ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نوشته ها و تجربیات یک میلیاردر
زمان کنونی: 05-05-2024, 07:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: StarSoheil
آخرین ارسال: StarSoheil
پاسخ: 7
بازدید: 2345

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-29-2012, 05:06 AM
ارسال: #1
به نام او که هرچه خواهی با تکیه بر خودش و سپس تلاش و پشتکار خود بدان میرسی.

قبل از هرچیز جا داره تبریک بگم به مدیریت این تالار که باعث شدن روح امید و پشتکار در سایر افراد دمیده بشه و چه بسا سرنوشت زندگیشون یکباره با مراجعه به این تالار عوض بشه. قطعا این کار در سرنوشت خودشون هم تاثیر خودش رو خواهد گذاشت. چون هرگاه انرژی مثبت از خودتون به دیگران منتقل کنید چندین برابرش رو دریافت میکنید و بالعکس.

دقیق نمیدونم کی با این تالار آشنا شدم ولی میدونم که از طریق گوگل بود که دنبال زندگینامه افراد موفق و کسانی که قوانین راز رو در زندگیشون اعمال میکنن بودم که این تالار رو پیدا کردم و البته این قضیه مربوط به خیلی وقت پیشه و 2-3 روز خواننده مطالب جدید سایت بودم و دیگه فرصت نبود که دنبال کنم. خب بعنوان عضوی از انجمن خواستم خاطراتم رو با کسانی که سرشار از انرژی مثبت هستن و شاید بهتر حرف من رو بفهمن برای اولین بار مطرح کنم به این امید که به سایرین این انرژی مثبت رو بتونم منتقل کنم و در قبالش هم انرژی بگیرم.

من خودم تا جایی که به یاد دارم از سنین کودکی این راز رو در درونم داشتم بدون اینکه بدونم چی هست. خوب یادمه کلاس دوم راهنمایی بودم یک شب داشتم با پسر داییم توی خیابون قدم میزدیم که بحث آینده شد ، ایشون از من 5 سال بزرگتر بود. من بهشون گفتم میدونی چیه من میدونم در آینده یک زندگی اشرافی خواهم داشت. البته نمیدونم اون روز پسر داییم حرف من رو باور کرد یا نه Big Grin تا اینکه در سن 19 سالگی بود که یک شب با پدرم بر سر آینده صحبت میکردم و اون شب رو خیلی خوب یادمه و هیچ وقت از یادم نمیره. به پدرم گفتم من بهتون قول میدم تا قبل از سن 25 سالگی یک ماشین ماکسیما میخرم و ماهی 5 میلیون درآمد دارم. پدرم اون شب در جواب به من گفتن تو ماکسی هم نمیتونی بخری چه برسه به ماکسیما Tongue زمانی که این حرف رو به پدرم زدم شاید ماهی 200 تومن درآمد داشتم. من در جواب ایشون خندیدم و گفتم ماکسی چیه که بعد برام شرح دادن Big Grin بعد گفتم باشه حالا میبینیم Smile شاید در کمتر از یکسال از گذشتن اون حرف من تونستم ماشینی گرون تر از ماکسیما تهیه کنم بدون اینکه 1 قرون اون رو از کسی قرض بگیرم و با درآمد ماهی 3 تومن. پس از اون نوبت به چیزهای بزرگتر رسید. از خونه گرفته تا مغازه ، ویلا و ... طی مدت 3 سال تونستم تمامی چیزهایی که میخواستم رو یکی یکی به دست بیارم و درآمد ماهی بیش از 100 تومن رو تجربه کنم و در سن 25 سالگی میلیاردر بشم. البته کماکان خواسته های بزرگتر ادامه دارد ...

خب دلایل زیادی این وسط در موفقیت من نقش داشت اول خدا ، دوم داشتن ایمان و اعتماد به نفس و سوم عشق به کار و پشتکار. فکر میکنم در سن 21 یا 22 سالگی بود که با مستند The Secret آشنا شدم و از اون موقع به بعد بود که تونستم اون چیزی که از قبل در درونم داشتم رو بهتر بشناسم و بهتر ازش استفاده کنم. جالب بود زمانی که من مستند رو برای بار اول نگاه کردم دیدم تمام اینها رو من در خودم داشتم و تجربه کرده بودم فقط نمیدونستم اسمش چیه و با دیدن اون تونستم بهتر مدیریتش کنم. در کل همیشه سطح دیدم نسبت به زندگی بالا بود و همیشه بهترین ها رو خواستم. هیچ وقت غرورم بهم اجازه نداد که یک قرون از کسی قرض بگیرم حتی پدرم و همیشه روی پای خودم بودم. هیچ وقت به کم راضی نبودم. یادمه یکبار 13 سالم بود از خونه یکی از اقوام برمیگشتیم پدرم گفت فلانی پسرش تونسته یک کاری پیدا کنه با ماهی 250 تومن ، بعد من گفتم ماهی 250 تومن همش ؟! ( البته اون سالها 250 تومن کم پولی نبود Big Grin ) بعد پدرم در جواب گفتن هرموقع خودت تونستی نصف این پول رو در بیاری اون موقع تز بده Wink

دوستان عزیز ، قدرت تجسم خیلی مهمه. این که بتونید اون چیزی که میخوایید رو در ذهن تجسم کنید و باهاش ارتباط برقرار کنید. مهم نیست اون چیز چقدر باشه یا چی باشه اصلا فکر این رو نکنید که چطور میشه بدستش آورد ( از نظر مادی ) فقط تجسم کنید و در بدست آوردنش تلاش. همچنین هرکاری رو که شروع میکنید اول سعی کنید عاشق اون کار باشید و بعد به مسائل دیگر فکر کنید. فکر کردن به پول خوبه ولی مطمئن باشید اگر به کاری عشق و علاقه نداشته باشید و صرفا در جهت کسب پول اون رو دنبال کنید شکست میخورید. ولی در کاری که بهش عشق میورزین و در اون کار تخصص دارید بدون شک دنبالش کنید و مطمئن باشید که موفق میشید و اون وقته که به ثروت هم میرسین. نکته دیگه اینکه وقتی خودتون از کاری که میخوایید شروع کنید مطمئنید با هرکسی در مورد اون کار صحبت نکنید چون در اکثر مواقع طبق نظرات خیلی ها ممکنه از انجام اون کار دلسرد بشید در صورتی که قبلش فکر میکردید این کار بدجور جواب میده ، البته با افراد متخصص مشورت کنید. نکته دیگه اینکه آرامش واقعی که ثروت برای شما به ارمغان میاره جدای از فراهم کردن آسایش برای شما ، کمک و دستگیری از افراد هستش. همیشه این جمله رو ملکه ذهنتون کنید که ( شکر نعمت نعمتت افزون کند ) شما هرچه بیشتر این شکر رو با کمک کردن به دیگران بجا بیارید در واقع به ثروت خودتون اضافه کردید. برای همین همیشه با خودتون و خدای خودتون عهد ببندید که درصد مشخصی از درآمدتون رو برای دیگران اختصاص بدید. به امید موفقیت یکایک شما دوستان مثبت اندیش و میاردرهای آینده

موفق و پیروز باشید

پ.ن: یک درخواستی از مدیریت تالار داشتم و اون اینکه اگر امکان داشته باشه این پست فقط برای اعضای انجمن قابل رویت باشه. فکر کنم بتونید دلیل این درخواست رو متوجه بشین. Wink
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , کامیار کاظمی , YashaR1989 , P@RSA , کوروش , mjdehghani , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , 1omin.com , REZA HAJISALIMI , iranboy , ali zobeid , korezagrosi1 , Busaba , yu3f , Mind , sir-mahyar , خانم میلیاردر , s_a , مرتضی الهی , zahra_r , 3ObHaN , karafarin , sinap
02-29-2012, 10:23 AM
ارسال: #2
RE: نوشته ها و تجربیات یک میلیاردر
ممنون از شما كه خالصانه تجربيات خودتان رو نوشتيد.شخصا وقتي تا خط هاي 12 تا 13 خوندم مشتاق بودم بدونم از كجا و چطور شروع كرديد؟؟ كه خيلي زود به چيزي هاي كه دوست داشتين داشته باشين رسيدين؟؟؟؟؟؟
ولي متاسفانه چيزي در اين مورد ننوشته بوديد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , iranboy , mrhm , ali zobeid , yu3f
02-29-2012, 11:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-29-2012 11:04 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #3
سلام دوست خوبم
متشکر از اینکه تجربیات بسیار زیبایتان را در اختیار همه قرار دادید.
خوشحالیم که شما را در جمع خانواده میلیاردرها میبینیم و یک عضو با کوله باری از انرژی مثبت و توانایی به اعضای خوبمان اضافه شده است.
منتظر تجربیات و همکاری های بیشتر شما با انجمن خودتان هستیم.
تاپیک فقط برای اعضا نمایش داده می شود.

همیشه موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , iranboy , yu3f , Mind , zahra_r , karafarin
02-29-2012, 11:17 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-29-2012 11:18 AM، توسط YashaR1989.)
ارسال: #4
سلام
خوش اومدی به اینجا
اگر نام کاربریت رو درست تشخیص داده باشم یکی از افراد موفقی که همیشه در ذهن من هست تو بودی و هستی

...
 تشکر شده توسط: P@RSA , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , iranboy , yu3f
02-29-2012, 12:35 PM
ارسال: #5
با تشکر از دوست خوبمون که تجربه شو با ما قسمت کرد.
البته منم نگرفتم که چطور اینکارو کردن.
من با دوقسمت تجربیات شما بطرز عجیبی موافقم. یک اینکه باید عاشق کاری که انجام می دیم باشیم.
زمانی که آدم این علاقه رو داره دیگه منطق سرش نمیشه. یعنی شما با خودت نمیگی مثلا من 8ساعت کار کردم خب بسه و کافیه و باید استراحت کنم. چون انگار تمام لحظات کار تفریح و هیجانه. خصوصا هیجان پیدا کردن راههای جدیدتر برای انجام اونکار.
و اینکه با این وسیله مغز همیشه در حریانه و این به ادم حس زندگی میده.
یکی از خنده دارترین چیزایی که همیشه میشنیدم و میشنوم اینه که خیلی از رسانه ها و یا مراجع پزشکی میگن برای اینکه به الزایمر دچار نشید مثلا جدول حل کنید.
شما حساب بکن که این مغز چقدر آکبند مونده(البته توهین نشه به عاشقان جدول) که باید بوسیله جدول این مغز رو به تحرک واداشت
اینه که می بینیم دکتر حسابی یا ادیسون الزایمر نگرفتن.چون مغز در جنب و جوشه و جوون میمونه.
بنظر من عشق یه کاری رو داشتن باعث میشه که مغز هم جوون بمونه و جالب اینه که قانون برعکسی هست یعنی اینکه شما بیشتر کاری رو که عاشقش هستید انجام می دید و زحمت میکشید ولی در نهایت بیشتر عمر میکنید.
اینم جایزه پشتکار
حالا شما ببین کسانی که زود آلزایمر میگیرند دیگه چقدر از مغز استفاده نکردند حتی با جدول که این بلا سرشون میاد.
پس تلاش کنیم جزو این دسته ها نباشیم
قسمت دوم حرفتون که خیلی بهش اعتقاد دارم بحث نگفتن برنامه به دیگرانه
این واقعا یه اصله و واقعا باید رعایت کرد. خیلی از کارها رو من خودم تجربه کردم که حتی به نزدیکترین فرد خونواده که میدونم فقط موفقیت منو میخوا د گفتم و جالبه اونم هیچی به من نگفته . ولی نمیدونم چه امواجی از مغز طرف مقابل ساطع میشه که برنامه ها رو خراب میکنه.
پس بهتره نگیم . تازه اینطوری سورپرایز بهتری میشه.
من نمیگم باید زیر ابی رفت. ولی همیشه روش زیر دریایی رو بهش معتقدم. شما از زیر آب برو و یهو سر در بیار از جایی که بهش علاقه داری.البته سختتر از روی آبه ولی ارزشش رو داره و سرگردانی هم نداره
پیروز باشید دوستان میلیاردر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , کامیار کاظمی , mjdehghani , iranboy , ali zobeid , مسعود کوچولو , yu3f , مرتضی الهی
02-29-2012, 01:26 PM
ارسال: #6
خیلی جالب بود ممنونم ! تازه موتورت روشن شده و هنوزم اول راهی ( انشالله 100 سال زنده باشی ، 25 تاش رو داری 75 تا مونده ) . همینجا ارزو دارم تا پایان 25 سال دومی میلیاردر بشی ( این یکی به دلار ) Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , iranboy , yu3f
02-29-2012, 02:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-29-2012 02:33 PM، توسط StarSoheil.)
ارسال: #7
(02-29-2012 10:23 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  ممنون از شما كه خالصانه تجربيات خودتان رو نوشتيد.شخصا وقتي تا خط هاي 12 تا 13 خوندم مشتاق بودم بدونم از كجا و چطور شروع كرديد؟؟ كه خيلي زود به چيزي هاي كه دوست داشتين داشته باشين رسيدين؟؟؟؟؟؟
ولي متاسفانه چيزي در اين مورد ننوشته بوديد.
من فعالیتم رو از سال 2005 در نت آغاز کردم و در زمینه های Site Management, Seo, Ads Management فعالیت تخصصیم رو از سال 2007 استارت زدم.
(02-29-2012 11:04 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام دوست خوبم
متشکر از اینکه تجربیات بسیار زیبایتان را در اختیار همه قرار دادید.
خوشحالیم که شما را در جمع خانواده میلیاردرها میبینیم و یک عضو با کوله باری از انرژی مثبت و توانایی به اعضای خوبمان اضافه شده است.
منتظر تجربیات و همکاری های بیشتر شما با انجمن خودتان هستیم.
تاپیک فقط برای اعضا نمایش داده می شود.
همیشه موفق باشید
سلام ، ممنون. انشاالله اگر وقت اجازه بده خیلی دوست دارم بیشتر از این در محیط این انجمن بدلیل شرایط خاصی که داره باشم.
(02-29-2012 11:17 AM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  سلام
خوش اومدی به اینجا
اگر نام کاربریت رو درست تشخیص داده باشم یکی از افراد موفقی که همیشه در ذهن من هست تو بودی و هستی
سلام ، ممنون. ما یک نام کاربری در نت بیشتر نداریم و اونم همینه Big Grin
(02-29-2012 12:35 PM)کوروش نوشته شده توسط:  با تشکر از دوست خوبمون که تجربه شو با ما قسمت کرد.
البته منم نگرفتم که چطور اینکارو کردن.
خواهش میکنم ، در پست بالا توضیح دادم البته از دوران کودکی همیشه دوست داشتم یک تاجر موفق باشم بدلیل اینکه به اقتضای شغلی به کشورهای مختلف سفر میکنم و با آداب و رسوم مختلف آشنا میشم و اینکه این طوری دچار روزمرگی هم نمیشم. واقعا از اینکه به چنین چیزی دچار بشم متنفرم حتی اگه میلیاردی درآمد داشته باشم. به همین خاطر تازه کارت بازرگانی گرفتم و میخوام که استارت کار رو بزنم. در کنار این قضیه علاقه بسیار زیادی به کار با سیستم های مالی آنلاین مثل ویزا ، پی پال و ... دارم که این رو هم صرفا جهت علاقه شخصی انجامش میدم. با اینکه این کار وقت زیادی ازم میگیره و درآمدش هم برای من اصلا هیچ حساب میشه ولی بدلیل علاقه ام دنبالش میکنم جهت کسب تجارب بیشتر ، جدای از این همیشه دوست داشتم توی هر کاری که وارد میشم جز اولین و بهترین در اون حیطه باشم که خدا رو شکر تا الان همین طور بوده.
(02-29-2012 01:26 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  خیلی جالب بود ممنونم ! تازه موتورت روشن شده و هنوزم اول راهی ( انشالله 100 سال زنده باشی ، 25 تاش رو داری 75 تا مونده ) . همینجا ارزو دارم تا پایان 25 سال دومی میلیاردر بشی ( این یکی به دلار ) Big Grin
والا به خودم که خیلی احساس پیری زودرس دست داده Big Grin همش میگم کاش الان 20 سالم بود و همچین شرایطی رو داشتم ولی خب تا همین جاشم ناشکری نمیکنم. البته الان 26 سالمونه Yosef.gif
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , کوروش , sajjad , YashaR1989 , مهدی گل محمدی , iranboy , ali zobeid , Busaba , yu3f , sir-mahyar , مرتضی الهی , zahra_r , karafarin
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دل نوشته یک بازنده !!!! sa13 0 350 03-01-2018 05:45 AM
آخرین ارسال: sa13
  عليرضا رضايي عارف یک كارآفرين Amiraliamirali 4 424 09-25-2015 11:33 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  مجری میلیاردر صدا وسیما کامیار کاظمی 5 3,219 09-18-2015 06:57 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  فاطمه‌ دانشور، کارآفرین موفق عرصه معدن، ورشکسته ای که میلیاردر شد ! Amiraliamirali 0 664 09-17-2015 05:03 PM
  مصاحبه با دو برادری که با (دیجی کالا) میلیاردر شدند ، می‌خواهیم آمازون ایران باشیم Amiraliamirali 0 866 09-09-2015 11:51 AM
  شروع کننده ها حامد یزدی 8 1,103 07-04-2015 02:57 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  یک مرد روستایی ایرانی با درآمد میلیون دلاری MARYAR 7 2,217 11-18-2014 01:10 PM
آخرین ارسال: melisa8
  یک مرد روستایی با درآمد میلیون دلاری+عکس aminrafael3 3 1,130 09-08-2014 09:52 PM
آخرین ارسال: yagub62
  ورود یک میلیارد تازه وارد ایرانی به لیست فوربس با ملیت تازانیایی forbes 1 1,166 07-24-2014 05:57 PM
آخرین ارسال: YashaR1989
  8مولتی میلیاردر ایرانی را بشناسید (فوق العاده+حتما بخوانید) کامیار کاظمی 25 10,608 07-01-2014 02:18 PM
آخرین ارسال: aminsalar
  خلاقیت یک کارگر روستایی ایرانی که میلیاردر شد! ndm1368 45 11,255 06-19-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  تنها زن میلیاردر ایرانی کیست؟ iranbano 0 1,268 04-10-2014 04:34 PM
آخرین ارسال: iranbano
  اشنایی با زندگی انوشه انصاری اولین زن فضا نورد ایرانی الاصل - انوشه انصاری نمونه یک ز omid.monibi 0 1,010 01-12-2014 02:32 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow معرفی میلیاردر های ایرانی همراه عکس omid.monibi 2 1,327 01-12-2014 02:23 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
  میلیاردر معروف ایرانی ‌پولهایش‌ را چگونه ‌خرج ‌می‌کند؟ karafarin 0 1,556 03-13-2013 04:55 PM
آخرین ارسال: karafarin
  گفت‌وگو با فاطمه‌ دانشور، کارآفرین موفق عرصه معدن، ورشکسته ای که میلیاردر شد ! mhe 6 4,124 02-23-2013 05:21 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  یک خواهش و یک تقاضا یک التماس!!! فرهاد قربانی 16 1,908 01-23-2013 04:55 PM
آخرین ارسال: بهداد
  یک سمنانی مالک بزرگترین کارخانه تولید رنگ در ایران!!! کوروش بزرگ 0 2,436 01-22-2013 12:56 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  دانستنی ها ی کاربردی : راز موفقیت چهار میلیاردر ایرانی از زبان خودشان REZA HAJISALIMI 6 3,810 01-18-2013 10:35 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  کسب و‌کار ستاره‌ها سکه است کامیار کاظمی 1 738 07-14-2012 12:10 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS