ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مجری میلیاردر صدا وسیما
زمان کنونی: 06-18-2024, 05:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 6
بازدید: 3266

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجری میلیاردر صدا وسیما
11-27-2010, 12:50 PM
ارسال: #1
مجری میلیاردر صدا وسیما
من این مطلب را نه تائید و نه تکذیب میکنم فقط آنرا با ذکر منبع در اینجا می آورم:
طبق شنيده ها بعد از آغاز فعاليت رسمي بانك گردشگري سومين بانك خصوصي با نام اميركبير با حمايت ويژه آقاي خاص در راه است .
آتي : يكي از مجريان مشهور سيماي جمهوري اسلامي ايران طي قراردادي ميلياردي تبليغات رسانه اي يكي از بانكهاي جديد التاسيس را بر عهده گرفت .
بدنبال انتشار خبر آغاز فعاليت دو بانك خصوصي به جمع بانكهاي كشور توسط شبكه خبري آتي نيوز در تاريخ 15 آبان سال جاري كه براي اولين بار توسط اين سايت خبري رسانه اي شده بود ، اين خبر با آغاز تبليغات رسمي بانك گردشگري از رسانه ملي تاييد شد .
بر اساس اين گزارش دست اندركاران اين بانك خصوصي كه ارتباط بسيار نزديكي با چهره جنجالي دولت دهم دارند، با انعقاد قراردادي بيش از دو ميليارد تومان با يك شركت تبليغاتي تحت مديريت مجري مشهور سيماي جمهوري اسلامي ايران كه به "لري كينگ ايراني" شهرت يافته و سفر هاي او به خارج از كشور نيز مدتي خبر ساز شده بود ، كار خود را رسما آغاز كرد .
اين گزارش مي افزايد : فعاليت اين بانك با پذيرش در فرابورس و بانك پارسيان در چند روز آينده شروع خواهد شد و رسانه هاي مكتوب و همچنين بيلبوردهاي شهري نيز از تبليغات اين بانك نيز بي نصيب نمانده و روز به روز در حال افزايش مي باشد ، و در اين بين تطميع خبرنگاران حوزه بانك رسانه هاي مختلف براي تبليغات براي اين بانك نيز آغاز شده كه بعضا با مخالفت هاي برخي از آنان و امتناع از هديه مسئولان اين بانك نيز روبه رو شده اند .
نكته اي را كه بايد در اين گزارش به آن اشاره كنيم اينكه ، تبليغات يك بانك خصوصي گزينه اي بسيار مطلوب و در عصر حاضر مقبول اقتصاد دانان جهان مي باشد، كه در اقتصاد ايران هنوز جاي كار بسيار دارد و بايد فرهنگ آن نهادينه گردد .
اما استفاده از رانت سيما براي شهرت و درآمد زايي و همچنين نبود ضابطه مند بودن اخذ مجوز از بانك مركزي ، كه افرادي با حمايت از يك چهره خاص در كمترين زمان ممكن مجوز تاسيس يك بانك را مي گيرند ، نكته اي است كه بايد مسئولان و نهاد هاي نظارتي كشور به آن توجه لازم را داشته باشند .
بانك گردشگري ، شركت سهامي عام در شرف تاسيس با سرمايه 2 هزار ميليارد ريالي است كه تعداد 800 ميليون سهام در دست انتشار خود را از طريق انتشار عمومي و شبكه كارگزاري فرابورس و شعبه هاي بانك پارسيان پذيره نويسي مي‌كند.
طبق شنيده ها بعد از آغاز فعاليت رسمي بانك گردشگري سومين بانك خصوصي با نام اميركبير با حمايت ويژه آقاي خاص در راه است .
مرجع خبر : فردا نیوز

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mhdi855 , faramarz , mjdehghani , مهدی گل محمدی , shahrasebi , vahid61 , jahanagahi , REZA HAJISALIMI , مرتضی الهی
04-22-2011, 09:26 PM
ارسال: #2
RE: مجری میلیاردر صدا وسیما
اسمش چیه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mhdi855 , mjdehghani , iranboy
12-13-2011, 12:17 PM
ارسال: #3
من هم کسانی رو سراغ دارم که از امکانات خاصی استفاده یا به نوعی سو استفاده کردن حیف نیست آدم تلاش های خودش رو در معرض اینگونه تهمت ها قرار بده ؟ که اگه فردا موفق هم شد همه بگن از فلان امکانات سو استفاده کرده؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , iranboy
12-14-2011, 12:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-15-2011 12:24 AM، توسط shahram......32.)
ارسال: #4
به نظر من حتما ادم باهوشي بوده كه تونسته تا اين حد رشد كنه ...ولي من سو استفاده و حيله گري ايشان را تاييد نميكنم
وسيله هدف را توجيه نميكند.....البته در مورد ايشان كه توجيه كرده

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی
09-18-2015, 01:44 AM
ارسال: #5
حالا کی بوده؟!
09-18-2015, 06:57 PM
ارسال: #6
معذرت می خوام ولی من مدت هاست که به خبر هایی که در خصوص فساد اقتصادی در دولت های نهم و دهم می شود اهمیتی نمی دهم. آقایان در این دولت دارند همه گونه فسادی میکنند برای این که کسی نگوید بالای چشمتان ابروست هر چه می شود را می اندازند گردن آن بدبخت که دستش از همه جا کوتاه است.
امروز مجبور شدم (تاکید می کنم مجبور شدم) به نماز جمعه شهرمان بروم. به مناسبت آغاز سال تحصیلی رییس آموزش و پرورش شهرستان داشت برای مردم سخنرانی می کرد بنده خدا به التماس افتاده بود و داشت عملا از مردم گدایی می کرد. می گفت به روسای ادارات نیرو (یعنی آب و برق و گاز ) گفته ام آچار و پیچ گوشتی بیاورید و آب و برق و گاز مدارس را قطع کنید. پول پرداخت قبض ها را نداریم! مردم کمک کنید نداریم و ...
خوب بودجه کلان مملکت دارد کجا می رود؟ بسیاری از ارگان ها و سازمان ها از جمله اداره ای که من در آن کار می کنم از آغاز سال حتی یک ریال هم بودجه دریافت نکرده اند!! یعنی سال جاری از نیمه گذشته و اعتبارات هنوز تخصیص داده نشده است.
البته فکر کنم دارم پایم را از گلیمم دراز تر می کنم باید ساکت شوم!
 تشکر شده توسط: blacknight19 , setarehkarimi3000
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فاطمه‌ دانشور، کارآفرین موفق عرصه معدن، ورشکسته ای که میلیاردر شد ! Amiraliamirali 0 683 09-17-2015 05:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  مصاحبه با دو برادری که با (دیجی کالا) میلیاردر شدند ، می‌خواهیم آمازون ایران باشیم Amiraliamirali 0 878 09-09-2015 11:51 AM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  8مولتی میلیاردر ایرانی را بشناسید (فوق العاده+حتما بخوانید) کامیار کاظمی 25 10,697 07-01-2014 02:18 PM
آخرین ارسال: aminsalar
  خلاقیت یک کارگر روستایی ایرانی که میلیاردر شد! ndm1368 45 11,419 06-19-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  تنها زن میلیاردر ایرانی کیست؟ iranbano 0 1,278 04-10-2014 04:34 PM
آخرین ارسال: iranbano
Rainbow معرفی میلیاردر های ایرانی همراه عکس omid.monibi 2 1,345 01-12-2014 02:23 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
  میلیاردر معروف ایرانی ‌پولهایش‌ را چگونه ‌خرج ‌می‌کند؟ karafarin 0 1,563 03-13-2013 04:55 PM
آخرین ارسال: karafarin
  گفت‌وگو با فاطمه‌ دانشور، کارآفرین موفق عرصه معدن، ورشکسته ای که میلیاردر شد ! mhe 6 4,146 02-23-2013 05:21 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  دانستنی ها ی کاربردی : راز موفقیت چهار میلیاردر ایرانی از زبان خودشان REZA HAJISALIMI 6 3,842 01-18-2013 10:35 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
Rainbow آیا برای میلیاردر شدن به دنیا آمده اید؟ صدفی 0 1,367 04-08-2012 02:31 AM
آخرین ارسال: صدفی
  عسگراودلای میلیاردر ایرانی : از من ۵ یا ۶ نفر پولدارتر هم هست کامیار کاظمی 10 3,024 03-28-2012 01:22 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  نوشته ها و تجربیات یک میلیاردر StarSoheil 6 2,362 02-29-2012 02:19 PM
آخرین ارسال: StarSoheil
  میلیاردر بیسواد mjdehghani 0 1,047 11-21-2011 11:14 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  به چه کسی میلیاردر می گویند jahanagahi 17 4,777 11-19-2011 11:56 PM
آخرین ارسال: mjdehghani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS