ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کار در زیر زمین مسکونی
زمان کنونی: 06-18-2024, 04:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hamidrvn
آخرین ارسال: saheledaria
پاسخ: 28
بازدید: 4297

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار در زیر زمین مسکونی
07-15-2014, 01:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-15-2014 01:59 AM، توسط Silver123.)
ارسال: #21
RE: کار در زیر زمین مسکونی
در مورد چاپ سیلک شما یه سرچ بزنی اطلاعات \ایه رو بدست میاری .اگه دسترسی به یوتیوب هم داری که کاملا تصویری متوجه میشی .ولی بازم میگم ببین شهرتون بازارشو داره...بر فرض همین چاپ رو نایلون مغازه ها

یه کاری هم دوستمون اون بالا اشاره کردن که اونم خیلی مناسبه!پرورش پرنده! یه سرچ بزن ببین پرنده های زینتی مثل عروس هلندی یا انوع طوطی و جوجه ملنگو(که خودم دارمش) چه قیمتایی داره

منتها این کارو باید با دقت و دانشش شروع کنی .اگه پرنده فروشی شهرتون هست(البته که هست) پرس و جو کن

بر فرض تشخص نر و ماده بودن عروس هلندی خیلی سخته پس باید پرنده رو به شرط بگیری تا اگه جفتشون هم جنس بودم تعویض کنی

یه نکنه ای رو عرض
ناتموم موند پستم...دستم رفت رو اینتر

نکته ای رو عرض کنم اینه که خیلی با تردید به همه ایده ها نگاه نکنید .سعی کنید برید تو کار و بالاخره شروع کنید.راه خودشو به شما نشون میده.به شرط علاقه و پشتکار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: aminjan
07-17-2014, 04:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-17-2014 04:36 AM، توسط tan-graphic.)
ارسال: #22
تولید و فروش غذاهای خونگی و ترشی و اینا خیلی سود داره و نقده سرمایه چندانی هم نمیخواد
یا راه اندازی 1 دفتر فنی (اگه استعداد و آشناییش رو دارید ) 1 کامپیوتر و 1 یا 2 تا پرینتر میخواد
فروش لباس و کفش (مزون مردونه بزنید)
چاپ سیلکم خوبه طرح روی تیشرت یا روسری یا تابلوهای چوبی بزنید

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
07-17-2014, 04:42 AM
ارسال: #23
(07-17-2014 04:34 AM)tan-graphic نوشته شده توسط:  تولید و فروش غذاهای خونگی و ترشی و اینا خیلی سود داره و نقده سرمایه چندانی هم نمیخواد
یا راه اندازی 1 دفتر فنی (اگه استعداد و آشناییش رو دارید ) 1 کامپیوتر و 1 یا 2 تا پرینتر میخواد
فروش لباس و کفش (مزون مردونه بزنید)
چاپ سیلکم خوبه طرح روی تیشرت یا روسری یا تابلوهای چوبی بزنید

میشه درمورد مزون مردونه بیشتر توضیح بدین؟!
07-17-2014, 04:01 PM
ارسال: #24
سلام و درود

دوست بزرگوار بعضی وقتا داشتن بعضی امکانات بجای اینکه مشکل گشا باشن خود اونها بدلیل بی تجربگی تبدیل به مشکل می شوند.الان هم حکایت شما همین شده!!!!

به نظرم داشتن این فضا رو برای لحظاتی از ذهنتون پاک کنید،تصور کنید که نه تنها اون فضا بلکه حتی دو میلیون پول هم ندارین!!!

لحظه ای تصور کنید که بنا به دلایلی محبور به سفر شده اید برای کار پیدا کردن :
1-تصور کنید خدای نکرده والدینتان فوت کرده و آهی در بساط ندارین
2-وارد شهر غریبی شده اید که هیچ آشنا و فامیلی ندارین
3-بی پول هستید
4-بیمار هستین

واقعا و لطفا برای لحظاتی موارد بالا رو تصور کنید:

حالا دغدغه های شما چی میشد؟؟؟
1- خوراک هر روز پس هزینه هر روز (حداقل روزی 5 هزار تومن=ماهیانه 150 هزار تومن)
2-پیدا کردن جای خواب(حداقل ماهیانه 150 هزار تومن)
3- شهر غریت و بی کسی و هزاران مشکل دیگر
4-هزینه درمان بیماریتون حداقل ماهیانه 300 هزار تومن

یا تصور کنید متاهل هستین و چندتا فرزند هم دارین که باید هزینه همشونو شما پرداخت کنید!!
یا سنی ازتون گذشته و جوان نیستید

خب در واقعیت چی دارین الان؟
1- تن سالم 2- مغز پرقدرت 3- جای خواب رایگان و بدون هزینه (خانه پدر بزرگوار) 4- خوراک رایگان 5-عدم غریبی در شهرتون6-اینهمه دوست سالم توی سایت که رایگان باهاتون همفکری میکنن!!! 7-جوانی 8- عدم فشار هزینه های مجبوری همسر و فرزند و غیره

در واقعیت چی ندارین؟
1- تجربه
2-عدم اطلاعات تجاری و بیزینسی

خب پس معما داره حل میشه ،شما برای کسب تجربه و اطلاعات تجاری نه نیازی به اون فضا دارین و نه نیاز به دو میلیون پول

آستین هاتونو بالا بزنید و برید پیش چندتا کاسب حرفه ای شاگردی کنید تا چشمتون نسبت به بازار باز بشه و از طریق مطالعه و مشورت با دوستان موفق و کاری در سایت دانش تجاریتونو بالا ببرین و دایم فکر و اندیشه و برنامه ریزی کنید تا هر روز بهتر از دیروز باشین.

سوال شخصی:
1-صیح کی از خواب بیدار میشین؟
2-مطالعه روزانتون در زمینه کتب تجاری،موفقیت،مجلات و اخبار اقتصادی چقدره؟
3-آیا صرفا هدفتون از کار، سریع ازدواج کردنهههه؟؟؟؟؟
4-روزی چقد در بازار قدم میزنید و به دقت به مغازه ها و کالا ها می نگرید؟
5-به دور دستها و اینده دور خیره می شوید؟؟
6-شبها قیل خواب به روزی که بر شما گذشت می اندیشید؟به نقاط ضعف و قوت خویش!!!
7-برای همین فردا برنامه ریزی کرده اید؟
و خیلی سوالهای دیگه

البته سوالها رو نپرسیدم که به بنده جواب بدین بلکه جوابها مال خودتون!!!

خداقوت و براتون روزای پرقدرت و پرنشاط و پر از اندیشه و عمل ارزومندم.

[size=medium][b]
اشکهایی که برای شکستهایمان میریزیم،نتیجه عرق هائیست که بخاطر پیروزیهایمان نریخته ایم(آدولف هیتلر)
 تشکر شده توسط: parsa_star , چسب زخم , مسعود کوچولو , مرتضی-تهران , mahi_1 , hajimorad , نخلستان
07-17-2014, 04:35 PM
ارسال: #25
سلام
خیلی ممنون
ولی چنتا سوال
الان منظور شما اینه که من برم شاگردی کنم که تجربه بدست بیارم؟!
خب ب نظرتون یه آدم20ساله دو میلیون تومن پولو از کجا آورده؟!
قعطا پس اندازه من بشتراز دومیلیونه و قطعا جایی شاگردی کردم و کار کردم ک این پس اندازو جمع کردم دیگه.
درضمن من اگه اینجا اومدمو از دوستان کمکی خواستم برای این بوده که بتونم خودم یه کاریو با توجه به داشته هام شروع کنم
وگرنه شاگردی کردن که کاری نداره و نیاز به مشورتم نداره
 تشکر شده توسط: pedram_1364
07-17-2014, 05:10 PM
ارسال: #26
(07-17-2014 04:35 PM)hamidrvn نوشته شده توسط:  سلام : سلام عزیزم

خیلی ممنون:خواهش میکنم

ولی چنتا سوال:بله بفرمایید در خدمتم

الان منظور شما اینه که من برم شاگردی کنم که تجربه بدست بیارم؟!:بله دوست خوبم منظور کسب تحربه هست و برای آموختن و دانستن باید تلاش کرد.

خب ب نظرتون یه آدم20ساله دو میلیون تومن پولو از کجا آورده؟!: شاید مثل زیر زمین خونتون پدرتون داده یا مادر یا برادر!!!

قعطا پس اندازه من بشتراز دومیلیونه :هزار مرتبه شکر،چشم حسود کور بشه

و قطعا جایی شاگردی کردم و کار کردم ک این پس اندازو جمع کردم دیگه.: به به خدا قوت

درضمن من اگه اینجا اومدمو از دوستان کمکی خواستم برای این بوده که بتونم خودم یه کاریو با توجه به داشته هام شروع کنم: بله تمام هدف بنده نیز این بود که به داشته هاتون از قبیل جوانی،مغز،سلامتی و قدرت بینهایت درونتون بود نه داشته هایی مثل خونه و سرمایه مالی

وگرنه شاگردی کردن که کاری نداره و نیاز به مشورتم نداره:مشکل جوونای این زمونه همینه دیگه گلم،بدون تجربه و اشنایی به فنون تجارت و چشم بسته و عجولانه وارد کاری میشن که بعدش پشیمونی میاره و سرخورده میشن و چون شما و روحیاتتون رو نمیشناسم پس نمیدونم که عکس العمل شما بعد از شکست چجوریه ،آیا سرخورده میشی و اعتماد به نفستو از دست میدی یا اینکه با قدرت در برابر شکست و تلخی ها می ایستی و مبارزه می کنی !!!؟؟؟

هدف بنده اینه که اول وارد بازار بشین با کمترین ریسک و بعدش وقتی هر روز با بازار در ارتباط هستی راهکار رو از دل بازار بدست بیاری که چیکار کنی !!! بسیاری از جواب سوالات ما در دل بازار و ارتباط مستقیم با بازار و بازاریها هست.

خلاصه بنده صرفا نظرمو عرض کردم و سایر دوستان هم نظرات زیبایی داده اند و آنکه تصمیم خواهد گرفت شما هستین.

بدرود

[size=medium][b]
اشکهایی که برای شکستهایمان میریزیم،نتیجه عرق هائیست که بخاطر پیروزیهایمان نریخته ایم(آدولف هیتلر)
07-18-2014, 12:17 PM
ارسال: #27
طاحی و اجرای رستوران معلق اولین بار در ایران
با سلام

رستورانهای معلق یا آسمانی برای افرادی که خواهان صرف غذا به همراه هیجان هستند بسیار مناسب است.تاکنون بیش از 10 رستوران آسمانی در شهرهای مختلف جهان افتتاح شده است نحوه کار این رستوران ها به این ترتیب است که محفظه رستوران در سطح زمین قرار می گیرد و توسط قرقره های مکانیکی و بالا برنده ها به سوی بالا به حرکت در می آید و تا ارتفاع 50 تا 100 متر از سطح زمین ثابت می گردد. این حرکت به سرعت انجام می گیرد و در مدت 2 دقیقه مهمانان بر فراز آسمان خواهند بود. در این رستوران امکان پخش موسیقی وجود دارد و نور پردازی شبانگاهی نیز بر جذابیت های موضوع خواهد افزود.
صندلی های این نوع رستوران کاملا ایمن بوده و مهمانان با کمربندهاای محکم به صندلی ها بسته می شوند.صندلی ها تا 180 درجه امکان چرخش دارند.بشقاب،چنگال،قاشقها بنحوی تعبیه شده اند که کاملا روی میز ثابت می مانند.و از بالا به پایین پرتاب نمی شوند.معمولا این رستورانها از صبح تا شب آماده پذیرایی از مهمانان هستند.صبحانه،نهار، شام و صرف چای و قهوه ،مهمانی های رسمی و عروسی و حتی دسترسی به سرآشپز ،مهماندار و اینترنت نیز در این رستورانها مهیا شده است.
از ویژگی های ممتاز این رستورانها وجود دستگاههای سرمایشی و گرمایشی ،تلوزیون ،دسترسی به اینترنت و تلفن و دیگر وسایل راحتی میهمانان فراهم شده است.وزن کل میز در این رستورانها از 7 تا 10 تن متفاوت است.قابلیت چرخش 180 درجه دارد و یک جرثقیل 120 تنی که دارای پنج بازو است این رستوران ها را بالا می برد.هزینه میهمانان در این رستوران متغیر است و عملا بستگی به سفارش نوع غذا دارد.خاویار،ماهی سالمون،سالاداوکا، کباب و استیک گوشت با بهترین ادویه و زعفران از غذاهای لوکس و رایج در این قبیل رستورانها است.
رستوران پیشنهادی این طرح دارای یک آشپزخانه و دفاتر مدیریت روی زمین بوده و شامل محموطه جهت نصب تجهیزات بالابرنده ،محلی برای استقرار میز سرو غذا و تاسیسات جانبی و... می باشد.
از جمله شهرهایی که این قبیل رستورانه را دارند می توان آمینیز فرانسه،بارسولنا،بروکسل، بوداپست،دوبی ،هلسینکی ،لاس وگاس ،لندن،سوفیا ،ژوهانسبورگ و تورنتو اشاره کرد.
نرخ بازده داخلی 50% و دوره بازگشت سرمایه 2 سال و 10 ماه تقریب زده می شود و حداقل متراژ زمین 500 متر است.
استقبال فراوان و جذب توریست رستورانهای معلق در همه جای جهان مورد توجه قرار گرفته است. حتی به گزارش ایسنا،زمانی که عربستان رستوران معلق را افتتاح کرد،گردشگران را بسوی جده کشاند و با هتلهای این شهر به رقابت پرداخت.
رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
منطقه آزاد کیش از این نوع رستوران معق حمایت می کند و اگر کسی رستوران معلق را در کیش راه اندازی کند:
1-زمینی در جنوب کیش در اختیار آن می گذارد.
2-از مالیات معاف می شود.
3-تمام مجوزهای مربوط به ان را صادر می کند. و همچنین منطقه آزاد تجاری بندر انزلی نیز حمایتهای خود را از راه اندازی رستوران معلق در آن مکان عنوان کرده. این یک فرصت ویژه برای سرمایه گذاران می باشد و سرمایه گذاران می توانند صاحب یکی از رستورانهای توریستی و بکر با درآمد ماهیانه 100 میلیون تومان بشوند.

شماره تماس من 09148365519 و ایمیلم arash.mousavi19@yahoo.com
07-28-2014, 11:50 PM
ارسال: #28
(07-09-2014 03:13 PM)hamidrvn نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من توی یکی از شهرستانای استان اصفهان زندگی میکنم.
خونمون یه زیر زمین مسکونی داره که خونواده دیگه نمیخوان برای کار مسکونی اجاره بدن.
من حدود دو میلیون تومن سرمایه دارم و میخوام از این مکان استفاده کنم.
لطفا کمکم کنین
(07-09-2014 03:13 PM)hamidrvn نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من توی یکی از شهرستانای استان اصفهان زندگی میکنم.
خونمون یه زیر زمین مسکونی داره که خونواده دیگه نمیخوان برای کار مسکونی اجاره بدن.
من حدود دو میلیون تومن سرمایه دارم و میخوام از این مکان استفاده کنم.
لطفا کمکم کنین
در ضمن بگم که دانشجو هستم 20 سالمه و اگه خدا بخواد و بتونم کار خوبی راه اندازی کنم میخوام زودتر ازدواج کنم

سلام میتونید در زمینه ی رشته ی خودتون شروع به کار کنید البته از کار کم و به طرف اهداف بزرگتر. در زمینه تجهیزات ازمایشگاهی. و یا حتی خود ازمایشگاه. ...
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سایت رزرو ویلا در شمال armin.rahmati 9 2,154 07-29-2023 01:21 PM
آخرین ارسال: radmehr7
  نظرتون در مورد تاسیس کارخانه تولید آب معدنی چیه؟ hdsky1 1 1,332 04-04-2023 06:21 PM
آخرین ارسال: Active_user
  فروشندگان لباس بچه گانه ...اگر مایلین بیاین باهاتون کار دارم melisa20 11 5,806 12-10-2022 05:30 PM
آخرین ارسال: bmtips
  راهنمایی در مورد فروش پروژه کسب و کار انلاین ali.nademi 2 1,491 02-28-2022 11:28 AM
آخرین ارسال: avideh
  مشاوره و سبدگردانی دارایی شما در بورس parsdigi 0 306 04-08-2020 02:59 PM
آخرین ارسال: parsdigi
  ایده هایی برای کار لئوپارد 31 11,135 04-03-2020 03:24 PM
آخرین ارسال: Pourizari
  به دنبال شریک در رشت ali8064 1 398 11-01-2019 05:12 PM
آخرین ارسال: ali8064
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,531 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,293 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد شاهین توکلی نژاد 16 5,142 08-01-2019 11:16 PM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 94,840 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  راهنمایی در مورد شیرینی پزی Sama79 1 869 11-21-2018 05:38 PM
آخرین ارسال: 1930Mohsen
  راهنمایی در مورد بسته بندی خشکبار s.negahdari 0 1,012 10-20-2018 10:42 AM
آخرین ارسال: s.negahdari
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,533 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  نیاز به سرمایه گذار در بخش کشاورزی ali.julaeian 0 514 07-07-2018 02:00 PM
آخرین ارسال: ali.julaeian
  طراحی آلبوم دیجیتال در خانه ghazal_1369 4 1,476 05-13-2018 08:51 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  شریک شدن در محل برای کاهش هزینه مکان کار در تهران spz 1 496 04-29-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: فیفتی
  منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران mohamad021 98 22,442 02-04-2018 04:54 PM
آخرین ارسال: Sana5252
  رهنمایی در مورد ایجاد کسب وکار mehdizero 3 849 12-15-2017 01:03 AM
آخرین ارسال: meysam23
  راهنمایی در زمینۀ بسته بندی و پخش زغال کبابی م. رضایی 4 1,922 09-23-2017 09:45 AM
آخرین ارسال: م. رضایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS