ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تهیه ی لوسترهای منبت کاغذی
زمان کنونی: 06-02-2024, 08:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fmkiani
آخرین ارسال: fmkiani
پاسخ: 9
بازدید: 2047

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-16-2014, 03:22 PM
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز.
خداقوت به تمام تلاش ها و ایده های جالبی که عنوان کردید .
من هم بعد از مدتها شروع کردم به تولید آویزهای سبک و رنگی که بیش تر جنبه ی دکوری برای منازل دارند . البته خیلی سخت و آرام شروع کردم هنوز نتیجه ی دلخواهم را نگرفتم اما امیدوارم کارم در بازار جای خودش را پیدا کند .
برای ساخت آویزها و اکنون لوسترهای زینتی ازمنبت کاغذی استفاده می کنم . این اسم هنری است که در کشور چین بسیار طرفدار دارد و بسیار استفاده می شود اما در کشور ما هنوز نوپا است و جایی پیدا نکرده . هنر منبت کاغذی یا همان ملیله کاغذی استفاده از مقواهای رشته ای به اندازه ی 3 میلیمتر است که فقط با قدرت فکر و خلاقیت شکل می گیرد . هنر در دستان فرد سازنده است . چندین مدل چراغ خواب و لوسترهای زینتی ساخته ام که بسیار زیبا و مشتری پسند است . متأسفانه بازاری های لوستر ترجیح می د هند جنس وارد کنند تا تولید کنند تمام بازار خیابان لاله زار پرشده از لوسترهای خارجی . از طرف بازار که طرد شدم خودم شروع کردم به خورده فروشی فعلا نتیجه عالی نداشتم اما خودم راضی هستم چون به تدریج مردم با این هنر آشنا می شوند و به سمت آن می آیند . دوست دارم نظرعزیزان را هم بدانم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , iran , iranbano , saeed2100 , جوان , Mohsen1988 , aminjan , مهدی ر , arash1367 , MARYAR , حمید رضا غ , samiar afshari
07-09-2014, 03:31 PM
ارسال: #2
RE: تهیه ی لوسترهای منبت کاغذی
(06-16-2014 03:22 PM)fmkiani نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز.
من هم بعد از مدتها شروع کردم به تولید آویزهای سبک و رنگی که بیش تر جنبه ی دکوری برای منازل دارند . البته خیلی سخت و آرام شروع کردم هنوز نتیجه ی دلخواهم را نگرفتم اما امیدوارم کارم در بازار جای خودش را پیدا کند .
برای ساخت آویزها و اکنون لوسترهای زینتی ازمنبت کاغذی استفاده می کنم . این اسم هنری است که در کشور چین بسیار طرفدار دارد و بسیار استفاده می شود اما در کشور ما هنوز نوپا است و جایی پیدا نکرده . هنر منبت کاغذی یا همان ملیله کاغذی استفاده از مقواهای رشته ای به اندازه ی 3 میلیمتر است که فقط با قدرت فکر و خلاقیت شکل می گیرد . هنر در دستان فرد سازنده است . چندین مدل چراغ خواب و لوسترهای زینتی ساخته ام که بسیار زیبا و مشتری پسند است . متأسفانه بازاری های لوستر ترجیح می د هند جنس وارد کنند تا تولید کنند تمام بازار خیابان لاله زار پرشده از لوسترهای خارجی . از طرف بازار که طرد شدم خودم شروع کردم به خورده فروشی فعلا نتیجه عالی نداشتم اما خودم راضی هستم چون به تدریج مردم با این هنر آشنا می شوند و به سمت آن می آیند . دوست دارم نظرعزیزان را هم بدانم .

لطفا عکس از کارتون رو قرار بدید
بنده به دنبال راه اندازه فروشگاه تزییتات منزل هستم ، شاید بشه ازین کار ها استفاده کنم
 تشکر شده توسط: iran , جوان , arash1367 , Mohsen1988
07-10-2014, 01:13 AM
ارسال: #3
سلام ودرود بی پایان برتو
چند عکس از کارها بذارید تا دوستان استفاده ببرند

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: arash1367 , Mohsen1988
07-10-2014, 04:03 PM
ارسال: #4
(06-16-2014 03:22 PM)fmkiani نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز.

آفرین آقای کیانی
شما حتما موفق می شید

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Mohsen1988
07-14-2014, 06:25 PM
ارسال: #5
همچنان منظر عکس از کارهاتون هستم قربان
07-14-2014, 07:06 PM
ارسال: #6
سلام ودرود
ماهمچنان منتظریم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: fariba78
02-26-2015, 09:50 PM
ارسال: #7
سلام ببخشید به دلیل مشکلات کاری در این مدت نتوانستم از سایت سر بزنم . حتی کارم را به دلیل مشکلاتی که بازاری ها برایم ایجاد کردند نتوانستم ادامه بدهم به شکل بسیار محدود در حد کادو دادن به دوستان و اقوام و نصب در منزل انجام دادم .
[تصویر: 0007.jpg]
[تصویر: 0013.jpg]
 تشکر شده توسط: radan , iran , samiar afshari , goldokhtar2
02-26-2015, 09:54 PM
ارسال: #8
سلام دوست گرامی
از تآخیری که داشتم پوزش می طلبم . من دو نمونه کار قرار دادم امیدوارم راهنمایی بفرمایید.
04-14-2015, 07:46 PM
ارسال: #9
سلام به گروه پرتلاش این وب سایت و خدا قوت
د رکنار تولید لوستر آویزهام شروع به ساخت کارت پستال های دست ساز ملیله کاغذی هم نمودم که تا حالا بازار خوبی را پیدا کرده فقط ایراد کار در این است که دست سازبودن کارها زمان زیادی می برد و تعداد تولید را کم می کند . اما به هر حال یک وبلاگ درست کردم و نمونه ی بعضی کارهایم را روی آن قرار دادم .از لوسترها بهتر جواب داده است .
 تشکر شده توسط: iran , samiar afshari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی کارگاه تولید نایلون یا دستمال کاغذی ؟ کاظم کاظمی 14 66,331 11-29-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: امیر قدوسی نژاد
  منبت کاری آذرشین 2 572 04-04-2016 09:11 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  تهیه غذای وگان ، نه اون چیزی که متداوله ، کاملا جدید جبرئیل 10 1,368 06-22-2015 08:27 AM
آخرین ارسال: جبرئیل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS