ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است
زمان کنونی: 06-17-2024, 05:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m_grate29
آخرین ارسال: zy13
پاسخ: 53
بازدید: 10748

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است
04-26-2012, 10:10 AM
ارسال: #31
RE: نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است
اصلانم كار توليدي مناسب نيست مگر اينكه 1 ميليارد پس انداز داشته باشيد و حالا حالاها به برگشت سرمايه تون فكر نكنيد. ما مي خواستيم يك طرح توليدي را ران كنيم اما مي خواي يه سوله بخري تو يه جاي پرت مي شه 200ت حالا اين خرجها بماند ولي كو حمايت از توليد كننده؟؟ وام مي دن 17 درصد سود تازه براي گرفتنش بايد يه كارچاق كن پيدا كني 10 درصد مي گيره بعدشم ماهي 12-14 ميليون بايد قسط وام بدهي.
تازه فروش تو به عنوان توليد كننده چطور خواهد بود اگر محصولت با اقبال عمومي روبرو بشه عمده فروشها از شما خريد مي كنن و چك 6 ماه به بالا به شما مي دهند. تازه اونم اگه سر موعد پاس بشه
پس مي بينيد كه براي توليد بايد 1ميلياردي كنار گذاشته باشيد. توليد حمايت همه جانبه مي خواد كه نيست

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , madar
04-26-2012, 10:27 AM
ارسال: #32
(04-26-2012 10:10 AM)m_sh نوشته شده توسط:  اصلانم كار توليدي مناسب نيست مگر اينكه 1 ميليارد پس انداز داشته باشيد و حالا حالاها به برگشت سرمايه تون فكر نكنيد. ما مي خواستيم يك طرح توليدي را ران كنيم اما مي خواي يه سوله بخري تو يه جاي پرت مي شه 200ت حالا اين خرجها بماند ولي كو حمايت از توليد كننده؟؟ وام مي دن 17 درصد سود تازه براي گرفتنش بايد يه كارچاق كن پيدا كني 10 درصد مي گيره بعدشم ماهي 12-14 ميليون بايد قسط وام بدهي.
تازه فروش تو به عنوان توليد كننده چطور خواهد بود اگر محصولت با اقبال عمومي روبرو بشه عمده فروشها از شما خريد مي كنن و چك 6 ماه به بالا به شما مي دهند. تازه اونم اگه سر موعد پاس بشه
پس مي بينيد كه براي توليد بايد 1ميلياردي كنار گذاشته باشيد. توليد حمايت همه جانبه مي خواد كه نيست

خانم MARYAR يادم هست ديروز كه تاپيك گذاشتين به نام 10 بهانه اي كه مردم ميارند

خودتون كه دارين همون بهانه ها رو ميارين...........توليد اينطور كه ميگين نيست......

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , jahanagahi , m_grate29 , دولتمند آنی
04-26-2012, 10:37 AM
ارسال: #33
اگر اقدام كنيد متوجه مي شويد.
اون بهانه ها زمانيست كه من نشستم و مي خواهم بدون هيچ اقدامي فعاليت صورت گيرد. اما گروه ما چند هفه اي هست كه تمام وقت خود را بر اين موضوع قرار داده و دقيقا موضوع به همين شكل بود كه برايتان نوشتم

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , m_grate29
04-26-2012, 12:17 PM
ارسال: #34
در رابطه با فست فوت:
اگر در مغازه اجاره ای باشد باعث ضرر زیادی خواهد شد.چون بعد از 2 الی 3 سال باید تخلیه کنی و هزینه های جانبی دکوراسیون که رقم زیادی هم هست ازبین می رود.بعد از تخلیه هم صاحب مغازه خود همان کار را که شناخته شده است انجام می دهد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , hoorsa , yasheal
04-26-2012, 12:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-26-2012 12:47 PM، توسط m_grate29.)
ارسال: #35
قبول دارم ولی بیش از 90 درصد مغازه داری تو تهران اجاره ایی هست نه فست فوود همهی کارها
متری 46 میلیون به صرفه نیست برای 20 متر جا باید 900 میلیون تومان پول بدی. مگر رهن کنیم.یه قرار داد 4 یا 5 ساله مینویسیم که هر سال 20 درصد به رهن یا اجاره افزوده شود
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
04-26-2012, 01:57 PM
ارسال: #36
(04-26-2012 10:27 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
(04-26-2012 10:10 AM)m_sh نوشته شده توسط:  اصلانم كار توليدي مناسب نيست مگر اينكه 1 ميليارد پس انداز داشته باشيد و حالا حالاها به برگشت سرمايه تون فكر نكنيد. ما مي خواستيم يك طرح توليدي را ران كنيم اما مي خواي يه سوله بخري تو يه جاي پرت مي شه 200ت حالا اين خرجها بماند ولي كو حمايت از توليد كننده؟؟ وام مي دن 17 درصد سود تازه براي گرفتنش بايد يه كارچاق كن پيدا كني 10 درصد مي گيره بعدشم ماهي 12-14 ميليون بايد قسط وام بدهي.

خانم MARYAR يادم هست ديروز كه تاپيك گذاشتين به نام 10 بهانه اي كه مردم ميارند

خودتون كه دارين همون بهانه ها رو ميارين...........توليد اينطور كه ميگين نيست......
من 1 سال پیش رفتم بانک کارآفرین شعبه ق منطقه 3
یک ایده ی تاپ داشتم.با رئیس بانک صحبت کردم گفت ایده ی بسیار خوبی هست.ولی باید حداقل 30 درصد سرمایه رو داشته باشی گفتم دارم.گفت باید شرکت داشته باشی گفتم دارم.گفت باید حداقل یک سال شرکتت کار کرده باشه گفتم کار کرده 2 سال.گفت باید سرمایه شرکت تو یک سال 700 میلیون گردش مالی داشته باشه که فهمیدم داره منصرفم میکنه.گفتم داری منصرفم میکنید گفت نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه این کار بزرگیه میتونی انجامش بدی . گفتم آره.گفت زمین داری گفتم با یکی شریکم زمین از اون دستگاه از من ........ خلاصه ....
حالا اصل ماجرا من با یکی از دوستام تو یه کار واردات آشنا شدیم . براش یه دستگاهی وارد کردم به من گفت من تو خراسان شمالی زمین دارم 12 هکتار دانه های روغنی.بیا شریکی 1 ماه ما هر روز با هم صحبت کردیم طرح توجیهی ریختیم ... .زمین و کارخونه از اون دستگاه خط تولید و بسته بندی از من . سه بار رفتیم سر زمین 2 تا کارشناس بردیم برای کارشناسی زمین همه میگفتند عالیه مخصوصا برای صادرات.ما هم خیلی هیجان زده . بعد از اینکه یه روزی تو دفتر با هم بودیم یه نفر به ما زنگ زد گفت فلانیم و فلان زمین مال شماست.گفت بله
به علت طرح ملی و .... فلان زمین رو ازتون خریداری میکنیم به این قیمت 200 میلیون بیشتر خریدند و الان شده یکی از قطب های صادرات روغن
آخه چی بگم.
بعضی از ماها خیلی تعصب داریم به کشورمون برای تولیدات
من یکی به این و خیلی چیزهای کشورم تعصب ندارم.
طرف تو فلان کشور وام 2.4 درصدی میگیره ما باید 24 درصد تو 6 ماه پرداخت کنیم.
این کجاش اسلامیه و شرعی؟باز پرداخت 24 درصد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , madar , hoorsa , arash67
04-26-2012, 02:25 PM
ارسال: #37
ولی میشه با 30 میلیون تومان و یک کارگاه معمولی و خارج از تهران تولید بردهای الکترونیکی رو شروع کنید.
البته برای کسانی که دست به کار هستند و الکترونیکی هستند.
2 نفر باشند می تونند خیلی موفق باشند.

من به چشم خودم همچین کسانی رو دیدم. و الان توانستند از کارگاه به اجاره یک سوله برسند. جنس های حداقل 100 میلیونی در سوله دارند و ...
از همه مهمتر بازار فروش هست نه راه اندازی ان.

منم از ایجاد شرکت به فکر یه کار تولیدی در زمینه لوازم ماشین شدم که باکسی شریک بشوم و جا از ایشان (کارخانه) و بقیه من و یه جاهایی شریک.
توکل بخدا

موفق باشید.

هیچ کاری نشد، ندارد.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , مهدی گل محمدی , madar
04-26-2012, 04:57 PM
ارسال: #38
منم با تولید و صادرات موافقم درسته که از تولید هیچ وقت حمایت نشده ولی از صادرات همیشه حمایت شده.

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , Layla , مهدی گل محمدی
04-27-2012, 11:19 PM
ارسال: #39
(04-20-2012 11:13 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  برای مشکل پیش نیومدن و قیاس غیر متعارف هزینه شروع برای تمامی شغل ها بین 50 تا 100 تومان.
منتظر نظراتتون هستیم
1.تاسیس فست فود
2.تاسیس شرکت تبلیغاتی
3.واردات
4.خرید زمین یا ویلا سازی
5.سرمایه گذاری در بورس
طبق سرمایه 50 تا 100 میلیون تومان شغل ها را بررسی کنید

1- خوبی فست فود راحتی زنجیره ای شدن و شعبه زدن یا دادن امتیاز هست
شما یه غذای بی خود هم تولید کنی اما شعار تبلیغاتی خوب و دکور خوبی داشته باشی سرت شلوغ میشه فوق العاده جای توسعه داره
و نکته جالب اینجاست تنها چیزی که داخل ایران تعرفه یا اتحادیه خاصی نداره همین غذا و فست فود هست
شما با هر قیمتی دوست داری عرضه میکنی فقط نظارت اداره بهداشت رو داری
البته میشه وسیعی تر نگاه کرد بهش مثل سفره خونه و رستوران سنتی
یا سلف سرویس که همه جوره سود هست
نمونه های موفقی مثل بوف هایدا پدر خوب آیس پک یا حتی آب انار یا اکبر جوجه وجود داره

2-تبلیغات خوبه اما برای خود آدم نه دیگران!!
یه ثروت مند گفته اگه من 10 دلار داشته باشم
با یه دلار جنس میخرم و با 9 دلار دیگه برای اون یه دلار تبلیغ میکنم
تا جای که من میدونم شرکتی که مثلا برای آدیداس یا بی ام و تبلیغ درست میکنه خیلی کمتر از خود اون شرکت ها سود میکنن

البته نمونه های موفقی مثل نیازمندی های همشهری یا پیک برتر یا بیلبورد های تبلیغی هم هست
{راستی بتونی توی شهر تهران بیلبورد احداث کنی سود فوق العاده ای داره }

3- واردات !
این کار انتها نداره تولید یا یه جورهای اسم دیگرش واردات کار فوق العاده ای است
چون شما محدودیت های کار های خدماتی رو ندارید پ
و میتونید بی نهایت سود کنید
هزاران بار خرید و فروش کنید و لذتش رو ببرید
امام علی (ع) یه حدیث داره میگه سود 10 بخش داره
که 9 تاش توی تجارت هست

شما حتی اگه پیچ و مهره هم وارد کنید سود خواهید کرد

4-زمین و ساختمون
نه تنها توی ایران که توی کل دنیا سود داره
هنوز که هنوز کشور ها برای ساخت بزرگترین و بلند ترین ساختمان ها رقابت میکنن

بی شک کار پر سودی هست اما خواب سرمایه زیادی داره
اگه خودت هم بخوای انجام بدی یه مقدار تخصص میخواد

البته در مورد شهر تهران با توجه به طرح تفصیلی یه مقدار بازار بلاتکلیف هست

5- بورس خیلی بیشتر از موارد قبل تخصص میخواد
توی بورس 80 درصد افراد
20 درصد سود میکنن
و 20 درصد آدم ها
80 درصد سود رو میبرن

بلد نباشی ضرر کردی
البته به صورت غیر مستقیم میتونی توی صندوق های سرمایه گذاری مشارکت کنی که چون ریسکش کمتر هست بلا طبع سود کمتر ی هم داره

در حالت مستقیم که خودت میخوای با سهم هات بازی کنی باید بلند مدت فکر کنی و گرنه مثل من توی حالت کوتاه مدت فقط ضرر میکنی

------------------
حرفام طولانی شد

اما خلاصه بگم که به قول یه بزرگی
ارزش مرد به اندازه همت اوست
توی هر کاری به شرط همت میشه موفق بود

خوشبختي ما در سه جمله است :
تجربه از ديروز ، استفاده از امروز ، اميد به فردا
-------------------------------
ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي كنيم :
حسرت ديروز ، اتلاف امروز ، ‌ترس از فردا
 تشکر شده توسط: P@RSA , mteam , مهدی گل محمدی , madar , m_grate29 , hoorsa , کامیار کاظمی , arash67 , R i c h M a n
04-28-2012, 12:30 AM
ارسال: #40
چه تفسير قشنگي. آقاي محمدرضا فكر كنم بهترين پاسخ به سوال شما پاسخ احمدآقا بود. جايزه فراموش نشه Smile

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: m_grate29
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 252 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  کفسابی یک هنر است mehdisalimi 0 405 06-08-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 462 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 873 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,887 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,591 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 875 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  سبک شخصی خودت را داشته باش و موفق شو mahyarpa 0 421 11-24-2017 12:33 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,173 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,810 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  سود بسیار کم تراشکار سنگ قیمتی (حتما بخوانید) rezaranjbaran 11 4,182 09-09-2016 12:31 PM
آخرین ارسال: binam
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,037 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 750 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
  تغییر شغل بدم یا نه؟ venus-zb 5 1,325 02-15-2016 03:22 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  بازاریابان اینجا خود را معرفی کنند سعید یوسفی 4 901 11-16-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: sorin
  شما اگر وارد کننده باشید چه کالایی را وارد میکنید؟ m_grate29 105 17,349 08-25-2015 04:49 PM
آخرین ارسال: هلاله
  ماشین فعلی شما چیست؟ ماشین ایده ال و رویایی شما کدام است؟ karafarin 44 6,890 08-15-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,875 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  كسب درامد از قران حرام است يا حلال؟؟؟ اقاي ايـــده 30 6,427 04-26-2015 02:09 PM
آخرین ارسال: myroseflower
  آموزش واردات و بایدها و نبایدهای این شغل m_grate29 85 21,309 04-25-2015 04:42 PM
آخرین ارسال: dadashbaba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS