ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دفاتر پیشخوان دولت
زمان کنونی: 07-04-2024, 12:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rezaat
آخرین ارسال: artnus.s
پاسخ: 23
بازدید: 4506

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفاتر پیشخوان دولت
08-12-2013, 09:16 PM
ارسال: #21
RE: دفاتر پیشخوان دولت
از بابت مجوز نمیتونم راهنمایتون کنم اما این با یه سرچ ساده میتونید حداقل اطلاعات کسب کنید
من دو ترم آخر درسم سه روز در هفته رو به عنوان سرگرمی و البته تجربه کاری تو دفتر پیشخوان کار کردم به نظر من که فوق العاده خوبه اگر از لحاظ مکان و مجوز مشکلی نداشته باشید
میتونید موارد کاری مختلفی راه بندازید.پست بانک.همراه اول.ایرانسل.که البته این دو با هم مخالفن باید یواشکی کار ایرانسل انجام بدید چون درآمد از طریق همراه اول بهتره .مالیات.ثبت احوال. فروش بلیط هواپیماو....
کارهای مربوط به سازمان آب که البته توصیه نمیکنم دردسرش زیاده و ......
زمان ثبت نام شوراهای شهر و روستا از طرف فرمانداری ثبت نام اعضا رو انجام میدادیم اونقد سرمون شلوغ بود که هیچ کاری به جز ثبت نام انجام نمیدادیم
روی هر کدوم از این موارد که من گفتم میتونید درآمد خوبی کسب کنید سود فروش شارژ و کپی و ...رو هم اضافه کنید
احتاج به سیستم آنچنانی هم نداری برای هر قسمت یه کامپیوتر کافیه که احتیاج هم نیست خیلی پول صرفش کنید فقط حتما به فکر دوربین باشید که اساسی ضروریه
کلاسهای آموزشی براتون میذارن بعد که انشالله خواستید کار کنید اگهی استخدام بزنید ماه اول با حقوق کمتر استخدام کنید تا در حین کار خودتون بهشون آموزش بدید میتونید ماه دوم یه درصدی اضافه کنید به صورت آزمایشی براتون کار کنند تا در صورت رضایت استخدام شوند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-12-2013, 10:02 PM
ارسال: #22
بعد منفی قضیه رو هم داشته باشید.
بسیاری از خدمات دفاتر پیشخوان به صورت موازی در کافی نت ها که معمولا در معرض دید عموم بیشتر هستند انجام میشه .
چندی پیش هم زمزمه ورزشکستی دفاتر خدمات پیشخوان شنیده میشد.
دقت کنید دوست من

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: artnus.s
08-13-2013, 03:03 PM
ارسال: #23
صحبت شما متین اما مواردی که من مثال زدم خدماتی هستند که کافی نت ها نمیتوانندانجام بدهند و خدمات این دفاتر هم جدااز کافی نت هست خدمات همراه اول .مالیات و یا ثبت نام شورای شهر و روستا که البته این مورد مقطعی هست
برای مثال هر خدمتی که برای همراه اول انجام بدی یا فروش سیم کارت درآمد...
درضمن برای هر خدمتی احتایج به کپی کارت ملی هست که برگی 500 میگرفتیم .پایان ساعت کاری پول کپی جدا حساب میکردیم که مبلغ قابل توجهی میشد
یا برای پرداخت قبوض موبایل با وجود گسترش بانکداری الکترونیک روزانه کلی مراجعه کننده داشتیم که صدور قبض 200 تومان برای پرداخت 500 تومان ( که این هیچ ربطی به برنامه همراه اول نداره نزدیک اتمام ساعت کاری از حساب کارت بانکی ورمز دوم پرداخت میشد و مشترک به دلیل پرداخت غیر حضوری برنده smsرایگان میشوند و انگیزه مراجعه برای دفعه بعد)
مبلغ 300 بابت وصل مجدد قطعی ها و اگر مبلغ قبض بالای 200 هزار تومان بود کلا 1500 میگرفتیم
یا برای فروش هر سیمکارت اعتباری نزدیک 20000تومان سود بود
روزی چند نفر مراجعه داشتیم به خاطر دستکاری تنظیمات موبایل س م س نمیرفت که باتصحیح چند ثانیه ای به تنظیمات گوشی 3000تومان میگرفتیم اینها رو فقط به عنوان خرده کاری و جزئیات مثال زدم تاشاید بهتر روشن بشه حالا شما پست بانک و باقی خدمات هم در نظر بگیرید
دفتری که من کار میکردم در یکی از شهرکهای اطراف تهران در داخل پاساژی بود که اتفاقا طبقه پایین کافی نت بود و اصلا رونق و رفت و آمد طبقه بالای پاساژ به خاطر دفتر بود ولی تنها دفتر این شهرک بود

ولی با تذکر شما کاملا موافقم باید تمام ابعاد سنجید و تحقیق میدانی درستی انجام بشه تا خدایی نکرده بیگدار به آب نزد
*دوست عزیز شغلهایی مثل دفتر پیشخوان اعصاب قوی لازم داره*
موفق باشید
 تشکر شده توسط: مهدی 1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question دفتر پیشخوان Reza.jr 0 1,249 12-10-2016 05:49 AM
آخرین ارسال: Reza.jr
  پیشخوان دولت gholam23 0 431 06-09-2016 12:52 PM
آخرین ارسال: gholam23
  حسابداران عزیز: راهنمایی درباره حسابداری دفاتر یشخوان yagub62 1 986 09-16-2014 11:21 PM
آخرین ارسال: yagub62
  درآمد ماهیانه ۸.۵ میلیونی دفاتر اسناد رسمی karafarin 2 1,112 12-29-2013 12:27 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS