت افراز رو ببین اون استاندارد برای شروع هستش.

سعی کن از هرکی خواستی هاست بگیری در موردش تحقیق کنی. توی فرومهای مربوط سوال جواب کنی. من الان توی سر خودمم بزنم که شما متوجه بشین چقدر مهمه هاستینگ مطمئنا طوری که من میخوام متوجه نخواهید شد حالا حالاها. تا خودتون نبینید.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , alicpu
10-15-2012, 05:37 PM
ارسال: #212
من تصمیم داشتم از نت افزار همون سرویس برنزی رو بخرم ولی ...
با پشتیبانی حرف زدم ، ایشون چیزی گفت که کلا از زدن هاست پشیمون شدم.

سوال و جواب من و پشتیبای نت افزار :

من : اگه بر فرض یه سایت 50 ، 60 هزار بازدید روزانه داشته باشه آیا مشکلی برخورد نمی کنه؟ ( با پنل برنزه ای)

پشتیبانی :لطفا این مضوع را در نظر داشته باشید در سرویس برنزی میزبانی 1000 بازدید به صورت روزانه امکان پذیر می باشد

من : ببخشید دقیقا متوجه نشدم ! یعنی این سرویس فقط هزار بازدید روزانه ساپورت می کنه و به قولی بیشتر از این باعث از دسترس خارج شدن هاست میشه؟؟!!! (بازدید روزانه یا در هر ثانیه؟)

پشتیبانی : در صورتی که بازدید از وب سایت شما بیشتر از این مقدار می باشد لازم تا جهت سفارش سرویس های دیگر اقدام فرمایید. لازم به ذکر است در صورتی که به تازگی اقدام تاسیس وب سایت نموده اید ابتدا یکی از سرویس های استاندارد را ثبت نموده و پس از افزایش تعداد بازدید جهت ارتقا سرویس اقدام فرمایید

من : من هنوز هم گیجم ! یعنی این قیمت فقط 1000 بازدید در روز ! ( من وبلاگ که رایگانه در روز بیشتر از این ساپورت می کنه) .پنل نقره ای چه مقدار بازدید در روز ساپورت می کنه. فک کنم منظورتون 1000 بازدید هم زمانه ؟ درسته؟

پشتیبانی : لطفا این موضوع را در نظر داشته باشید تعدا بازدید روزانه تابعی از بهینه بودن برنامه می باشد

من :ببخشید میشه ساده تر توضیح بدید؟ اون دو سوال بالا رو بی زحمت جواب بدید. ممنون میشم

پشتیبانی : لطقا این موضوع را در نظر داشته باشید تعداد بازدید همزمان از وب سایت بستگی به بهینه سازی برنامه مدیریت محتوا مورد استفاده می باشد

من : ببخشید بخدا من اصلا متوجه منظورتون نمیشم !، در هر صورت ممنون از اینکه پاسخگو بودید. خدانگهدار

پشتیبانی : همانگونه که در پاسخ قبلی عرض گردید محدودیت تعداد بازدید همزمان از وب سایت شما مربوط به استفاده از منابع سرور توسط وب سایت شما می باشد

من : فک کنم تازه به موضوع یکم نزدیک شدیم...
من که می خوام از شما هاستینگ برنزی بگیرم آیا در طی کل روز و 24 ساعت آیا هاست توانایی ساپورت 50 ، 60 هزار بازدید داره یا خیر؟ یا همون گفته خودتون 1000 بازدید هم زمان (افراد آنلاین)

پشتیبانی : با توجه به تعداد بازدید ذکر شده میزبانی وب سایت شما تنها برروی سرویس های حرفه ای الماس امکان پذیر می باشد

من : پس با این حساب هیچی دیگه . همون وبلاگو بچسبیم.
ممنون از اینکه وقتتونو در اختیار بنده گذاشتید. تشکر خدانگهدار

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alicpu
10-15-2012, 05:51 PM
ارسال: #213
داداشم آخه جک گفتی واسشون. 50-60 هزار بازدید شما 2 سال که زحمت بکشی به این حد میرسی. چه فکری کردی برادر من. 50-60 هزار تا ای پی خیلی زیاده. یعنی یه چیزی بالای یک سال و نیم تفریحی باید کار کنی تا شاید برسی بهش. تازه شاید. آخه سایتی که 50-60 هزار ای پی داره ماهی نزدیک 2 تومن درآمدشه. بعد انتظار داری هاست 40 تومنی بگیری برای همچین سایتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاملا اشتباه متوجه شدی. اصلا این بازدید رو از کجا آوردی شما یهویی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنله. پنل مبتدی یا برنزی بعدش نقره ای هرچی کار حرفه ای تر میشه میری پنل بعدی.

10-15-2012, 05:53 PM
ارسال: #214
ببینید شما دارید یه هاست حرفه ای خریداری میکنید و محدودیت تعداد بازدید یه چیز عادی هستش.این هاستی که شما میخواهید بخرید یه هاست مناسب برای شرکتهایی هستش که نمیخواهند وبسایتشون هک بشه نه یه سایت تفریحی.شما باید یه هاست تهیه کنید که بک آپ روزانه داشته باشه و یه قرارداد رسمی بنویسید تا درصورت هک شدن سایت سریعا بک آپ رو در اختیارتون بگذارند و سایتتون رو دوباره بازسازی کنند و در صورت درخواستتون کلا اطلاعات رو به هاست دیگه ای که میخواهید انتقال دهند.
خیلی کم پیش میاد کسی بخواد سایت تفریحی ای رو هک کنه.تازه شما آنچنان بازدیدی فعلا ندارید و میخواهید از صفر شروع کنید و سایتتون درآمدی نداره.بک آپ روزانه واقعی میتونه جایگزین خوبی باشه.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان نیست.مثلا چون مارها انسان رو نیش میزنند اصلا خوب نیست که نسلشون رو منقرض کنیم

میتونید با پیشتیبانی راگا هاست صحبت کنید.پشتیبانی خوبی داره و وقیمتهای خیلی عالی.شاید من هم نمایندگیشون رو بگیرم و همه ی مشتریهام رو به این هاست منتقل کنم

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
10-15-2012, 06:02 PM
ارسال: #215
اشتباه نکنید. میگم تا هک شدن رو از نزدیک نبینید نمیتونید در موردش درست نظر بدین.
داداش گلم هرکی هک کنه هاستو پاک میکنه و میره ؟ فقط همین ؟؟؟

یه لحظه فکرشو بکن بیاد بکاپتو برداره بره پخش کنه ؟
باهاش 3-4 تا سایت بیاره بالا و خرج تبلیغات و بک لینکش کنه ؟
شده سایتت 30-40 هزار تا ایندکس داشته باشه هکر تنظیمات پیوند یکتا و بهینه سازی سایتت رو بریزه بهم و گوگل ری ایندکس کنه سایتتو همه صفحاتت بشه ارور 404 سایتت کلا به باد بره ؟
نفوذ کنه به سایتت ولی هیچی پاک نکنه فقط یه شل بزاره توش برای مواقعی که میخواد راحت نفوذ کنه.
بحثش خیلی خیلی گستردست. نمیشه راحت در موردش نظر داد. مواظب باشید سرتون نیاد. تا سرتونم نیاد متوجه نمیشین من دارم چی میگم. فقط به عنوان کسی که هم اینکاره بوده هم این بلاها سرش اومده بهتون بگم بحث امنیت سایت از بهینه سازی و اختصاصی کار کردن و هرچیز دیگه ای واجبتره.

10-16-2012, 02:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-16-2012 02:09 AM، توسط Divar.)
ارسال: #216
(10-15-2012 05:51 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  داداشم آخه جک گفتی واسشون. 50-60 هزار بازدید شما 2 سال که زحمت بکشی به این حد میرسی. چه فکری کردی برادر من. 50-60 هزار تا ای پی خیلی زیاده. یعنی یه چیزی بالای یک سال و نیم تفریحی باید کار کنی تا شاید برسی بهش. تازه شاید. آخه سایتی که 50-60 هزار ای پی داره ماهی نزدیک 2 تومن درآمدشه. بعد انتظار داری هاست 40 تومنی بگیری برای همچین سایتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاملا اشتباه متوجه شدی. اصلا این بازدید رو از کجا آوردی شما یهویی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنله. پنل مبتدی یا برنزی بعدش نقره ای هرچی کار حرفه ای تر میشه میری پنل بعدی.
اولا من که نگفتم با دو روز کار به چنین بازدیدی می رسم ، من خودم که اطلاعات دارم میدونم چنین بازدیدی زیاده و مشکل ولی نه دور از دسترس ...
مگه امثال میهن دانلود و تبیان و نیک صالحی و خیلی های دیگه که سایتشون بالای روزانه 300 هزار تا بازدید دارن از کهکشان دیگه ای اومدن ؟؟؟! ( فعلا بحث "هاست نیست" منظورم تعداد بازدیده).
منی که از همه چیزم برای این نت زدم ، چشام پاش درآومد یه خواب درست حسابی ندارم ، تا 4 صبح بیدارم ... ، بنظر شما اگه من به چنین بازدید بالایی و خیلی بیشتر فک کنم اشتباهه!!!!
من اگه قرار باشه یه سایت بیارم بالا به امید خدا واقعا میارم بالا ! ... .
یعنی به نظر شما 2000 نفر در روز یه وبلاگ ببینن زیاده ؟؟؟
جدا از همه اینها همین الان میهن دانلود 920 نفر فقط آنلاین داره... .
بازم میگم بحث من قیمت هاست نبود ، منظور من ترافیک سایت و هاست هستش که چقدر کشش داره تا از ساپسند نشه؟
یعنی به عبارتی من باید بشینم که ساعتی 41 نفر در روز فقط ساعتو ببینن !!!!!

بازم میگم منظور از 1000 نفر در ثانیه ست یا روز؟؟
من یادمه چند سال پیش یه هاست 100 مگ برای فروشگاهم خریدم.
پس باید مثلا منتظر میبودم که با این هاست در روز فقط نصف نفر بیاد بازدید فروشگاه !!

10-16-2012, 02:41 AM
ارسال: #217
ببین نمیگم از کهکشان دیگه اومدن. ولی سایت طبقه طبقه پیشرفتش میدن. نیک صالحی و چمیدونم میهن بلاگ و اینا با همین سرورهای اختصاصی که روشن شروع کردن ؟ نخیر. اونا هم از کم و پنل های مبتدی شروع کردن.

داداشم 1000 بازدید منظور این نیست که 100 نفر میتونن بیان سایتت. منظور اینه تعداد آی پی در حال گردش داخل سایتت آمارش بره بالا کم میاره.
من خودم سایتم روی برنزی نت افراز بود بازدیدم نزدیک 7000 ای پی در روز بود. دیدم کم داره میاره خودم رفتم پنل بعدی.

به بازدید بالا باید فکر کرد ولی اگه قرار باشه الان طوری بخوای شروع کنی که جواب زحمتا 3-4 سال آیندتو ببینی میگم که اگه میخوای اونطوری اقدام کنی. سرور اختصاصی بگیر. بک لینک بگیر. تبلیغات توی سایتهایی مثل کلوب و گوگل بگیر. کلا 2-3 میلیونی خرج استارتت میشه.

سایت بازدیدش از 0 شروع میشه. تا به حدی برسه سایت که این برنزی نت افراز کم بیاره نزدیک 7-8 ماه طول خواهد کشید. بعدش سایت به درآمد رسیده و هاست رو یه طبقه میبری بالا میکنی مثلا نقره ای. دوباره پیش میری بالاتر رفتی میکنی الماس. به این ترتیب. نه اینکه الان به 3 سال آینده فکر کنید و بگین این هاست به درد نمیخوره.

موفق باشی

10-16-2012, 03:00 AM
ارسال: #218
(10-16-2012 02:41 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  منظور اینه تعداد آی پی در حال گردش داخل سایتت آمارش بره بالا کم میاره.

میشه درباره این یکم بیشتر توضیح بدی؟
و اینکه بنظرت با این هاست در روز چقدر بازدید داشته باشه میتونی کشش داشته باشه؟

10-16-2012, 03:06 AM
ارسال: #219
(10-16-2012 03:00 AM)Divar نوشته شده توسط:  
(10-16-2012 02:41 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  منظور اینه تعداد آی پی در حال گردش داخل سایتت آمارش بره بالا کم میاره.

میشه درباره این یکم بیشتر توضیح بدی؟
و اینکه بنظرت با این هاست در روز چقدر بازدید داشته باشه میتونی کشش داشته باشه؟

توی متنی که نوشتم توضیح داده بودم سوالاتون رو. اگر انتظار دارید کسی عدد خاصی به شما ارائه بده اینطوری نیست. اگر تعداد خاصی بود توی پنل مینوشت 100 نفر - 200 نفر و ....
یادت نره این چیزیه که مربوط به پهنای باند هستش و خب هرچی پول بدی آش میخوری.. این پنل هم مناسب 5-6 ماه اول کار هستش. بعدش کم میاره.
اینطوری نیست اگر 24 ساعت 1000 نفر اومدن سایتت سایت بترکه. منظور اینه مثلا همزمان 100 نفر ریختن توی سایتت خاست نمیکشه و سایت دون میشه.

10-16-2012, 03:14 AM
ارسال: #220
منظور از همزمان یعنی افراد آنلاین؟
یعنی آمار زده باشه ، 1000 نفر آنلاین ...

اگه غیر این باشه که واقعا مسخرست ، مثال همون فروشگاه اینترنتی که زدم

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 470 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,544 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 7,256 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,157 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 18,245 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,208 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,179 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,225 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 824 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,663 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,452 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 345 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,941 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 538 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  درامد بیشتر دست فرد 0 712 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 933 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 804 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,301 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,753 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,409 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS